7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.

Opinie o 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.

Były

Kierownik magazynu to pedant, kłamca, (usunięte przez administratora) Obiecuje gruszki na wierzbie, nęka. Oczywiście nie bezpośrednio. Ma od tego swoją " prawa ręka". Pan kret zajmuje się wykończeniem pracowników. Tą sprawą już dawno powinna zająć się inspekcja pracy.. Dlaczego to sie jeszcze nie stało??

os
@Były

Bo odchodzącym z pracy nie zależy na dochodzeniu sprawiedliwości, gdyż wolą mieć święty spokój niż brać sie za tą chołotę, która tam pracuje, oni nie mają sumień, mają tylko klapki na oczach nakierowane na zadowolenie kierownika !

Klara
@Były

Jeżeli masz taka odwagę pisać na forum szczere głupy bo juz nie pracujesz podpisz się. Najlepiej (usunięte przez administratora) w gniazdach gdzie nas nie ma. Do niczego sie nie nadawałem pakiet wymagan i z niczego niezadowolony. Co tam napisze ... bo juz mnie TAM nie ma . Potem kolejna firma i to samo. I taki jest obiektywizm . Współczuję pracodawcą w tych czasach. Najlepiej zatrudnić pracownika, niech siedzi pije kawe przychodzi do pracy kiedy wstanie, jak najmniej obowiązków bo nie moze sie przemęczyć i jeszcze dobry pakiet socjalny. Weż Osobo która to piszesz połóż się a pakiet panstwowy jest duzy moze cos wymyslisz a nie pisz bredni.

Dima
@Klara

Praca w Kokotowie to dramat ze względu na brak podejścia kierownika do pracownika, wymaga tylko dużej odpowiedzialności, a sam tylko w kamerke patrzy, dziewczyny tam pracujące to banda zadufanych w sobie panienek, nie potrafiących nic innego, mających gdzieś te prace, ale nie mogąc wyleczyć swoich kompleksów siedzą tam gdzie im nieźle, bo kierownik lubi ładne dziewczyny.

Klara
@Dima

Wiesz co były pracowniku nie pisz głupot , jaka to odpowiedzialnośc miałes. Ze kiero lub lider ci opieprzył bo się wkurzł jak po 100 razy mowi a tu jedno i to samo. To co opisałeś to tak jakbys miał duze kompleksy. I tak prawde sie mowi ze nie mozna nic lepszego napisac. A moze ty jestes tym snobem zadufanym w sobie - nie obrazaj innych, tylko ze zmieniłes prace i ciekawe na jak długo. Najlepiej jak by gowork podawał dane kto takie bzdury wypisuje bo wiekszosc wydaje mi sie ze jedna i ta sama sflustrowana zyciem osoba.

WszedzieTeKompleksy
@Klara

Ma gość rację, tak bezczelnych lasek jak te w administracji magazynowej to w życiu nie spotkałem. Traktują pracowników jak śmieci, wchodzą kierownikowi między pośladki i tak się ten cyrk kręci. Najlepsze są agusia i patusia, tak zimnych zapatrzonych w siebie osobników to ze świecą szukać. Jeszcze patrząc po komentarzach nie można im również odmówić zakłamania. Współczuję wam mróweczki obecnie pracujące w tym szambie, przy takiej brudnej szybce smród się będzie jeszcze długo roznosił po magazynach.

Dorota
@WszedzieTeKompleksy

Niby w jakich kwestiach są "zakłamane"? Jesteś w stanie podać przykład jakiś?

Yesyes
@os

Tak na zadowolenie kierownika ale też na wyciągnięcie informacji o innych z którymi pobiegną na dywanik a za kilka godzin z potwierdzeniem doniesienia zjawi się osoba z góry u ciebie z pytaniem czy to prawda

Zaciekawiło mnie ogłoszenie z internetu na stanowisko Pracownik Administracji Magazynowej. Może ktoś wie coś o tej pracy? A w zasadzie, to chciałabym dowiedzieć się, czy ta praca jest zmianowa? Jedna, dwie czy trzy zmiany? I jeśli są zmiany, to niech ktoś napisze, jakie są godziny tych zmian? Od której do której?

