Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

bezrobotny

Amazon sosnowiec dla ludzi ktorzy przesli rekrutacje w Adecco w Sosonwocu - daje przyblizony termin przyjęć do pracy w polowie lutego , ale to tez nic pewnego (tak powiedziała babka z Adecco). Krótko mówiąc Amazon Sosnowiec robi sobie dużą ławkę rezerwowych, mydląc ludziom oczy

Mruh
@bezrobotny

W Randstad to samo ale w końcu ze mną byli szczerzy za co im dziękuje. Pewnie za mało jest pracy a jeszcze budowy nie skończyli.

@Mruh

Szczerzy? W grudniu Randstad mówił, że połowa stycznia, w styczniu mówi, że połowa lutego. W (usunięte przez administratora) mam tą pracę.

@Obiektywny

ino jest takie że nowi ludzie przyjdą w marcu dopiero , wiem bo pracuje od listopada , nie ma dużo pracy więc wystarcza tyle ile jest

@tak było

Każdy mówi co innego, a ludzie się wkurzą i nie będą czekać.

@Obiektywny

ja mówię jak jest bo pracuje od listopada i wiem od menagerów na tą chwilę nie będzie przyjęć bo nie ma pracy w marcu najwcześniej

Propane

Żarty sobie z ludzi robią. Rozmowa o pracę odbyła się w listopadzie, cytując ''skontaktujemy się z państwem w sprawie badań'' i cisza. Po dwóch tygodniach spróbowałem się skontaktować i nagle wyszło, że zatrudnienie najwcześniej w styczniu. Do połowy stycznia nie było odzewu. W końcu telefon z pytaniem ''czy jest pan nadal zainteresowany'' i ponownie ''skontaktujemy się w sprawie badań''. Dziś po raz kolejny spróbowałem się skontaktować w celu ustalenia CZEGOKOLWIEK i co? Dowiedziałem się, że zatrudnienia NIE MA. Koleś dodatkowo zaczął się na mnie drzeć, że tylko on obsługuje ten numer i na pewno niczego o badaniach nie mówił. Niepoważni ludzie jak i cała firma.

@Propane

zatrudnieniani to będą w marcu bo pracy nie ma dużo, wiem bo pracuje od listopada

czasem trzeba

to proste 16 zl brutto to 12.57 netto czyli 10 godzin razy 12,57 to 125,70 razy 23 dni to 2891,1 tyle zarabia sie za dwadzieścia trzy dni pracy na umowę o pracę . Oczywiście należy się dodatek 30 procent za nockę oraz premia 15 procent . Jeśli jest to umieszczone na umowie o pracę takie wynagrodzenie ci się należy . A co do zarobków w Polsce to i tak nam ucinają .Pracodawca otwiera tutaj zakład w Polsce i płaci bebki polakom a u siebie w kraju musiał by 4 razy więcej zapłacić pracownikowi niz tutaj nam w Polsce także opłaca się im tutaj zakład prowadzić tylko szkoda że chodziaż polowę nam nie płacą co musieli by placić u siebie w kraju. Ale że w Polsce nie ma Państwowej dobrze płatnej pracy musimy pracować za bebki dla obcych bo nie mamy wyboru.

Ech
@czasem trzeba

Po pierwsze primo stawka to 15 zl brutto, po drugie dodatek nocny to 20% w godzinach 22-5 a trzecie to premia 15 % to frekwencja i norma (8+7)

