Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

mistrz

Ponaglam swoje pytanie: Czy w styczniu mają być przyjęcia do zanamu (chodzi o polkowice, kopalnie)?

emeryt

poprzednie były najlepsze oby wróciły......a firma spoko oby tak dalej w kilka lat rozwinąć tak spółkę i wyciągnąć z (usunięte przez administratora) gratulacje.

W firmie Zanam zwykłym robolom zabrano wszystko co było .Nawet profilaktykę która powinna być gdy człowiek pracuje w syfie-brudzie i zapyleniu.Zaczęli szukać oszczędności i oczywiście kto dostaje po tyłach robol.Dla takiej firmy to kropla w morzu ale nie dla prezesów/dla nich [liczą się zera na koncie]a nie człowiek.Należało by zrobić roszady kierownicze i mistrzowskie bo woda sodowa wali im na dekiel .Nie polecam pracy w tej firmie szkoda zdrowia a kasa do bani .

witam nie polecam pracy w wydziale Legnickim syf totalny;zarobki głodowe;podwyżki raz do roku minimalne no chyba że jesteś (usunięte przez administratora) lub donosicielem bo tam tylko takich doceniają.

@ja

Potwierdzam, sam spotkałem się z donoszeniem za kasę, a w ślad za tym szły jeszcze awanse! Firma jeśli chodzi o profil jest spoko, jeśli chodzi i władze (mam na myśli poprzednie) to do bani.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
mistrz

Wiadomo cos o przyjeciach do Zanamu? Slyszalem ze w styczniu ma miec miejsce cos takiego

bogdan

sprzedam:2 mlotki,27 gwozdzi,pol plyty OSB,2 bloczki na sniadanie i prawego buta ..

jaki

Jak tam Onufryk na Polkowicach bo chce sie przenieś hm głogów

arek

jak wyglada praca mechanika pod ziemia? jakie ma konkretnie obowiazki, warunki , jaka placa na poczatek? sa jakies dodatki?

[usunięte przez moderatora] A ten nowy to ma jakies zadanie podobno, jeszcze zobaczymy jak polecą ze stołków [usunięte przez moderatora] i cała reszta. Może on zrobi tu porządek. Bo na dyrektorka nie ma co liczyć, przyjął sobie na zastępcę piłkarza no to teraz moga razem grać [usunięte przez moderatora]

bum bum bam bam

Remontowiec !!!! NIeudacznikami jestescie wy, bo nie potraficie porządnie zrobic remontu suwnicy, skoro 3 dniach po remoncie sa juz awarie!!!!! po stronie mechanicznej i elektrycznej !!!!!! ....... skoro sie nie znasz to nie pchaj tam rąk !!!!!!!!!!!!!!! Tak szczerze to na remontach pozostało trzech ludzi ze strony mechanicznej i zero ludzi po stronie elektrycznej ktorzy sie znaja na remoncie suwnicy. Reszta potrafi tylko malowac trawersy i robic wkłady do szaf !!!!!!!!!!!! i powiem ci cos jeszcze w (usunięte przez administratora) byłes (usunięte przez administratora) widziałeś !!!!!!!!!!!!!

bum bum bam bam

Remontowiec jeszcze jedno!!!!! nie pisz ze wasze godziny idą na utrzymanie ruchu, bo tu sie myslisz..... powiedz mi dla kogo pójdą godziny za remont czerpaka z kadzi... gdzie robili go na dniach chłopaki z utrzymania ruchu. A to przecierz wasza broszka!!!! MY czytamy raprty i wiemy kto co robił!!!! A co do godzin........ to my musimy sami na nie zapracowac a jakas czesc idzie dla wac...... bo nam nie płacą za wymiane zestwau tylko wam kretynie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bum bum bam bam

Remontowiec!!!!! powiem ci tak..... to dzieki utrzymaniu ruchu masz co robic, bo to my stwierdzamy czy czerpak lub suwnica itp. jest do remontu!!!! .... i przypomnij sobie czasy jak godziny z utrzymania ruchu szły na remonty, bo mieliscie braki. I jeszcze jedno (usunięte przez administratora) dowiedz sie co robi konserwator suwnic a co remontowiec!!!!!!! Bo z tego co wiem to utrzymanie stwierdza a remonty robią!!!!!! A jest inaczej, bo my robimy za was!!!!! w moich obowiązkach jest wymiana szczek i smarowanie łożysk lub wymiana styków lub ustawianie WK!!!!!! wiec zamknij morde i nie pisz głupot, bo z ciebie taki remontowiec jak ze mnie prezes KGHM-u buhahaha....

dyrektor serwisu

Witam serdecznie wszystkich kandydatów na serwisantów Na dzień dzisiejszy oferujemy: 1. barbórkę 2. trzynastkę 3. czternastkę ...na razie kończymy na szestnastce 4. zyski Oprócz tego EXTRA wypłacamy: 5. dodatek dołowy zjazdowy 6. karpiowe 7. jajkowe 8. wczasowe 9. gruszowe Dla wysokiej klasy fachowców ( ZŁOTE RĄCZKI) czekają angaże z baarrrrrrrdzo wysokimi stawkami godzinowymi. TAK OD 50 ZŁ W GÓRĘ.

serwis

czy ktos sie orientuje jakie pieniade mozna zarobic na poczatku pracy w serwisie maszyn gorniczych pod ziemia? czy sa dodatki jakiekolwiek?

remontowiec

czas zrobić porządek z tymi nieudacznikami z utrzymania ruchu suwnic,dość by nasze godziny przeżerali z remontów

kolega bum bum bam bam

wydział suwnic zawsze był wydziałem karnym.... ktory zawsze miał straty. Panie Prezesie, oddaj nas do huty to bedziesz miał problem z głowy. Huta wyboru miec nie bedzie, kazdy wie ze gdy suwnica stoi to produkcja tez.

?

To nie tylko Czarny robhi wały na hucie..... Tez jest taka osoba jak [usunięte przez moderatora] ktora nadal bierze kase za system, a robi tylko na 1 zmiany. Panie kierowniku wydzia.łu H-4, mozesz odpowiedziec czemu pan na takie rzeczy sie godzi?? Szukacie oszczednosci..... a pozwalacie na takie rzeczy, a mało tego............... Po co ten nowy kierownik [usunięte przez moderatora] ze stawka 8,500 tys zł?? ..... za jego pensje ludzie nic nie straca. NO tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oszczednosci szukacie w robolach, bo tylko na nich mozna zarobic!!!!!!

DevSov

Orientuje się ktoś ile kosztuje bilet miesięczny bez dofinansowania, bo takowych zanam nie posiada z glogowa na hute ?

?

Skończy się ochronka [usunięte przez moderatora] z wydziału hutniczego. Stary prezes nabrał hołoty która nosa zadzierała i przywileji wołała .Myślę że nowy nie da się wodzić za nos i pogna to bractwo razem z tą kliką.

as

A co się dziwicie że chcą rozwalić system przecież się nie przyznają że sobie nie radzą , i że ich przerosło kierowanie wydziałem serwisu suwnic!! Nawet człowiek z teczką NIE POMOŻE !!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.