Hedgeserv

Opinie o Hedgeserv

rekrut

na stanowisku Fund Accountant

rekrut

Hej, Czy ktoś może się podzielić informacją o przedziałach wynagrodzenia na jakie można liczyć w tej firmie? tak orientacyjnie. Z góry dzięki!

Niko

byłem na rozmowie, bardzo przyjemna, test dość łatwy, odpowiedź dostałem 3 dni później z propozycją pracy ale odmówiłem ze względu na to że w innej firmie dostałem dużo lepszą finansowo ofertę :)

Jacomo
@Niko 27.09.2017 11:25

a mógłbyś podzielić się pytaniami na tym teście? bardzo proszę

kkr

Pochwalcie się jakie pieniądze oferuja

Nowy

@Niko i jak było?

a

a już rekrutują?

nowy

hej, czy miał już ktoś rozmowe na stanowisko fund accountant i może powiedzieć coś więcej jak to przebiega?

Handsoff
@Niko 07.09.2017 10:36
Jesteś już po rozmowie?

Czesc, Ja jestem po rozmowie na supervisora i czekam juz prawie miesiac na odpowiedz. Pozdrawiam

Niko
@Handsoff 11.09.2017 15:14

Miesiąc to kawał czasu... Ja mam we wtorek na fund accountant rozmowę w biurze ale nie wiem czego się spodziewać, zwłaszcza na teście który jest na początku i ma sprawdzać podstawową wiedzę z księgowości, itp.

Zostaw opinię o Hedgeserv - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hedgeserv