@czasem trzeba

Hahaha, co za bełkot xD 1. Stawka w Sosnowcu to 15 zł brutto za godzinę pracy. 2. Cały etat czyli 160 godzin miesięcznie to 2400 brutto czyli 1738, 57 zł netto (na rękę). Policzyłeś kasę nie dość, że źle to jeszcze dla 23 dni roboczych 230 godzin pracy haha. Średnio w miesiącu w normalnej firmie jest 21 dni roboczych, a w Amazon, że pracuje się po 10 godzin to tych dni jest najczęściej 16. 3. Dodatek nocny to w 2018 roku około 2,50 zł brutto czyli stawka w godzinach nocnych wynosi około 17,50 zł brutto 4. Co ważne, podczas nocnej zmiany godziny nocne stanowią jedynie 6,5 godziny z całej zmiany, pozostałe 3,5 godziny to normalna stawka 15 zł brutto. 5. Premia owszem 15%, ale 8% za frekwencję i 7% za wyrobienie normy przez firmę, więc nie licz na premię. Średnia pensja pracownika Amazon po przerobieniu jakichś nocek i nadgodzin to 1900 zł na rękę, a nie Twoje 2900 zł xD

BardziejObiektywny
@Obiektywny

Zgodzę się że "czasem trzeba" podał liczby z kosmosu, ale Ty przesadziłeś w drugą stronę. Z punktami 1, 3 i 4 się zgodzę, ale: 1.Nie wiem skąd bierzesz 160 godzin. W 2018r. masz 2008 godzin do przepracowania, co daje średnio 167,33 miesięcznie czyli średnio 1815zł netto gołej pensji za same godziny. 5. "Nie licz na premię"? Serio? Wystarczy po prostu chodzić do pracy żeby mieć 8%. Wydajnościowa za listopad wyniosła 5%, za grudzień 7%. Wątpię, żeby zawsze było tak kolorowo, ale średnio na kilka % premii wydajnościowej będzie można liczyć. Jak do 1815zł dodasz te premie, dodatek za nocki, pranie, odzież, to średnio w miesiącu zarobisz ok 2100 bez nadgodzin, a jak przyjdziesz w wolny dzień to masz 30zł na godzinę. No, chyba że ktoś chodzi na L4 albo ma NN-ki, to tyle nie zarobi.

Kama
@BardziejObiektywny

2k około sie zarobi bez nadgodzin. Nocki masz co 2 miesiąc, o jakim praniu mówisz? Nie ma chyba dodatków za pranie i dodatkowo jeszcze za odzież? Jest jeden dodatek za użytkowanie i pranie własnej odzieży. Wynosi on ktoś wspominał 60zł, ale UWAGA rozbity na kwartał, więc tak na prawdę można tylko liczyć na gołą pensję plus te kilka procent premii za frekwencję plus ewentualnie dodatek za noc.

BardziejObiektywny
@Kama

"Ekwiwalent za pranie" - 7,50zł CO MIESIĄC "Ekwiwalent używanie własnej odzieży" - 67,50zł CO KWARTAŁ Obie kwoty nieopodatkowane, więc miesięcznie można ŚREDNIO liczyć 30zł (67,5/3 + 7,50). A jeśli pracujesz cały miesiąc na nocki, to netto wychodzi za nie niecałe 200zł. Więc średnio miesięcznie można doliczyć niecałe 100zł, bo dniówki i nocki są na przemian po 4 tygodnie...

Uolka
@BardziejObiektywny

Mowa o całym etacie. Ja dodam jeszcze o pracownikach na 1/2 etatu, mają taki oto zapis w umowie: § 2. Pracownik jest zatrudniony na pół etatu na podstawie art. 144 Kodeksu pracy, tj. w tzw. weekendowym systemie pracy. Po przekroczeniu 39/40 pełnego etatu Pracownik jest uprawniony do otrzymania dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych. 1/2 etatu pracują tylko w soboty i niedziele, czyli 20h/tyg. Poza swoim grafikiem mogą pracować "wyłącznie w piątki, soboty, niedziele i święta". Maksymalnie mogą wypracować 30 godzin tygodniowo, tak więc ciężko wypracować nadgodziny. Jak poinformował HR i jak głosi informacja nad biurkami managera, pracownicy na 1/2 etatu pracując dodatkowo w piątki i święta "są wynagradzani jak za normalny dzień pracy". Trudno. Boli jedynie to, że pracując w święto ustawowo wolne od pracy dostanie się normalną stawkę - co dla wielu osób było niemiłą niespodzianką po przepracowaniu 6 stycznia.

