Fijałkowski Stanisław Fijałkowski

Rybnik

Opinie o Fijałkowski Stanisław Fijałkowski

Zabawne, .ze 90% negatywnych opinii jest usuwanych z tego forum ;) Moja tez została usunięta pomimo, że sensownie i z kultura wytłumaczyłem dlaczego nie warto pracować dla pana Stanisława

anonymous

Byłem na wymiany gwarancyjne olei itd. na następny dzień po serwisie okazało się że moje auto niema hamulców, ciekawe jak wymienili płyn hamulcowy i odpowietrzyli hamulce.

monika

też tak sądzę, praca jako sprzedawca samochodów wymaga ogromnego poświęcenia

nowe. auta.po malowania i gradzie :)

hmm jeśli ktoś lubie jak się mówi do niego " ej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; "darmozjadzie" "zrozumiałe" "można" ""widzisz" no i "ku..ch" to na pewno dobry wybór :) pracowałem 3,5 roku i jest to największy mój błąd w życiu :( bo lepiej bym miał w MC czy KFC chyba nawet lepiej tam płacą :)po 3 latach premia 0,17 brutto :)

dziadzy z opla

są konkretne kwoty ... najniższa średnia karajowa, pytasz o widełki yyy to nie ma ale konkretny widelec :)

Jered

A może jakieś konkrety bo takie owijanie w bawełne nic nie wnosi,Proszę o jakieś konkretne wypowiedzi

Obecny pracownik

klarowna nie słuchaj anonima. Pracuje w tej firmie już pare ładnych lat i sprawa wygląda w ten sposób, że jak ktoś chce pracować i pracuje to nie może narzekać a nawet będzie sobie chwalił bo może się rozwijać zawodowo i prywatnie. Ludziom tutaj przychodzącym (ANONIMOM) wydaje się, że samo przyjście do pracy tak jak w urzędzie dostaną pieniądze. Takie opinie jak anonim to piszą zwyczajne nieroby. Przykładem na to, ze nie jest tak źle jak co poniektórzy (ANONIMY) piszą jest stałą kadra pracownicza, która pracuje w niektórych przypadkach od początku istnienia tej firmy. Zmieniają się tylko Ci co nie chcą pracować a jak wiemy takich w naszym kochanym kraju nie brakuje.

hmm
@Obecny pracownik 16.10.2015 18:31

MASZ RACJE ALE NIE W 100%. W TEJ FIRMIE AKURAT LUDZI TRAKTUJE SIE PRZEDMIOTOWO!!!

Tak firma istnieje... odradzam jesli chcesz byćtraktowany jak człowiek i miec imie to cieżko tam o to :)

Zostaw opinię o Fijałkowski Stanisław Fijałkowski - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski