Opinie o Gama Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gama Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gama Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Doma Nowy wpis

Te wspomniane teraz niedawno różne ceny nie zależą po prostu od lokalizacji? zastanawiam się także czy nie zmieniają się w zależności od jakiejś pory? A jak wtedy jest z zarobkami? czy możliwe, że są nieco wyższe stawki tam gdzie wyższe ceny?

Klaudia Nowy wpis

A dlaczego zwolniliscie ta miła dziewczynę kinge z alko na Kopernika a zostawiliscie te dwie (usunięte przez administratora) z którymi się już wytrzymać nie da najgorsza jest ta z tym głupkowatym śmiechem pani lider

Pracowniczka Nowy wpis

Bardzo chwale Kamila kierowcę jest bardzo dobry pożartuje i pomocny zawsze lubię jak przyjeżdża z przerzutami Pozdrawiam

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Sprzedawca prowadzona przez firmę Gama Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Bpp

Szczerze mówiąc nie polecam współpracy z tą firmą " to nie praca tylko (usunięte przez administratora) urlopy które należą się pracownikom nie są im przyznawane zarząd jak i cała reszta małpiego gaju robi sobie z ludzi (usunięte przez administratora) osoby pracujące tam są traktowane jak (usunięte przez administratora) mają ludzi za nic potrafią tylko rozkazywać musisz musisz to zrobić. Chyba że jesteś (usunięte przez administratora) i będziesz donosić do królowych kadrowych będziesz doceniony. Mimo jak będziesz się starać dbać o sklep i tak będziesz to robić źle według nich z całego serca nie polecam chyba że jesteś typem osoby przynieś podaj pozamiataj to się tam nadasz.

Sławomir
@Bpp

Jak to urlop nie jest przyznawany, a co z przepisami Kodeksu Pracy? No chyba że umowa jest nie o pracę? Co wreszcie z zarobkami?

Pracownik Nowy wpis
@Sławomir

Urlop wykorzystujesz normalnie, jak się zwalniasz masz ekwiwalent. Wypłata jest 10 każdego miesiąca na czas.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gama Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w osobie reprezentacyjnej kobiety ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Klientka

Chciałabym bardzo pochwalić Panią Wiktorię, która pracuje w Alko na alei Wojska Polskiego, jestem tam częstą klientką a ta Pani zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i nawet o problemach życia codziennego można z nią porozmawiać, ponadto ma ogromną wiedzę na temat alkoholi, której sprzedaje na swoim sklepie zwłaszcza jeśli chodzi o wina, w tej kwestii zawsze zdaję się na opinie tej Pani i jeszcze nigdy się nie zawiodłam a lubię próbować nowych smaków, dziewczyna, która pracuje z Panią Wiktorią to totalne przeciwieństwo, ta blondynka nigdy się nie uśmiecha, oburza się wiecznie i jest niemiła, na dodatek nie ma pojęcia o alkoholach, które ma w swoim sklepie, wiecznie od niej słyszę, że czegoś nie ma w sklepie natomiast na zmianie Pani Wiktorii magiczne się te rzeczy znajdują, był pewien okres, że Pani Wiktorii długo nie było, co też przekładało się na ogólny stan sklepu, wszystko było wszędzie non stop nowe twarze nie mające pojęcia o niczym, i ta blondynka która chciała nad tym wszystkim zapanować ale jej się nie udało, kiedy wróciła Pani Wiktoria, wszystko wróciło na swoje miejsce, mam wrażenie że Pani która pracuję z Wiktorią chcę być od niej lepsza w jakiś sposób ale niestety nie dorównuje Pani Wiktorii nawet do pięt. Mimo tego bardzo polecam zakupy w sklepie Alko na wojska Polskiego a zwłaszcza gdy na zmianie jest Pani Wiktoria

Junior

Chce pochwalić panią Małgorzatę z alko na Kopernika tego nieda się opisać jak ktoś po tylu latach pracy mimo problemów które ma każdy zawsze jest zadowolona zawsze uśmiechnięta i zawsze doradzi będąc przy okazji super miła. Zawsze mówi dzień dobry zawsze dowidzenia zapraszamy ponownie to cud że tacy ludzie jeszcze istnieją na tym ochydnym swiecie

Gama Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Klienta. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Była pracownica

Dzien dobry, Poszukuje pracy w państwa firmie jednak zero odezwu.

Klaudia

Jest mi przykro z powodu alko na ul.chojnickiej sytuacja sie pogorszla bo gdy pracowala pani Joanna bylo zupelnie inaczej.Szkoda ze tej pani nie ma juz na tym alko.

Tajemniczy
@Klaudia

Witam Panią. Chyba pomyliły się pani osoby. Obecnie w ALKO na Chojnickiej jest pani w czarnych włosach i pan. Obaj bardzo mili i sympatyczni. Wielokrotnie spotkałem się z chamstwem ze strony p. Joanny którą trzymała głowę wyżej niż miała. Uważała się za kierowniczke a wiecznie jak do niej się przychodziło to (usunięte przez administratora) i puste lodówki a teraz. Pięknie po prostu chce się chodzić na zakupy. Zawsze miłe doradztwo. Ja się cieszę ze zmian w ALKO na Chojnickiej. Pozdrawiam.

