Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Była Pracownica

Żyj sobie spokojnie aż któregoś dnia wszystko do Ciebie wróci (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) pamiętaj ...

Czy mógłby mi ktoś szczerze odpowiedzieć czy lepiej się zatrudnić do Amazonu przez agencję Adecco czy Randstad? Jak naprawdę wygląda praca pod względem godzin? Czy naprawdę pracuje się 4 dni w tygodniu a resztę są jako nadgodziny dla chętnych? Proszę tylko o szczere odpowiedzi bez hejtu.

Adrian Spejson Puchacki
@Kandydat

1) W pensji nie ma to znaczenia. 2) Dostajesz grafik i chodzisz wg grafiku. 3) Tak.

Ambrozja

Czy ktoś posiada maila albo numer do działu kadr ? Mam się kontaktować z działem kadr,nie z Adecco ani Randstadem .Z góry dziękuje

Man..

Czy przez agencje Ranstad mając stawkę 22.50 brutto że wszystkimi dodatkami za nocki itd... powiedzmy przy 168 godzinach wezme 3000 zł wyplaty? czy mniej czy więcej? jak jest z tymi zarobkami? bo mam propozycję pracy w Amazonie.

Pracownica agencyjna
@Man..

Weźmiesz więcej niż ten co ma stałą umowę. Tylko agencja dzięki której możesz pracować tyle lat ile chcesz. Wielu pracowników stałych zwalnia się żeby przejść na agencję. Wszystkie dodatki zapewnione. Umowa zawsze co miesiąc bardzo mobilna. Zapraszamy!!!

@Man..

A co nie chodziło się do szkoły a napewno nie na matematykę pewnie same wagary...znasz stawkę dodatki to sobie policz a jak nie potrafisz to (usunięte przez administratora) możesz skorzystać z kalkulatora wynagrodzeń coś ci świta w tej pustej głowie a nie zadajesz jakieś głupie pytania na forum widać jakie(usunięte przez administratora) zatrudnia amazon jak leci..(usunięte przez administratora) jak nie wiesz jak to policzyć to poproś o pomoc

@Amazon_bmw

Zadałem normalne pytanie a ty juz krytyka.A więc zamknij (usunięte przez administratora) Jak nie umiesz rozmawiać z ludźmi to spdapj do dżunglii rozmawiać z małpami.

@Man..

Zdałeś normalnie ale co?czyli masz szkołę podstawową to gratulacje... z takim wykształceniem to jako zwykły pracownik 3500 na rękę a zawsze możesz aplikować na stanowisko lidera masz odpowiednie kwalifikacje a wtedy 5500 na rękę bez nadgodzin...jeśli praca na magazynie to tylko amazon nie narobisz się a zarobisz taką grubą kase że nawet nie będziesz wiedział gdzie to wydać...pozdro

Szybki
@Pracownica agencyjna

Czyli umowa Zlecenie czy umowa o Prace wiadomo że Zlecenie jest mniej opodatkowana,no i mają zastosowanie przepisy Prawa Cywilnego.

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
On99999

Witam, wiadomo kiedy ruszy rekrutacja?

Grzegorz.G

Witam, będę nowym pracownikiem tej firmy chciałem się dowiedzieć jaka jest atmosfera w firmie, czy ludzie są w porządku i jakie zarobki na początku dziennym (miesięcznym) Pozdrawiam :)

Elektor
@Grzegorz.G

Są działy gdzie jest łatwiej i trudniej. Co do ludzi są różni jak w talii kart. Zarobki średnie. 20 brutto, z nadgodzinami jakieś 3500-4000 na rękę wychodzi. Szału nie ma.

Kaja
@Elektor

To lepsze niż w Valeo Chrzanów ,stawka 2350 na rękę na 3 zmianach.

Grzegorz
@Elektor

Tak słabo to faktycznie nędza w tym amazonie nie opłaca się tam tyrać...