Aaa
@Karolina

Wszystko zależy od projektu na jaki aplikujesz. Max to praca na 3 zmiany : 6-14, 14-22, 22-6 lub 2-zmianowa 6-14, 14-22.

Kamila
@Aaa

A tych nocek to można jakoś uniknąć czy każdy pracownik jak już są 3 zmiany to musi robić nocki według grafiku? Są one jakoś lepiej płatne?

A
@Kamila

Pracuje sie na wszystkie zmiany. Grafik potrafia zmieniac kilka razy w miesiacu, wiec cieżko sobie coś zaplanować, bo ma być tak jak im sie spodoba. Sa dodatkowo płatne, kilka zł za godzinę

Alicja
@A

Dobre i to. A jak to wygląda w praktyce? Tydzień po tygodniu czy jakoś dłużej są te dniówki, nocki itp? Ciężko się tak pracuje?

PanP

Przekonałem się, że nie jest to dobre miejsce do pracy. Kobiety nie mają swojej szatni ani swojego WC. W magazynie pracują więźniowie, ale tylko za drobne kradzieże i pobicia, którzy chodzą za Tobą i zaczepiają pytając o adres i środek transportu do pracy itd. Umawiasz się z kierownikiem na stawkę, a na umowie mniejsza.

DamianekDanielekŁukaszek

"Zdecydowanie odradzam, jeżeli jest praca kierownik pogania, jeżeli jest mniej pracy to samo tylko z miotłą czy mopem bo mają bzika na punkcie czystości. Pisanie raportów co do minuty, ile palet przezuciles itd. Pomiatanie pracownikiem na porządku dziennym, przy mniejszej ilości pracy wypiszą Ci wolne albo wyślą do domu! Wszelkie szkolenia wyglądają tak że dają Ci papier do podpisu a jak zrobisz coś nie zgodnie z instrukcją to jest na Ciebie i mówią bezczelnie "przecież podpisałeś szkolenie"." To jest wpis z 2017 roku i nic się w tym bajzlu nie zmienia, jak gnoili ludzi tak gnoją dalej, tylko pieski i suczki bardziej aktywne na goworku żeby trochę wypudrować trupa. Jak masz na tyle oleju w głowie żeby ich sprawdzić tutaj przed podpisaniem umowy, to dla własnego dobra trzymaj się od łukaszka s. I jego piesków (danielek, damianek, dominiczek) jak najdalej jak to tylko możliwe.

Brałeś udział w rekrutacji do 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Hehe

Zmieniło się coś w tej firmie na lepsze ?

Danuta
@Hehe

pracowałeś juz tutaj wcześniej ze pytasz o warunki ? co było wg ciebie do największej zmiany ?

Magazyn 7R Kokotów, czy odbywa się tam kompletacja zamówień? Jaki towar jest składowany?

Monti

Witam, Ma ktoś styczność z praca w spedycji w 7r? Albo ktoś był na rozmowie? Warto? Jak to wyglada?

Helena
@Monti

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć?

Monti
@Helena

Wszystko w sumie :) jak się pracuje, jak stosunki z innymi w biurze wyglądają, jak traktowani są nowi pracownicy itd

GoworkowyProwiec

Dla nowych ludzi którzy są na tyle rozsądni żeby sprawdzić pracodawcę w internecie, sprawdzajcie też starsze opinie. Teraz wyraźnie widać, że boli ich odpływ pracowników z Ukrainy, dlatego pudrują swoje zakłamanie jeszcze większą ilością kłamstw. Na tym magazynie jest kilka stałych etatów, reszta to rotujący ludzki element, rzucany do najcięższych zadań. W interesie tych kilku jest tutaj wypisywać jakieś rzeczy z sufitu, oni nie mają skrupułów i odczujecie to na własnej skórze. Przywoływanie ich imion to dla nich obraza, ciekawe dlaczego?

Prowiec 2
@GoworkowyProwiec

A dlaczego sie sam nie prrzedstawisz. Co masz do ukrycia. Jesli chodzi o zatrudnienie to widac ze jakis czas tu cie nie ma bo nie jestes na bezaco. Ale śmiech pusty jak cie boli jak ktos mysli inaczej.

