7R Solution Sp. z o.o.

Opinie o 7R Solution Sp. z o.o.

Max

Nie polecam z kilku powodów: dużo mniejsza wypłata niż obiecują na rozmowie, ciągle i z byle powodu obcinają premie, nadgodzin nie policzą i masz 500zł mniejszą wypłate :/ i jak rachunki zapłacić? Amtosfera w firmie napięta, brak możliwości nauczenia sie czegokolwiek.

@Max

Czy pracę w tej firmie podjąłeś przez podwykonawcę Randstad? Widziałem teraz ofertę pracy i kontaktowano się ze mną tylko widzę sporo złych opini na ten temat. Potwierdzasz, że panuje taka atmosfera jak w komentarzach poniżej? Mowa o pracy na magazynie jako operator wózka widłowego.

@Zainteresowany

Cześć, nie bezpośrednio. Potwierdzam że atmosfera jak i praca jest beznadziejna. I teraz Ci powiem jak to będzie wyglądać dalej u Ciebie: pójdziesz na rozmowe tam Ci naobiecują nie wiadomo jaką wypłate, zobaczysz że magazyn jest w miare nowy i czysty no i kierownik Ci powie że takich osób jak Ty potrzebują i że jest duża szansa na awans dla takich jak Ty! Przyjmiesz sie do pracy i po tygodniu zaczniesz zauważać że w firmie jest nieciekawie a jak wypłata przyjdzie i będzie brakować na rachunki zaczniesz szukać innej pracy... Powodzenia

Roman
@Max

Ok, a jak teraz przyjmą to nie zwolnią za tydzien bo rynek się sypie? Byłem w firmie obok, miałobyc ok, ze transport nie upadnie i jednak zaczynam szukac już czegoś innego bo ludzie gadają...

Xyz

Zastanawiający i zadziwiający jest fakt, że w całej strefie przemysłowej Kokotów to oferty pracy 7r Solution nie schodzą w ogóle z portali o pracę. Pracę w innych firmach w owej strefie ze świecą szukać. O czym to może świadczyć? Wszyscy pracownicy są tak beznadziejni i do niczego się nie nadają? Niemożliwe. To kierownictwo jest do niczego. Dla mnie byłby to wstyd i porażka życiowa.

Marcysia

Polecam pracę w tej firmie. Jestem zadowolony . Ciekawa praca zarobki ok.

Stary pracownik
@Marcysia

Chyba cię (usunięte przez administratora) !!!

Marcysia
@Stary pracownik

Tutaj to najlepiej pisać żle wtedy wszyscy się jarają. Nie daj boże no nie może nikomu się nic podobać bo lizus dupowłaz itd. Portalu kochany weź to zamknij najlepiej bo opinie są skrajnie nie obiektywne. Z regóły pisane przez jedne i te same osoby. Które mają problemy przede wszystkim ze sobą i nic nie wnoszą. W każdej pracy trzeba pracować. Tu jest dużo projektów. Są ludzie którzy się sami zwalniają, których zwolnili . Są ludzie którzy się zwolnili i wrócili. Którzy pracują bardzo długo. Najlepiej pisać pierdoły i (usunięte przez administratora) bo już mnie nie ma. Każdy pisze o swoich odczuciach brawo..... Ja TEZ MAM PRAWO NAPISAC i WCALE MNIE NIE............................

LUKASZ
@Marcysia

Obecnie w firmie nie pracuje żadna Marcysia, rąk ze podpisz się prawdziwym imieniem albo przyznaj że ktoś Ci kazał napisać pozytywną opinię...

@Marcysia

Napisz proszę co ciekawego jest w pracy? I co znaczy "zarobki ok" jak ostatnio była informacja że wstrzymane zostały premie? SłuchAm

LUKASZ
@Marcysia

Kolego jak już piszesz fałszywe opinie to przyjemniej podpisuje się właściwie... napisałeś zadowolony a podpisałeś się Marcysia. Haha

Roman

Czy obecnie firma szuka pracowników czy są jakieś przestoje? Szukam pracy bo mój zakład przez wirusa zamknęli i pewnie szybko nie wruce do pracy i ile ni zbankrutuje..

