7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.

Opinie o 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.

Zak

W firmie najwiekszym problemem jest brak jakichkolwiek szkoleń, coś na zasadzie masz i rób a jak coś źle zrobisz to afera "jak mogłes nie wiedzieć". Kiepska atmosfera w pracy, brak podstawowych narzedzi jak odzież czy materiały biurowe.

Mario

Witam Czytam wasze opinie i musze przyznac ze sa baaaardzo zroznicowane Od pochwalnych po baaardzo negatuwne Wniosek wysuwa sie sam Robota jak w kazdej innej firmie Jak sie dasz wykorzystac to bedziesz ruchany i zawsze ci sie bedzie zle pracowalo Akurat w Czechowicach otwieraja centrum i chcialem tam skladac CV ale chyba zostane u siebie na swoim stanowisku Z drugiej strony wspolpraca z 7R i CST ... to cos dla mnie moze zalapalbym sie do CST 7R MTB Team

Zenobia

Czytam te wpisy, które zostały po interwencjach i wydaje mi się, że czas napisać tu rzetelną informację , która nie zostanie usunięta przez administratora: Na szczęście dla mnie samej, nie musiałam tam pracować długo, bo jak to kierownik mówi do pracowników i do mnie też tak "żartował"; "o dobrego pracownika rynek upomina się sam" - no i szybciutko (po tygodniu u nich) już wybrałam bardziej intratną propozycję owego rynku :). Robota jak wszędzie. Znając specyfikę pracy w logistyce , a szczególnie w tych jej filarach: magazynie i administracji magazynowej, można napisać, że 7R na Brzegach to standard. Jednak to co BARDZO mi się tam nie podobało, to styl i metody pracy kierownictwa i atmosfera między pracownikami - zależna wg mnie od nich właśnie i tego na co pozwala sobie kilka osób tam pracujących. Są osoby, którym wydaje się, że jak pracują tu trochę dłużej niż inni, to mogą traktować resztę tak jak ich 'prostota' im podpowiada. KOCHANE NIE ŁADNIE SKARŻYĆ I DRZEĆ SIĘ NA INNYCH. ROBICIE TYM ZŁY PR FIRMIE I ATMOSFERA, KTÓRĄ TYM SWOIM ZACHOWANIEM GENERUJECIE, CZYNI CZARNĄ REKLAMĘ 7R'owi. Kierowniku jak ludzie tak od was uciekają i te jątrzącę nie mogą zostać usunięte (bo ktoś musi pracować ) odizoluj je od reszty spokojnych ludzi, żeby nie uciekali z pracy.bo mają dość tej szarpaniny z paniami 'administratorkami'. Dajcie lepsze uposażenie tym co musieli zostać i może się polepszy w 7R.

Ula
@Zenobia 26.08.2018 13:30

Jakby mi to ktoś 'z ust wyjął' - podpisuję się i ja pod tą opinią

On
@Ula 27.08.2018 15:02

I ja obiema rękami.

Kazimierz

@Kuba używasz bardzo mocnych słów pod kątem pracodawcy 7r Logistic Kraków Kokotów. Taka wypowiedź jak Twoja może zostać usunięta przez administratora, gdyż łamie regulamin tego forum. Wulgaryzmy oraz oszczerstwa nie będą tolerowane. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, podziel się z nimi, ale w sposób merytoryczny.

Kazimierz

@Grzegorz dziękuje za komentarz, z pewnością komuś się przyda. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Kazimierz

@Stary pracownik jeśli pracowałeś w 7r Logistic Kraków Kokotów, to czy mógłbyś w kilku słowach opisać, jak wyglądała Twoja przygoda z dostaniem pracy w tej firmie? Możesz podzielić się z przyszłymi pracownikami wskazówkami odnośnie spotkań rekrutacyjnych?

Stary pracownik

Zgadzam sie calkowicie z Nowym, tak jest w 7r i widze ze jest gorzej jak bylo !!!!!

Kazimierz

@Nowy czy przy całej swojej antypatii do pracodawcy 7r Logistic Kraków Kokotów, jesteś w stanie znaleźć jakieś plusy pracy w tej firmie? Takie jak np. możliwość rozwoju zawodowego, czy też otrzymywanie dodatkowych benefitów? Czy ktoś z forumowiczów ma wiedzę na ten temat i mógłby się podzielić? Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad regulaminu forum gowork.pl.