@GoworkowyProwiec

Słuchaj kto Ci odplynàł.Bredzisz i piszesz głupoty. Widac ze jestes daleko...Ile trzeba mieć jadu i zawzietosci by takie brednie pisać. Powiedz w święta nie masz co robic. Lepiej mozna spedzac czas a nie siac propagande. Moze jak Cie juz nie ma to Ci zazdrosc ze jednak inni pracuja. Ja pracuje i co mi powowsz. Zwyzywasz....bo wlasnie taki poziom .

A tak

Żal mi Ciebie......

Ehe
@GoworkowyProwiec

To ty wypisujesz rzeczy skrajnie głupie. Jednemu pasuje drugiemu nie pasuje praca. Nowy zakład pracy tez tak opisujesz.... czy juz jestes na etapie kolejnych zmian...Z tego co piszesz to chyba tak... bo widac ze nie masz lepszych rzeczy do zrobienia

ole
@GoworkowyProwiec

A dlaczego nie przywołasz swojego imienia. Jak kogos oczerniasz to się przedstaw. A nie podpisuj kilkoma nicami. Napisz ze mam na imie i nazwisko..................pracowałem na tym magayznie co nalezało do twoich obowiazków jak je wykonywałes. Tak zeby pracodawca mógł odnieść sie do Twojego wpisu. Przeciez jak byłes taki dobry w tym co robiłes i nie masz nic sobie do zarzutu to dlaczego się zasłaniasz. Słuchaj tak sa rózne wpisy - dlatego ze sa rózni ludzie jednemu pasuje taka praca drugiemu nie. Dlatego jest cos takiego jak wybór. Kazdy go ma. Dlatego nie rozumiem tych róznych wpisow. Mało konkretów i plucie co poniektórch - ale z tego co wiem na razie 1 osoby. Mozesz sobie ulzyc w inny sposób. Przyłuz się do pracy ... to i ty i jakikolwiek pracodawca bedzie zadowolony. Mielenie i wylewanie jadu nigdy nic nikomu nie daje

wik
@GoworkowyProwiec

No toś chłopie się opisał. A coś ty robił na magazynie i czym się zajmował......plotkami. Tak cie boli ze cie nie ma rotujacy pracownku od ciezkich zadan. No tak ciezko ..........naprawdę? Ah.....

Tak

Pracuję na magazynie. Praca w porządku. Nic złego nie moge napisać. Jestem zadowolony.

część zamienna

Aż tak nie ma tam kto pracować, że łukasz wam każe komentarze na goworku pisać? Dałbym wam kilka rad jak się robi propagandę, ale za dobrze się na to patrzy jak robicie z siebie tak ewidentnych clownów. Co do pracy, macie tutaj stały kilkuletni trend komenatrzy, wypełnionych niegodziwościami jakie są na tym magazynie uskuteczniane. Kilka świerzych, zakłamanych, pozytywnych komenatrzy nic tu nie zmienii.

karoseria
@część zamienna

Słuchaj i własnie tak to działa uderz w stół a nozyce sie odedzwą - znasz takie powiedzenie były pracowniku. Moze Ciebie opłacili ze tyle jadu wylewasz - bo w ten sposób swoje braki nadrabiasz. i skręca cie ze ktos inaczej mysli badż ma inne zdanie. Nie widze zeby były braki peronalne. Ale cieszy mnie ze nie tylko osoby twojego pokroju piszą.

@część zamienna

Klaunem ( bo tak sie pisze po polsku) to ty jesteś

@część zamienna

Aha świeżych - tak jest prawidłowo i po polsku

część zamienna
@tt

z pipem się dogadasz, z behapowcem się dogadasz, jeszcze wymyśl jak skasować z tego profilu setki negatywnych komentarzy i będziesz sobie mógł dalej żyć w iluzji. Możecie sobie setki pośredników pracy zatrudniać, niestety na hasło 7r ludzie zaczynają się wzajemnie ostrzegać, jak to już tutaj z resztą było wcześniej pisane. Łukaszki, danielki, damianki i dominiczki, pamiętajcie jedno - wszystko co dajecie od siebie do was wróci, sprzedawać godność za papier to nigdy nie jest dobry wybór.