Brałeś udział w rekrutacji do 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Misiek

Wiele obowiązków i ciągle narzekanie ze z mAło i za wolno. (usunięte przez administratora)

Olek

Ideałów nigdzie nie ma i jeśli nawet komuś coś nie odpowiada to przecież może zmienić pracę ale dla mnie to fajne miejsce do pracy i polecam.

Nina

Byłam w owej firmie na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Junior Marketing Specialist. Nazwa stanowiska i opis obowiązków podane w ogłoszeniu podczas rozmowy okazały się kompletnie nie adekwatne.Firma oczekiwała na stanowisku Juniora pełnej znajomości marketingu, a ponad to by marketingowiec był również grafikiem. Co najważniejsze "zapomnieli" w ogłoszeniu dodać informację o konieczności co tygodniowych wyjazdów do Warszawy, które to liczyły by się jako zwykłe 8 h dniówki, czyli czas spędzony na dojeździe nie był wliczany w czas pracy. Panie prowadzace ze mna rozmowe oprócz tego, że były ładnie ubrane okazały kompletny brak klasy i dobrego wychowania. Podczas rozmowy ziewały, pokładały się na stole, telefony non stop im dzwoniły przerywając rozmowę. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem. Na + ładne biuro.

Tralalala

Praca w administracji byłaby fajna, gdyby to była praca tylko w administracji. Niestety każdy potencjalny chętny do podjęcia tutaj pracy w administracji musi sobie zdawać sprawę, że zatrudniając się w administracji magazynowej będzie dostawał wypłatę za ten etat a tak naprawdę będzie jeszcze pracował jako magazynier i osoba sprzątająca. Czyli 3 etaty za wypłatę 1. Panuje tutaj totalny obłęd i paranoja na punkcie sprzątania. Praca na chwilę bez możliwości rozwoju. Ludzie wytrzymują kilka miesięcy i uciekają. Szkoda bo firma ma potencjał.