Amazon_rules
@Grzegorz.G

Drogi Amazonie mój najlepszy pracodawco...chciałbym podkablować mojego kolegę z którym pracuję od roku na jednym dziale...sprawa wygląda następująco otóż od czasu kiedy są możliwe wcześniejsze wyjścia mój kolega nie przestrzega zasad wcześniejszego wyjścia z pracy każdego dnia kończy 10min przed czasem nawet gdy nie jest jego grupa a pracuje w procesie więc powinien tej zasady przestrzegać...więc nasuwa się jedno pytanie czy ktoś sprawdza wcześniejsze wyjścia i czemu nie ma za to notatki, nagany itp a za off taski już tak...może wystarczy wprowadzić obowiązkowe odbicie kronosem na koniec zmiany jeśli nie jesteście w stanie tego sprawdzić...chyba że to jeden wielki pic na wode i wszyscy pracownicy amazon mogą kończyć 10min przed końcem zmiany bez konsekwencji...

Eh
@Kaja

To, że ludzie robią w takim chlewie za taką małą stawkę i się na to godzą są sami sobie winni.

Kolorowy dzien

Kabel żal mi cie......

Bmw m3
@Amazon_rules

A ja jestem za niech ktoś się w końcu tym zajmie np jakis lider lub liderka..a nie siedzą 10h przed monitorem wpatrują się w ekran i udają że coś z tego rozumieją a i tak przed tym ekranem tylko śpią...kiedy w firmie amazon będą nowe rekrutacje na lidera bo tych starych ryji już nie da się oglądać trzeba odmłodzić ten magazyn stawiamy na młodych...

Pick
@Grzegorz.G

Pytasz jakie zarobki już ci odpowiadam...pełny etat plus 3 dni godzin nadliczbowych (30h) i masz 3300 na rękę czyli totalna porażka oczywiście jako pracownik amazon...więcej dostajesz przez adecco itp bo widać że panie które pracują w hr amazon mają problem z matematyką ale nie ma to jak się pomylić parę stowek na korzyść firmy...pozdro

Zwisa mi to
@Amazon_rules

Gosciu myslisz ze kogoś obchodzą te upomnienia ? XD kto się tym przejmuje hahaha

@Zwisa mi to

A może jednak ktoś to sprawdza...a ty gościu już jesteś do zwolnienia hahaha

Kulka
@Elektor

No to bardzo dobre zarobki. W biurach nawet tyle nie dają na start, tylko najniższa krajowa, a wymagania, jak dla prezesa ;(

Zwisa mi to
@Amazon

Hahahah gosciu dostałem nie jedno, ale wiele upomnień i nadal jakos tam robie ???????? wychodzę kiedy chce i spóźniam się ile chce ;)) co mi teraz powiesz Haha ? Pozdrawiam ????

Posko
@Zwisa mi to

Za spóźnienia powinna być nagana, u nas gość spóźnia się kilka razy w miesiącu i ma wy.... ne. Powinna być nagana i aut

haha
@Grzegorz.G

Jeżeli ludzie w całym amazonie są tacy jak na tym forum to lepiej tam nie iść

Pan Z Niemiec.

A ja siedzę w Niemczech ale mam tylko 5500 na reke , za mieszkanie place 350 euro. Siedzilibyscie za te pieniądze zagranicą czy lepiej wrócić do Sosnowca?

@Pan Z Niemiec.

Dla nas to i tak za dużo. Nam Polakom starczylaby połowa z tego.

Angelika85
@Pan Z Niemiec.

Niestety czasem myślę Nawet że Polacy to podludzie, że godzą się w kraju ale też zagranicą pracować za marne grosze. Pana zarobki w Niemczech czyli jakieś 1250 euro na reke potwierdzają moja tezę.

Zdzislaw76
@Pan Z Niemiec.

