Skorpion Security

Gdynia

Skorpion Security

Opinie o Skorpion Security

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Skorpion Security, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

anonymous

Najbardziej żałosna i zakłamana firma w całym woj pomorskim.Wykorzystuja ludzi jak mogą oszukują z dofinansowaniem.Nie polecam pracy w tej firmie.

jasiek

nie wiecie jak z zatrudnianiem rencistów, przez Skorpion Security @pan kazio czy pracujesz w tej firmie??

Ja mam wielkom sprawe zajmijcie sie jednym ochroniarzem o imieniu (usunięte przez administratora) na targu drzewnym bo sie rzuca do ludzi i pracowników i oraz klijetów

klijentka

Ja w innej sprawie zdejmniejcie ochroniarza z topazu przy rynku nie nadaje sie do niczego zle reprezentuje firme i jest nie miły dla klijentów nie potrafi sie odezwac normalnie i nie pilnuje złodzieji!!!!!!!!!!! zajmnijcie sie tym

djkarlos

Ja też po przemianach nadal na zleceniu jade ,a zmiany na etat ni (usunięte przez administratora)a nie widac. Jak (usunięte przez administratora).

hehehe

Śmieszna ta firma ochroniarska (usunięte przez administratora) już tam pracowac-same ciecie i zgredy na dodatek marna kasa i duzo godzin do przerobienia-(usunięte przez administratora)

Nadal jestem w tej firmie NA ZLECENIU HE HE i teraz jeszcze ta zmiana "ciekawe czy na dobre to wyjdzie z tym CONSALNETEM. pzdr

anonimowy

witam ja pracuje w ochronie skorpion od prawie trzech lat,fakt firma ma duzo obiektów ale kazdy jest inny.Ja np.pracuje na obiekcie CH.....fakt ze człowiek pracuje 14 godzin na nogach to jeszcze musi wykonywac ine obowiązki które nie należa do pracownika ochrony po prostu jesteśmy wykorzystywani jak murzyni,ja mam stawkę nie będę ukrywał 6zł netto pracuje 350 godzin miesiecznie i cała moja wyplata to same wydatki nie mowiac o tym iz mieszkam z spoza Warszawy kosz mojego dojazu np;na weekend wynosi około 250 zł kwatera itd.Brak prostu słów doprosic sie o podwyzke Fakt zatrudniaja ludz z spoza w-wy maja te same stawki a śpią w szatniach to jest karygodne inny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a drugi nie plalaci za kwatery,nie wiem nawe czy prezesi firmy wiedza jak to sie odbywa .Do pracy czlowiek powinien przyjsc wyspany i czysty, a jak to sie spi w szatni to czlowieka odrzuca smierdzi ze nie da sie wytrzymac .Przemyslci sobie prace w tej ochronie bo naprawde brak mi juz slow a pisac moglbym bez konca

djkarlos

Witam jestem w skorpionie od 2002r zeby bylo smieszniiej nie mam etatu dodam "Warszawa" zeby doprosic sie o to trzeba cudu lub jak kto woli starego zgreda z reta lub emerytura zeby panowie nie placili zbyt wiele HE HE smiechu warte . Jedyny wielki + to to ,ze zawsze na czas jest wyplacane wynagrodzenie. Pozdrawiam for ALL djkarlos.

Zostaw opinię o Skorpion Security - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skorpion Security