@czasem trzeba

23 dni pracy po 10 h to jest 230 h, przeciętnie etat to jest 168 godzin w miesiącu. Jak się chcesz zarypać za dodatkowe 62 nadgodziny w miesiącu - to droga wolna. Inna sprawa, że wg grafików na dniówki dają 160 h, a na nocki dają po 140 h (2 tygodnie po 4 dni robocze i 2 tygodnie po 3 dni robocze). Skąd dorobisz dodatkowe nadgodziny, jeśli Ci ich w ogóle nie zaproponują? 15% premii - z tego pewnych jest tylko 7% frekwencyjnego za brak chorobowego i N-ek, 8% za normę dla działu między bajki należy włożyć.

@czasem trzeba

Za nockę nie ma 30% dodatku, coś fantazjujesz.

robert
@czasem trzeba

dodatek za nockę wynosi jak na poniższym : http://www.pit.pl/dodatki-za-prace-w-godzinach-nocnych-12892/

@robert

Dodatki za nocki są atkie, jakie masz w umowie o prace tymczasową z agencją, albo w umowie o pracę z pracodawcą amazoński naganiaczu. Nie jest to 30%. Fantazjuj dalej.

Czasem. trzeba
@czasem trzeba

Normalnie liczę. 10godz razy 16zl brutto to 12.50 netto. 10 godz razy 16 dni to 160 godz. Prosze sobie policzyc ile jest 150 godz razy 12.50. .Stawka aktuana to 16 brutto bez agencji zatrudnienia jak dla mnie.Nie licze tu doatkow premi czy innych.

@Czasem. trzeba

Człowieku spasuj, bo wprowadzasz swoimi komentarzami w błąd innych. Nie potrafisz nawet obliczyć stawki netto, to naprawdę takie trudne? jest masa kalkulatorów w internecie jeśłi sobie z tym nie radzisz. 16zł brutto to ok 11,68 netto, a nie żadne 12,5. Jeśli chcesz obliczyć kwotę netto to mnożysz brutto przez 0.73. Nie dziękuj.

.......
@czasem trzeba

W KTW1 płacą 15 zł brutto za godzinę na stanowisku pracownik magazynowy. Nawet ci się nie chciało sprawdzić (minuta szukania w google) i wprowadzasz zamęt.

Biały murzynek

W czwartek 18.01 miałem rozmowe telefoniczną z agencją Randstad. Rozmowa trwała chwile, że zapraszaja na jutrzejsza rozmowe już w agencji i UWAGA facet powiedział cytuje "Prosze naszykowac dowód i numer konta bankowego iż ponieważ jutro odrazu będą badania i podpisana umowa". Następnego dnia jakie było moje zdziwienie była pokazana śmieszna prezentacja wychwalająca firme Amazon, potem śmieszny test na komputerze sprawdzający jak świetnym białym murzynkiem będziesz:d no i jak wiadomo żadnych badań nie było i o podpisaniu umowy nie wspominajac:p W skrócie wygląda to tak jeśli trafisz w klucz owego testu to może Cie zatrudnią za jakiś czas jak się ludzie pozwalniają^^ No i gołym okiem widać że robia sobie zaplecze robiąc rekrutacje a nie zatrudniając bo przecież ludzie od listopada "czekają". Śmiech na sali.

Kleofas
@Biały murzynek

W ub. roku też była rekrutacja przez Randstad z kolei do innej firmy i też tak ludzi zwodzili. Ale to był Oddział w Dąbrowie G. niejaka Sylwia O. zajmowała się rekrutacją i ona tak kłamała, że szok raz mówiła co innego, potem co innego. W końcu znalazłem pracę gdzie indziej, bo bym się nie doczekał. Nie polecam Oddziału Randstad w Dąbrowie Górniczej, bo kłamią i zwodzą za nos. Nie czekajcie tylko szukajcie innych ofert. Oni zadzwonią po pół roku ze zdziwieniem, że sami znaleźliście inną pracę, ja też tak miałem. Porażka z nimi. A tak poważnie, to dopiero końcem maja będą zatrudniać w amazon i oni teraz w Randstad nie chcą stracić bazy danych osób do amazona próbują was zwodzić za nos. Nie dajcie się nabić w butelkę.

