Skorpion Security

Katowice

Opinie o Skorpion Security

xxx

Ciekawy jestem czy Ta gruba locha kutofon i wałkowicz jeszcze robi. Jak ktoś wie niech napisze

@EMERYT 06.12.2017 11:37
Po co tu wchodzisz i ludzi obrażasz . Masz coś do Basi to przyjdz na bramę powiedz jej w oczy a nie opisuj głupot...

Ja nie muszę przychodzić na bramę bo on nie robi na budryku, a do Baśki nic nie mam ona jest spoko

czytający
@xxx 11.12.2017 05:29
Czy jest prawdą że na Scorponka jest nagonka z PIP-u i Urzędu Skarbowego?. Kto wie niech napisze

To po jaką cholere dupe zawracasz na tym forum

Emeryt

Modnisia przestań prezyc te wyschnięte cycki na tej osobowej i nie chwal się tym tatuażem bo Emil się potem poci jak cię widzi na kamerachno i ten drugi kabotyn tez

bańgo
@Gabi 30.11.2017 09:13
Napisał ten co wszystkie rozumy zjadł inteligent a słoma tobie wychodzi z butów, nie obrażaj bo jesteś jednym z nas i masz się...

Nie uważam się za lepszego ,tylko bardziej kulturalnego a przede wszystkim nie fałszywego...

@bańgo 01.12.2017 09:29

Po co tu wchodzicie i się na wzajem opluwacie. Czemu jeden z drugim nie staniecie sobie twarzą w twarz i wygarnę sobie w cztery oczy. Wszyscy wiedzą kto to pisze Mirosław, i JEDNA BAŚKA. Miejcie honor i się ujawnijcie i przeproście tych ludzi co żeście ich po obrażali.

Komo

Cyrk

Edward
@Komo 09.11.2017 17:31
Cyrk

Dobrze ujęte ale i nie musimy kupować biletów, pośmiać się można z tzw. pracą

Tajny pracownik

Przed chwilą wychodziłem przez osobówke na KWK Budryk stanąłem sobie w rogu przy czytnikach i obserwowałem. Stoi tylko jeden pracownik waszej firmy ja się pytam po co tam siedzi drugi gruby który ma rozpierdolony tablet na biurku i śpi? Po co taki pracownik? Chyba zarząd spółki będzie musiał zobaczyć sobie ten filmik który nagrałem pozdrawiam

Kolego porozmawiamy wieczorem
@Tajny pracownik 15.11.2017 21:44

Tajny kapuś .serce boli .tak piszesz o bramie osobowej musieli ci krzywdę zrobić przepraszamy . Podamy sobie ręce na zgodę wieczorem .Sindbad .

KAPUŚ
@Tajny pracownik 15.11.2017 21:44

TEN DRUGI GRUBY TO JAK TRZECI OBOWIĄZKOWY, NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO KROJĄ DALEJ BUDRYKA

EMERYT

Zróbcie coś z to piepsznieta Baska co chce wszystkimi zadzic a sama (usunięte przez administratora) z oczyma na szybie szostym oraz Panie Emil usuń Pan tych dwuch lebrow z osobowymi co tylko filmiki oglądają albo spia

Kąciku S. Przesta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na Budryku że jesteś najlepszym dowódca i bez ciebie Scorpion sobie nie poradzi nie rób z tego Rafała niezdary chociaż masz rację orłem to on nie jest ale ty to się nadajesz do pilnowania owiec na łące widzę na meczu co z ciebienza wódz daj se siana chłopie

@Pracownik 06.09.2017 13:03

TAK JAK JUŻ KTOŚ PISAŁ DO PUKI BĘDĄ NA BUDRYKU PRACOWAĆ OSOBY KTÓRE MAJA PO 10 ETATÓW W OCHRONIE A RAFAŁEK BĘDZIE POD NICH OBŁOŻENIE USTAWIAŁ TO NIC CIEKAWEGO NIE BĘDZIE. JEDEN Z DRUGIM O 5 ZWIJA MANELE BO MUSI GONIĆ NA DRUGĄ ROBOTE A KOLEDZY GO KRYJĄ LUB SZUKA ZASTĘPSTO NA 2 GODZINY. PANIE EMILU ZRÓB PAN NALOTY W SOBOTY I NIEDZIELE NAD RANEM TAK ABY KABOCIARZE Z TOWARÓWKI NIE WIEDZIAŁY KIEDY PAN BĘDZIE