Haha

To nie jest praca na dłużej. Choćbyś chciał zostać to się nie da tak pracować w tak ciężkim klimacie i atmosferze. Firma to (usunięte przez administratora)! Kierownik nie ma pojęcia o prowadzeniu magazynu o tym jak zatrzymać pracownika. Jakioś mu się to udaje póki co metodami rodem z korei północnej. W dzisiejszych czasach wiele firm ma normalne metody dbają o ludzi, nie w tej firmie - tutaj jesteś nikim do pomiatania. Twoja godność osobistą się nie liczy, to że jesteś człowiekiem, nie maszyną też się nie liczy. Masz robić i najlepiej jeszcze zostać na za darmo po godzinach. Jest ogromne ciśnienie i parcie w pewnym momencie coś może nie wytrzymać napięcia i puści. Tam całe to napięcie spada na pracownika szeregowego - niewolnika. Pracodawca nie szanuje ludzi, nie płaci obiecanej premii i robi wszytko żeby ją zabrać. Ludzie odchodzą i obrywają za to inni pracownicy. Pomimo iż to kierownictwo nie potrafi zapewnić normalnych warunków pracy w których ktoś normalny chciałby zostać dłużej. Zostają głównie Ukraińcy. Na wszytkie magazyny jest tylko jeden człowiek który tu pracuję od początku - czyli tylko 3 lata. Kilka osób które pracują 1-2 lata. Można by ich policzyć na palcach jednej ręki. Zastępca Szyby kierownika też odszedł bo nie mógł wytrzymać wyzwisk. W firmie nie ma systematyzacji pracy, wszytko jest bez przerwy pod ścisłym nadzorem jednego gościa. Nikt nie nadzoruje jego metod bo przynosi zyski. Nikomu nie ufa, wszytko kontroluje, nigdy nie robi sobie przerwy. Psychol. Człowiek ten pogubił się mocno w tym co robi i zatracił człowieczeństwo tego stopnia że w domu zamiast odpocząć, oglądnąć film czy tv on ciągle ogląda kamery, gdy zobaczy kogoś kto mu się nie spodoba od razu dzwoni... Czy przypadkiem ktoś sobie nie usiadł na chwilę czy przypadkiem nie zwolnił kiedy już wykonał całą robotę. Dzwoni z domu, gani pracowników, nie potrafi odpuścić. Pomimo iż jest kierownikiem, ciągle musi wszytkim udowadniać że rządzi. Czyżby kompleksy? Nigdy mu nie wystarczy że praca jest wykonana. Musisz czuć się poniżononyn żeby on był zadowolony... Musi cię zgnoić, ty masz wszytko brać na siebie i dopiero wtedy będzie zadowolony - do następnego razu. Polityka jest taka że jego żołnierze mają pracowników odciągać od tego co robią, dla zasady. Żeby wiedzieli kto rządzi. Oni mają takie rozporządzenie żeby podchodzić do pracowników, kazać im zostawiać to co aktualnie robią i dają inne zadanie. Po chwili powtórka z rozrywki. Nikt tego nie zniesie na dłuższą metę. Nie da rady, psychicznie nie wyrobisz. Mobbing pełną parą. Najlepsze jest że mają narzędzia, mają możliwości żeby dać ludziom pracę i rozliczać z wykonania tej pracy. Ale kierownikowi to nie wystarcza. On ciągle wszytko kontroluje osobiście. On musi ci ciągle parzyć na ręce, bo tak bardzo się boi. Nie potrafi dać człowiekowi pracy i się odczepić. Później rozliczyć czy praca jest wykonana tylko stoi z batem nad tobą bo żadna sekunda za którą firma ci płaci nie może być zmarnowana. Tylko szybciej i szybciej. Nikt tego nie wytrzyma, jedynie sąsiedzi z za wschodniej granicy. Którzy i tak śmieją się z niego za plecami. Klimat w pracy jest taki że nikt nikomu nie ufa, każdy donosi każdą najmniejszą pierdołę. Są ludzie zdolni zmyślać donosy żeby podliczać się kierownikowi. Inni za to obrywają niesłusznie żeby ten mógł prosić o podwyżkę której i tak nie dostanie. Jest tak ogromne parcie i ciśnienie że praca jest ciężka do zniesienia psychicznie. Pieniądze są żadne. Wszędzie tyle zarobisz że spokojem albo nawet lepiej. Nawet jak już wszytko robisz najlepiej jak potrafisz i tak będzie źle. I znajdzie się powód dla którego nie dostaniesz premii albo podwyżki. Taka polityka firmy. Mocno odradzam. Jak masz inną opcję - bierz!!!

Ups
@Haha

Przestałbyś pisać brednie z których nic nie wynika. A jakbyś był dobrym pracownikiem to na pewno być pracował.

Bleeee
@Ups

Hahaha jakbyś był dobrym pracownikiem na pewno byś pracował hahahaha Wszyscy co mi doświadczenie i byli dobrzy to juz nie pracują poszli gdzieś indziej tam gdzie są normalne warunki pracy

@Ups

byłam bardzo dobrym pracownikiem...80 godzin nadgodzin na miesiąc soboty niedziele ....zero życia prywatnego,ale pk mnie nie lubił i mnie zwolnił.....nie trawi ludzi inteligentnych i pracowitych

Bleee
@księżniczka

Słuchaj niestety musisz uświadomić sobie że nie jest do końca tak jak piszesz. Robiłeś pomyłki ( ba kto ich nie robi napiszesz) dają Ci szanse znowu cos nie tak no zdaza się. Ile tego musi być żeby się otrząsnąć i stwierdzić kurcze może faktycznie cos trzeba zmienić. Nie najlepiej pisać JA jestem SUPER miałem tyel i tyle nocek dniówek i cos jeszcze > Widocznie coś jednak było nie tak. Ale z reguły jak tu widze jak cos jest nie tak to nie ja to wszyscy dookoła sa winni,. robia mobbing wysikać się nie dadza poprosu dziecinada czytac się tego nie da

Szefowa
@Bleee

Drogi Panie k oooo pasuje kim ir sen jak ulał, popatrz pan se na statystyki zatrudnienia i pracy pod twoim zarządem i WYCIAGNIJ W KOŃCU WNIOSKI. BUTNOŚĆ I TOTALNU NIEPROFESJONALIZM sanocki. Do sądu się to nadaje. A dopiero potem opowiadaj czytaj: pisz tu o tym.,że pracownicy się mylą/nota bene pracując BEZ SZKOLENIA!/.