@Biały murzynek

Mi 07.12.2017 mówili, że koniec stycznia, początek grudnia badania i potem druga połowa stycznia bankowo praca jest! Irytujące, może jakiś pozew zbiorowy?

Niezadowolona!

Bardzo lekceważące traktowanie ludzi. Jak będą tak dalej robić to nikt nie będzie chciał tam pracować.

Biały murzynek

Hah widocznie każdemu tak mówią a zarazem mydlą oczy. Rzekomo do Randstadu Amazon odzywa się w poniedziałek no ale marne szanse że się odezwą w następnym tygodniu.

@Biały murzynek

Mi powiedzieli, że co piątek haha. Bo zadzwoniłem w piątek nie ten ostatni tylko jeszcze tydzień wcześniej z pytaniem kiedy praca i potem rzeczywiście we wtorek w zeszłym tygodniu zadzwonił Randstad, że jeszcze ten tydzień nie... pewnie żebym sobie dał spokój ;p

Super

Ja tak samo tylko że z tą różnicą ze mnie całkowicie olali i nawet noe zadzwonili we wtorek

Tak było
@Super

Nie wiem ludxir czemu mi zlozycie pozwy zbioweogo na agencje,tutaj amazon za wiele wspolnego, połowa magazynu zamknięta bo jeszcze coś tam robią, maja skonczyc w marcu, pracy nie ma dużo, pracuje od początku listopada, sporo osób miało ostatnio dzien zero.

@Tak było

No coz nwm nawet czy taki pozew ma sens:p

@Biały murzynek

Pozew za co, za obiecanki? Kolejny cebulak na rynku pracy. Nie ma umowy, nie ma pozwu. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Ogarnij się i szukaj innych opcji, żeby mieć wybór, a nie czekasz na jakiś telefon od poganiaczy niewolników, jak na zbawienie.

@Biały murzynek

To ciekawe, bo Adecco nie robi takich numerów. Scenariusz był taki sam i od razu po prezentacji pseudo badanie zaciągającego z wschodu lekarza i podpisanie papierów. ktoś tu nie lubi firmy R..

Nie
@Biały murzynek

Ludzie ogarnijcie się od dwóch miesięcy czekacie na zatrudnienie? A po sąsiedzku magazyny Bierdy, Rabena, Sussa, K+N do Tychów na strefę też blisko a na Fiacie na Sistemie też mają ssanie. Wszędzie oferują lepsze warunki i spokojniejszą pracę

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
PolskiMurzyn

Kto czyta ten wie kim jest ... :('''' http://krytykapolityczna.pl/kraj/amazon-nikt-nie-chce-byc-trybem-w-maszynie/

Prawnik

Czy wystawianie fikcyjnych ofert pracy nie jest aby wyłudzaniem danych osobowych? Baza kandydatów się powiększa, a pracy nie ma.

gunfighter

Ludzie ogarnijcie się. Płaczecie tu jak przekupki ze nikt do was nie dzwoni. Weźcie się ogarnijcie. Przypomnę ze tu jedynie w cenie jest przychodzenie do pracy i nie podpieranie się o własne boki w alejkach. Nie macie ambicji? I te pozwy zbiorowe... Proszę ???? śmiechu warte

@gunfighter

Rozumiem że lubisz jak robią z Ciebie idiote^^ Typowy polaczek siedzieć i być cichutko no że chyba Pan (pracodawca) pozwoli. Zreszta kolega tylko zasugerował nikt normalny nie ma czasu na bawienie się w jakieś pozwy

@Biały murzynek

Jak jesteś pracownikiem tymczasowym agencji, to możesz pozwać tylko agencję, oczywiście jeśli podpisze z takim cebulakiem umowę i się z niej nie wywiąże. Bez umowy nie ma co ośmieszać się na forum takimi dziecinnymi wpisami.

borek

Był ktoś dzisiaj na rozmowie w Katowicach (randstad)? Powiedzieli mi po niej że odezwą się w ciągu dwóch dni, podejrzane bo zawsze dawali od razu termin badań i day0.