Emeryt

Radzę uważać na Dzikiego lubi mieszać i siać zamęt zwała też winę na innych ma coś wspólnego że zdjęciami na. Mirosława J. Trzymać się od niego z daleka

Krew człowieka zalewa koksiarz ucieka dalej z roboty ślepy udaje że go nie widzi królową grafików ma. Się. Super czy ktosntam kurwą zrobi z nimi porządek czemu wy pozostałe t rolę dajecie się dymać tym paru frajerom.Dalej śpią. Lecą w Ciula co za tchórz pieprzenie emeryci

Koksiarz jak uciekal tak ucieka Emil weź się chłopie za tego nieroba pokaż pan że masz Jaja

@Pracownik 25.08.2017 09:36

On sie za niego nie wezmie bo sie go boi!!!!!!!!!!!!!!!!

nic

Ej Emeryt piszesz bzdury jak byle który i weź się do pilnowania bo spod budy ci asfalt ukradną i będziesz miał zimno

kokowy

Chyba nie po to służy ten portal. Jeżeli chcecie podzielić się opinią o pracodawcy to proszę bardzo, ale chyba ktoś pomylił portale. Plotki zamieszcza się na innym. Może zanim obsmarujeszm jedej z drugim kogoś prywatnie to zastanów się dwa razy. Pozdrawiam i czekamy na opinie o pracodawcy i o warunkach pracy jakie oferuje

Albert

Budryk to jest dobra fucha dalej śpimy mało robimy i Ślepego w Ciula dalej robimy o tamtym matole nie ma co mówić. Podobno Modnisie wyrzucili z Targowiska na zbity pysk i pojechała do Jastrzębia pracuje gdzieś w urzędzie. Reszta leni bez zmian na razie wakacje potem się zobaczy Emil zacznij te kontrolę nie opieprzaj się za co ci spółka płaci anjak nie to na pluczka

Modnisia
@Albert 29.07.2017 16:27

Albercik czy jak tam Cię zwą. Newsy nalezy sprawdzac a nir klepac nez sensu. Msdz problem i juz zaden lekarz nie jest ci w stanie pomoc. Szkoda czasu ns tłumaczenie matołowi, bo trzeba by bylo tylko Cię walnąć w ten głupi zakuty łeb. Ale szkoda brudzic sowie ręce.

Emeryt

modnisia uciekła z Budryka do Jaworzna Sergio znalazł jakaś paskude chude to i brzydkie niejaka S. sądzi jakieś zielska podobno wredne babsko A dwa KABOTYNY dalej nic nie robią poza tym na razie nic nowego z Bolka chyba nici Dziki przestań macic nie bój się tzw. Szefa ochrony miej jaja i zajmij się praca a nie plotami

Emeryt

no ciekawe rzeczy wyszły ostatnio w piątek na osobowej oczywiście Ślepy i Kabotyn nic. nie wiedzą jak zwykle udają głupkow po co ta spółka trzyma tych nierobow

@Emeryt 04.07.2017 11:56

Emeryt o co chodzi z tym piatkiem ?

skorupiaki jak chcecie przyjść na Bolka to się wam tu dopiero zacznie robota PGG tak podkreca śrubę ze dopiero będziecie wiedzieli co to znaczy robota skończy się spanie na posterunkach

@Emeryt 30.06.2017 16:17
Nowe wieści przejmujemy Bolka szefem będzie Adam żeby tylko nie zabrał że sobą Życiola bo będzie masakra to imbecyl...

Możecie brać. Powodzenia :)

kierownik odcinka

Super robota na Euro u21 skorupiaki super!