@część zamienna

Nie obrazaj imiennie innych ludzi .Jak masz taka odwage przedstaw się a nie ukrywaj pod malo ciekawym nickiem. Widze jak sie pocisz i szukasz intryg podsycanych swoja flustracja. Pamietaj ze kazdy sadzi wg siebie. Pracuj i baw się dobrze w tym co robisz. Nie obrażaj innych pracujących . Aha jaka godność sprzedałem. Coś mi się wydaje że są takie instytucje które pomagając odnaleźć siebie w rzeczywistości. Bo z Tobą coś nie tak.

Hamulec
@część zamienna

Na całe szczęście ludzi Twojego pokroju jest mniej. Weź się do roboty A nie miel jęzorem bez sensu. Cieszę się że nie ma możliwości kasowania niech widzą jakiego typu ludzie tu pracowali i pracodawcy też powinni wiedzieć. Bardzo dużo ludzi zatrudnionych jest bez doświadczenia, uczeni są od podstaw wszystkiego jak już się nauczą (nie pisze o wszystkich oczywiście bo jest to duża firma i zatrudnia bardzo duża ilość osób )to nawet nie maja zadnej wdziecznosci ze mieli taka mozliwosc. A rotacja pracownikow jest wszedzie. W tak duzej firmie tak jak wszędzie jednym się podoba pracują, inni odchodzą ale są zadowoleni ze zdobytego doświadczenia ale są też tacy jak ty. Nie pracuje i będę wszystko negowal, ludzie którym choćby nie wiadomo co i jak to niedogodzisz. I niestety u Ciebie czlowieku to tak wyglada. Masz prawo do obrazania innych to powinienes sie przedstawic zeby zainteresowane osoby mogly Ci odpowiedziec.

tic
@część zamienna

Ciekaw jestem kto to napisał. Obrazanie w takiej grupie to podstawa widze. Ale nikt niechce przedstawic się z imienia i nazwiska. Czyli wniosek wynika sam. I kazdy moze sobie na niego odpowiedzieć.

Stały

Widze jaka burza - ale tez widze ze ten Pan co najbardziej muczy i bawi się w dedektywa długo nie pracuje - bo słabo zorientowany. W pracy jest spoko - tylko zeby wszystkim chciało sie pracować i nie trzeba było tłumaczyc w kółko jedno i to samo. Ja nie narzekam. Z tego co wiem to na razie nie ma rekrutacji, piszę o pracy jako magazynier,operator.

pękniętaszybka

omówię tutaj ogłoszenie na magazyniera, bo to co oni tam piszą to jest niezły fikołek. -obsługa wózka widłowego (również wysoki skład) = głównie jeżdżenie po kilka godzin pieskiem i ładowanie tirów, wysoki skład jest dla pupilków. -odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań = co to jest terminowe wykonywanie zadań to wiedzą tylko łukasz i jego dwaj de, natomiast Ty od nich wyjaśnienia tego pojęcia nie usłyszysz, w szatni wisi jakaś kartka z czasami na podstawie IDZD ( instytut danych z ....) -sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów = ładowanie wszystkiego jak leci w regały, byle szybciej, nie ważne ile nóg ma paleta i czy nie ma innych uszkodzeń z transportu. -wewnętrzny transport towarów w magazynie = patrz punkt pierwszy -prawidłowa i terminowa realizacja zleceń = patrz punkt drugi a tutaj co oferują: -wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę = umowę o pracę tymczasową, a to są dwie różne rzeczy, wynagrodzenie jak wszędzie, natłok pracy jak nigdzie. -pracę w trybie zmianowym = zmiany są cztery, na rozmowie mówią o dwóch, w tym atrakcja taka jak nocne obsługiwanie w pojedynkę dwóch magazynów(ciekawe co przepisy bhp o tym mówią?) -atrakcyjny system premiowy = atrakcyjny dla pupilków, chcesz dostawać pełną premię? najlepiej donoś na współpracowników, pupilki łukasza bez żadnego skrępowania pokazują robione w ukryciu zdjęcia pracowników, cóż to się opłaca. Jeżeli nie jesteś przedłużaczem, za 300zl to już możesz łukasza całować w pierścień. -możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji = możliwość narażania się na (usunięte przez administratora) urazów psychicznych i fizycznych -przyjazną atmosferę = tak jeżeli łukasza i jego pupilków nie ma w okolicy, chociaż drugie życie łukasza to patrzenie w kamery. Także różnie z tym bywa. Moim zdaniem lepiej przymierać głodem niż skrzyżować swoje drogi z ludźmi tak nieprzyzwoitymi i pozbawionymi ludzkich wartości jak głowa tej magazynowej ryby.

