7R Solution Sp. z o.o.

Opinie o 7R Solution Sp. z o.o.

Aktualna

Nie polecam. Co najgorsze w tej pracy? - Kierownik. Szkoda czasu i nerwów na to zeby wszysko opisywać, co sie dzieje na tym magazynie.

Łukasz
@Aktualna

Wspominasz o pracy w magazynie. Trzeba mieć doświadczenie i uprawnienia na wózki widłowe, czy można przejść szkolenie, na którym przyuczają pracownika do nowych obowiązków? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Haha
@Łukasz

Oni oczekują od ciebie biegłości w obsłudze wózka na dzień dobry. Najlepiej żebyś od razu wszytko umiał. Na dzień dobry dostajesz tabelkę z czasami w jakich musisz się mieścić. Np. rozładunek tira w 20 min max.

Wiktor

Pewnie podają w kwocie brutto i teraz się komuś nie zgadza? Fajna firma warto się załapać do pracy.

Łukasz

To tylko ładnie wygląda i na rozmowie podają zawyżone wynagrodzenie, problem jest przy pierwszej wypłacie jak się nie zgadza o jakieś 500 zł, bo nie dostałeś premii, bo nadgodziny do odbióru itd... O atmosferze i traktowaniu pracownika się nawet nie wypowiadam bo już przedmówcy o tym pisali...

Janusz Nosacz

Zaciekawiła mnie oferta na operatora wózka widłowego to jak firma się prezentuje patrząc na zakład no ale po tych komentarzach i ocenach to chyba sobie daruję xD

Brałeś udział w rekrutacji do 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Magazynier

Witam mam pytanie a co sądzicie o 7r w Czechowicach na stanowisku Magazynier Operator Wózka ?? Ktoś tam pracował ??

Magazynier

Witam A może mi ktoś powiedzieć jak jest w Czechowicach na tym samym stanowisku ?? czyli Magazynier Operator Wózka ??

księżniczka

Mam nadzieję że PeKa wreszcie zwolnią (usunięte przez administratora)nieroba, to może tam dałoby się pracować.....żałosny kutafon z kompleksami....ja bym mu nie powierzyła zarządzaniem tojtojem na festynie w Dzierżążni...ale jak się ma (usunięte przez administratora)to można w pracy cały dzień grać w Fifę.....i rżnąć kierownika.....błechehe....eeee Piter? lubisz tak jak cała zmiana zapiepsza a ty się nudzisz?

Kazimierz

@Grzegorz dziękuje za komentarz, z pewnością komuś się przyda. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

księżniczka
@Kazimierz

nie idz tam,,,wiej chlopie

Rozczarowana

Witam, mialam okazję pracować kilkanaście dni w tej firmie... Do poki sie starałam z całych sił i wytrzymałam psychicznie... Niestety same chęci nie wystarcza.. Odporność psychiczna przede wszystkim. Kierownik daje Ci jeden dzień na nauke... Na drugi przychodzi i sie pyta czy juz wszystko umiesz... Porażka jego podejście do pracowników. Ma dwóch swoich podwładnych na których tylko krzyczy przy magazynierach i administracji. Nie komentuje nawet starych administratorek które uważaj kim to one nie sa... czekaja tylko az Cie sie noga podetknie żeby miala co wpisac do rozliczeń dla szefuncia.... Kierownik na rozmowie kwalifikacyjnej mowi jedno a potem w rzeczywistosci sie okazuje drugie.... Szkoda niektórych dziewczyn.. Widać ze sie starają a nic z tego nie maja. Pomijajac fakt tego ze praca jest w weekndy po 12h a niedziela nie jest normalnie rozliczona tylko masz wybicie. Beznadzieja. Szkoda czasu.. Nie polecam pracy w tej firmie...

Yack
@Rozczarowana

Dokladnie !!!!!

ONE

Magazyn jest super,pełen profesjonalizm,grafik rzetelny i niezmienny .Atmosfera w pracy fenomenalna.Wszyscy są mili dla siebie.Super szkolenia .Brygadowi wykfalikowani i profesjonalni ,służący zawsze pomocą.Koledzy zza granicy , sami profesjonalisci ,bardzo wysoki poziom.Polecam

Bum
@ONE

Powtarzasz sie... To samo pisałaś jako "Ona i On"

ona

Magazyn jest super , nie wiem o co Ci chodzi ???. Sam profesjonalizm .

Maniek
@ONE

A kto cie wynajął się tej opinii al-kaida ????

Kundzia
@ONE

One jesteś przedzik blahahaha BRAWO!!!SZKODA TYLKO ŻE NIE ZŁAPALI :o) no ale co tu się dziwić, że nie wiedzą co to antyteza...oksymoron (przecież mõros'ów i mõros'ek ci tam w brud przecież ).

Gobelinka
@ONE

"One" jeśli uważasz, że wyrażenia "niecenzuralne", plotki oraz opowiadanie prywatnych "pikantnych szczegółów weekendowych z imprez "na magazynie to oznaka fenomonalnej atmosfery ... to ok.... tylko to nie jest oznaką profesjonalizmu. Widać nie ma szkoleń podstawowych :) Koledzy z zagranicy to szczególnie tania siła ze Wschodniej granicy:). Pozdrawiam i życzę dalszej tak miłej atmosfery;).

