Hunger bud

Siemianowice Śląskie

Opinie o Hunger bud

Tymon

Ja też pracuje w firmie i jest mi bardzo dobrze. Ta cisza na forum jest dowodem dobrej pracy ale w branży są problemy z dobrymi pracownikami!!!

Jestemtuijuz

Pracowalem w firmie rok czasu. Nie bylo najgorzej - ale tylko przez ludzi z ktorymi wspolpracowalem. Bylo bardzo dobrze - budowlancy zawsze za Soba szli. Wiec atmosfera miedzy ludzmi ok. Co do samego pracodawcy? Dno i metr mulu. Wyplata kazda opozniona. Zawsze jakis problem. Organizacja od wewnatrz na naprawde niskim poziomie. Nigdy nie wiedziales co bedziesz robic. Jak musisz pracuj a jak nie musisz to szukaj dalej.

Fin

Hunger znaczy głód , dosłownie.

Dzepetto

Gdzie obecnie są prace wykonawcze firmy? Ewentualnie gdzie podwykonawca jakiś robi?

lobik
@Dzepetto 12.04.2016 05:51

jak większość podwykonawców mają kupę roboty na najbliższe miesiące

acki

Pracowałem u Marka ok 3 lata to jeden z najlepszych okresów mojej pracy , a pracuje blisko 15 lat w dozorze budowy ja polecam

stefan gryzaczek

jestem budowlańcem doświadczonym który z powodów osobisto - kadrowych niestety musiał opuścić w trybie nagłym swoje dotychczasowe miejsce pracy. jakie mam szanse na pilne zatrudnienie jakieś właśnie w Hunger bud? ma ktos może infoirmacje co zrobić zeby się dostać do nich do pracy? pozdrawiam serdecznie

inwestor

Niestety nie jest to solidna firma. Nikt nie panuje nad zakresem prac pracowników. Harmonogramowanie robót to pojecie zupełnie nieznane w tej firmie. Prace nie są wykonane rzetelnie a wręcz niedbale.

k&k

NIE ZGADZAM SIĘ Z WYPOWIEDZIAMI, WSPÓŁPRACOWAŁEM Z PANEM(usunięte przez administratora)PRAWIE DWA LATA I NIE NARZEKAM NA WSPÓŁPRACĘ . TERMIN PŁATNOŚCI BYŁ UMÓWIONY I W TYM CZASIE KASA BYŁA ZA WYKONANĄ USŁUGĘ, CZASAMI TO I PODCZAS PRACY ZLECONEJ BYŁA KASA POTRZEBNA TO NIE BYŁO PROBLEMU JĄ DOSTAĆ . POLECAM FIRMĘ HUNGER-BUD JAKO ZLECENIODAWCĘ .

BYLY PARCOWNIK

TA FIRMA TO JEDNE WIELKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] CO DO KASY TO WIECZNIE JEJ NIEMA TAK GRAJA W BALONA Z LUDZMI ZE KOSMO POWINNI TEL LYJENT ZAMKNAC JAWNE OSZUTY!!!!!!!!!

a ja naszczescie zwolniłem sie po dwóch tygodniach

onet

ja czekam 8 mieisący

byly pracownik

na kase juz czekam pol roku

Jedna wielka ściema!!!

oszukany

Uwaga! Firma nie płaci podwykonawcom, nie wiem czy płaci pracownikom. Nie dajcie się zwieść pieknym reklamom pana [usunięte przez admina] .

Zostaw opinię o Hunger bud - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hunger bud