@pękniętaszybka

Potwierdzam wszystko ! i dodam iż monitorowanie przez kierownika kończy się telefonami w każdej możliwej sprawie łącznie z tym, ze kogoś nie widać bo pracuje nie w tym miejscu w któym sobie kierownik życzy !

Tom
@pękniętaszybka

A ja tego nie potwierdzam i śmiać mi się z tych głupot i wypisanej dziecinady chce. Nie pracuja juz tu ponieważ tak mi sie zycie ułozyło. Ale zawsze mam furtke otwartą i jak sie u mnie zmieni mogę wrócić ( o ile bedzie takie zapotrzebowanie) to na pewno bede dzwonic. Byłem zadowolony z zarobków i z pracy. Nie mam nic do osób zarzadzajacych jedynie przy takiej ilosci pracowników do plotek które tworzą niestety pracownicy. Też przy zatrudniemiu bylo mi wszstko wyjasnione, wrecz mozna było zobaczyc na czym ta praca wyglada . Nic przedemna nie ukrywano. Jak to się mówi kawa na ławę - prościej nie mozna było i klika razy pytano czy jest dla mnie zrozumiałe czy mam jakies dodatkowe pytania. Nikt nikogo nie zmusza zeby pracować w tej firmie, jeżeli niechcesz po rozmowie nie musisz tam pracowac szukaj dalej. A jeszcze taki wniosek mi sie nasówa po przeczytaniu powyszego - a widze ze geniuszy o szerokich choryzontach tutaj nie brakuje. Dlaczego nie załozyc własnego biznesu i zatrudnic kolegów tutaj piszących. Ciekaw jako człowiek jestem jakie wnioski by Wam sie wtedy nasuneły. Pozdrawiam wszyskich i paczcie przez palce co tu pisze.

Stef

Dokładnie nie

szejmonju
@Tom

Widać wyraźną kontrofensywę ludzi zakłamujących rzeczywistość, mam nadzieję, że macie chociaż za to płacone. W końcu ludzie zaczęli czytać na goworku co się tam wyprawia u was i nie chcą przychodzić do pracy? Pracujcie sobie dalej kablując na kogo popadnie, dominiczki, danielki, damianki. Z prawdą nie wygracie, ludzie którzy mieli z wami kontakt dzielą się swoimi doświadczeniami i ostrzegają się nawzajem, a w tym bajzlu się pewnie dalej nic nie zmienii, śmieszny kierowniczek z przerostem ego i kruchymi nerwami, z ekipą swoich piesków, a reszta to części zamienne. Zakłamujcie realia dalej, dużo wam to pomoże.

Tom
@szejmonju

Zakłamujesz rzeczywistość czlowieku. Od kiedy nie pracujesz i co teraz porabiasz?Jeszce raz nie obrazaj ludzi pracujących. Przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałeś. I pomysli o tym co ktos o tobie pomysli czytając to. Tyle i az tyle.

Praca

Pracuję w tej firmie w Kokotowie na magazynie. Na rozmowie o pracę wszystko jest dokładnie umówione. Praca ok.