@borek

Cały etat czy pół? Co mówili, że od kiedy będą przyjęcia? Bo ponoć koniec stycznia więc badania równie dobrze w połowie można zrobić, nie dają od razu terminu.

nowa
@borek

Nie w ciągu 2 dni, tylko w ciągu pierwszego lub drugiego tygodnia, więc do połowy stycznia możemy czekać na telefon. Byłam na rozmowie 29 grudnia i tak zrozumiałam.

@nowa

Dzwonili do ciebie juz?? Ja też jestem 29 grudnia

Czarna19961

A na stronie tej amozon force tam gdzie się loguje to status swojego podania mam oczekuje na date rozpoczecia kto ma takie coś lub wie co to może znaczyć

Czarna19961

Ja byłam w Sosnowcu na rekutacij 29.12.2017 i powiedzieli że od połowy stycznia będziemy pracować a tu 21 styczeń ani badań ani pracy .... a ci którzy w styczniu byli na rekutacij to pracuja

Bolo

Ja czekałem tak samo jak idiota na telefon z Randstad i zawsze mówili, że trzeba czekać, ale to było akurat do innej firmy, a potem czekałem miesiąc i nic i się wkurzyłem zadzwoniłem do firmy bezpośrednio do kadr i powiedzieli, że oni już rekrutację zamknęli, hahaha i Randstad tzn. osoba z Randstadu opowiedziała im bajeczkę, że ja niby zrezygnowałem. No jaja myślę sobie, ta flądra z Randstad z Dąbrowy tak kłamie, ale z tego co widzę was też okłamują. Ja olałem ich i znalazłem pracę gdzie indziej. Tak samo jest w Adecco w Sosnowcu na Warszawskiej, tam to dopiero zgraja kłamczuchów, nawet CV potrafią nie przekazać. Brak słów, lepiej szukajcie innej pracy, bo zostaniecie z ręką w nocniku.

Niezadowolona!

Kurcze, czytam opinie i normalnie wierzyć się nie chce. Oni robią z ludzi idiotów! Kto normalny czeka na pracę w Amazon od listopada? Powinni podać termin badań, kiedy nastąpi rozpoczęcie pracy, jakieś konkrety. Otworzą oczy kiedy braknie rąk do pracy. Ja zdecydowanie będę odradzać znajomym za sam fakt w jaki sposób traktują swoich POTENCJALNYCH pracowników. WSTYD!!!

apka

Po grudniowych wypłatach wypada wywołać oficjalną Amazonową zaganiarę czyli osobę podpisującą się - Deko który to napisał "Co do kasy... nie wypowiadam się, ale jak widze różne śnieszne przeliczniki na forach i walke na przeliczniki podczas gdy rzeczywistość wygląda z lekka inaczej, to śmiać mi sie chce... Chcesz wiedzieć ile? Przyjdź popracuj ze 3 miesiące bez UŻ, NN, lewych L4 itp. rób swoje jak umiesz najlepiej, dowiesz sie ile. Powiem tyle: nie wierzcie w liczby rzucane na forach." Porozmawiaj sobie z ludźmi teraz panie Amazonowy naganiaczu.

@apka

Spora część ludzi z jakimi rozmawiam i jakie się wypowiadają również tutaj mówi, że się wszystko względnie zgadza... I nie pokrywa się to zupełnie z żadnymi przelicznikami, że tobie coś brakuje... przykro mi ale nie zmienia to mojego zdania.

EvanDolores

Ale się przerzedziło w Amazonii po 10 stycznia, że u hu hu ... rąk do pracy brakuje Ludzie jak zobaczyli wypłatę na koncie, to się rozchorowali ze zdziwienia i przecierali oczy rękoma aż sobie je zatarli. Tak L4 się posypały, bo kto normalny będzie zapierniczał w pocie czoła za kilka marnych złotówek.

