Opinie o Eds Polska Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eds Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eds Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eds Polska Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Faktycznie na rozmowie mogą podawać jakieś niższe widełki? a możecie mi wprost napisać co mówią podczas tej dla inżyniera jakości? Planowałam aplikować ale nie wiem czy dam teraz rade, poza tym dobrze byłoby moc wstępnie wiedzieć ile są w stanie zapłacić

Aneta Nowy wpis

Właśnie szukają technika informatyka do wsparcia IT. Ogarnianie sieci, podłączanie urządzeń itp. Stawka 4500 - 6700 zł za miesiąc brutto. Ktoś potwierdzi? Są w tym wliczone premie, czy to już podstawa w stu procentach pewna?

bekazestawki Nowy wpis
@Aneta

Fajna stawka taka nie za wysoka, informatyk za ta stawkę to tylko typowy (usunięte przez administratora) to ma głębokie podstawy

Anty Nowy wpis
@Aneta

Śmieszna firma to i stawka śmieszna a najlepsze że dzwonią do ludzi którzy podawali widełki 2 razy wyższe od ich super oferty na co liczą??

Zainteresowana

Witam. Mam pytanie. Jestem zainteresowana pracą w EDS Żory, chciałabym się dowiedzieć czy są jakieś szkodliwe warunki pracy związane z użyciem waty szklanej i żywicy do produkcji

dlkd

Czy firma szuka (usunięte przez administratora) wystawiając takie ogloszenia za takie stawki ? moze powinni takie ogloszenia w lesie publikowac no chyba ze zgodzi sie ktos pracowac za takie ochlapy

Firma Eds Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Finansowo-Kadrowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Paulina

O proszę widzę, że firma od jakiegoś czasu poszukuje operatora do Żor. 40 h w tygodniu od 3200 brutto, w miarę spoko brzmi. Jest tu ktoś kto pracuje aktualnie jako operator lub ma takiego znajomego co robi tam w Żorach? Jak z warunkami i atmosferą u nich?

Qqqqqqq
@Paulina

Serio 3200 brutto to dla ciebie rewelacja w takiej firmie produkcyjnej ????????????

Operator
@Paulina

Szkoda zachodu. Od grudna odeszło jakieś 15 osób. Za te 3200 brutto będziesz skakała po każdym stanowisku, bo wszędzie ludzi brakuje. Po 3-miesięcznym okresie próbnym co najwyżej "wynegocjujesz" 200 zł brutto podwyzki, bo dla nich ludzie są nic nie warci.

Iwona
@Operator

Pracowałeś tam? 3200 brutto? Serio? Przecież to prawie minimum!

Jacek
@Qqqqqqq

Tak mało dają? Jakieś dodatki do tego są? Bo jak nie to słabo w sumie

vyis
@Paulina

3200 zł brutto spoko brzmi ??? hahhahaha jprdl. taka stawka to masakra !!! chyba firma jest odklejona od rzeczywistości i jej polityka opiera sie na zatrudnianiu taniej sily roboczej chcacej pracowac za miske ryzu

@vyis

Czyli tutaj więcej podwyżki z czasem nie będzie? Co ciekawe ogłoszenia już nie ma, więc ktoś jednak się zatrudnił

Nostradamus

Witam znalazłem ogłoszenie że przyjmą do pracy na stanowisko operatora. I moje pytanie jaką stawkę proponują na początek jest szansa zarobić 5k netto??

Czy może ktoś powiedzieć jakie działy/stanowiska pracują na dwie zmiany

@Kandydat

A to w takich firmach przypadkiem nie robią na dwie zmiany Ci wszyscy od magazynu? W sensie operatorzy etc.? Bo biurowiec to raczej na jedną, ale nie wiem jak oni sobie to poukładali w sumie...

Aaaa

Czy będą jakieś podwyżki???

Justyna

Jestem ciekawa jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w firmie Eds Polska Sp. z o.o. Ostatni wpis o pracy w tym miejscu został dodany już jakiś czas temu i nie jest on również pochlebny. Dlatego może znajdzie się ktoś z obecnych pracowników i napisze coś więcej o aktualnej sytuacji z pracą w tej firmie oraz czy warunki pracy uległy poprawie?

Były
@Justyna

Podobno są przyjęcia, ale nie polecam. Zero szacunku dla pracownika jedne wielkie kolesiostwo i...... Na ten temat to może się ktoś inny wypowie.

ZAINTERESOWANY

JAK WYGLĄDA PRACA NA STANOWISKU USTAWIACZ PROCESU WTRYSKU ?? CZY JEST ON ODPOWIEDZIALNY ZA PROCES I URZADZENIA PERYFERYJNE CZY MA JESZCZE ZASUWAC NA WTRYSKARCE PRZY ODBIERANIU DETALI BO W NIEKTORYCH FIRMACH SIE IM(usunięte przez administratora)Z TYM ZAKRESEM OBOWIAZKÓW POZDRAWIAM =]

Antek
@ZAINTERESOWANY

Zajmujesz się tylko naprawa, ustawianiem...

Alicja
@ZAINTERESOWANY

Trochę czasu minęło odkąd napisałeś. Udało Ci się dowiedzieć czegoś na temat pracy ustawiacza procesu wtrysku? Może byłeś na rozmowie? Daj znać jak możesz. Pozdrawiam!

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać pracę – może ktoś ma nowe informacje o firmie Eds Polska Sp. z o.o. w mieście Wodzisław Śląski?

Lepiej uciekaj od tej firmy jak najdalej. Ani pieniądze żadne, ani możliwości, a pracownika mają za nic...

Znawca

(usunięte przez administratora) Niby automotive, ale tylko pozory ta firma nic nie ma wspólnego z automitivem oprócz tego że pridukuja dla branży. Całkowite dno szkoda czasu na tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Eds Polska Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Eds Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eds Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Eds Polska Sp. z o.o.
  • Radlińska 68