7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.
1 17

Opinie o 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.

Kazimierz

@Tom a na jakim stanowisku miałeś okazję pracować lub nadal pracujesz w firmie 7r Logistic Kraków Kokotów? Jeśli macie informacje na temat aktualnych warunków pracy w tej firmie, proszę podzielcie się nimi.

Olga

Widziałam ostatnią ofertę na pracownika administracyjnego. Podpowiedzcie coś więcej.

Ewa
@albert 28.06.2018 20:42

(usunięte przez administratora) presja pracy a kołhozu to dwie odrębne sprawy mój drogi. Ktoś kto był zmuszony sytuacją na rynku pracy...byle co za byle ile... i przyszedł do was - jak zobaczył po paru dniach w czym rzecz, mając ciut chociaż oleju w głowie i samoświadomości szukał dalej. A nawet jak nie szukał, a coś sobą reprezentował to przy pierwszej lepszej propozycji dawał dyla. Drodzy czytacze powtórzę więziony własnym doświadczeniem/ jak ktoś się zastanawia nad podjęciem pracy tutaj..niech liczy się z totalnie złym zapleczem socjalno biurowym....nie ma miejsca na powieszenie bluzy, odłożenie rzeczy osobistych w bezpiecznym miejscu, biuro brudne, komputery monitory, myszki, klawiatury uklejone...toaleta wspólna z chłopakami z magazynu I ich praniem na kaloryferach...brudna kuchnia bez kubków, łyżeczek z notorycznym proszeniem się o mleko do kawy rozpuszczalnej. Tak samo permamentny brak dlugopisów, zeszytów i innych biurowych rzeczy. Szkolenie za plecami robiącej zlecenia przez 3 dni..potem dwa robisz sama z tępo tłumaczącą paniusiu obok i MASZ JUŻ UMIEĆ, SIADAJ I RÓB. LUDZIE! TO JEST SZKOLENIE?! AAA potem jeszcze przez conajmniej 3 m'ące (usunięte przez administratora) obserwuje i raportuj skrzetnie co źle zrobiłaś oczywiście tuszując swoje błędy...zrobić larum z czyjegoś a przykryć swoje - szefowi w to graj chyba, jak na takie coś pozwala. No to niech sobie tak w kółko nowych przyjmują jak o starych nie potrafią zadbać choć trochę.

TicTac

@Kazimierz tak się składa że pracuje.

Szczery

Dokładnie jak napisał kolega Jerry, brak przerwy dla administratorów bo przecież co to jest 8 godzin przed komputerem w stresie siedzieć ;l poza tym jak brakuje ludzi na magazynie to kierownik karze administratorom przerzucać uszkodzone palety ręcznie! I jeszcze mówią Ci żebyś sobie mierzył czas! Chora firma a tym bardziej osoba która nią kieruje! Widać że kierownika bolą szczere opinie bo na każdą negatywną opinie jest odpowiedź.

Tom

Nie polecam szczególnie osobą palącym, w ciągu dniówki nawet tej 12 godzinnej jest (usunięte przez administratora)min przerwy to jest jakieś 5 papierosów i brak przerwy na posiłek ????

TicTac

Może i nie jest idealnie ale gdzie jest. praca jest ok trzeba tylko robić swoje

Gutek

Idealnych firm nie ma a jak ktoś będzie chciał napisać negatywnie to zawsze coś znajdzie!!!

Kazimierz

@James Dlaczego dziwisz się ludziom decydującym się na pracę w 7r Logistic? Nie widzisz żadnych pozytywnych stron pracy w firmie? @Gość z Puszczy A jak wyglądały relacje z kierownikiem, pomijając kwestię obietnic podwyżek? Być może pracownicy mogą czerpać z pracy dodatkowe korzyści, poza wynagrodzeniem? Może są jakieś dodatki płacowe? Jak to wygląda w 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.?

James

Ja się po prostu dziwie, że w obecnych czasach, na aktualnym rynku gdzie o fajną pracę nie jest trudno są ludzie,którzy mimo wszystko decydują się na pracę np w administracji na magazynie w 7R.

Gość z Puszczy

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Kierownik obiecuje podwyżki i wielkie premie ale nie dajcie się oszukać! Jak nie wierzycie zapytajcie któregoś z pracowników! To tylko obietnicę... Na szczęście szybko znalazłem inna pracę bo przecież kredyt spłacać trzeba :/ Wszystko co robicie jest za wolno i za mało! Szkoda czasu i zdrowia na takie zakłady pracy.