@EvanDolores

dla mnie 3200 to nie marne złotówki ;)

Nina
@EvanDolores

I w związku z tym co będzie? Ci którzy się starają jak mogą boją się najbardziej, że im nie przedłużą umowy i polecą, tylko kto będzie robił jak już teraz rąk brakuje.

Ehh
@Nina

Jak narazie nawet nowych nie przyjmują więc chyba nie ma problemu

@EvanDolores

Jak od lutego dopierniczy więcej roboty, to się nagle obudzą, jak już taki stow nie wyrabia mając jeden, drugi trans, do tego dostawę z linki i decant... jeszcze kilka dni i jak do nich dotrze co się dzieje, będą bardzo płakali. Ale czym się martwić... więcej nadgodzin, więcej kasy

@tak było

3200 pierwszy raz na oczy widzisz???? :D hahaha te 3200 to masz tylko i wyłącznie dlatego, że dostałeś Bonus + rąbałeś nadgodziny.

jaki
@Ehh

Jak to nie przyjmują nowych? Ciągle są spotkania w Ranstad i Adecco. Inna sprawa, że połowa zapisanych osób nie przychodzi na spotkania.Nawet proponują umowę o pracę pod firmę żeby tylko mieć chętnych.Być może ci ludzie znaleźli coś lepszego, tłumów chętnych do pracy w KTW1 nie ma.

Azilll
@tak było

Ciągniesz nieźle jak masz 3 tys ja nie mam zamiaru lizać (usunięte przez administratora)

Ehh
@jaki

Z tego co tu się czyta ludzie dawno już są po spotkaniach i badaniach i firma im nie daje terminów

Melka
@jaki

Widać w serwisach z pracą co się dzieje - branża magazynowa nagle oferuje różne benefity, prócz transportu, a nawet zaczynają przebijać stawkę oferując początkującym 16 a nawet 20 zł i jeszcze piszą, że praca od zaraz. Ja tu czekają od listopada, aż ich zaproszą na dzień 0 to też rezygnują i idą gdzie indziej.

mama
@EvanDolores

A kto normalny siedzi na garncu ojca i matki albo żony? Jak większość trujących tutaj:-)

TralaLala
@mama

Nie wiem czy masz dziecko, ale jeśli tak to ciekawe w jakim wieku? No cóż ja uważam, że jeśli jest się odpowiedzialnym rodzicem, to zas .ra. nym ... obowiązkiem rodziców jest wykształcić swoje dziecko, żeby potem nie musiało "żebrać". Oczywiście tak samo zas. ra. nym. obowiązkiem Państwa jest zapewnić każdemu dobrze płatną pracę na miarę krajów rozwiniętych, bo Polska to już oficjalnie kraj, który został uznany za kraj rozwinięty!!! Jesteśmy w Unii i wręcz domagamy się unijnych zarobków, a nie rodem z trzeciego świata! Każdy kto jest dorosły powinien pójść do pracy, jeśli tylko taka praca jest dostępna na "Rynku Pracy". Pracodawca powinien szanować pracowników, powinien zapewnić im jak najlepsze warunki pracy zarówno pod względem BHP, jak też sanitarnych. Dzisiaj warunki pracy dyktuje rynek, a rynek należy do pracownika a nie do pracodawcy!!! Darmowa kawa i herbata z automatu to już standard w każdej firmie, transport i obiad także, nie wspominając o wczasach pod gruszą też już są w ofercie, karty MultiSport to już konieczność, tak samo z ubezpieczeniem na jak najlepszych warunkach!!! Nie czarujmy się, że ktoś chce siedieć u mamy na garnuszku, to nie prawda! Młodzi ludzie po prostu chcą warunków takich jakie od "wieków" są już w innych cywilizowanych krajach!!! Niektóre zapisy w polskim Kodeksie Pracy, które zostały zmienione celowo na niekorzyść polskich pracowników powinny zostać kategorycznie wyczyszczone i zmieniona na nowe korzystniejsze warunki da pracownika. Umowy tzw. "śmieciówki" powinno się całkowicie wyeliminować. Agencje Pośrednictwa Pracy to najgorsze dziadostwo, które pojawiły się jak grzyby muchomory po deszczu. Umowy jeszcze nie tak dawno były podpisywane co tydzień, tzw. "tygodniówki", którymi można było sobie pokój wytapetować, ba a nawet cały dom bądź mieszkanie! Nikt przy zdrowych zmysłach kto jest młody i w sile wieku nie będzie zasuwał za półdarmo na cudze majty i kalesony na umowach śmieciowych za śmieciowe stawki!!! Dlatego waśnie młodzi są wybredni, bo to oni teraz dyktują warunki pracodawcom, nareszcie to widać i słychać. Jeśli pracownik jest zadowolony z kasy i warunków pracy to za nic w świecie nie opuści dobrowolnie swego żywiciela - pracodawcy. Pracodawco zacznij myśleć i kuć żelazo póki gorące, bo inaczej popłyniesz bez załogi!!!!!!!!!!