Akwarium

Kierownik magazynu 7r to specyficzny człowiek. Ja nie mógłbym z nim pracować. Wystarczyło kilka minut rozmowy i szybko ustaliłem, że to nie ciekawy osobnik. Z tego, co mi wiadomo to w tej firmie bardzo słabo płacą. Jeżeli prawdą jest to, że w tym podmiocie dochodzi do mobbingu lub/ i (usunięte przez administratora)pracownika w czasie pracy to należy zawiadomić -Państwową Inspekcje Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie pl. Szczepański 5, 31-011 Kraków i dokładnie opisać, co się dzieje – najlepiej nagrać dyktafonem rozmowy z przeoczonymi. Pismo musi być własnoręcznie podpisane. Należy tez podać swój adres zamieszkania. Można tez zawiadomić organy sciągania Policje lub/i prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa określonego Art. 190a. [Uporczywe nękanie.] Kodeks karny § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Art. 216. [Zniewaga] Kodeks karny § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. UWAGA! Ważne. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

akwarium
@Akwarium

sprostowanie do art. 212 kk § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

akwarium
@Akwarium

eh chodziło o art. 216 KK :)

Rybka
@akwarium

Chyba się pogubiłeś w tych pragarafach :)

Ups
@Akwarium

Kiedy ta inspekcja pracy wkoncu się pojawi? Czy Kierownik centrum logistykczego też ma ich kupionych?

Rob
@Ups

Juz Wam sie ludzie w głowach poprzestawiało. Przedstawcie się na formum jak jestescie byłymi pracownikami. Czego się boicie pociagniecia za niepradziwe i nie prawne wpisy. Takie cwaniaki z Was . Czego wam brakowało. Niech ludzie na formum was poznaja co soba reprezentujecie. No przedstaw sie UPS. Ale z ciebie to był chyba ups co ja tu robie . Brak słów. Zaraz napiszesze ze moze konszachty z rzadem tu są . Szkoda gadać . Dlatego to co tu wypisywane jest to mozna se..................................

Filet
@Akwarium

Sluchaj no ja sie kandydacie bardzo dziwie ze potrafisz brednie wypisywac i sie akwarium podpisujesz. . Podpisz sie zeby pracodawca mógl sie odnieść do Twojego pismiennictwa i pogubienia sie w ustawach. Czemu jesteś taki jednostronniczy i nie pozwalasz pracodawcy opisac spotkania z twoją osobą. A pewno chętnych do czytania byłoby wielu :-)

Pip
@Ups

Kolego chyba trochę zagalopowałeś sie. A fantazja Twoja nadaje sie do dobrych flimów SF.

UP
@Ups

Słuchaj aż strach sie bać były pracownku kogo tam przyjmuję . No ty to już pełen odlot prezentujesz. Słuchaj marnujesz sie ale rezyserka czeka moze jakis film SF nakręcisz.

Kolejny pracownik

Pracuje moze nie długo ale tze nie mało. Wszytko co miałem przedstawione na rozmowie o pracę w stosunku do stanowiska o które sie starałam - było jasne , klarowe i zrozumiałe. Wszystko sprawdza sie w praktyce. Jest moze teraz troche mniej , ale pracy jest duzo. Są obowiązki i wymagania jak w kazdej pracy. Jest ok.

Pracuje juz trochę czasu w administracji. Pracy jest dość sporo oczywiście nie zawsze . Dzień dniowi jest nierówny. Jestem zadowolona. Dużo się nauczyłam na bieżąco a takze od osób które mnie wdrazały. Ogólnie jest ok.

Mik

Czytam to wszystko i jestem w wielkim szoku. Najlepiej narzekać, nic nie robic a jak juz cos masz zrobic to krytyka. Naprawde nie kierujcie sie tymi opiniami bo wiekszość to desperaci którzy chcieliby zarobić ale sie nie urobić. Nie wyglada to tak jak jest opisane a przede wszystkim ludzie którzy to opisuja powinni pokazac CV i w ilu juz pracach byli i co im sie w nich podobalo a co nie oraz jaka czestotliwosc była tych zmian. Mielibysci choc troche w sobie samokrytyki. Pracuję w tej firmie trochę, ale człowiek boi sie cos dobrego napisac zeby Cie nie zjedli. Dlatego napisze tyle jest to centrum logistyczne nie 1 magazyn, towary do obsługi rózne raz jest mniej raz jest wiecej pracy jak wszedzie. Jestem zadowolony i na razie nie mam zamiaru gdzie indziej szukac. I poczekajmy ile zaraz hejtu bedzie i zastanawiania sie kto to napisal :-). A wniosek jeden kazdy powinien wyciągnąć .