Stary pracownik
@Haha

Cala prawda o tej firmie !!!

James

Ja się po prostu dziwie, że w obecnych czasach, na aktualnym rynku gdzie o fajną pracę nie jest trudno są ludzie,którzy mimo wszystko decydują się na pracę np w administracji na magazynie w 7R.

@James

pracowałam w ansie ponad rok..praca może ok ale zarząd nie do zniesienia,,jak masz namiary na fajną firmę to daj znać

Łukasz
@księżniczka

Na jakim stanowisku pracowałaś w czasie pracy w 7r Logistic? Co spowodowało że masz takie zdanie o zarządzie firmy? Dzięki za informacje.

@Łukasz

na stanowisku magazynier czyli robiłam wszystko...pytasz dlaczego? Jeżeli zarząd traktuje cię jak (usunięte przez administratora)który ma tylko ciężko pracować nie ma żadnych praw, bo prawo pracy jest tam łamane bez przerwy, jeśli musisz wykonywać najbardziej bzdurne polecenia kierownika, uwielbiasz inwigilację non stop....zakazy nakazy nie mające nic wspólnego z jakąkolwiek logiką, potrafisz bez przerwy uśmiechać się do kierownika, zginać kark,całować klamkę i chodzić w pozycji klęczącej przed ukochanym kierownikiem, który jak CEZAR pokazuje paluszkiem w górę albo w dół......z sobie tylko cezarowskiego [ widzi mi się i tak cię nie lubię robolu bo ja tu jestem PAN] powodu, jeżeli pozbawiają cię premii, też nie wiedzieć dla czego....jeżeli jesteś to wszystko w stanie znieść za 2000 netto to ta praca jest idealna dla Ciebie...polecam

@księżniczka

Jeszcze jedno..wszyscy którzy mieli do siebie szacunek,jakiekolwiek umiejętności i doświadczenie ,a nie mają zamiaru nikomu lizać tyłka to.... albo ich się pozbyli, albo sami się pozwalniali...najlepsi WIELOLETNI pracownicy pouciekali...chyba sam wiesz co masz myśleć

Łukasz
@księżniczka

Dzięki za wyjaśnienie. Twój wpis mnie zaniepokoił. Myślałem, że pracodawca jest wyrozumiały i traktuje w sposób odpowiedni swojego pracownika. Podałaś stawkę netto, którą oferuje pracodawca. Mogłabyś dodać, czy poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne dodatki?

@Łukasz

Były obiecane premie i podwyżki...i tym mamili ludzi dłuższy czas, a kiedy zaczęto już otwarcie na tzw. odprawach pytać kiedy będą te premie bo od wielu miesięcy ma [premia jeśli jest wynosi ok. 200 netto !!! śmiech na sali..] to kierownik powiedzial załodze że......uwaga....na razie premii nie bedzie bo najpierw udzialowcy musza dostac podzial zyskow.....to jest 50 milionów !!! A KOGO TO OBCHODZI !!! Dla nich kasa i to duża ma być, a dla Ciebie 200 nie będzie....ciekawe,kto te zyski wypracował? I co sądzisz o tej firmie ?

@księżniczka

Kierownik jest tam po to żeby zyski były jak najwyższe, i to inwestorom się podoba. I choć koło jest prosto z PRL nie ma szacunku do pracownika, nie daje premii i potrafi zadzwonić o 3 nad ranem żeby wózek widłowy przestawić bo zasłania kamerę i nie może ich obserwować. To dla inwestorów robi robotę Płacą za to pracownicy, inwigilacja jest non stop. Jak jakiś dziwny świat prosto z Orwella.