Gobelinka

Witam, Zostałam zaproszona na rozmowę w Tej firmie. Mogę z czystym sumieniem przestrzec, straciłam ok. 3h ( po rozmowie z Kierownikiem był czas żeby zapoznać się z ewentualnymi obowiązkami). Żenada! Pani która próbowała "coś" przekazać nie znała podstawowej obsługi komputera. Kierownik powinien się trochę zastanowić nad kadrą, choć przy takim podejściu do rekrutacji nie dziwią mnie poniższe opinie oraz rotacja pracowników. Ja osobiście już po wyjsciu nie chciałam "tam" pracować. Firma powinna się mocno zastanowić nad zmianą szczególnie Kierownika Magazynu. Wątpliwa przyjemność rozmowy ( pytania, które nigdy nie powinny zostać zadane) skończyła się zapewnieniem o informacji zwrotnej. Niestety minęło kilka tygodnie i żadnej informacji nie otrzymałam:). Dziwi natomiast fakt, że tak duża firma, tak lekceważąco podchodzi do tematu rekrutacji. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym funkcjonowaniu!

Marzena

Opinia "ONE" to kompletna bzdura. Grafik potrafią zmieniać nawet 2 razy w tygodniu bo ciągle ktoś się zwalnia i przychodzi ktoś nowy który nie ma pojęcia o pracy i procesach magazynowych. Rygorystyczne traktowanie pracowników, teksty typu " następny tydzień pracujesz po 10 godzin od 8 do 18" bez żadnego pytania czy w ogóle komuś to odpowiada. Premii o której mówiono na rozmowie kwalifikacyjnej nie dostałam ani raz przez okres 5 miesięcy. Nie sądziłam że w tych czasach są jeszcze zakłady które tak traktują pracowników. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy na taka pracę.

Magdalena
@Marzena

Miej proszę na uwadze, że @ONE może mieć zupełnie inne doświadczenia z tym pracodawcą niż Ty. Dobrze byłoby zatem spróbować to uszanować. Nadmieniłaś, że nie dostałaś jeszcze premii, którą pracodawca obiecywał Ci na rozmowie rekrutacyjnej. A czy wyjaśniałaś może tę sprawę bezpośrednio w dziale kadr firmy 7r Logistic Kraków Kokotów?

Marzena
@Magdalena

Nie byłam bezpośrednio w kadrach bo boje się reakcji kierownika. Nie mogę się z Tobą zgodzić bo tu nie chodzi o doświadczenia tylko o fakty. Jak przez pół roku widzę ciągłe zmiany w grafiku, a tu ktoś pisze "grafik nie zmienny" to jest to po prostu kłamstwo. Po 2 "wykwalifikowana kadra" ? Tu nie ma żadnych szkoleń, nawet szkolenie BHP było mocno okrojone i skrócone. Po 3 sama opinia " magazyn jest super, praca jest super..." wskazuje że jest ona fałszywa.

Sylwia

Pracowałam tam i szczerze nie polecam, o kiepskiej atmosferze już nie będę pisać bo ludzie już się na tym forum o tym wypowiadali. Dwie rzeczy które były dla mnie nie do zniesienia to: 1 mniejsza wypłata niż mi mi powiedziano na rozmowie rekrutacyjnej 2 ciągłe zmiany godzin pracy, w grafiku pisze np że pracujesz od 6-14 cały tydzień a na następny dzień karzą przyjść na 14 albo 10 albo na 12 godzin do pracy bo ktoś się zwolnił i trzeba łatać dziury. Jednym słowem nieporozumienie.

Rozważny

Cześć, chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami nt. pracy w 7r Logistic Kokotów. Pracowałem w tej firmie prawie rok. Nie było do końca było tak źle jak wszyscy opisują, natomiast trzeba było twardo postawić się kadrze zarządzającej która myśli że kodeks pracy jest dla nich, nie dla pracownika. Generalnie śmiało mogę się podpisać pod tym, że w firmie brakuje kogoś kto zna chociaż podstawy HR. Zero podejścia do pracownika. Zmiany grafiku 2-3 razy w tygodniu to standard. Ściąganie ludzi do pracy, obiecując im wypłatę jako nadgodziny, kolejno odbieranie godzin - to nie w tym rzecz. Przełożeni, zero kultury - generalnie panuje taka zasada "...jaki ojciec, taki syn...". Kobiety b.często bały się przeciwstawiać ze względu na możliwą utratę pracy. Praca odpowiedzialna, w dużym stresie, zbyt mała obsada ludzi. Kadra kierownicza bez podstaw zarządzania. Podczas etapu rekrutacji obiecywane 2 zmiany, w praktyce 6-14 ; 14-22 ; 10-18 ; 9-17 ; 12-20 itp... Obserwując prace na magazynie, sytuacja b.podobna. Magazynierzy dawali z siebie wszystko, lecz ciągłe niezadowolenie trwało - "za mało, zbyt wolno, nie tak". Ciężko w takim chaosie się pracuje. Nikt Ci nie ma czasu wytłumaczyć i wprowadzić na stanowisko. Po 3 dniach wymaga się samodzielności - nierealne.

