7R Solution Sp. z o.o.

Opinie o 7R Solution Sp. z o.o.

Emka

Jaki poziom wynagrodzenia oferują na początek (praca administracyjna)?

bezrobotna

Jedna z tych firm gdzie nie masz znajomości, nie masz pracy? Dlaczego firma nie ma żadnej zakładki praca/kariera na stronie internetowej? Ofert pracy też nigdy nie widziałam choć szukałam.

małpeczka
@bezrobotna

Ja wysyłałam cv na pracuj pl. i olx

Tom

Nie polecam szczególnie osobą palącym, w ciągu dniówki nawet tej 12 godzinnej jest (usunięte przez administratora)min przerwy to jest jakieś 5 papierosów i brak przerwy na posiłek ????

PTR
@Tom

Rzuć palenie, będziesz miał czas i pieniądze na jedzenie ! :D

Figo

Praca należy do ciężkich, co to za magazyn gdzie dostawy są ściągane ręcznie z samochodu? i to ciężkie piecyki :/ takie rozładowanie to kilka godzin naprawdę ciężkiej pracy, nawet Ukraińcy nie chcą tam wracać.

Brałeś udział w rekrutacji do 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Anonim 2

To napisał a podpisał się anonim hahaha. Lepiej przyznaj że kierownik Ci kazał napisać parę opinii na +. Ile Ci za to obiecał do wypłaty? 50? :D

Wioletta

Praca w stresie za niewielkie pieniądze, brak szkolenia lub trwa max 2-3 dni, a później pretensje kierownika. Faworyzowanie kilku Pań z administracji które uważają że wiedzą wszystko i nic nie można im zrobić. Najgorsza jest atmosfera w pracy, ciągle donosy na siebie nawzajem, rywalizacja o względy kierownika. Częste afery miłosne z udziałem Pań ulubienic z Panami z magazynu i przesiadywanie owych Panów w administracji a praca wykonywana jest przez jedną osobę bo druga musi sobie pogadać, a na koniec pretensje. Nie polcam

Magazynier
@Wioletta

No cóż, praca w 7r nie jest wcale taka zła oczywiście (usunięte przez administratora)i ale kasa nie jest taka zła i warunki nie najgorsze. (usunięte przez administratora)Ogólnie praca ok a to że dziewczyny fajne i kontaktowe to raczej plus.

:-)
@Wioletta

Cześć Jeżeli uważasz że potrzebujesz więcej szkoleń w każdej firmie tak samo jak i tu jest HR - należy zgłaszać proponowane przez siebie szkolenia, dać coś z siebie , zaproponować a nie narzekać. Brzmi śmiesznie rywalizacja o względy kierownika- sa brygadziści, administratorzy z długim stażem , które sa od tego i widzą co kto robi oraz jaką mają wiedzę . To tyle o reszcie głupot nie ma co pisać.

Manuel
@Magazynier

Kolego chyba dawno się nie rozglądałeś po ofertach pracy, tyle co dostajesz w 7r można dostać na okresie próbnym na innych magazynach. Wiem jestem na bieżąco, radzę sprawdzić.

Maja

W tej firmie brak szkolenia chyba że za szkolenie uważa się siedzenie za plecami koleżanki która pracuje i po 2 dniach pytanie "czy już wszytko umiesz?" Co przy tylu różnych klientach jest poprostu nie możliwe. Brudne komputery i całe zaplecze socjalne, brak podstawowych biurowych narzędzi pracy typu długopis to jakieś żarty.

Dejwid
@Maja

W tej firmie zarzadzajacy to stado sciemniaczy bydla i matolow ktorzy tylko duzo mowoa na rozmowie kfalifikacyjnej a po twoch tygodniach zastanawiasz sie co tu zrobic by z tamtad uciekac

Bez uprawnień tzw. 'Papierów' Cię nie przyjmą. Ciekawe że po rekrutacji już wiesz co trzeba robić że dostać pracę... z pewnością kierownik sam Ci to powiedział!

Zły

Największym nieporozumieniem jest to że wypłaty są dużo mniejsze od tego co obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej!

Zak

W firmie najwiekszym problemem jest brak jakichkolwiek szkoleń, coś na zasadzie masz i rób a jak coś źle zrobisz to afera "jak mogłes nie wiedzieć". Kiepska atmosfera w pracy, brak podstawowych narzedzi jak odzież czy materiały biurowe.