Wracaj Folksdojczu, z nadgodzinami to i w Amazonie prawie tyle Wyciągniesz, nie warto być w Niemczech dla takich PIENIĘDZY.!!

Anty_amazon
@Pracownica

Czeladź ma covid...odizolować brudasów...pozdro

@Angelika85

Ja się cieszę że wogole mogę pracować. Dzięki temu mogę żyć.

Yhy
@Pan Z Niemiec.

Wchodzisz na wszystkie firmy i piszesz to samo (usunięte przez administratora) a 5500 w Niemczech to jak 1800 w Polsce czyli (usunięte przez administratora) jesteś zerem (usunięte przez administratora)

Wp
@Pracownica

Twoje poglądy co do wynagrodzenia są Twoją indywidualną sprawą Nikogo nie interesuje że masz mega kompleksy i jesteś niesamowicie wdzięczna, ze Amazon Cię zatrudnił, bo prawdopodobnie nigdzie nie chcieli Cię zatrudnić. Swoje niedowartościowanie zachowaj dla siebie i terapeuty. Nie masz prawa wypowiadać się w imieniu innych pracuwników, bo nikt nie podziela Twojego zdania. Jeśli to co piszesz to ironia, to już dawno przestało to kogoś bawić i jest żenujące Twoje wypisywanie na tym forum. Odpuść sobie.. Pozdrawiam

@Wp

Jesteś bardzo biednym człowiekiem. Nie jesteś nauczony szacunku do pracy. Ja jestem zdania, że w pracy jesteśmy nikim i mamy wykonywać swoje obowiązki. Nawet jakby nas wyzywano i bito to bym pracowała w zakładzie. Mamy za dużo praw jako pracownicy, a i jestem zdania że na pewno większość pracowników popiera moje zdanie.

MM
@Wp

Żałosny mały chłopczyk któremu w życiu niewiele wyszło....

Porada

Sam trollujesz, więc skończ.

Endriu
@Pan Z Niemiec.

Pewnie 1200-1300 euro przez agencje tyle płacą. I tak opłaca się bardziej siedzieć w Nieczech bo jak podszkolisz język rozejrzysz się trochę to bezpośredni pradocawca już więcej płaci 2000 euro nawet 2500 euro. Niemiecki Amazon na początek płaci 11,50 euro

@Pan Z Niemiec.

Olać amazon i te ich g...warte vouchery niby warte 150pln który mi nawet nie wystarczy na wizytę na strzelnicy wypożyczenie ak-47 żeby sobie palnąć w łeb z powodu depresji której się nabawiłem musząc pracować w firmie Amazon...niech mi gnoje wypłacą wczasy pod gruszą czyli za14dni urlopu 1000pln jak w innych firmach...

Spinki_A
@Zdzislaw76

Ty Zdzisław czegoś się nawdychał ze piszesz takie głupoty chyba smrodu z wlasnych butów po 10h tyrania...zdzisław jakim cudem w amazonie z nadgodzinami zarabiasz 5500pln???chyba że dziennie jakaś premia wpada zawsze jest okazja zeby coś wynieść raz smartfon innym razem karta pamięci włożona w (usunięte przez administratora).ponoć jak głęboko sobie wsadzisz w tyłek to przez bramki przechodzisz bez problemu...pozdro

@Endriu

Dla mnie to ogromne pieniądze. W życiu takich nie widziałam.

Hahaha

Spokojnie PIP się nimi już zajmuje mnustwo osób im dopomogło ...usiądź spokojnie i poczekaj ....

@Pan Z Niemiec.

Wracaj do Polski tylko nie do Sosnowcap????

