Hedgeserv

Kraków

Hedgeserv

Opinie o Hedgeserv

Bel

Czy ktoś mógłby powiedzieć na czym polega test? HELP. Jakie mniej więcej pytania są? Mój e-mail: xyyz13@o2.pl

anonymous

Cześć, Orientuje się ktoś może na jaką mniej więcej stawkę mogę liczyć przy rocznym doświadczeniu w branży na stanowisku Fund Accountant ? Jest szansa na jakieś 3500 netto ?

Nick

Hej! Czy osoby już pracujące w HedgeServ mogłyby napisać coś nt. warunków technicznych pracy tj. jakie są godziny pracy i czy pracuje się standardowo 8 czy 8,5 godz., czy obowiązuje sztywny dresscode czy raczej na luzie, czy jest dużo nadgodzin itp. Z góry dzięki za informacje.

Just
@Nick 23.07.2018 21:52

8,5h, a zaczyna się z tego co wiem między 8 a 9

Jeżeli jesteś pracownikiem firmy Hedgeserv lub z nią współpracowałeś kiedyś, to może mógłbyś napisać coś temat swojej pracy w niej?

Zadowolona

Ostatnio rekrutowałam się na stanowisko Graduate Fund Accountant, cały proces rekrutacyjny trwał dwa tygodnie w tym tydzień między wysłaniem cv a telefonem od nich z zaproszeniem do rekrutacji. Najpierw rozmowa telefoniczna + już w biurze test sprawdzający wiedzę z funduszy i księgowości i rozmowa, bardzo przyjemna. Profesjonalne podejście do kandydatów, ale również do stanowiska. Od stycznia zaczynam :)

Poooolinka
@Zadowolona 21.12.2017 07:02

Hej :) prosze czy mozesz sie do mni odezewac na mojego mejla paulinad91@wp.pl

Rtf
@Poooolinka 09.01.2018 19:52

Hej jakiego typu pytania miałaś na teście?

Paoooolinka
@Rtf 10.01.2018 11:13

Nie mialam nic bo narazie mam rozmowe telefoniczna i chcialabym dopytac co powinnam umiec itp

Ciekawa
@Zadowolona 21.12.2017 07:02

I jak w nowej pracy? Podzielisz się opinią? Ja jestem w trakcie rekrutacji na to samo stanowisko. Z góry wielkie dzięki!

Są na forum jacyś pracownicy firmy Hedgeserv? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Kamil

Jakie są zarobki na stanowisku Graduate Fund Accountant?

Niko

byłem na rozmowie, bardzo przyjemna, test dość łatwy, odpowiedź dostałem 3 dni później z propozycją pracy ale odmówiłem ze względu na to że w innej firmie dostałem dużo lepszą finansowo ofertę :)

Jacomo
@Niko 27.09.2017 11:25

a mógłbyś podzielić się pytaniami na tym teście? bardzo proszę

Paooolinka
@Jacomo 11.11.2017 01:12

Macie moze wiecej info na temat testy pytan itp

Cierpliwy

Hej, ja po wyslaniu cv czekale poltora miesiaca na telefon i dopiero wtedy zaprosili mnie na rozmowe. Takze widze ze dlugo sie czeka.

nowy

hej, czy miał już ktoś rozmowe na stanowisko fund accountant i może powiedzieć coś więcej jak to przebiega?

@nowy 29.08.2017 19:59

Jesteś już po rozmowie?

Handsoff
@Niko 07.09.2017 10:36

Czesc, Ja jestem po rozmowie na supervisora i czekam juz prawie miesiac na odpowiedz. Pozdrawiam

@Handsoff 11.09.2017 15:14

Miesiąc to kawał czasu... Ja mam we wtorek na fund accountant rozmowę w biurze ale nie wiem czego się spodziewać, zwłaszcza na teście który jest na początku i ma sprawdzać podstawową wiedzę z księgowości, itp.

AL
@Niko 15.09.2017 16:45

hej, a gdzie mają biuro?

AL
@Niko 15.09.2017 16:45

Hej, a gdzie mają biuro?

rekrut

Witam, ponawiam pytanie - czy ktoś mógłby się podzielić informacją na temat wynagrodzenia na stanowisku Fund Accountant? jaki jest mniej więcej przedział? jak przebiega rozmowa telefoniczna i taka na żywo w biurze? jakie pytanie? test? z góry bardzo dziękuję

na stanowisku Fund Accountant

rekrut

Hej, Czy ktoś może się podzielić informacją o przedziałach wynagrodzenia na jakie można liczyć w tej firmie? tak orientacyjnie. Z góry dzięki!

kkr

Pochwalcie się jakie pieniądze oferuja

Nowy

@Niko i jak było?

a

a już rekrutują?

Zostaw opinię o Hedgeserv - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hedgeserv