Opinie o Decor Prest Paweł Suder w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Decor Prest Paweł Suder. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Decor Prest Paweł Suder o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decor Prest Paweł Suder w Kraków

Irek F.W

Jak dla mnie to elegancko . Bez rozpisywania sie mogę tylko powiedzieć ze wszystko bez jakichkolwiek problemów choć z delikatnym poślizgiem 1.5dnia . Irek -firma Wykończeniowa

Investor

Praca zrobiona w terminie i bezproblemowo . Obsługiwani byliśmy w bardzo miły sposób .Duzym plusem jest to ze raz ustalona cena juz nie uległa zmianie gdyż z doswiadczenienia wiemy ze fachowcami różnie to bywa . Bez obaw polecam wszystkim

Wykonanie bardzo dobre ,ceny jeszcze lepsze i nawet całkiem terminowo co jest niespotykane u budowlańców ale moze dlatego ze jeszcze nie w sezonie ale złego słowa powiedzieć nie mogę . Wlasciciel osobiście montował u mnie podloge wiec oceniam firme bardzo pozytywnie . Duża elastyczność w zamówieniach i nieograniczona kolorystyka co potrafiła wykorzystać moja zona

Roman

Podloga jest ekstra i nie mam nic do zarzucenia -trochę sie z tym gramolili bo myślałem ze zajmie im to 2 a nie 4 dni ale muszę przyznać ze był ogrom precyzyjnych ciec zwłaszcza przy jodełce francuskiej wiec widząc efekt końcowy maja wszytko wybaczone . Polecam i zawsze to będę robił Romek

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Decor Prest Paweł Suder? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Łukasz

Zajebiscie mi zrobili deski dębowe Zona bardziej zadowolona nawet jak ja

ARTR

Praca wykonana bez zarzutu . Czysta i profesjonalna robota bez zbędnych telefonów i bicia piany . Rozliczenie po wykonaniu i odbiorze końcowym . Oceniam prace na mocne 5. Artur Malicz

Daniel

Polecam bo efekt końcowy jest naprawdę wow. W trakcie realizacji i przed nią nie było żadnego problemu , bardzo miła i fachowa obsługa - czasami był problem z kontaktem telefonicznym bo non stop zajęte ale zawsze był kontakt zwrotny . Polecam

Dan

Super Podloga wykonana przez super fachowcow . Polecam bez jakiegokolwiek ryzyka . Osobiście jestem bardzo zadowolony . Opieka ze strony firmy bardzo dobra . Daniel

Magdalena

Praca wykonana fachowo i terminowo bez problemów , efekt taki jaki sie spodziewałam . Od początku wszytko zostało mi wyjaśnione i faktycznie sprawdziło sie w 100% Gorąco polecam gdyż zarówno właściciel to osoba niezwykle kompetentna jak i pracownicy to osoby o wysokich umiejętnościach i kulturze osobistej . Magdalena

Paweł Malinowski

Też mi kiedyś polecali tę firmę, ale gość po pierwszym telefonie już się nie odezwał. Polecam firmę PARKIET Marka Pawlikiewicza. Szybko, tanio i rzetelnie.

Basia

Ze mną umawiał się trzy raz i na tym się skończyło. Potem znalazłam firmę Krak Parkiet, która sprawnie i rzetelnie wykonała usługę. Zaproponowali też świetne materiały, których mają bardzo duży wybór. Z tego co piszą niektórzy to chyba dobrze, że Pan Suder już się nie odezwał.

Firma nieterminowa i nie szanująca klienta. Pan Paweł pod nickiem DŁUGOLETNI KLIENT pisze, że współpracował z dużymi klientami, ale oni nie wystawili mu żadnych referencji. Sympatyczne rozmowy niestety nie wystarczą.

bardzo zadowolony klient

Zgadzam się z polecaczem. Pan Suder bije całą ul. Zakopiańską na głowę nie tylko jakością, ale i cenami. Nie jest to forma prymitywnej reklamy, a opis prawdziwego doświadczenia. Zdecydowanie polecam. Wiem co mówię bo od miesiąca cieszę się piękną, oryginalną podłogą wykonaną przez Decor Prest. Dziękuję.

polecacz

Praca wykonana super na 5+ i w zaskakująco przystepnych cenach porownując oferty z zagłębia salonow Parkieciarskich przy ulicy Zakopiańskiej. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM KAZDEMU.

pracodawczyni

Zgadzam się z Panem to solidny mega fachowiec!!!!!

klient 123

super wykonanie i super firma - juz nic wiecej nie musze dodawac , bardzo polecam

tom

Firma ok , dziala sprawnie i terminowo.Polecam wszystkim . Jedna z niewielu firm ktora nie wymaga od klientow zaliczek - prawdopodobnie dlatego ze jest pewna jakosci swojej pracy.

Dominik Brada

Bardzo polecam firmę Decor Prest . Rzetelnie i bardzo terminowo wykonane zlecenie choć właściciel ze względu na ogrom pracy raz poprosił o przesunięcie o kilka dni montażu aczkolwiek nie postawił mnie przed faktem dokonanym tylko zapytał czy nie sprawi to problemu , pracownicy Pana Pawła wykonali wszytko z największą starannością wiec nie mogę mieć najmniejszych uwag . Praca trwała dużo krócej niż sie spodziewałem czym zostałem bardzo mile zaskoczony. Ceny bardzo przystępne i sporo niższe od konkurencji . Bardzo wysoka kultura pracowników i wykonanej pracy.

pit

dramat tez przejechalem sie na tej firmie odradzam

Paweł Suder

Serdecznie pozdrawiam konkurencje i dziękuje za słowa krytyki. Paweł Suder

Zostaw merytoryczną opinię o Decor Prest Paweł Suder - Kraków

Decor Prest Paweł Suder
4.5/5 Na podstawie 20 ocen.

Decor Prest Paweł Suder