EPKT

Dwa dni temu zadałem pytanie na które , nie ma odpowiedzi . Jakimś dziwnym trafem innym odp przychodzi w ciągu 2 - 3 godzin. Chyba więc coś tu nie gra ? A może to tylko pseudo forum jest ? skoro brak odpowiedzi na proste pytanie .

NIck
@EPKT

Też czekam, byłem na rozmowie w Randstad w Kato i do piątku mają dzwonić z terminem badań. Na stronie pracujwamazon.pl pojawiły się dziś ogłoszenia na 1/2 etatu więc liczę, że wznowili rekrutację i na dniach będą dzwonić.

@EPKT

Ale to nie jest forum amazonu, skąd ktokolwiek ze starych, nowych czy potencjalnych pracowników ma wiedzieć kiedy kogo zaproszą na Day0 czy dadzą odpowiedź ?

EPKT
@Deko

Nie jest forum Amazonu o pracy ??? a co k..mać w nagłówku pisze ?

@EPKT

Nie, to jest forum o pracy, w którym ktoś założył wątek o amazonie. Nie licz, że wszystkie HRy, ludzie odpowiedzialni za rekrutacje itp. tylko wyszukują jakieś fora, żeby komuś powiedzieć kiedy się do niego odezwą. Jeśli takie rzeczy do cb nie docierają to z całym szacunkiem może i lepiej że jeszcze Cię nie zaprosili.

@EPKT

Wincyj takich idiotów obytych na rynku pracy trza nam, wincyj.

heja ja dopiero 1 raz na tym forum wiec przypomnij pytanie z checia odpowiem

Aaaaazil

Witam ja dostałam wypłatę grudniowa 10 stycznia 1990 zł z premia co to ma być dojeżdżam 40 km dziennie w jedną stronę a tu takie marne grosze 12 stycznia przyszło mi 5.50 zł przelewu od Amazon za normę śmieszne a cały czas mnie menadżer chwalił że mam dobre wyniki nie polecam tej pracy nikomu

@Aaaaazil

jak jesteś leń i nierób to dostałeś 1990 , jakoś ci co potrafili normalnie chodzić i nie lecieć w uja zarobili po 3000 zł

Onnnn
@tak było

Pierdzielisz z tego co wiem 3/4 amazonu dostala marna wyplate wiec nie liz juz tak dupyze3200 dostales!!!

@Onnnn

ty c.w.e..lu mogę ci na meila wysłać screna jak podasz

Azill
@tak było

(usunięte przez administratora) uchu robiłem cały miesiąc bez żadnego wolnego ty dostałeś 3 tys jak ciągniesz druta menadżerowi to umyj ryj

Znudzony
@Azill

Za taką patologie to sie nie dziwie, że kasy nie dają...

