Transbud - Katowice S.A.

Katowice

Opinie o Transbud - Katowice S.A.

lel

Jako kierowca to już koniecznie musisz miec doswiadczenie, przecież firma posiada usługi miedzynarodowe wiec musisz tez miec karte kierowcy

To zalezy czy nalezysz do klanu( jestes z rodziny,znajomych prezesa czy nie), bo jak nie, to rozesmiejesz sie widzac stawke brutto

A.M.L

Popieram firma to dno a dobrze mają ci co albo są po znajomości albo wchodzą w tylek kierownictwu,normalni są traktowani jak bydlo

zainteresowany

Jak kształtują się zarobki?

eMZet

Odradzam, pracowałem i jak wielu tego tylko żałuje. Firma zdominowana przez jedną klikę i jak nie jesteś swój to nie liczysz się. Zmienia się prezes, zmienia się wszystko, łącznie z kierownikami - tak to wygląda. (usunięte przez administratora), dorzucanie obowiązków, bez zmiany stawki oczywiście. Takie jest moje odczucie. Oczywiście jeśli uda ci się tam trafić a nie masz innego wyjścia to nie odradzam, zarobić coś zarobisz, ale sam zrozumiesz o co chodzi jak trochę popracujesz.

Zostaw opinię o Transbud - Katowice S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transbud - Katowice S.A.