Hedgeserv

Kraków

Opinie o Hedgeserv

Zadowolona

Ostatnio rekrutowałam się na stanowisko Graduate Fund Accountant, cały proces rekrutacyjny trwał dwa tygodnie w tym tydzień między wysłaniem cv a telefonem od nich z zaproszeniem do rekrutacji. Najpierw rozmowa telefoniczna + już w biurze test sprawdzający wiedzę z funduszy i księgowości i rozmowa, bardzo przyjemna. Profesjonalne podejście do kandydatów, ale również do stanowiska. Od stycznia zaczynam :)

Ciekawa
@Zadowolona 21.12.2017 07:02

I jak w nowej pracy? Podzielisz się opinią? Ja jestem w trakcie rekrutacji na to samo stanowisko. Z góry wielkie dzięki!

Są na forum jacyś pracownicy firmy Hedgeserv? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Kamil

Jakie są zarobki na stanowisku Graduate Fund Accountant?

Niko

byłem na rozmowie, bardzo przyjemna, test dość łatwy, odpowiedź dostałem 3 dni później z propozycją pracy ale odmówiłem ze względu na to że w innej firmie dostałem dużo lepszą finansowo ofertę :)

Paooolinka
@Jacomo 11.11.2017 01:12

Macie moze wiecej info na temat testy pytan itp

Cierpliwy

Hej, ja po wyslaniu cv czekale poltora miesiaca na telefon i dopiero wtedy zaprosili mnie na rozmowe. Takze widze ze dlugo sie czeka.

nowy

hej, czy miał już ktoś rozmowe na stanowisko fund accountant i może powiedzieć coś więcej jak to przebiega?

AL
@Niko 15.09.2017 16:45

Hej, a gdzie mają biuro?

rekrut

Witam, ponawiam pytanie - czy ktoś mógłby się podzielić informacją na temat wynagrodzenia na stanowisku Fund Accountant? jaki jest mniej więcej przedział? jak przebiega rozmowa telefoniczna i taka na żywo w biurze? jakie pytanie? test? z góry bardzo dziękuję

na stanowisku Fund Accountant

rekrut

Hej, Czy ktoś może się podzielić informacją o przedziałach wynagrodzenia na jakie można liczyć w tej firmie? tak orientacyjnie. Z góry dzięki!

kkr

Pochwalcie się jakie pieniądze oferuja

Nowy

@Niko i jak było?

a

a już rekrutują?

Zostaw opinię o Hedgeserv - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hedgeserv