Jrr

Pracowałem jakiś czas temu. Odeszłem z pracy ze względów osobistych. Powiem tak normalna praca w nowoczesnym magazynie. Dużo obowiazkow firm do obsługi. Ale to jest centrum. Bylem zadowolony i mam nadzieje ze uda się wrócić.

nio
@:) :) 17.05.2018 23:00

A to dlatego byłaś tak zapracowana.........i dlatego pomyłki..........to wszystko wyjaśnia :-) Ploty tez czas zajmują.........

z drugiej strony

Powiem tak żenada jak się czyta wylane dyrdymały. Najlepiej żeby każdy przedstawił się kto je pisał ( bo przecież jak sie czyta to i tak już nie pracuje). Można miec różne opinie, jak również coś sie każdemu może podobać, a drugiemu nie. Jest tez wybór co sobą prezentuję i czy nadaję się do tego rodzaju pracy. Po rozmowach telefonicznych pewnie z większością z Państwa - z administracji - bo tak miałem kontakt, taka błahostka - a brak profesjonalizmu, zaangażowania u niektórych z Was ( nie piszę o wszystkich) to była dopiero porażka. Owocowało to tłumaczeniem się i byciem lojalnym wobec Was waszego szefa. Proszę ludzie zastanówcie się nad sobą i nie patrzcie na siebie przez okulary z nazwą jaki jestem boski i pozjadałem wszystkie rozumy. Musiałem to napisać bo czytając te opinie - a słuchając niektórych z Państwa niestety sam bym Was nie zatrudnił.

Jerry

Pracowałem w administracji w 7r i jest tam gorzej niż na magazynie! Kierownik już po 3 dniach mówi że powinienem wszystko umieć, raportowanie pracy jakieś chore co do minuty i brak przerwy! Z ciekawości jak będziecie tam mieć rozmowę to zapytajcie jak wygląda czas waszej przerwy, bo wiadomo że w 7r nie ma odpoczynku je się przed komputerem jednocześnie obsługując kierowców i dokumenty! (usunięte przez administratora)

Arek

Jeśli jest tak źle i nic nie robicie to miejcie pretensje do siebie.

Grzegorz
@Arek 25.04.2018 00:40

A co masz na myśli ?co byś Ty zrobił

Kaśka

Jakby mnie ktoś pytał jak się tu pracuje; nigdy nie myślałam, że trafie do takiego miejsca... wcześniejsze wpisy o szefostwie i atmosferze, którą generują tu stażowo najstarsze/i - to cala prawda. Tylko czy nie wiedzą, że takimi zachowaniami działają na SWOJĄ szkodę - bo jak wystraszają po kolei nowych, to będą to w efekcie same musiały robić :/. LUDZIE SZANUJCIE SIĘ NA WZAJEM JAK WAS GÓRA TYRA.

Witek

Może trzeba rozmawiać z szefostwem i powiedzieć co wam leży? Forum nic nie pomoże.

Karol

Jesteście pewni, że nic dobrego o firmie nie można napisać?wszędzie jest lepszy i gorszy czas!!

Byly pracownik

Wszystko co opisal "Obserwator" w swoim wpisie sie zgadza, tak tam jest niestety i szkoda ludzi !!!

Obserwator

Drodzy Państwo. Czytając o firmie, opinie są one mega skrajne. Jednakże są kwestie bardzo niepokojące. (usunięte przez administratora) 2. Brak stałego i rzetelnego grafiku pracy , wiadomo są przypadki losowe , które weryfikuje rynek klienta ale powinny być one sporadyczne i losowe. (usunięte przez administratora) Zastanawiają mnie jeszcze 2 kwestie : Jaka jest rola brygadzisty ?. - To brygadzista powinien być ustami i ciałem swojego podwładnego , to on powinien reprezentować i bronić swoich pracownikow. - To brygadzista powinien być rozliczany z efektywności i jakości wykonywanej pracy przez podwładnych . Osoba kierownika jest w mojej ocenie stanowiskiem : - weryfikujacym - reprezentacyjnym - koordynujacym Z powyższych opinii wnioskuje ,że w chwili obecnej w firmie ceni (usunięte przez administratora) ignorancje wobec pracowników nizszego szczebla. (usunięte przez administratora)

murzyn z 7r
@Obserwator 20.10.2017 18:12

Tak tam juz jest i lepiej nie bedzie

Słuchaj Michał -po przeczytaniu twych wywodów mam obiekcje czy to ty. Widze ze tez nie potrafisz się przedstawić a wymagasz tego od wszystkich.Nie będę się długo rozpisywał bo szkoda czasu - to co napisałeś swiadczy o Twoim Poziomie zarówno twoje słowa, styl i forma.Człowieku jak jesteś tak obcykany w kodeksach to również wiesz ze zastraszanie jak i ubliżanie na forach i nie tylko jest karalne. Nikt nie jest inkognito na forum ty tez ( nawet jak korzystasz z cafe). Dlatego jak masz jakiś problem ze soba- cos Ci się nie podoba to lepiej sobie pobiegaj - a nie atakuj ludzi w ten sposób . Malo wniosłeś do tego co inni napisali - a wylewanie swojej goryczy nic nie zmieni. Wydystansuj się do siebie i zrób porządek sam z sobą a będzie ci latwiej pracować w innych firmach.