Kazimierz

@Tom a na jakim stanowisku miałeś okazję pracować lub nadal pracujesz w firmie 7r Logistic Kraków Kokotów? Jeśli macie informacje na temat aktualnych warunków pracy w tej firmie, proszę podzielcie się nimi.

TicTac

@Kazimierz tak się składa że pracuje.

Tom

Nie polecam szczególnie osobą palącym, w ciągu dniówki nawet tej 12 godzinnej jest (usunięte przez administratora)min przerwy to jest jakieś 5 papierosów i brak przerwy na posiłek ????

TicTac

Może i nie jest idealnie ale gdzie jest. praca jest ok trzeba tylko robić swoje

Gutek

Idealnych firm nie ma a jak ktoś będzie chciał napisać negatywnie to zawsze coś znajdzie!!!

Kazimierz

@James Dlaczego dziwisz się ludziom decydującym się na pracę w 7r Logistic? Nie widzisz żadnych pozytywnych stron pracy w firmie? @Gość z Puszczy A jak wyglądały relacje z kierownikiem, pomijając kwestię obietnic podwyżek? Być może pracownicy mogą czerpać z pracy dodatkowe korzyści, poza wynagrodzeniem? Może są jakieś dodatki płacowe? Jak to wygląda w 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.?

James

Ja się po prostu dziwie, że w obecnych czasach, na aktualnym rynku gdzie o fajną pracę nie jest trudno są ludzie,którzy mimo wszystko decydują się na pracę np w administracji na magazynie w 7R.

Olga

Widziałam ostatnią ofertę na pracownika administracyjnego. Podpowiedzcie coś więcej.

HM....

Możesz napisać jaki (usunięte przez administratora). Bo z tego co wiem wszyscy dostaję pensję zawsze na czas i wszystko maja wypłacone ja też. (usunięte przez administratora)Pracuję tu już trochę czasu i widzę że ludzie wylewają żale za co........może warto napisac po raz kolejny czegos nie zrobiłam (usunięte przez administratora)Najlepiej źle dostawy przyjmować, czegoś nie dopisać coś spierniczyć ( niech kiero lub zmiana odkręca) a w związku z tym że są duże możliwości rynkowe iść dalej (usunięte przez administratora)I wszyscy źli - najlepiej szanować siebie bardzo wysoko a jak ktoś zwraca uwagę ze jednak została dana rzecz źle wykonana to napluć na forum - bo co mi zależy. I tak patrząc na to wszystko nikt nie może i nawet w niektórych przypadkach nie ma prawa dobrze napisac o tej firmie bo od razu ma się przedstawić. A dlaczego żadne z Was się nie przedstawia. Brak słów i szkoda czytać te brednie. Bo ten co pracuje już troche czasu nie szuka nie zwalnia się i jest zadowolony to nie pisze .

No tak jak pisza poniżej to się zgadza nie możesz być zadowolony bo żle. Normalni ludzie ? co rozumiesz pod ty pojęciem. Bo Ci co im się chce co właśnie pracują to znaczy ze sa nienormalni :-) (usunięte przez administratora)Błazenada. A może opiszesz bardziej swoje stanowisko pracy jakie miałas obowowiązki co robiłaś i czy dawalas sobie radę? Przynajmniej tym cos w niesiesz. A nie nie pracuje to pluję.

Oj

Koleżanko A masz pojęcie w którym roku magazyn został oddany do użytku. To jaki można mieć staż :-) Fajnie że normalni pracownicy mają ze sobą kontakt ,,,bo Ci nienormalni dalej pracują i są zadowoleni . Napisz tylko jak długo pracowałaś i jak Ci szło droga pisaczko. (usunięte przez administratora) Może najlepiej tak ...dlaczego to nie jest zrobione bo nie było czasu, dlaczego to jest źle zrobione bo za dużo pracy , dlaczego po raz kolejny jest cos żle zrobione ............hm , a kto to żle zrobił.............hm......Poklepać w tedy jeszcze dobre słowo powiedzieć...........Po co myśleć......... (usunięte przez administratora)

po

Monitoring jest do podglądania Ciebie specjalnie został zalozony :::)))))

...