RikiTiki
@tak było

Nie wyzywaj ludzi od leni, bo sam jesteś leń, skoro nie potrafisz wytłumaczyć tutaj innym, że to zależy czy załapał się na całość bonusu. Ty dostałeś 3000, bo załapałeś się na cały bonus i nadgodziny. Jednak pamiętaj, że teraz dostaniesz gołą wypłatę bez bonusu, więc ok 1800 do 1900zł więc nie kozacz tutaj cwaniak, tyko wytłumacz kolegom o co chodzi

Tomek38
@Aaaaazil

Jak masz uprawnienia na wózki wysokiego składowania i chcesz dobrą kasę to przyjdź do firmy fiege w Dąbrowie Górniczej ulica Roździeńskiego 12

@RikiTiki

dostanę tak jak w listopadzie 2300

@Aaaaazil

Nie wiem czy wiecie ale w Amazonie premie dostaje się za miesiąc wstecz... czyli 10 stycznia do wypłaty grudniowej dostajemy premie za listopad... ot taka ciekawostka...

yt
@Onnnn

A skąd to wiesz ze 3/4 nie dostało. Pochwal się źródłem informacji:-) z tego skorzystamy. Buahaha. Tak wiemy, masz tajne info, ale widać ciulate.

Aziilll
@Tomek38

Już wiem że mi się nie opłaca dojeżdżać 40 km do Dąbrowy ale dzięki a w Amazonie pracowałem bo miał być darmowy przejazd i co też w hu.. polecieli ale uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania mam

Onnnn
@yt

Jak by krecie dostali dobrze tak jak bylo mowione i pisze to w styczniu w ciul ludzi by l4 nie bralo baranie wiec troche mysl. Sorry na amazon połmózg ci starczy :)

@Onnnn

jak ktoś sobie bimbał to wiadomo ze nie dostał całej kasy

@Aaaaazil

niop ta wyplata grudniowa o pomste wola a l4 jak brali w grudniu to chyba nie specjalnie choroba nie wybiera rozlozy człowieka i premie potem na leki i szpital się wyda raczej:)

Agnieszka

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie odnośnie wejścia? :)

XD
@Agnieszka

Jakiego wejścia xD

@Agnieszka

Wejście od strony parkingu, prawe (stojąc twarzą do budynku), lewe chyba jeszcze nie funkconuje...

@Deko

Na pewno, większość wciąż w budowie.

@anonymous

tak w budowie na wiosne planują dopiero koniec prac na piku

Kandytat

Dzień 0 trwa rzeczywiście do 16:30 czy kończy się wcześniej ?

Gosc
@Kandytat

Trwa do 16:30 i jest liczone jak normalna dniowka

@Kandytat

Hej tak trwa od 6 do 16 30 i nie ma bólu trzymają i lasuja mózg hehhehe ale powiem ze poznałam świetnych ludzi w amazonie tyle dobrze ze atmosfera jest nawet ok

Agnieskza

Powiezdzcie proszę, gdzie dokładnie znajduje się wejście do Amazona w Sosno. Jutro Day0 a teren jak widziałam jest ogromny :D

Pytak?
@Agnieskza

Z którego jesteś spotkania, grudnia ?

Agnieszka
@Pytak?

Nie, z 3 stycznia

Olga

Przyłączam się do pytania

@Agnieskza

Jak jedziesz samochodem to będziesz widziała mase ludzi i autobusy przy wejści a te mają przystanek zaraz obok, wejdziesz do przedsionka i poczekasz ktoś po was wyjdzie, nie wchodzić, jeśli jeszcze nie macje identyfikatorów, można zapukać to podejdzie ktoś z recepcji. \ Powodzenia.

Olga

Czy transport jest w obydwie strony czy tylko w jedna? Jeśli w obydwie to o której odjeżdża do Katowic po dziennej zmianie?

@Olga

w obydwie +35 minut od 16.45

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 836.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 629, z czego 112 to opinie pozytywne, 200 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.

Amazon