Refil Krzysztof Kmieciak

Rybnik

Opinie o Refil Krzysztof Kmieciak

Franek

@furlejek z tego co wiem to firma dalej spoko sobie radzi, dlatego pewnie ludzie się nie wypowiadają, bo po prostu jest dobrze i stabilnie i oby więcej firm, o których właśnie w ten sposób można się wypowiadać :) atmosfera w pracy też przyjazna nawet kierownictwo - pracownicy

PZDR

Nie polecam. Wprowadzają w błąd, oferują kiepskiej jakości produkty oraz nie można się doprosić zwrotu pieniędzy za niesprawny toner -> nie wspominam już o koszcie naprawy samej drukarki.

Agnieszka

Witam serdecznie, ja napisze króciutko - sumienna i odpowiedzialna! Te słowa idealnie pasują do tej firmy. Wszystkim, którzy cenią sobie czas i dobrze wykonaną prace polecam firmę Refil Krzysztof Kmieciak. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Refil Krzysztof Kmieciak - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Refil Krzysztof Kmieciak