Emeryt

Podobno Tzw. Szef ochrony wychodzi za mąż a świadkiem będzie Sergio z nowa partnerka

Bańgo
@Emeryt 23.06.2017 12:45

A jak tam te dwie Baśki,a szczególnie ta modnisia?hehehe

Emeryt

No marnie na. Budryk będzie zmiana stawek przydupasy dostaną więcej reszta troli gówno jak zwykle Ślepy z tym drugim Kabotynem zapowiadają rygor mamy przesrane nie będzie laptopów stołkow zarobki marne KICHA

jack
@Emeryt 23.06.2017 12:38

Tak emeryt masz racje.Juz podzielili stawki i ludzi.Dobrze mowisz

Bramowy

Skup sie slepy! Bo sie wszyscy z Ciebie smieja. Blejd slepe jajko. Skup sie scisnij kulki i dzialaj. Niedaj sie dalej robic za wala. Moc jest z toba.

Robert

No i jeszcze jedno na bramie mówią na pana SLEPY UDAJE ZE NIE WIDZI nie podoba nam się to nie daj się czlowieku

Robert

Panie Emilu weź się pan od lipca za. Tych co podsuwaja panu te drugie. Grafiki .Skoncz. pan z tymi polowkami nie wierz pan za bardzo tym co tak panu słodka pan nie jst zły tylko nie masz pan jaj żeby tam zrobić porządek cały czas robią pana za Ciula jesteśmy z panem.

Albert

Hej co tam na Budryku Scorpion wygrał no i dobrze szkoda tylko że zostały te matoly na materiałowe j zepsuje tylko opinię tej firmy. Jak tam poeta i postrach wszystkich kobiet amant Bogusław .Jak jest na osobowe to nagaduje na tych na głównej i odwrotnie. Niech żyją nowe małżeństwa zakładówe .Brawo panie Emilu jest pan gość nie daj się pan zmień pan tylko tego asystenta bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wołowa.

Równaszansa.
@Albert 31.05.2017 13:37

Panie racz odpuścić mu winy, Bo to głupek - to widać z jego miny.

Bańgo
@Albert 31.05.2017 13:37

A jakie to nowe małźeństwa twoim zadaniem?

Emeryt

Jak to możliwe że emeryci zarabiają tam po parę tysięcy a mają limit to chyba trzeba zgłosić do Skarbu państwa no bo go oszukują. Idlaczego Pipa jedna i druga nie wykonuje swoich obowiązków jak należy trzeba by powiadomić tych z Jastrzębia może ten dział jest niepotrzebny a Żywioł jeszcze chodzi po biurach po nocy na Dyrekcji? Co wy na To?

Emeryt

jest w tym trochę racji dopóki będzie tam ten skład tak będzie jedni będą robić. Po tygodniu a inni ochlapy całą ta bandę z materialowki trzeba by rozgonic i zrobic porządek te jak napisałeś dwie pupy tego nie zrobią to nieudaczniki.Zreszta teraz będzie zbierał truskawki nie robotau w. głowie Trzeba się. Tu jakoś jeszcze przemęczyć.

emeryt

Hej skorpionki co taka cisza czyżby nie było żadnych już tematów., Mam pytanie czy pracujecie na umowę zlecenie czy dzieło. Jaka jest obecnie stawka. Mam zamiar się przyjąć stąd te moje przemyślenia i zapytania., Gdzie mogę najlepiej zarobić tj. jaki obiekt. Pozdrawiam

Kwiatek

zwracam sie do tych osob ktore obrabiaja mi tylek po raz kolejny tym razem miarka sie przebrala jesli macie cos do mnie to powiedzcie mi to w oczy a nie za plecami szczury poszukajcie wsrod was tych co pisza te pierdoly a ode mnie sie odp........e.Zajmijcie sie robota bo za to wam placa jak jeszcze raz sie dowiem ze jakas gnida gada na mnie to po prostu mu dam w ryja.Wy nie wynajmujcie hakera wam potrzeba rozumu i Psychiatry.Mnie stac na to zeby sie podpisac a nie chowac za pseudonimami zeby to bylo jasne dla was

Pszczoła
@Kwiatek 05.02.2017 07:32

Nie napinaj się tak bo Ci tyłek strzeli od obrabiania ;)

Koko

Spoko firemka same superlatywy polecam pracuje od kilku lat wszystko gra.Polecam.

Murion
@Koko 01.02.2017 16:01

Ty Chyba nie jesteś w temacie od 3 lat?

