Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o.

Opinie o Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o.

Polecam. Miejsce gdzie można się nauczyć realizacji projektów, rozliczeń i podejścia od strony prowadzenia firmy. Tempo szybkie jak jest kumulacja rozliczeń, ale można zespołowo działać. Bezcenne doświadczenie i kompleksowe podejście do Klientów

Grzegorz

Realizujemy wspólnie projekty od ponad dwóch lat - zawsze kompletne informacje, wszystko wyjaśnione, wysoki poziom i ludzie uśmiechnięci. Polecam!

Krzysztof

Współpracuje z firmą od dawna . Zawsze wszystko rzetelnie i na czas. Pełna informacja od zawsze. Materiały nad którymi pracuje zawsze kompleksowo przygotowane. W firmie atmosfera bardzo fajna. Zespół zgrany.

Caro Nowy wpis

Pracowałam w firmie na samym początku swojej kariery. Miejsce gdzie tak na prawdę nauczyłam się nowych rzeczy, które pozwoliły mi rozpocząć swoją działalność. Tempo pracy jest szybkie - jak to przy projektach, jednak zawsze atmosfera świetna. Był czas na prace, ale też na normalne relacje. Dodatkowo możliwość pracy z ciekawymi klientami i innowacyjnymi projektami.

Ola Nowy wpis
@Caro

To prawda. Miejsce daje szanse zdobycia doświadczenia i współpracy z ciekawymi ludźmi.

Anna Nowy wpis

Polecam współpracę z firmą Biuro Zarządzania Projektami. Realizacja projektów wspólnie odbywa się w profesjonalnej atmosferze, wszystko realizowane na czas i wyjaśniane kiedy zachodzi potrzeba. Zespół zgrany i kompetentny. Polecam!

Karol Nowy wpis

Witam. Ciekawi mnie, jak często w firmie Biuro Zarządzania Projektami dochodzi do zmian wśród zatrudnionych osób? Chciałbym ustalić ogólnie, czy jest to godne polecenia miejsce pracy, więc mam nadzieję, że za Waszym pośrednictwem mi się to uda. Będziecie tak uprzejmi, aby mi to napisać? Proszę o odpowiedź, ponieważ jak widzę w tym roku nie zostało jeszcze nic napisane na temat tego pracodawcy.

To prawda ze w firmie jest bardzo szybkie tempo pracy?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Bordo

Czy to prawda, że obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej umowę zlecenie na trzy miesiące a potrafią dać na tylko na tydzień?

@Bordo

Tak. To prawda.

@Bordo

Tsk

Jolanta
@Ewa

Ewa, możesz wyjaśnić o co chodzi z tymi umowami od BZP? Pierwsza umowa zlecenie jest tylko na tydzień? A co później?

Jolanta

Piszesz o mobbingu i nękaniu w firmie, a to poważne zarzuty i sugerują, że dochodzi tam do długotrwałego prześladowania i zastraszania ludzi. Możesz podać przykłady konkretnych sytuacji z pracy? Fajnie by było, gdyby taki wpis był jakoś uzasadniony.

@wojtek a jest dużo pracowników którzy studiują?

Wojtek

Młodzi pracownicy nie związują się z firmą na dłużej i stąd rotacja

Maciej
@Wojtek

Rotacja jest ogólnie na całym rynku pracy, nie ma znaczenia czy duża czy mała firma. Mamy rynek pracownika, rotują ludzie między firmami - zdobywając wiedzę i doświadczenie.

Podstoliczna

Kompetentne są tam moze ze dwie osoby. Ciagla rotacja. Wieczne na stronie www aktualne oferty pracy. Pozdrawiam.

Krzysztof

Tomasz

Firma godna polecenia. Fachowa obsługa przy projektach. Zespół zaangażowany bardzo w projekt. Polecam! Moje sugestie dla EC Biuro Zarządzania Projektami: Miejsce gdzie można uzyskać informacje. Tak trzymać.

PM

Współpracuje z firmą od kilku lat. Zawsze przedstawiano mi wszystkie możliwości i potencjalne ryzyka. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zamiast hejtować lepiej zająć się efektywną pracą.

@PM

Twoja wypowiedź, chociaż jest pozytywna, to bardzo krótka. Trudno z niej wywnioskować coś więcej. Może chciałbyś więc napisać, na jakim stanowisko pracowałeś, albo jakie projekty realizowałeś z tą firmą? Czy byłeś zadowolony ze swojego wynagrodzenia?

Cezary

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

AR

Nie dajcie się nabrać. Na firma tylko z pozoru wygląda profesjonalnie. W środku duży chaos.

Mam wrażenie , że konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur!!

Krakusek

Też miałam krótką przygodę z tą firmą. Zrezygnowałam sama po miesiącu, zgadzam się z opisem powyżej.Dziwne miejsce, które na początku rzeczywiście sprawia dobre wrażenie ale już po tygodniu okazuje się jak jest. ..brak delegowania poleceń, odkręcanie czyichś błędów, wiecznie niedostępny prezes , bajzel, chaos etc. Dobre może dla studenta aby złapać jakiekolwiek doświadczenie zawodowe, choć ja nie polecam.

Pracujacy

Nie polecam pracy w tej firmie.Sprawiają wrażenie profesjonalnych, na rozmowie kwalifikacyjnej mydlą oczy a później się okazuje jaka jest prawda, niekompetentni ludzie którzy chcą pisać wielkie projekty a ze względu na złe zarządzani a raczej jego brak tracą kolejnych klientów.Nie mają skrupułów co do zwalniania ludzi nawet na okresie próbnym. Zdecydowanie NIE polecam jeszcze raz.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o.?

Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o.