@Tajemniczy

Ja bardzo ceniłam sobie p.Joanne starała sie jak mogla zawsze dobrze mi doradzala mialam zawsze dobry wybór teraz do alko od nas juz nikt nie chodzi odkad tej pani nie ma.

Tajemniczy
@Klaudia

To chyba pani tam długo nie było a wypowiadać się za innych to nie wypada

@Tajemniczy

Tajemniczy ta pani byla na kilku sklepach I jest moja znajoma bardzo zaluje ze jej juz nie ma.Może miała zły dzien mowila ze ma problemy rodzinne bo widzialam nie raz ja załamana I wgl.

Była pracownica

Dzien dobry, Chciałam sie spytać czy istnieje możliwosc powrotu do alko jezeli kiedys ktos sie pogubił w problemach Itp chciałabym dostac ponowna szanse jezeli jest taka mozliwosc.Prosze o odpowiedz.

Również była pracownica
@Była pracownica

Oczywiście że jest pod warunkiem że dobrze rozmawiasz z Kadrowymi również chciałam tam powrócić ale niestety Panie sobie wybierają osoby jeśli im się coś nie spodoba nie ma takiej możliwości szczerze mówiąc cieszę że jednak chęć mojego powrotu nie wypaliła.

@Również była pracownica

Powiedz Co mam zrobic albo jak zaczac temat zeby dobrze wypasc w tej rozmowie jak udowodnic im ze chce naprawic to Co zepsulam I zaluje tego cholernie.Co moge zrobic by mi dali druga szanse?

B.P.P

Oczywiście negatywne komentarze są usuwane totalna ŻENADA!!! Firma tak jak i poszczególne osoby nie potrafią przyjąć krytyki co świadczy o tym iż osoby pracujące tam (oczywiście nie wszyscy) są naprawdę FAŁSZYWI prawda wystawiana poprzez opinie innych Firmę w oczy boli. Hahaha ten post pewnie również zostanie usunięty 1????????

Nie wiem o co chodzi... Ja osobiście uważam panią Aleksandrę za bardzo sympatyczną i pomocną osobę w przeciwieństwie do pani Magdaleny, która zachowuję się jakby miała muchy w nosie.

Apg

Kadrowa Magda zawsze pomoże i rzeczowo podchodzi do pracy, nie kumpluje się z innymi, nie plotkuje ale miła jest zawsze. Jeszcze nie spotkałam się żeby była niemiła a pracuję kilka lat

B.p.g
@Apg

Nie zgadzam się radzę uważać

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Gama Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

John

Tak sobie czytam te opinie to też się udzielę... kiedyś tam pracowałem i radzę omijać z baaaardzo daleka,banda (usunięte przez administratora) i wyzyskiwaczy,wystarczyło mi jak widziałem raz na dzień pREZESOWĄ do był dzień do du.., naprawdę ma ludzi za nic sam tego doświadczyłem,jest baaaaaardzo niemiła,nie da się z kimś takim przebywać a co dopiero mieć kogoś takiego nad sobą, niestety opinie o lukrecji mówią same za siebie

Pozytywna
@John

A ja pozwolę sobie pochwalić, panią prezes jak i pana prezesa...są wyrozumiali, do "dogadania się " i otwarci na uczciwych ludzi, osobiście jestem z tą firmą i ludźmi od długiego czasu...i nie dam złego słowa powiedzieć. Jak mają być traktowani nie lojalni, pretensjonalni i ignoranci w pracy?? Właśnie dlatego większość z Was negatywnie wspomina ....a Waszej winy bedactwa pewnie nie ma!

@Pozytywna

Chyba niezależnie od sytuacji każdy powinien być traktowany dobrze i z szacunkiem? Ale jeśli faktycznie są wyrozumiali tak jak piszesz to dobrze, bo tacy właśnie powinni być podczas zajmowania tego typu stanowisk. A co z kompetencjami odnośnie wpływu na innych ludzi?

Adulek

Wstydziłem się a jej chłopak to taki ciec malinowy a ona potrzebuje chłopa a nie kwit na węgiel już dawno powinna go olać bo widać że nie pasuje do niej taki dzieciak

@Adulek

Ciec? To chyba ty skoro wstydzisz się zagadać ????????????

Marvel

Ty ziomek ta cała Marta to pusta dziunia z tapeta jak klaun byś nie wstydził się z nią po mieście śmigać przecież bez tej tapety to na stowe (usunięte przez administratora) Ja tam nieraz kupuje po pracy alko to z kumplami mamy z niej beke

@Marvel

Kultury to Panu z tego co widzę brakuje. Nie rozumiem jak można nie znając kogoś go tak oceniać. Jestem stałym klientem tego sklepu i wiem że Pani Marta to bardzo miła isympatyczna osoba a robienie sobie beki z kogoś to szczyt głupoty . Dziwię się że jeszcze za takie oczernianie nie zostało wszystkie te komentarze usunięte. Po za tym to nie jest miejsce do oceniania czy ktoś nosi tapetę czy nie tylko do pisania opinii o tej firmie. Nie Pozdrawiam Pana

Adulek

Może masz rację Marvel szkoda nerwów na to plastikowe coś pzdr narty

@Adulek

Z imienia i nazwiska to się podpiszecie?