Ajwhdhzj

Witam, kiedy ruszy rekrutacja? Interesujące mnie same nocki. Pozdrawiam

Ochwbai
@Ajwhdhzj

Same nocki tylko na weekendy. Pozdro

Rekrutacja
@Ajwhdhzj

Rekrutacja ruszy jak ktoś zrezygnuje albo go zwolnią ale znając realia jakie panują w amazonie to możesz oczekiwać telefonu na dniach...bo przecież kto normalny chciałby tam na dłużej pracować

Maciej92
@Ajwhdhzj

Ja się zwalniam jebnelem tą robotą w zeszłym tyg, nigdy więcej takich robót jebaczek , szkoda zdrowia za ten ochłap.

PracaAmazon
@Maciej92

Dokładnie ja też zwalniam tylko jeszcze najpierw urlopy L4 tak długo jak się da nigdy więcej takiej roboty masz racje szkoda zdrowia za taki ochłap jaki daje amazon

Realista
@Maciej92

Może Ci się po prostu pracować nie chce. Poza tym naucz się najpierw mówić po polsku. Amazon to nie praca dla półgłówka.

Nat

Jak wygląda konwersja pod Amazon?

polka

Żal mi Ukraińców. Ciężko pracują w Amazonie lepiej niż polacy. Żeby zostali na stałe u nas powinno się im zapewnić darmowe mieszkania i opiekę medyczną

Toty_
@polka

Ta no chłopaki bardzo ciężko pracują haha ale oni mają stawkę że dla nich to jest jakby pracować za euro w przeliczeniu na ich walutę u siebie bogacze...ty tyle nie zarobisz w swoim kraju chyba że sie w jakimś zakochałaś...lepiej niż polacy??a co nasi pracowali źle i to za dużo mniejszą stawkę niz ci ukraincy

Nadciśnienie

A logistyczną 1 wiecie co tam za (usunięte przez administratora) jest. To nie narzekajcie.

Nadciśnienie 2
@Nadciśnienie

Inter cars spoko firma tylko że tam obecnie nie ma przyjęć nie tak ciężko jak ci się wydaje...a inwestycyjną 6 i ten magazyn znasz pewnie w sieci tych sklepów robisz zakupy jak większość ludzi tam to dopiero np. picku zobaczysz jak się można nadzwigać w pracy i co znaczy duża norma np.280 pobrań na godzinę tylko że nadgodziny możesz robić na okrągło puki nie padniesz ze zmęczenia a nie tak jak w tym głupim amazonie 10 i pół godziny siedzenia ogólnie brak pracy nadgodziny nie są dostępne dla wszystkich tylko dla wybrańców a jak chcesz dzień urlopu to twój wszystko wiedzący przełożony i tak ci niezatwierdzi...przecież te dzieci które w amazonie udają liderów na niczym się nie znają kto im dał takie stanowiska chyba tylko dla tego że tam pracują od samego początku liderki trzymajcie się amazona bo na innych magazynach nie jest już tak łatwo zostać przełożonym...pozdro

Nadciśnienie
@Nadciśnienie 2

To nie jest biedronka. W moim mieście są dwie małe biedronki tam moja sąsiadka jest kierowniczką razem z córką robią.

Premia

Witam. Ile dostajecie pod amazonem premii za cały przepracowany miesiac?. Pozdrawiam

Maciej92
@Premia

Ja mam 2 k ale po znajomce:)

@Premia

Tyle samo...nie ma różnicy czy masz ten niebieski czy zielony identyfikator i tak zarobisz to samo...jedyna różnica to że ci na niebieskim nie muszą obawiać się o prace bo mają umowe o pracę na na czas nieokreślony i bardziej mogą olewać pracę i ci na zielonym muszą tyrać żeby agencja dała nową umowę...jedyna różnica między pracownikiem agencyjnym a tym który jest pod amazonem i jak czas już tam pracuje to tylko to że wie jak przyjść do pracy nic nie robić i zarobić

Teodor2lataAmazon
@Maciej92

No właśnie słyszałem że niektórzy 2 tys koszą za nadgodziny, pytanie tylko , komu trzeba dać w lapu żeby móc myśleć o takim hajsie ? HR , kierownictwo,jakies pomysły?