@Haha

wszyscy mówią że problemem jest kierownik..wiadomo który ,dziwi mnie fakt że nic z tym nie robią...każdy wie że to nierób nad nierobami ale nie każdy ma wujka B. pociot jeden...mam tylko nadzieję że kiedyś dziada zobaczę jak kosi trawę przy autostradzie....a to i tak będzie awans bo jego poziom intelektualny jest taki że......poniżej wodorostów

Tobiasz

Nic tu się nie zmieniło o nie zmieni, a to cała prawda:"Zenobia 26.08.2018 13:30 Czytam te wpisy, które zostały po interwencjach i wydaje mi się, że czas napisać tu rzetelną informację , która nie zostanie usunięta przez administratora: Na szczęście dla mnie samej, nie musiałam tam pracować długo, bo jak to kierownik mówi do pracowników i do mnie też tak "żartował"; "o dobrego pracownika rynek upomina się sam" - no i szybciutko (po tygodniu u nich) już wybrałam bardziej intratną propozycję owego rynku :). Robota jak wszędzie. Znając specyfikę pracy w logistyce , a szczególnie w tych jej filarach: magazynie i administracji magazynowej, można napisać, że 7R na Brzegach to standard. Jednak to co BARDZO mi się tam nie podobało, to styl i metody pracy kierownictwa i atmosfera między pracownikami - zależna wg mnie od nich właśnie i tego na co pozwala sobie kilka osób tam pracujących. Są osoby, którym wydaje się, że jak pracują tu trochę dłużej niż inni, to mogą traktować resztę tak jak ich 'prostota' im podpowiada. (usunięte przez administratora) Pomocna?Tak28Nie Ula 27.08.2018 15:02 @Zenobia 26.08.2018 13:30 Jakby mi to ktoś 'z ust wyjął' - podpisuję się i ja pod tą opinią Pomocna?Tak22Nie On 11.09.2018 23:08 @Ula 27.08.2018 15:02 I ja obiema rękami." Nadal nagminnie uciekają od nich ludzie....

Byłyyyy
@Tobiasz

Hehe zmieniło się właśnie odeszły 3 osoby które miały wiedzę i doświadczenie!!! Następni to tylko kwestia czasu Został koordynator którego nikt nie szanuje itp. Masakra

@Byłyyyy

Zmieniło się na gorzej. Z tego co wiem to sporo ludzi sztuka innej pracy.

@Tobiasz

tak..zgadzam się z tobą

marketingowiec

Uruchomiono rekrutację na stanowiska w biurach - w Krakowie szukają nowego marketingowca. Macie jakieś przemyślenia co do pracy w biurze? Ktoś pomoże? Dzięki

Lukasz

Tam ktoś pisał że 2700 dostaniesz na star... tak naprawde to tyle Ci powiedzą na rozmowie, przy wypłacie bedzie brakować 500 zł to powiedzą ze premie cofneli i ze za nadgodziny masz dzien do wybrania...

Ile jest zmian w 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.?

NOWY

Wszystko zalezy od projektu na jaki się trafi. Na początek 2 zmiany 6-22 jeżeli się nauczy podstawowego systemu WMS to dochodzą nocki. Ewentualnie inne projekty pracują w systemie 6-22 plus weekendy dyżurny.