Sławek
@Mik

To, że ktoś jest na nieodpowienim miejscu to jedno, ale to, że już pracujący tu długo widzą tylko czubek swojego nosa to drugie. Nigdy nie będzie tam dobrze, jeśli nie będzie chęci do szkolenia nowych pracowników i póki obecny kierownik tam będzie, złe zarządzanie plus włazidupstwo podwładnych sprawiają, że jest to miejsce tragiczne, nikt bez względu na umiejętności lub ich brak nie powinien się czuć poniżany, a tak niestety jest!

Mik
@Sławek

Sławek powiem tak. Ja nie mam nic do kierownika - bo jakbym miał to bym tyle nie pracował. Patrząc na to z bliska jaka jest zjebka do pracy co poniektórych to troche trzeba by było wymienic. Podjudzanie po co to robisz itd itp niechce mi sie tych głupot pisac. A jak szefostwo wymaga - to najlepiej obsamrowac na forach. Nie podoba mi sie to dlatego napisałem. I wiem ze nie tylko ja tak myslą, poniewaz niechca ludzie pisac dobrze bo potem obsamrowywanie i szukanie kto to napisał. Powiem jeszcze tak jakby osoby zarządzające nie wymagały i praca nie byłaby sprawdzana oraz korygowane błędy na bieżąco to wtedy trzeba by było zamnknac magazyny bo nienastarczyłoby na reklamacje. Mając taki tok myslenia przedstawiany tutaj to co mi tam jak nie ta praca to inna a jeszcze na koniec załącze koncert żali .Dlatego zawsze jestem tego zdania ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

Obecny
@Sławek

Sławku, skoro taka jest Twoja opinia w tym temacie to dlaczego boisz się podpisać swoim własnym imieniem bo w tym momencie żaden Sławek tutaj nie pracuje.

@Sławek

Dokładnie nie znam zadnego Sławka pracownika . Moze bys sie przedstawił.

Na reszcie

Ja tez moze napisze i nie spotkam sie z hejtem. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła ok. Wszystko było wytłumaczone na rozmowie bardzo dobrze cały zakres obowiązków, jaka umowa , pensja itd Pracuję i wszystko co mi powiedział kiero się zgadza. Praca dla mnie ok. Ale istotną do załwazenia rzecza nie jest problem przełozonych ale ludzi ktorzy tu pracują zwłaszcza niektórych ( nie wszystkich). Za dużo gadania, plotek obgadywania, narzekania na wszystkich i wszystko. Czasami jak się człowiek na słucha to faktycznie ma dość. Nawet szkoda przytaczać. Aha zeby nie było nie podlizuje się , nie kapuje nie robie zdjeć nikomu. Jestem normalnym człowiekiem który pracuje.

Sławek
@Na reszcie

Panie tam pracujące to poirytowane pracownice nie skupiające się na pracy wyłącznie ale też na obrabianiu sobie i wszystkim dookoła tyłka, każdy klient, każda firma, plotki, plotki i jeszcze raz interesowność, kto z kim i po co, nie polecam, nikt spoza ich kręgu "inteligencji" tam nie wytrzyma !

Phil

Słaba organizacja

@Phil

To mało powiedziane ! to jest jej dramatyczny brak, (usunięte przez administratora) korporacyjny w najgorszym wydaniu ! powinni ten oddział zamknąć, a kierownik powinien być postawiony do odpowiedzialności karnej !

Duke76

Dramat omijać szerokim łukiem!!!!! Kierownictwo nie ma pojęcia o pracy tylko siedzi patrzy na kamerki i doklade prace innym szczegòlnie administracji ktòra za raz będzie odpowiadać za czystość w kiblach , pracownicy biurowi są zmuszani do pracy na hali do ròżnych dziwnych prac temperature na hali 8 stopni i brak posilkòw regeneracyjnych śmieszny koordynator stwierdził u nich kodeks nie obowiązuje paròwa jedna !!!!! jeszczr raz omijać z daleko od takinch pseudo firm ,a my z panem Bogdanem robimy szoł !! PS (usunięte przez administratora) mi to

Zostaw merytoryczną opinię o 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.