Hedgeserv

Kraków

Opinie o Hedgeserv

Niko

byłem na rozmowie, bardzo przyjemna, test dość łatwy, odpowiedź dostałem 3 dni później z propozycją pracy ale odmówiłem ze względu na to że w innej firmie dostałem dużo lepszą finansowo ofertę :)

Jacomo
@Niko 27.09.2017 11:25

a mógłbyś podzielić się pytaniami na tym teście? bardzo proszę

Paooolinka
@Jacomo 11.11.2017 01:12

Macie moze wiecej info na temat testy pytan itp

Zadowolona

Ostatnio rekrutowałam się na stanowisko Graduate Fund Accountant, cały proces rekrutacyjny trwał dwa tygodnie w tym tydzień między wysłaniem cv a telefonem od nich z zaproszeniem do rekrutacji. Najpierw rozmowa telefoniczna + już w biurze test sprawdzający wiedzę z funduszy i księgowości i rozmowa, bardzo przyjemna. Profesjonalne podejście do kandydatów, ale również do stanowiska. Od stycznia zaczynam :)

Rtf
@Poooolinka 09.01.2018 19:52

Hej jakiego typu pytania miałaś na teście?

Paoooolinka
@Rtf 10.01.2018 11:13

Nie mialam nic bo narazie mam rozmowe telefoniczna i chcialabym dopytac co powinnam umiec itp

Cierpliwy

Hej, ja po wyslaniu cv czekale poltora miesiaca na telefon i dopiero wtedy zaprosili mnie na rozmowe. Takze widze ze dlugo sie czeka.

nowy

hej, czy miał już ktoś rozmowe na stanowisko fund accountant i może powiedzieć coś więcej jak to przebiega?

AL
@Niko 15.09.2017 16:45

hej, a gdzie mają biuro?

AL
@Niko 15.09.2017 16:45

Hej, a gdzie mają biuro?

rekrut

Witam, ponawiam pytanie - czy ktoś mógłby się podzielić informacją na temat wynagrodzenia na stanowisku Fund Accountant? jaki jest mniej więcej przedział? jak przebiega rozmowa telefoniczna i taka na żywo w biurze? jakie pytanie? test? z góry bardzo dziękuję

na stanowisku Fund Accountant

rekrut

Hej, Czy ktoś może się podzielić informacją o przedziałach wynagrodzenia na jakie można liczyć w tej firmie? tak orientacyjnie. Z góry dzięki!

kkr

Pochwalcie się jakie pieniądze oferuja

Nowy

@Niko i jak było?

a

a już rekrutują?

Zostaw opinię o Hedgeserv - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hedgeserv