Ce

Jako biurowy dostajesz ok 2500 brutto - nie wiem dokładnie, tak słyszałem. Jako wózkowy 2700 netto na start i będzie chciał wcisnąć ci umowę zlecenie. Prawda jest taka że to jest desperat, nikt nie chce tam pracować i można wyciągnąć więcej. Pierwszy raz na rozmowie byłem w czerwcu. Nie podjąłem się tej pracy, był sezon i lepsze oferty. Na rozmowie już wtedy ustaliliśmy 2800 netto. Gdy zrezygnowałem jeszcze za mną dzwonił, nie odbierałem, pisał tydzień później smsa że możemy ponegocjować jeszcze wypłatę. Wiem że da się wyciągnąć umowę o pracę i 2900 netto na start! Teraz bym nie zszedł poniżej tego i radzę się trzymać swoich zasad. Z jednej strony desperat bo nie ma ludzi, z drugiej: dwa błędy i po zabawie - lecisz. Ja pracowałem dwa miesiące. Raz nie zeskanowałem kilku paczek przyjmując towar- to był mój trzeci tydzień pracy Jeden z kolegów ze wschodu położył go gdzieś indziej gdy rozładowywał tira, myślałem że po prostu paczki nie przyjechały. Ja zapisałem pracę z zamiarem doskanowania później jeżeli się znajdzie. Okazało się że nie da się doskanować. To była pierwsza notatka jaką dostałem do podpisania. Firma nie miała żadnych strat, paczki leżały kawałek dalej. Wystarczyło wprowadzić w system To był też powód braku premii, przedłużenie umowy tylko na miesiąc, na zlecenie dalej, głupie rozmowy, dywanik itp. Ogromna ilość problemów o nic a pracowałem tam bardzo krótko. Pracowałem weekend przed wigilią, nie było roboty pucowaliśmy cały magazyn, wyłącznie z wózkami, masztem, przewodami, dachem, bateriami itp. nigdy czegoś takiego nie widziałem a jeżdżę wózkami po magazynach od 13 lat. Jak przejechałeś miotłą na koniec to nawet ziarenka kurzu nie było na podłodze magazynu. Po weekendzie w poniedziałek była Wigilia. Nie było dni jednej dostawy, ani jednak wysyłki, nie było nic do roboty. Kazał przyjść na 6 -14. Mieliśmy się cieszyć bo Łaskawca po wielkich prośbach zgodził się anulować popołudniową zmuane 14-22. W wigilię kiedy nie było nic do zrobienia... Rano, pucowaliśmy znowu magazyn. I wózki które były pucowanie dzień wcześniej ????. Dokładnie ta sama historia była z sylwestrem. Pierwotnie miałem iść na 14-22 pomimo iż poranna zmiana czyściła wózki i magazyn. Powinniśmy jednak dziękować wielkiemu bratu i być wdzięczni że Bóg, pan i władca kierownik postanowił się zlitować i okazać łaskę... Kolejny absurdu: gaszenie światła w magazynie bo rachunki za prąd są za wysokie ( firma zarabia 50 milionów rocznie ). Teraz mówię na prawdę serio. Kierownik kazał nam gasić światło w magazynie. Jeżeli coś potrzebujesz z danej części, masz podjechać do przełącznika włączyć światło, pojechać i zabrać co masz do zabrania, następnie kazał gasić. To jest nowy magazyn, oświetlenie ledowe. Wcześniej kazał włączać tylko połowę świateł. Ja się śmiałem pytając czy architekt się rozpędził i dał dwa razy więcej oświetlenia niż potrzebne? ???? Może chcieli w ten sposób żeby było bardziej kameralnie? Rezultat był taki że nie widać było dobrze, oczy się męczyły szybko itp. Używanie świateł z wózka widłowego było niemile widziane, najlepiej żeby tego nie robić bo baterie, prąd itp. Gdy wszytko było ok nie robiłem błędów. Kierownik wziął mnie na rozmowę i zaczął wygadywać że ja mam imponować swojemu liderowi. Że powinienem wrócić teraz do magazynu, zapytać grzecznie co ja jeszcze mogę robić lepiej, żeby lider mi powiedział. Kier kazał mi się pytać jak mogę być jeszcze lepszym pracownikiem, żebym się dowiedział co mogę zrobić żeby byli jeszcze bardziej zadowoleni. Wtedy już się zdenerwowałem. Powiedziałem na magazynie jasno: ja tu przychodzę robić robotę a nie włazić nikomu w tyłek. Drugie upomnienie dostałem po tym jak przyjmowałem towar, zeskanowałem cały do systemu tylko nie nacisnąłem potwierdź. Między czasie llider podjechał zabrał paczki zapakował i pojechały - nic o tym nie wiedziałem. Gdy nacisnąłem potwierdź. Było za późno. Afery dzień pierwszy. Kolejny dzień byłem przeniesiony na inny magazyn za kare. Znowu rozmowa z kierownikiem. Tam nie było roboty, zwolnili mnie wcześniej do domu na moją prośbę. Kolejnego dnia - trzeci dzień afery. O 6 rano dalej afera o to. Kazali mi cały dzień zamiatać za karę, tak za karę ???? Już wbiłem w tą pracę, nie pozwolę sobie na więcej. To co miałem pokazać to pokazałem ale teraz to już był mobbing, to już było znęcanie się nad człowiekiem. Takie coś może znieść tylko człowiek który nie ma żadnej godności. Znowu afera, znowu dywanik. Miałem sam już się zwolnić, jednak ułatwili mi to dając papiery że mnie zwalniają... Kierownikowi powiedziałem prosto w twarz co myślę o takich sposobach. On nie uznaje czegoś takiego jak Feed back możesz mu gadać. Przecież kim ty jesteś żeby się odzywać do władcy absolutnego? Myślisz że cokolwiek do niego dotarło? Patrzył na mnie jakbym mówił w innym języku. Na sam koniec kazano mi oddać nawet buty ochronne. To miejsce jest chore, kierunek w jakim to zmierza jest taki że jest tylko coraz gorzej, coraz ostrzej i absurd goni absurd.