Mario

Witam Czytam wasze opinie i musze przyznac ze sa baaaardzo zroznicowane Od pochwalnych po baaardzo negatuwne Wniosek wysuwa sie sam Robota jak w kazdej innej firmie Jak sie dasz wykorzystac to bedziesz ruchany i zawsze ci sie bedzie zle pracowalo Akurat w Czechowicach otwieraja centrum i chcialem tam skladac CV ale chyba zostane u siebie na swoim stanowisku Z drugiej strony wspolpraca z 7R i CST ... to cos dla mnie moze zalapalbym sie do CST 7R MTB Team

Zenobia

Czytam te wpisy, które zostały po interwencjach i wydaje mi się, że czas napisać tu rzetelną informację , która nie zostanie usunięta przez administratora: Na szczęście dla mnie samej, nie musiałam tam pracować długo, bo jak to kierownik mówi do pracowników i do mnie też tak "żartował"; "o dobrego pracownika rynek upomina się sam" - no i szybciutko (po tygodniu u nich) już wybrałam bardziej intratną propozycję owego rynku :). Robota jak wszędzie. Znając specyfikę pracy w logistyce , a szczególnie w tych jej filarach: magazynie i administracji magazynowej, można napisać, że 7R na Brzegach to standard. Jednak to co BARDZO mi się tam nie podobało, to styl i metody pracy kierownictwa i atmosfera między pracownikami - zależna wg mnie od nich właśnie i tego na co pozwala sobie kilka osób tam pracujących. Są osoby, którym wydaje się, że jak pracują tu trochę dłużej niż inni, to mogą traktować resztę tak jak ich 'prostota' im podpowiada. KOCHANE NIE ŁADNIE SKARŻYĆ I DRZEĆ SIĘ NA INNYCH. ROBICIE TYM ZŁY PR FIRMIE I ATMOSFERA, KTÓRĄ TYM SWOIM ZACHOWANIEM GENERUJECIE, CZYNI CZARNĄ REKLAMĘ 7R'owi. Kierowniku jak ludzie tak od was uciekają i te jątrzącę nie mogą zostać usunięte (bo ktoś musi pracować ) odizoluj je od reszty spokojnych ludzi, żeby nie uciekali z pracy.bo mają dość tej szarpaniny z paniami 'administratorkami'. Dajcie lepsze uposażenie tym co musieli zostać i może się polepszy w 7R.

Ula
@Zenobia

Jakby mi to ktoś 'z ust wyjął' - podpisuję się i ja pod tą opinią

On
@Ula

I ja obiema rękami.

Kazimierz

@Kuba używasz bardzo mocnych słów pod kątem pracodawcy 7r Logistic Kraków Kokotów. Taka wypowiedź jak Twoja może zostać usunięta przez administratora, gdyż łamie regulamin tego forum. Wulgaryzmy oraz oszczerstwa nie będą tolerowane. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, podziel się z nimi, ale w sposób merytoryczny.

Kazimierz

@Stary pracownik jeśli pracowałeś w 7r Logistic Kraków Kokotów, to czy mógłbyś w kilku słowach opisać, jak wyglądała Twoja przygoda z dostaniem pracy w tej firmie? Możesz podzielić się z przyszłymi pracownikami wskazówkami odnośnie spotkań rekrutacyjnych?

Stary pracownik

Zgadzam sie calkowicie z Nowym, tak jest w 7r i widze ze jest gorzej jak bylo !!!!!

Kazimierz

@Nowy czy przy całej swojej antypatii do pracodawcy 7r Logistic Kraków Kokotów, jesteś w stanie znaleźć jakieś plusy pracy w tej firmie? Takie jak np. możliwość rozwoju zawodowego, czy też otrzymywanie dodatkowych benefitów? Czy ktoś z forumowiczów ma wiedzę na ten temat i mógłby się podzielić? Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad regulaminu forum gowork.pl.

Kazimierz

@Tom a na jakim stanowisku miałeś okazję pracować lub nadal pracujesz w firmie 7r Logistic Kraków Kokotów? Jeśli macie informacje na temat aktualnych warunków pracy w tej firmie, proszę podzielcie się nimi.

TicTac

@Kazimierz tak się składa że pracuje.

TicTac

Może i nie jest idealnie ale gdzie jest. praca jest ok trzeba tylko robić swoje

Gutek

Idealnych firm nie ma a jak ktoś będzie chciał napisać negatywnie to zawsze coś znajdzie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o 7R Solution Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w 7R Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 7R Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 7R Solution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

7R Solution Sp. z o.o.