Opinie o Anton Paar Poland Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Anton Paar Poland Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anton Paar Poland Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anton Paar Poland Sp. z o.o w Warszawa

Dawny pracownik biura

Jakiś czas temu (z uwagi na charakter zespołu wole nie podawać) pracowałem/am w PAAR jako "opiekun klienta". Do moich obowiązków należało dzwonienie do ludzi z listy gotowych numerów, prowadzenie zapisów na zajęcia oraz rozwiązywanie bieżących problemów kursantów (najczęściej rodziców dzieci chodzących na naukę pływania). Na początku praca wydawała się być bardzo przyjemna. Swoją opinie budowałem/am na jakości pracy, mojej opinii o zespole i umowie (zlecenie, spoko wynagrodzenie za h). Niestety po krótkim czasie szybko zorientowałam się jakiej jakości jest ten "super zespół". Podczas mojej pracy dalej trwała rekrutacja na te same stanowiska. Gdy na meila napływały kolejne zgłoszenia z CV, osoba nadzorująca prace w całym biurze (wole nie podawać nazwisk) komentowała każde zgłoszenie wyśmiewając nazwisko, wykształcenie czy zdjęcie załączone w dokumencie. Biuro mieści się w 3 pokojowym mieszkaniu, więc nie liczy dużo osób (średnio w sezonie było ich 10-16). Samą rekrutacje przeprowadzały dziewczyny pracujące na tym samym stanowisku co ja. Podczas mojej pracy miałem/am wrażenie, że podczas mojej nieobecności dalej trwają rozmowy na mój temat. Nie bez przyczyny tak sądziłem/am bo sam/a będą w biurze słyszałam nieadekwatne komentarze na temat innych pracowników, głównie prowadzone przez koordynatora. Między pracownikami zawsze padały teksty wyśmiewające klientów lub ich dzieci. Np: dzieci niepełnosprawne lub z autyzmem były nazywane CHIPSAMI jako te powykrzywiane jak chipsy.... Oferta z jaką dzwoniliśmy do klientów zawsze była różna. Podczas mojej pracy istniało 6! (usunięte przez administratora) Jeśli komuś to nie przeszkadza- warunki "na papierze" są spoko, gorzej zaczyna się po podjęciu współpracy

@Dawny pracownik biura

To chyba pomyłka i komentarz nie do tej firmy. Anton Paar Poland Sp. z o.o. Zajrzyjcie na strone tej firmy, to nie jest żadna pływalnia czy rehabilitacje :) :). To oddział producenta zajmujący sie wykfalifikowaną aparaturą badawczą i pomiarową w różnych działach. Firma ciekawa jak najbardziej godna uwagi z fajną atmosferą pracy wewnątrz.

Hej, teraz jak jest oferta na stronie dla handlowca (aparatura do kontroli jakości w przemyśle rolno-spożywczym) to na jakie maksymalne odległości się jeździ i jak to godzinowo będzie wyglądać? jest tu ktoś kto w tej branży pracował i by się odniósł? Piszą tylko o gotowości do tych wyjazdów służbowych a chce mieć jasność

krzysiek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

ile mniej wiecej zarabia na reke specialista ds serwisu z doswiadczeniem ?

Atmosfera na pokaz? Wszystko na siłę? To znaczy? Cos konkretnie z logistyką jest nie tak czy o każdym stanowisku bywało podobnie? I czy chodzi głównie o atmosferę? W takim razie co z kasą? Jak zarobkowo mimo wszystko się wychodzi, zwłaszcza teraz od kolejnego roku?

Marlenka

Faktycznie to żadna pływalnia, a producent. Ja mam pytanie co do tej właściwej firmy, bo jedna z archiwalnych ofert wydala mi się ciekawa. Ogólnie to często rekrutacje są prowadzone? Bo z tego co widziałam zespół mały, więc rotacja pewnie też niewielka? Dodam, że zainteresowała mnie pozycja specjalisty ds. administracji sprzedaży i logistyki. Znacie przy okazji warunki na tym stanowisku? Finanse na plus? I atmosfera też dobra?