Wiola

Moje sugestie dla 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.: Tak, jak pisali poprzednicy firma bardzo średnia, brak szkolenia, ciągle pretensje od kierownika. Oczywiście kierownik ma swoje ulubienice(usunięte przez administratora)które pomimo swoich błędów nie idą na dywanik. Dziwne relacje pomiędzy pracownikami, przełożonymi ciągle jakieś seks afery w których głównie udział biorą fawaoryzowe ulubienice więc wszystko staje się klarowne dlaczego tak jest. Reasumując praca w administracji jak i na magazynie bardzo przeciętna w stresie za małe pieniądze. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepsze zarządzanie na szczeblu kierowniczym

....
@Wiola

Popieram. Szkoleniami powinien się zając HR Ale szkoda gadać jaki tutaj mamy HR. Kobieta pływa po tematach , na niczym się nie zna, chodzi po magazynie i plotkuje a czas leci. Jaki HR takie szkolenia. Jeśli chodzi o ulubiencow to bym nie przesadzał. Kiero ma osoby wyznaczone do zarzadzania i one zlecają zadania obserwując jakie jest ich wykonanie, Co rozumiesz przez lepsze zarzadzanie. Każdy wie co ma robic i jest rozliczany ze swojej pracy proste jak barszcz . Jest to centrum kilka magazynów współczuje tym co muszą to ogarnąć. Z kasą bym tez nie przesadzał bo jest ok.

Kierownik z klimatem
@Wiola

Ja bym wam tam zrobił atmosferę żebyście ie chcieli do domu iść

@Kierownik z klimatem

Przecież robisz... Wszyscy uciekają z wyjątkiem tych dla których to jes pierwsza praca i uwierzyli w bajki że wszędzie tak jest lub gorzej. Nie jest. Pomimo iż firma jest młoda to jest dinozaurem. Niestety nie że względu na tradycje a zacofanie.

Mono

Marne wynagrodzenie, praca w stresie. Dodajmy do tego że na magazynie nie można rozmawiać, dziwne zasady tam panują...

@Mono

Najgorsze że ten stres nie jest potrzebny. Wszytko dałoby się załatwić normalnie. Jednak zarządowi zależy na utrzymaniu tego stanu rzeczy. Najwyraźniej nie potrafią zarządzać ludźmi normalnie. Jedyne narzędzie to strach i przemoc słowna. Jak w średniowieczu. Niby nowy magazyn, nowe wózki. A zarząd tak mocno zacofany jasny w ogóle nie zauważyli że świat poszedł do przodu. Jest 21 wiek. Nie 19!

ona

Magazyn jest super,pełen profesjonalizm,grafik rzetelny i niezmienny .Atmosfera w pracy fenomenalna.Wszyscy są mili dla siebie.Super szkolenia .Brygadowi wykfalikowani i profesjonalni ,służący zawsze pomocą.Koledzy zza granicy , sami profesjonalisci ,bardzo wysoki poziom.Polecam

Onnaaa
@ona

Hahaha A teraz idź do kościoła się wypowiadaj że kłamałas co za brednie ????????