Ochwbai
@Teodor2lataAmazon

Jak by tak było to by CBA wbiło na zakład i się szybko tym zajeło, razem z szefostwem. Nie słuchaj (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Jacek

Witam Jestem osobą dojeżdżającą z poza sosnowca. Mam pytanie jakim autobósem z dworca pkp można do amazonu dojechać oczekuje szybkiej odpowiedzi bo kazali być w pn na 6 a nie wiem czy się wyrobię.

@Jacek

A z skąd jesteś bo busy jadą ze wszystkich kierunków świata...pytasz o dworzec w sosnowcu?bo te busy to jadą z każdego dworca

@Amazon

Z poza sosnowca. Chodzi mi o przystanek przy dworcu PKP. O ile coś nie pokręciłem to 160 ale czy coś jeszcze? A w ramach sprostowania pracować mam nie w Amazonie tylko po sąsiedzku.

Ted 2
@Jacek

Do Amazona najlepiej iść z buta jak nie stać cię na auto...z dworca pkp do amazon 10min spacerkiem

@Ted 2

Głupoty wypisujesz google mi pokazuje 1,30min

Była Pracownica

Całe życie przed nami :)

Basia co ma Grzyba

Wy tam płaczecie a idźcie do ruskich do Anpacars na logistycznej pracowałem tam w zeszłym roku. To co tam się wyprawia woła o poważną kontrolę. Same Ruskie a rzeczy tak ciężkie że po nocy miałem uszkodzony kręgosłup

Pracownica przez agencję

Gorąco zachęcam do zatrudnienia przez agencję R. Bardzo mobilna i stabilna umowa co miesiąc. Pensje zawsze na czas i jest wyższa niż w przypadku stałej. Premie też są wyższe. Sama pracuję przez agencję ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Koleżanki które zrobiły konwersję na stałe żałują i zazdroszczą.

@Pracownica przez agencję

Popieram. Sama pracuję przez Agencję Randstad i bardzo sobie chwalę.

Topinambur

Instruktorki z działu cret są super!!!! i tyle. ????

Pani Instruktorka

Jak widać na tym forum jest tyle (usunięte przez administratora) Wystarczy napisać że jest się awansowanym na wyższe stanowisko instruktora i już atakują. Dobrze że stoję na wyższym poziomie cywilizacyjnym.

Robotnica

Ma Pani rację. Popieram.

@Robotnica

Niestety pełno tu frustratow zzdoszczonczych mi kursu instruktorki

Amazon_praca_pick_tower

Trochę zaczyna być śmiesznie na tym magazynie w porównaniu do innych firm...dlaczego znowu jest pełno nowych instruktorek jak na tym magazynie jest więcej instruktorem niż ludzi do pracy po co komu tyle tego???to może od razu niech już każdy który pracuje np.ponad pół roku zostanie instruktorem bo to zawsze stawka godzinowa większa i można sobie postać i pogadać z koleżankami...naprawdę na tym magazynie robi się istny kabaret a to żeby jeszcze ci instruktorzy trochę się znali na robocie ale tam zerowe pojęcie o pracy babeczki stoja całą zmiane ciągle gadają tylko słychać haha hihi itp(można by w końcu puścić głośniej radio żeby nie było słychać tych odgłosów) a jak już w końcu się ruszą i przyjdą do pracownika to zadają takie idiotyczne i żenujące pytania oczywiście rozmowa rozpoczęta jakimś żenującym tekstem który ma niby być śmieszny nie wiem dla rozładowania atmosfery...intstruktorom to powinno się robić jakieś profesjonalne szkolenia bo ich wiedza oraz podejście do pracownika to śmiech na sali!!!

@Amazon_praca_pick_tower

Więcej szacunku ty chamie do nas instruktorów. Myślisz, że to takie proste być instruktorem? To ciężka praca fizyczna i umysłowa. Co za buc.