Michał W

a ile ci płaca? 2000 netto przez agencje aterime, lub 2200 bezposrednio no rewelacyjnie ci płaca... weź się tam pospuszczaj nad ta kasa i nad ta robota... porobisz zobaczysz czy warto... :P

Michał W

Miła laseczko a my się znamy? znamy się osobiście? znam twoje imię? chcesz mi powiedzieć ze przerwa na papierosa mi nie przysługuje? ze jest jakiś zakaz na przerwę? chcesz powiedzieć ze twoje zajęcie to stanie w oknie przez 8 godzin i patrzenie co się dzieje? fajnie ze z tego okna tego co masz do stania możesz cokolwiek zobaczyć oprócz parkingu bo palarni nie zobaczysz, co świadczy o tym ze pisze to inna osoba niż się podaje... Powiedz mi laska jak tu się nie integrować z kierowcami skoro są przy załadunku i rozładunku... sami mówią i rozmawiają co i jak ma być załadowane i patrzą jak rozładowane? ( takie procedury co nie?)... Zmienisz procedury? Imprezy integracyjne to po pracy powiadasz ze są i nie gadać z ludźmi w pracy nie wolno i zapinkalać jak robot trzeba (nie gadać z pracownikami i kierowcami) ? prawda jest taka ze to co musisz z ludźmi gadać (kolegami) to gadasz i z kierowcami (dostawcami,odbiorcami) tez gadasz taka robota to nie jest robota 8 godzin przekładanie worków lewo prawo z Lini produkcyjnej... :P(mimo ze tam tez głos dają) , a tak ponadto to żeby iść na imprezę firmowa integracyjna i pogadać to musisz zapłacić za dojazd busa bo firmy na to nie stać... (biedaki maja 7 magazynów i ich nie stać)... Wiadomo kierowniku ze praca jest od tego żeby pracować a czy 2200 netto to aż tak dużo żeby oszaleć? , to ile ty masz w 7r Miła? (miła kierownika) piszesz: ,,A powracając do tematu jestem bardzo zadowolona z pracy, z pensji możliwości rozwoju. Firma ma duże perspektywy. Ma możliwość awansu dla tych którym się chce Pewno w związku z tym ze nie przychylam się do opinii eks pracowników nie będzie moja cieszyć się oglądalnością. " brednie i tyle... nara :P

Michał W

tamie tam jestes nowy porobisz chwile to wtedy napisz a nie po tygodniu adrian fajny gosc co to jest? jim ty jestes klekasz tam czy z hr jestes ? pierdolisz o czyms o czyms nie masz pojecia... :P

podaj imie i nazwisko

Michał W

Pracownik roku przedstaw się.. z imienia i nazwiska to podjadę do kokotowa pogadamy przy kawie lub wyjaśnimy różnice zdań na forum!!! Pracownik co ty gadasz? ja pracuje w 7r w kokotowie? ktoś ci sprzedał hujowy temat pewno tez hujowy jesteś... i ze w niby jakiej firmie? jakiej firmie robie? huj i debil jestes... nie matacz i odwal sie odemnie a jak chcesz to podjade do was na kawe... w czym macie problem w tym ze prawde pisze ? macie problem ? ustawcie sie? nie piszcie pierdół tu bo az słabo sie robi , a może to ty kierowniku tu piszesz te wpisy zeby sie wybielic i trzeba cie ominać i uderzyc wyżej nad ciebie ty może do miotły i zapierdalania jestes... :P pokaz jak sie to robi... hahha:D cwel daj namiary do swoisz szefów zeby z takim cwelem porzadek zrobili...:P a jak chcesz sie ustawic to daj znac...:P

takie tam

Praca spoko, jest co robić , dobrze płacą. Adrian fajny z Ciebie gość.

Fajnie jest

Słuchaj ciekawy jak masz cos ciekawego do napisania to napisz i sie przedstaw. Co boli Cie po oczach ze komus sie chce ze dobrze placa. Mi sie tez chce i tez jestem zadowolony. A jak masz cos ciekawego do napisania to pisz. Popatrz napisałem pare dni później ciekawe jaka teraz teorie spisku wymyślisz. Brak słów.... Jak ludzie zadowoleni z pracy źle jak nie zadowoleni to radocha - gorzej niz przedszkole.

To ciekawe

Ciekawe dlaczego pozytywne opinie o tej firmie nie mają realnego podpisu i są bardzo podobne? ???? Niektóre pisane tego samego dnia co 2 godz... Jestem pewny że piszę je jedna i tą sama osoba! "Wiem co mam, robić dobrze mi płacą i są perspektywy..."

Jest tyle prawd ilu ludzi pracuje

Polecam tą firmę jestem bardzo zadowolony. Wiem co mam robic, jakie są wymagania bo za to mi płaca. Firma rozwojowa, dobre zarobki, szefostwo tez spoko. Jeżeli chcesz pracować, wiesz co masz robić, rozwijać się polecam.... Nie będę komentował poprzednich wpisów bo i po co .... cv z czestotliwoscia zmian pracy mówią same za siebie i są każdego wizerunkiem.

Zostaw opinię o 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.