Opinie o CDR Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CDR Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CDR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CDR Sp. z o.o. w Żory

Odyn

Jeżeli ktoś lubi (usunięte przez administratora) w pracy, nierówne traktowanie, podejrzane układy, koperty zamiast normalnej wypłaty, lubi jak mu się wypłata nie zgadza, niedowartościowanych liderów - to ta praca jest dla niego. Typowy januszex o jakim się czyta w internecie. Brakuje tylko człowieka z batem chociaż to powoli się wdraża. Nie polecam chyba że ktoś jest masochistą.

Jestem tu z przypadku i zastanawia mnie rozwiniecie Twojej reakcji. Czemu nikt nie udzieliła informacji na temat pracy? elektronikiem akurat nie jestem a piszą głównie o tym stanowisku. jakaś praca zdalna się tu dla mnie znajdzie?

Odyn

@Odyn

Ciekawi mnie ta wzmianka odnośnie jakichś wdrożeń, opiszesz je bardziej szczegółowo? Jakich jeszcze można się spodziewać? Jedynie elektronik jest teraz u was potrzebny? Z jakich wszystkich działów składa się firma?

Nick Fury Nowy wpis

Witam. Widziałem ogłoszenie o pracę ale nie wiem czy aplikować chociaż mieszkam bardzo blisko. Czy to z tymi kopertami to prawda? Wiem że siedzi tu szef (jak na każdym goworku) i chciałbym poznać jego opinie.

Jaka atmosfera jest między działami w CDR Sp. z o.o.?

Monia

Z jakich przyczyn temat zarobków w dziale int., został przemilczany? Interesuje mnie ogólny standard pracy. ile osób liczy aktualny zespól i czy występują w ogóle jakieś rotacje? Jak na razie widzę tylko ogłoszenie dla elektronika na stronie, dlatego pytam. Znam się na e-commerce, jakich kwalifikacji mi trzeba by się dostać? I czy są teraz oferowane jakieś fajne szkolenia?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie CDR Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Koko

Witam, na jakie zarobki może liczyć Pracownik ds. obsługi zamówień w sklepie internetowym?

Ogłoszenie na Specjalista ds. Obsługi Klienta do CDR Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Dom

Nie polecam nie doceniają pracowników

Agata
@Dom

Witam, z czego konkretnie wynika ta opinia? Czego mieliby jako firma nie doceniać? Widziałam ogłoszenie na stronie firmowej na elektronika przy czym pisali o możliwości rozwoju zawodowego. Mieli na myśli jakieś awanse? Jak obecnie wyglądają?

Jak dużo osób pracuje w CDR Sp. z o.o.?

za mało, są wewnętrzne układy pomiędzy pracownikami, jak ktoś wcześniej napisał - się uczepią lub dadzą spokój.

JM

Idąc na rozmowę byłem przerażony opiniami na forum. Na całe szczęście wiem w czym problem. Jak komuś nie chce się pracować to mu nic nie pasuje. Praca w biurze jest bezstresowa - jeśli pracujesz i robisz swoją robotę. Szef zna się na tym co robi- dużo można się od niego nauczyć. Jest również otwarty na innowacje, co bardzo sobie cenię w pracy, że nie tylko mam wykonywać polecenia ale również jest miejsce na inicjatywę i robienie rzeczy które uważam za rozwijające z mojej perspektywy. Jeśli szukacie stabilnego zatrudnienia to polecam CDR :)

@JM

Głupoty piszesz i tyle w temacie nigdy w cdr nie robiłeś i nie będziesz robił

z dołu
@JM

Jakub Jakub.. a tak szczerze?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie CDR Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Belmondo

Nic nie dostaniesz bo łysy kurdupel pisze co chce i nic nie dostaniesz , najpierw cie zrówna z ziemią a potem zwolni

Jeremi

Zastanawiająca cisza zapanowała na forum. Jest jakiś powód, że przestaliście być aktywni ?

Jak wygląda ścieżka awansu w CDR Sp. z o.o.?

WAZELINA

tyle szczerze w temacie CDRku ;)

Daria

Czy obecnie poszukiwany jest pracownik i na jakir stanowisko?

Barbara
@Daria

Tak, widziałam, że CDR ogłasza nabór na stanowisko specjalisty. Do głównych zadań na tym stanowisku należałaby między innymi: Zadania: praca administracyjno – biurowa przy komputerze wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne, czy też przygotowywanie materiałów szkoleniowych w obszarze rolnictwa. Tu są szczegóły: https://cdr.gov.pl/aktualnosci/57-cdr-informuje/2716-oferta-pracy Odpowiadałoby Ci to?

gość
@Barbara

to nie ta firma Barbaro. Tu chodzi o cdr.pl

Barbara
@gość

@gość A czy natomiast Ty wiesz coś na temat czy CDR Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutacje na wolne stanowiska pracy? Myślisz, że warto aplikować do tej firmy? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

gość
@Barbara

tak prowadzi

bęben

Firma spoko. Praca na jedną zmianę, wolne weekendy, szefostwo dobrze traktuje ludzi. Trzeba pracować :) ale się opłaca :) . Pensja jak za pracę na 3 zmiany a są stałe godziny pracy. Wypłata zawsze na czas. Polecam

Dorota

@Dawno, czy posiadasz doświadczenia związane z pracą w firmie CDR? Jeżeli tak, to czy mógłbyś podzielić się nimi na forum? Jak ocenisz warunki pracy oferowane przez pracodawcę? Napisz, proszę coś na ten temat. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Prezes

Widać że iloraz inteligencji byłych pracowników CDR spadł już poniżej zera.Każdy pracownik tej firmy ma przydzielone zadanie to że kobiety w tej firmie są niepotrzebne jest żenujące bez nich firma nie działałby tak sprawnie jak teraz.Podsumowując to dobrze że pare ludzi się zwolniło i pojechało do Czech utrzymywać swoje rodziny .

xyz

Praca godna polecenia. Jeżeli ktoś nie miga się od pracy i robi to co do niego należy niema powodów by nażekać. Praca na łatwo przyswajalnym systemie którego obsługi w krótkim czasie można się nauczyć.

@xyz

Szefowie, narzekać przez "rz" a nie "ż" ...

@xyz

Dokładnie, właśnie widać kto tam pracuje ,chyba samozwańczy kierownik "K" pisał ten komentarz, ogólnie praca ok .

@Belmondo

Kolga "k" uważa się za kierownika ?:d

Magazynierrr

Zarobki wypłacane na czas i to chyba tyle z plusów.(usunięte przez administratora)Albo będziesz chwalony albo się na Ciebie bez większego powodu uwezmą. Co do pracowników, przemiał ogromny, jaką praca taka rotacja. (usunięte przez administratora)

idk

Praca na tym magazynie jest z pozoru łatwa ale jednak jest na dłuższą metę męcząca z powodu układów pomiędzy pracownikami.(usunięte przez administratora) Pracodawca jak najbardziej na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o CDR Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w CDR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CDR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CDR Sp. z o.o.?

CDR Sp. z o.o.