Życzliwy

Ona tak działa. Fiskus patrzy ;}

jack

Ochroniarz co nic nie piszesz co się dzieje na Budryku dalej taki syf czy coś się poprawilo

Emeryt

Witajcie pracownicy SKORPIONA czy macie stawki 13 brutto na umowie zlecenie czy umowa dzieło za 130 zł. Pytam bo jestem zainteresowany podjęciem pracy w Waszej firmie. Mnie interesuje tylko umowa zlecenie i najlepiej przelew na konto . Tak robią szanujące się firmy. Proszę o odpowiedz.

Gargamel
@Emeryt 15.01.2017 11:36

Firma Scorpion to może kiedyś była dobra firma ale teraz nie jest. Ja pracuje w firmie ochraniarskiej gdzie zarobki są wyższe niż w firmie Scorpion .Gdy firma Scorpion startowała do przetargu na KHW to podała fałszywe dane ludzi i ich wykluczyli z przetargu . Gdy ich wykluczyli z przetargu to sprawę dali do KIO bo niemożliwe się pogodzić się ze ich wykluczyli. Po wykluczeniu z przetargu KIO nakazało z powrotem powtórzyć przetarg i weszli na kop Wieczorek za mała Kasę . Przedni była firma Fosa. . Nie zatrudniaj się do tej firmy bo będziesz żałował . Pieniędzy nie płaca na konto tylko do łapy. Przy dawaniu pieniędzy do łapy kierownik okrada ludzi bo końcówkę do siebie zabiera .

Gargamel
@Emeryt 15.01.2017 11:36

Ochroniarz

mam pytanko do działu ochrony jak to możliwe że niejaki Adam. M jest niby dowódca na Budryku a o 5.00 siedzi za Królową Chujowa a ona jest na kółkach albo jeden h.. wie gdzie panie. Emilu D.

Roj

Ty się zajmij poezją a nie ochroną

Ochroniarz
@Roj 11.12.2016 19:38
Ty się zajmij poezją a nie ochroną

Część. Jak u Was od Stycznia ze stawkami? Premie Świąteczne dostaliście?

Praca
@Ochroniarz 21.12.2016 17:10
Część. Jak u Was od Stycznia ze stawkami? Premie Świąteczne dostaliście?

Hej! Jak tam na Budryku? Macie umowy o pracę? Jak to wygląda finansowo? Są wolne miejsca?

ochroniarz

no znow ciekawe rzeczy na budryku truskawa leci juz calkiem w ciula czeka tylko na emerytura ta druga ges rozpasana opieprza sie juz od rana. szef ochrony zamroczony zyciem chyba jest zmeczony kreci sie jak bak po secie pol dnia siedzi w toalecie.reszta juz z sameg o rana caly dzien sie opierdala nic sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zmienilo wszystkie lebry i nieroby chca jednego zeby scorp[on na lat cztery wygral przetarg wtedy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na calego. jest pytanie jak mozliwe zeby takie lebry lenie no icale te ruszenie moglo robic to co robi panie emil co pan robi bo niedlugo moze wkrotce obudzisz sie pan na pluczce

Lady Gaga
@ochroniarz 05.12.2016 16:22

Powiem ci chłopie, Żeby nie powiedzieć ci jołopie, Zajmij się może tenisem, Albo swoim penisem, Zostaw w spokoju na budryku ochrone, Bo pod twą nieobecność ktoś wyp.....li ci żone. Wypisujesz tutaj jakieś farmazony, Niczym jakiś debil nawiedzony, Może weź sie za to za co ci płacą, I zajmij siè konkretną pracą, Wiem że anonimowość na wiele pozwala, Lecz w tym przypadku kretynizm tylko twą głowę rozwala. Nie sil się zatem na kolejne wypociny, Bo jakbyś się nie starał będzie to tylko potok uryny, Z poważaniem, I nad twą głową z zatroskaniem.

ochroniarz

emil i ten drugi jolop idzcie na robic na do pusu do lazni do pralni ale na boga dajcie sobie spokoj z ochrona nie przynoscie wiecej wstydu tej formacji .