Więc pracuj , rób pomyłki, powielaj je - w innej pracy - i może awansujesz :-) a nie pisz głupot

Zawiedziony

Jak czytam wypowiedzi HM.... to mi się płakać chce :D Nie wiem kim jesteś ale mogę się domyślać :D Powiem tak firma jak firma za darmo nic nie dostaniesz i tak jak ktoś tu już napisał magazynierzy to powinna być zgrana ekipa fajni ludzie byli ale dużo się zmieniło i teraz już zbiera się byle kogo z ulicy i przez to są pomyłki bo nikt nikogo nie szkoli przychodzisz i masz się sam nauczyć .Wypłata na czas to fakt ale to jest obowiązek pracodawcy. Z(usunięte przez administratora)Nie życzę tej firmie źle ale do póki nie zmieni się polityka premiowania i zbierania ludzi logicznie myślących nic dobrego z tego nie będzie a ciężko coś wytłumaczyć bo racje ma zawsze osoba która zarządza.

z drugiej strony

Powiem tak żenada jak się czyta wylane dyrdymały. Najlepiej żeby każdy przedstawił się kto je pisał ( bo przecież jak sie czyta to i tak już nie pracuje). Można miec różne opinie, jak również coś sie każdemu może podobać, a drugiemu nie. Jest tez wybór co sobą prezentuję i czy nadaję się do tego rodzaju pracy. Po rozmowach telefonicznych pewnie z większością z Państwa - z administracji - bo tak miałem kontakt, taka błahostka - a brak profesjonalizmu, zaangażowania u niektórych z Was ( nie piszę o wszystkich) to była dopiero porażka. Owocowało to tłumaczeniem się i byciem lojalnym wobec Was waszego szefa. Proszę ludzie zastanówcie się nad sobą i nie patrzcie na siebie przez okulary z nazwą jaki jestem boski i pozjadałem wszystkie rozumy. Musiałem to napisać bo czytając te opinie - a słuchając niektórych z Państwa niestety sam bym Was nie zatrudnił.

Jerry

Pracowałem w administracji w 7r i jest tam gorzej niż na magazynie! Kierownik już po 3 dniach mówi że powinienem wszystko umieć, raportowanie pracy jakieś chore co do minuty i brak przerwy! Z ciekawości jak będziecie tam mieć rozmowę to zapytajcie jak wygląda czas waszej przerwy, bo wiadomo że w 7r nie ma odpoczynku je się przed komputerem jednocześnie obsługując kierowców i dokumenty! (usunięte przez administratora)

Arek

Jeśli jest tak źle i nic nie robicie to miejcie pretensje do siebie.

Grzegorz
@Arek 25.04.2018 00:40

A co masz na myśli ?co byś Ty zrobił

Kaśka

Jakby mnie ktoś pytał jak się tu pracuje; nigdy nie myślałam, że trafie do takiego miejsca... wcześniejsze wpisy o szefostwie i atmosferze, którą generują tu stażowo najstarsze/i - to cala prawda. Tylko czy nie wiedzą, że takimi zachowaniami działają na SWOJĄ szkodę - bo jak wystraszają po kolei nowych, to będą to w efekcie same musiały robić :/. LUDZIE SZANUJCIE SIĘ NA WZAJEM JAK WAS GÓRA TYRA.

Witek

Może trzeba rozmawiać z szefostwem i powiedzieć co wam leży? Forum nic nie pomoże.

Karol

Jesteście pewni, że nic dobrego o firmie nie można napisać?wszędzie jest lepszy i gorszy czas!!

Byly pracownik

Wszystko co opisal "Obserwator" w swoim wpisie sie zgadza, tak tam jest niestety i szkoda ludzi !!!