Aldo

"ona i on" dlaczego skoro praca i koledzy są super nie podpiszecie się? I dlaczego kłamiecie nie dalej jak 2 tyg temu grafik był zmieniany dwa razy w jednym tygodniu! Czy wykwalifikowanym zespołem nazywasz kolegów z za granicy którzy w tej firmie dopiero się uczą obsługi wózków widłowych i podstaw języka? Czy liderów/brygadzistów bez doświadczenia którzy są nowymi pracownikami obsadzanymi na te stanowiska z powodu braku innych kandydatów ?

ona
@Aldo

Może dlatego że bym była szykanowana ??? , jak Ci jest zle na magazynie masz mnóstwo innych do dyspozycj.Nikt Cie nie zmusza do pracy tutaj.Pracownicy tu są OK.Wysoki poziom wyszkolenia a sąsiedzi zza granicy najwyższy poziom.Brygadowych też sie nie można czepiać bo są bardzo dobrze wyszkoleni.Niewiem o co te pretensje ?????

Aldo
@ona

Szykanowana? Przez kogo? "Miły i wyszkolony" zespół pracujący w 7r? W tym momencie sama sobie zaprzeczasz ale jak widać nawet tego nie zauważyłaś... Żadne pretensje, napisałem szczerze jak jest.

on

Zgadzam sie z Ona ,magazyn jest super.Pracuje pare miesiecy i jest spoko.

Maly

Pracowałem tam i co do grafiku to może się zmieniać nawet 2 razy w tygodniu co jest nie porozumieniem. Prawdopodobnie dlatego że ludzie nagminnie się zwalniają. Co do nadgodzin to też jakieś chore, najpierw proszą "przyjdź wcześniej albo zrobił byś dziś 12h" a pod koniec miesiąca karzą wybrać dni wolne za nadgodziny... Tak że nie ma możliwości "dorobić".

Mateusz

A czy tak jest na wszystkich magazynach tej firmy ? Bo na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziecic otwarli ten magazyn i od dluzszego czasu wisi baner z ofertą pracy na magazynie. Mam uprawnienia 1WJO od 3 lat, na magazynie pracuje od jakis 10 lat wiec doswiadczenie mam, praca na SAPie (przyjecia wydania itp itd) na jaka stawke moglbym liczyc? Myslicie ze 25 netto dostane?

majkel
@Mateusz

zapomnij o takiej kasie ,zadzwonił do mnie ktoś z rekrutacji zapytałem czy dostane choć 2600 netto po 3 miesiącach 3000 netto to powiedział że poniżej 2500 netto

ANONIM

Najlepiej pisać i oczerniać anonimowo. Jestem już trochę tutaj. Powiem tak w życiu nie chciałbym zarzadzac taka ilością osob z tak specyficznym podejściem do pracy.Teraz ludzi interesuje kasa i co by tu zrobić żeby się nie narobić. Duze mniemanie o sobie a przychodzą takie b... ciężkie do nauki ze masakra. Ale zresztą widać na poniższych wypowiedziach co jest najważniejsze. Nie maja pomysłu ale krytyka i obsmarowywanie na porzdku dziennym oraz oczywiście plotkarstwo.

Anonim 2
@ANONIM

Taką ilością? Jest wiele magazynów gdzie pracuje więcej pracowników i jakoś nie ma problemu z zarządzaniem. A po drugie to jacy ludzie tam pracują to wina kierownictwa przecież taka czesta roszada pracowników jak w 7r to nie przypadek. Skoro długo tam pracujesz może powiesz dla Ciekawostki ile w ostatnim roku pracowników "uciekło" z 7r , napewno zainteresuje to czytelników tego forum.

Mobidick
@Anonim 2

Jakoś pierwszy Anonim nie odpowiedział... Prawda jest taka, że w tej firmie nie ma struktury zarządzania. Przykładowo jest kierownik potem 8 liderów z których chyba bardzo nie wielu ma pojęcie jak się powinno zarządzać zasobami ludzkimi i potem garstka pracowników w tym kilku z za wschodniej granicy. Grafiki pracowników są ustalane na zasadzie widzi mi się kogoś kto je układa a nie na podstawie realnych danych jak np awizacje dostaw. Pracownicy są sfrustrowani i często nie mili w stosunku do kierowców a to przecież ich bezpośredni klienci. Przez okienko słychać tylko szepty i ploty. Można odnieść wrażenie ze toczy się tam nie ostającą wewnętrzna walka co wpływa bezpośrednio na jakość obsługi i czas oczekiwania na załadunek/rozładunek. Koszmar i dramat. Nie polecam ani mobilkom ani potencjalnym pracownikom

Max

Ta firma to skandal!(usunięte przez administratora)Muszę znowu szukać pracy tu już długo nie wytrzymam :/

Zostaw merytoryczną opinię o 7R Solution Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w 7R Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 7R Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 7R Solution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

7R Solution Sp. z o.o.