Jack

Coś nic nie piszecie o Budryku

wróg

HEJ skorpiony JAK TAM NA WIECZORKU NIE MA SZALEŃSTW!!!!! ????? KAMBODŻA pracuje???? Albo już nie?? alkomaty są hhhhaaaaaaahhhhhhaaa.

ochraniarz

Wieczorek zwolniony bo był i się starał, od kogo P, Emil dostał cynka że sobie odpoczywa od Państwa Burdzik i Michalik których akurat w tym dniu nie było na Budryku!!

Koko

Panie Emilu pozdrowienia od pracowników super gość z Pana a tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech pan nie słucha sami odejdą. Pozdrawiam

Hipek
@Koko 20.10.2016 19:39

"Tonący brzytwy się chwyta"

"ochroniarz"

Emil kiedy w końcu zrobisz porządek z Tym wszystkim nie widzisz co się dzieje? Była kontrola i oki, Gruby Zyciol mioł tyla wpadek i dali robi na Materiałówce

wierzyciel

cwaniaczki i oszuści nie płaca faktur UWAGA

gregor
@wierzyciel 23.08.2016 19:36
cwaniaczki i oszuści nie płaca faktur UWAGA

To ty jestes cwaniak pisac kozdy moze ale przedstawic sie juz odwagi nie ma

fdsfefsdds

Ania Waldek gdzie oni są MCK czy giełda kiedyś tam rządzili pozdrowionka wasz ulubiony pracownik pozdrawia

Pokrzywdzony

Firma scorpion to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Marian

Panowie to co jest w waszej firmie to mnie najmniej obchodzi gdyż ja jestem jednym z uczestników imprezy i jestem bardzo zniesmaczony waszym postepowaniem.Skasowaliscie mi piwo wodę i wywaliliscie mi grilla a te dwa pajace z bety o mało mnie nie rozjechali

Rick

Witam nie napewno to nie była to osoba o której mysle bo ten jak cos ma powiedziec to powie a nie wypisuje głupot ale był to ktos po kim nie spodziewał by sie nikt moim zdaniem to jest fałszywa k...a tu ludzi klepie po plecach wielce sie śmieje a tu kolegow fałszywie pomawia wali z dupy organizatorowi i p......i jak to firma zła jak pracownicy źle pracują ale gdyby szefostwo nie dało mu pracy to ci.l wie co by robił .Lecz z jego charakterem konfidenta to by się gdzieś załapał.Tyle czasu robiliśmy Sammer i przez te lata przewineło się dużo różnych ludzi ale nikt nigdy nie walił z dupy a ten łeb jak przyjechał pierwszy raz to jakieś wpisy na ludzi p.........e na firme .Ksywe ma jak fajter a w życiu to zwykła popierdułka i konfidentka .TY MENDO WIESZ ZE TO O TOBIE .Pamietaj w tej firmie zawsze wychodzi wszystko na swiatło dzienne .Szefostwo podało Ci ręke ktoś za tobą ręczył a ty jesteś szmatą . .

xxx

Richat ten co pisze o tym muchowcu to chyba się domyślosz kto to jest to ta locha psełdo bramkasz znający wszystkich tylko jego nikt nie zno kutafon i wałkowicz .To jego powinni wywalić za wały i machloje . Nara

Uczestnik

Co do muchowca to gościu który jezdził tą betką to wie od czego jest kierownica i bardzo dobrze jezdził .Widziałem jak zatrzymali kolesia który praktycznie sam wypadł z samochodu był tak pijany .Wzorowa praca i dzięki takim ludziom Sammer jest bezpieczny .

Rick

Ty znawco przepisów do drogówki idz robic jak jesteś takim znawcą przepisów pajacu a z ciekawosci to możemy sie spodkać i pogadac .Ale jak na waleni jezdzili tego żescie nie widzieli wy tylko widzicie prace ochrony .Jesteś fajter przez kompa PAMIETAJ TYLKO SCORPION

TAMTOLEON

l.ń
@TAMTOLEON 31.05.2016 23:27
Scorpion ok firma rozwojowa, konkretna, dowódcy świetnie wyszkoleni, gdzie byliśmy mamy świetną opinie....

buahahahahahaha,buahahahahahaha świetną opinię padosz ?? nooo módl się żeby sędziowie w to uwierzyli hahahaha

Zostaw opinię o Skorpion Security - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skorpion Security