Obserwator

Drodzy Państwo. Czytając o firmie, opinie są one mega skrajne. Jednakże są kwestie bardzo niepokojące. (usunięte przez administratora) 2. Brak stałego i rzetelnego grafiku pracy , wiadomo są przypadki losowe , które weryfikuje rynek klienta ale powinny być one sporadyczne i losowe. (usunięte przez administratora) Zastanawiają mnie jeszcze 2 kwestie : Jaka jest rola brygadzisty ?. - To brygadzista powinien być ustami i ciałem swojego podwładnego , to on powinien reprezentować i bronić swoich pracownikow. - To brygadzista powinien być rozliczany z efektywności i jakości wykonywanej pracy przez podwładnych . Osoba kierownika jest w mojej ocenie stanowiskiem : - weryfikujacym - reprezentacyjnym - koordynujacym Z powyższych opinii wnioskuje ,że w chwili obecnej w firmie ceni (usunięte przez administratora) ignorancje wobec pracowników nizszego szczebla. (usunięte przez administratora)

@Obserwator 20.10.2017 18:12

Masz rację tak tam jest

murzyn z 7r
@Obserwator 20.10.2017 18:12

Tak tam juz jest i lepiej nie bedzie

Słuchaj Michał -po przeczytaniu twych wywodów mam obiekcje czy to ty. Widze ze tez nie potrafisz się przedstawić a wymagasz tego od wszystkich.Nie będę się długo rozpisywał bo szkoda czasu - to co napisałeś swiadczy o Twoim Poziomie zarówno twoje słowa, styl i forma.Człowieku jak jesteś tak obcykany w kodeksach to również wiesz ze zastraszanie jak i ubliżanie na forach i nie tylko jest karalne. Nikt nie jest inkognito na forum ty tez ( nawet jak korzystasz z cafe). Dlatego jak masz jakiś problem ze soba- cos Ci się nie podoba to lepiej sobie pobiegaj - a nie atakuj ludzi w ten sposób . Malo wniosłeś do tego co inni napisali - a wylewanie swojej goryczy nic nie zmieni. Wydystansuj się do siebie i zrób porządek sam z sobą a będzie ci latwiej pracować w innych firmach.

Michał W

a ile ci płaca? 2000 netto przez agencje aterime, lub 2200 bezposrednio no rewelacyjnie ci płaca... weź się tam pospuszczaj nad ta kasa i nad ta robota... porobisz zobaczysz czy warto... :P

Michał W

Miła laseczko a my się znamy? znamy się osobiście? znam twoje imię? chcesz mi powiedzieć ze przerwa na papierosa mi nie przysługuje? ze jest jakiś zakaz na przerwę? chcesz powiedzieć ze twoje zajęcie to stanie w oknie przez 8 godzin i patrzenie co się dzieje? fajnie ze z tego okna tego co masz do stania możesz cokolwiek zobaczyć oprócz parkingu bo palarni nie zobaczysz, co świadczy o tym ze pisze to inna osoba niż się podaje... Powiedz mi laska jak tu się nie integrować z kierowcami skoro są przy załadunku i rozładunku... sami mówią i rozmawiają co i jak ma być załadowane i patrzą jak rozładowane? ( takie procedury co nie?)... Zmienisz procedury? Imprezy integracyjne to po pracy powiadasz ze są i nie gadać z ludźmi w pracy nie wolno i zapinkalać jak robot trzeba (nie gadać z pracownikami i kierowcami) ? prawda jest taka ze to co musisz z ludźmi gadać (kolegami) to gadasz i z kierowcami (dostawcami,odbiorcami) tez gadasz taka robota to nie jest robota 8 godzin przekładanie worków lewo prawo z Lini produkcyjnej... :P(mimo ze tam tez głos dają) , a tak ponadto to żeby iść na imprezę firmowa integracyjna i pogadać to musisz zapłacić za dojazd busa bo firmy na to nie stać... (biedaki maja 7 magazynów i ich nie stać)... Wiadomo kierowniku ze praca jest od tego żeby pracować a czy 2200 netto to aż tak dużo żeby oszaleć? , to ile ty masz w 7r Miła? (miła kierownika) piszesz: ,,A powracając do tematu jestem bardzo zadowolona z pracy, z pensji możliwości rozwoju. Firma ma duże perspektywy. Ma możliwość awansu dla tych którym się chce Pewno w związku z tym ze nie przychylam się do opinii eks pracowników nie będzie moja cieszyć się oglądalnością. " brednie i tyle... nara :P

Michał W

tamie tam jestes nowy porobisz chwile to wtedy napisz a nie po tygodniu adrian fajny gosc co to jest? jim ty jestes klekasz tam czy z hr jestes ? pierdolisz o czyms o czyms nie masz pojecia... :P

podaj imie i nazwisko

Zostaw opinię o 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.