@ona

Szkoda panie Szyba czy panie Duda że nikt wam nie wierzy. Gdyby było ok to nie było by tyle negatywach komentarzy, nikt by nie odchodził tymczasem ludzie uciekają od was bo to jest chora firma. Ryba psuje się od głowy. Na całym świecie szanuje się pracownika. Daje się dodatki, daje się przedewszystkim warunki żeby ludzie chcieli zostać. Od was uciekałem szybciej niż tam się zjawiłem. Pańscy 'profesjonaliści' nie potrafili nauczyć dobrze roboty ale do nich nikt nie miał pretensji. Tylko zawsze ci najniżej obrywają. Budujecie dom z kart. Pewnego dnia wasza chciwość i parcie sprawi że to wszytko padnie. Mam nadzieję i życzę tego z całego serca.

Żenuła

Ci którzy pracowali uparcie u nich przez dłużej niż miesiąc. ..mieli nadzieję na lepsze, bo raz ich kierowniczek pochwalił. ..upewnij się o tym co bardziej doświadczeni im od początku mówili o 7R Kokotów i na szczęście odeszli. To nadal jest miejsce nieporozumienie żenada... Szef i jego przy..boczne nie pozwalają żeby pracowało się tam w miarę choć dobrze. Zarząd też głuchy na to co się na tym folwarku szybie dzieje.

Julka
@Żenuła

Masz racje w 200% to miejsce gdzie nikt kto ma do siebie samego ciut choć szacunku nie wytrzyma dłużej niż m'ąc. Trzeba tu jasno powiedzieć kierowcy szyba i dwie elkiizy z terazdudami to wszystko co robi tę podłączyć atmosferę. W takim miejscu nikt nie powinien być zmuszani siedzieć bo go umowa zobowiązuje okresem wypowiedzenia. Aaa wie ktoś przypadkiem ile wypowiedzieć w ciągu dwóch lat kiero dostał w łapy od tych, którzy nie dali im się dłużej poniżej. To byłaby odpowiedz na pytanie czy warto tam pracować NIE WARTO MÓWIĘ Z AUTOPSJI.

Magdalena
@Julka

Czemu praca w 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o. oznacza twoim zdaniem utratę szacunku? Nie rozumiem, co masz na myśli. Widać, że nie jesteś zadowolona z tej pracy, ciekawe czy ktoś ma odmienne zdanie na temat tej firmy.

@Magdalena

W obecnych czasach istnieje coś takiego jak kultura pracy. Każdy chce przyjść zrobić swoje ale też każdy oczekuje szacunku i spokoju. Człowiek przychodzi do pracy nie tylko po to żeby zarobić ale też żeby w normalnej atmosferze zrobić to co ma zrobić. Tam nie ma normalnej atmosfery. Jest bardzo chora atmosfera. Tam nawet jak wykonujesz swoje obowiązki to i tak jest źle. Kierownik myśli że ciągle są lata 90 i ludzie proszą się o robotę że można ludzi traktować gorzej niż bydło. Że można ludźmi pomiatać, cisnąć i nikt nie powinien się odzywać. On się zachowuje jakby kolejki ludzi czekały na łaskę w postaci roboty w 7r, a sam był władcą absolutnym. Przy czym człowiek musi mieć ogromne kompleksy, i być przepełniony strachem. Kontrola jak w stanie policyjnym. Na każdym kroku inwigilacja. Za wszytko płacą pracownicy ogromną cenę. Klimat jest jak w (usunięte przez administratora). Nie wystarczy że robisz robotę, w tamtym miejscu masz się czuć jak człowiek drugiej klasy. Jak się uśmiechnięta, kierownik przypilnuje żeby ci ten uśmiech zniknął z twarzy. Kierownik ma w sobie coś z(usunięte przez administratora), jaki lokalny (usunięte przez administratora) On po prostu nie ma szacunku dla innych. Pomiata ludźmi, traktuje człowieka (usunięte przez administratora). Przyjdą takie czasy że nikt tam nie będzie chciał pracować. Jak ktoś ma odrobinę rozumu to trzyma się z dala od takich miejsc. Praca była by znośna gdyby nie kierownik i (usunięte przez administratora) Krzyki i wyzwiska to normalna sprawa w tym miejscu. Ciągłe roszady, ciągłe odciąganie od roboty ( zostaw to, teraz run coś innego o za pięć minut powtórka). Kierownik robi to specjalnie bo uważa że tak trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o 7R Solution Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w 7R Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 7R Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 7R Solution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

7R Solution Sp. z o.o.