Były pracownik Nowy wpis
@Marlenka

Nie polecam, jedna wielka maszyna do wykorzystywania zasobów ludzkich. Szefostwo to jeden wielki żart. Atmosfera na pokaz. Wszystko jest na siłę. Lepiej poszukać coś innego i zaoszczędzić sobie czasu i energii.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anton Paar Poland Sp. z o.o? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel techniczno-handlowy – urządzenia procesowe (badania gęstości, lepkości, stężeń) w przemyśle.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dawny pracownik biura

@Dawny pracownik biura

Urszula

Widziałam, że teraz rekrutują INSTRUKTORA NAUKI PŁYWANIA NIEMOWLĄT. W ogłoszeniu oferują darmowe szkolenia i kursy. Wiecie, jakie konkretnie dają na tym stanowisku te szkolenia? Czego można się nauczyć lub jakie uprawnienia zdobyć?

@Urszula

To chyba pomyłka i komentarz nie do tej firmy. Anton Paar Poland. Zajrzyjcie na strone to nie jest żadna pływalnia czy rehabilitacje :) :)

anonymous employee

Bardzo fajna sympatyczna firma z dosyć małym oddziałem w Polsce do kilkunastu osób. Świetny zespół współpracujących ze sobą ludzi z dyrektorem generalnym, który rozumie sens działania biznesu, daje wiele swobody w działaniu zatrudnionemu pracownikowi, stwarzając dobrą atmosferę pracy, ale jednocześnie jest rzeczowy oraz stwarza dobre warunki pracy nowo zatrudnionej osobie, co przekłada, się na ogólne zadowolenie pracy w tej firmie. Polecam!!!, choć początki wymagają wiele starań i nauki z opanowaniem technicznym nowego produktu.

Maria
@anonymous employee

anonymous, czy uważasz, że takie kameralne placówki mają przewagę nad korporacyjnymi molochami w branży? Napisz coś więcej na temat warunków jakie oferują dla nowych pracowników. Czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity dla pracowników?

Jacek
@anonymous employee

Firma prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko inżyniera serwisu. Jaka atmosfera w tym dziale? Praca w delegacji czy codziennie do domu? Jakich zarobków można oczekiwać na tym stanowisku, jaki samochód, narzędzia, szkolenia produktowe, multisport itd?

@Jacek

Inżynier serwisu, wiąże się ze sporą ilością km robionych autem służbowym, które jest też do użytku własnego za symboliczne potrącenie z pensji zgodnie z przepisami. Często serwisanci wracają do domu tego samego dnia, jak wcześniej wyjadą, ale nie zawsze jest to reguła. Zależy od klienta, instalacji oraz tego jak zorganizują sobie czas. Zadanie serwisu jednak przyporządkowywane są im z góry przez osobę zarządzającą serwisem. Czasami praca polega także na naprawach i testach w biurze. Pakiet szkoleń i przygotowanie oczywiście jest zapewnione ale wymaga zaangażowania kandydata i przyswojenia porcji wiedzy technicznej, w sumie jak w każdej działce naukowej i serwisie. Doświadczenie zdobywa się z czasem.

Natalia

Ile trwa wprowadzenie do pracy? Dużo trzeba się nauczyć ?

Bartek

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi może rekrutacje ? Trudno jest załapać się do pracy?

anonymous employee
@Bartek

Prowadzi. Spójrz na stronę https://www.anton-paar.com/pl-pl/praca/

Maria

Firma Anton Paar Poland aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel techniczno-handlowy. Oferta jest dostępna pod adresem https://www.anton-paar.com/pl-pl/praca/ Firma obiecuje przyszłym pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizje, samochód służbowy i laptop. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego i wykształcenie techniczne. Czy kogoś z Was zainteresowała ta oferta?

Zostaw merytoryczną opinię o Anton Paar Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Anton Paar Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Anton Paar Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Anton Paar Poland Sp. z o.o
  • Osmańska 14