Hania

Hej macie może wrażenie wchodząc do alko na skosnej że śmierdzi tam potem. Rozumiem że są upały ale jest coś takiego jak antyperspirant i woda mozna tego używać bez problemu....

Halina
@Hania

Bez przesady ;p może lepiej powiedz coś na temat jakości obsługi? Ktoś niżej pisał, ze nie ma klimatyzacji, wiec to tez uprzykrza życie

Klient

Jestem klientem sklepu Alko4 i rozczarowany tym co czytam.Szkoda mi Pani Jakuba bo jest to bardzo sumienny i dobry pracownik.Jak pracowała Pani Małgosia nikt nie widział że Pan Kuba jest opryskliwy dla klientów A Pani Patrycja siedzi na telefonie.Dopiero jak przeniesiono panią Małgosie na inny sklep to teraz się zaczyna.Czyzby to zbieg okoliczności?wątpię.Jakoś pi odejściu Pani Małgosi ilość klientów nie spadła.Jak ktoś nie chce to niech nie kupuje w tym sklepie.Uważam że Pan Kuba z tego sklepu jest najlepszym doradcą klienta. Pozdrawiam.

Mirosław
@Klient

Skąd pewność że ilość klientów nie spadła? Raczej nie przesiadywał pan/pani tam całymi dniami aby liczyć klientów..

@Mirosław

No to by była czysta abstrakcja gdyby poważnie tak robił jak piszesz. Ale może jest bardziej zaprzyjaźnionym klientem i rozmawia tam z ludźmi jednak? Raczej nawet jeśli to chyba ta klientela z pewnością się wyrównała, no chyba nie tylko dla sprzedawcy się specjalnie przychodzi?

Łucja

ale za co niby? Czemu taki stosunek wzajemny do siebie tutaj macie? :( Problemy w zarządzaniu ludźmi się kłaniają?

LUNA

Ja też byłem wtedy w sklepie przy tej sytuacji co Pan mówi i odebrałem to zupełnie inaczej.Po pierwsze ten klient był pijany i Pan Jakub miał prawo się tak zachować.Po drugie proszę nie pisać w imieniu ludzi z całego Starogardu bo ja uważam inaczej.A po trzecie to na Pana Jakuba miejscu zrobiłabym Panu sprawę w sądzie o ujawnienie nazwiska.A po czwarte to Pan musi chyba bardzo interesować się gdzie Pan Kuba pracuje bo chodzi Pan za nim jak cień.POZDRAWIAM

Klient

Witam, mam pytanie czy w sklepach Alko nie możecie zamontować klimatyzacji, ekspedientki się męczą tam w tych sklepach jest okropnie ciepło i duszno masakra współczuje im tam pracować, pracodawca chyba serio ma je głęboko gdzieś skoro nie potrafi zapewnić godnych warunków pracy, byłem nie raz w alko i naprawdę się dziwie ze one jeszcze tam wytrzymują niektóre wyglądają jakby zaraz miały zemdleć, klientom tez jest ciężko stać w takiej duchocie aż się odechciewa wchodzić tam, a te wiatraki co tam dają nic lekki wiaterek

Danuta
@Klient

A może nie mają budżetu na takie inwestycje? Ciekawa sprawa.

@Klient

Z wyczytanych informacji wynika ,że pracownicy powinni złożyć pozew zbiorowy na pracodawcę ze względu na brak warunków do pracy pozdrawiam.

Kazik
@Klient

Niestety ale taka prawda w sklepie gorączka większa niż na dworze brak klimatyzacji , nie ma czym oddychać alkohol kupowany w sklepie jest ciepły jak zupa że nie idzie pić a lodówki nie nadążają chłodzić.

@Klient

Jestem częstym klientem Alko , klimat i obsługa na lubichowskiej nie przypadła mi do gustu ( sklep typowo z PRL-u a obsługa jak za kare... Proszę se wsiąść piwo ze skrzynki.) Za to w Alko w rokocinie obsługa zawsze miła i przyjemna w stronę klienta współczuję tylko braku klimatyzacji.

KLIENT
@Danuta

z tego co widać na niektórych sklepach jest klima zamontowana ale nie jest używana, ciekawe czemu może od górnie mają zakaz używania bo za "dużo" prądu pobierze

@KLIENT

A może tak wprost zapytać pracownika czemu po prostu nie włączy zamiast się domyślać?

Jonasz

Mam pytanie czy może ktoś z zarządu iść do alko na skośna w godzinach popołudniowych i powiedzieć czy według was idzie wytrzymać tam chociaz minutę w tym zapachu potu czy te dziewczyny się wgl myją sądzę że nie. Rozumiem że ludzie się pocą ale są antyperspiranty dezodoranty itp a tam ich napewno się nie używa

Zostaw merytoryczną opinię o Gama Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Gama Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gama Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gama Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Rycerska 1
    83-200 Starogard Gdański