Beny
@Pani Instruktorka

Wejs się nie ośmieszaj kobieto...no raczej że to proste stać w regale oglądać tablet i nawet nic z tego nie zrozumieć...w firmie amazon praca jako instruktor nie jest ani ciężka fizycznie jak również umysłowo chyba że znowu awansują stare babcie które nawet nie widzą literek na tablecie bo są za małe i to są nowi trenerzy w firmie amazon stare kobiety które mają problem ze wzrokiem...

Vis-à-vis
@Pani Instruktorka

No właśnie dobry tekst więcej szacunku jako zwykła pracownica jestem zdania że instruktorzy poniżają zwykłego pracownika...

A
@Amazon_praca_pick_tower

Większa stawka godzinowa XDD oni dostają 400zl NA ROK

Bmw
@A

Ta jasne nie kłam 400zl ale chyba miesiąc

@Pani Instruktorka

W końcu nadszedł ten dzień kiedy chce złożyć wypowiedzenie podsumowując moją pracę w firmie amazon to nic dobrego nie mogę powiedzieć o tej firmie takiego tyrania jakie jest w tej firmie w szczególności na dziale pick to nie życzę nawet najgorszemu wrogowi...a moje pytanie jest takie jestem pod amazonem na długiej umowie czy mogę to załatwić telefonicznie żeby już nie trzeba fatygować się do tej firmy???

Serio

A jakie to osiągnięcie? To, że czasami wyzwolisz się z procesu? I poobijasz na wieży? Każdy picker założył by Twoją kamizelkę instruktora i potrafił by przeszkolić nowe osoby na picku. Najgorsze jest to, że kablujecie na tych biednych pickerów do lerningu, do lid i meneg.

@Serio

Uważasz że się obijam? Ja raczej ciężko pracuję umysłowo żeby taki głąb umiał pracować. Dzięki takim jak ja masz tą pracę bo byś nie widział co robić. Ja uważam że nalerzę do elity Amazon.

PracaAmazon
@Pani Instruktorka

Pani Instruktor kobieto wejś się nie ośmieszaj nie strasz ludzi którzy możliwe chcieli by aplikować do tej firmy ale przeczytają taki wpis o głąbach i że tylko dzięki wam ludzie mają prace bo by nie wiedzieli co robić..na serio instruktorom to się już trochę powaliło w tej firmie jak uważasz się za elitę amazona...przyszły pracownik na serio może pomyśleć że niewiadomo jak to w tym amazonie jest ciężko a tak naprawdę praca tam polega na najbardziej prostych czynnościach tresowana małpa mogłaby to robić za garść bananów przynajmniej nie trzeba by płacić w gotówce...pani instruktor gdzie ty masz tą cieżką prace umysłową??że chodzisz z tabletem jak się na tym nie znasz to może faktycznie nie nadajesz się na instruktora zmień stanowisko...

@PracaAmazon

Kolejny wpis chorego z nienawiści człowieka który nie zdał testu na instruktora. To trudny test dlatego tylko wybitne jednostki je zdają dlatego ja do nich nalerzę bo zdałam. A ty jesteś biednym człowiekiem.

Lista Bus

Co to za powalony pomysł z tą listą obecności w busach? W jakim celu to jest podpisywane ? Pol roku jeździłem busem do Amazona i zadnej listy obecnosci nie było. Dla beki wpisuje wymyślone imie i nazwisko i co mi teraz zrobią ? Haha

Beny
@Lista Bus

To tak jak ja też wpisuję wymyślone dane najczęściej to Ivan IV Groźny...ale tego chyba nikt tak za bardzo nie sprawdza jeśli chodzi o dane osobowe bardziej dane dla przewoźnika ile osób korzysta żeby bus nie jeździł z dwiema osobami albo żeby woził powietrze co się czasami zdarza najczęściej w weekendy...

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 835.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 628, z czego 112 to opinie pozytywne, 199 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.