Opinie o Skorpion Security w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skorpion Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Skorpion Security o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorpion Security w Warszawa

@**@

nie wywali, nie wywali

(usunięte przez administratora)wywalili o kurcze jaka szkoda taka (usunięte przez administratora) byla ale baran

@

Panowie i panie...Co się dzieje w tej firmie przez ostatni okres to paranoja. Załoga Zoliborska pracuje po 12 godz w dzien,noc pozostaje na barkach osciennych rejonow...Taka informacje trzeba przekazac do konkurencji... Zdejmuja jeszcze inne załogi...To jest rozwój firmy>????? A na Białołece jaki lider pracuje...600 godzin w miesiącu to norma...Krew mu z nosa idzie ,nikt na to nie reaguje... Do tego chłopaczyna wysłowic się nie umie... Troszkę sie nie myje-z drugiej strony kiedy skoro jest w pracy_

lola

generalnie lipa za (usunięte przez administratora)bylo jednak lepiej ale jak sie ma takich specjalistow jak (usunięte przez administratora)zwany (usunięte przez administratora)to mowi samo za siebie. pan dyr bez licencji bez doswaiadczenia. Czlowiek slaby mierny bierny ale wierny. mialem przyjemnosc pracy niecale pol roku z tym panem(usunięte przez administratora)

Czy po rozmowie w Skorpion Security rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Nie polecam nikomu!! Pracowałem tam przez 8 tygodni. Praca w deszczu po 14 godzin i to wszystko za nie całe 4000 zł.

Czy ty nie pracujesz na 126??? lub 116 ???

Arek Ż analfabeto ! wiesz ile bledów zrobileś w tych paru słowach podstawówke to ty chyba korespondencyjnie robiłeś ha ha ha Ps. masz jakiś ukryty cel by pisać takie bzdury ? czy poprostu lubisz robić z siebie kretyna

Arek.Ż

Praca w konsalnecie jest zadowalajaca zarobki jedne z lepszych w warszawie a slorzbowym samochodem dobze sie jezdzi nie wiem dlaczego chlopacy z innych rejonuf boja sie slorzbowych aut ja jestem za tym rzeby wszedzie byly slorzbowe tak jak na mojm rejonie a jesili komus sie nie podoba to wynoha

(usunięte przez administratora)U nas juz jest sluzbowy ladnie sie prezentuje ludzie z rejonu pytaja co to za firma i sa zainteresowani ochrona nasz rejon jest zadowolony ze sluzbowego samochodu Wazeliniarz....jestes albo jestes meska panna (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Praca w konsalnecie jest zadowalajaca zarobki jedne z lepszych w warszawie a slorzbowym samochodem dobze sie jezdzi nie wiem dlaczego chlopacy z innych rejonuf boja sie slorzbowych aut ja jestem za tym rzeby wszedzie byly slorzbowe tak jak na mojm rejonie O ja p(usunięte przez administratora).wez Ty sobie slownik ortograficzny bo troche wstyd dla Konsalnetu

avatar

@

Powiedzcie na ktorej załodze yen sprzedawczyk?! 124?

frajer + kapuś

mamy na załodze kapusia co jak małe dziecko wszystko przekazuje kierownikowi co kto i jak robi. Fachowiec trzeba z nim inaczej pogadać czyli nie mówić mu nic bo donosi / frajer / i to jaki duży........................z dużego bloku...........

frajer z konsalnetu

Mamy pecha pracować w takiej firmie, co tylko straszy, dokłada obowiązków, a sekretarki z biur noszą (usunięte przez administratora) wyżej niż głowy i opowiadają że są tu najważniejsze. Zwykli pracownicy na obiektach i załogi to robole do zapier... po 400 godz. i najlepiej niech o nic się nie upominają ciesząc się z pracy w tak wspaniałej firmie.

załoga wszystkich załóg

Panowie znacie (usunięte przez moderatora). nowy kierownik od załóg- to dopiero daje klimat. On chyba pojęcia nie ma o pracy, tylko jak nie pasuje to zwalnia. Zaraz sam będzie otwierał banki / obiecuje złote góry a co jest wiemy od innych załóg zwalnia.

lagier

Nowa firma to(usunięte przez moderatora) ludzie co wybrali monitoring u nas placa za zlude ochrony ludzie dokladnie sie zastanowcie zanim podpiszecie umowe Ale z drugiej strony co mozna wymagac za 8zl abonamentu

wwww

dlaczego wszyscy kierowcy co nie wymienili samochodów musieli przejść na prawych albo na służbówki a na rejonie 122 jeżdzi jeszcze octavia z 97 roku najwidoczniej troche drzewka do kominka poszło pod radom

@oo@

nie ma już firmy Skorpion. Skończyła się praca na poziomie, zostało ... ...

user

STWORZMY ZWIAZKI ZAWODOWE W NASZEJ FIRMIE

IZA - 2009-09-13 10:27:12 jak myslicie warto sie zatrudnic w Skorpion Security czy raczej nie Szukam adresu firmy skorpion na terenie zachodniopomorskiego

Zostaw merytoryczną opinię o Skorpion Security - Warszawa

Skorpion Security