Decor Prest Paweł Suder

Kraków

Opinie o Decor Prest Paweł Suder

PAWEŁ SUDER

Bardzo Proszę o osoby wpisujące negatywne opinie by podpisywały je zarówno imieniem jak i nazwiskiem gdyż to chyba żadna tajemnica a dla mnie duża łatwość w weryfikacji czy jest to opinia prawdziwa czy tez złośliwa kogoś z konkurencji . Opinie negatywne zawsze będą gdyż zazwyczaj niezadowoleni klienci mówią o tym w internecie w przeciwieństwie do tych zadowolonych którzy takiej potrzeby nie odczuwają. Istnieją firmy w internecie które świadczą usługi odpłatnego usuwania negatywnych opini jednakże czy to nie wyglada dziwnie jeśli firma posiada wyłącznie pozytywne opinie? Każdy moze sie pomylić i zrobic cos źle jednakże w trakcie studiów nauczono mnie ze na miano dobrej firmy zasługuje ta która w momencie niepowodzenia nie ucieka od odpowiedzialności i potrafi rozwiązywać te problemy w sposób taki by każda ze stron była zadowolona. Na Świecie nie ma ideałów tyle tylko ze nie każdy ma odwagę przyznać sie do tego ze je popełnia . Zazwyczaj na błąd składa sie bardzo wiele czynników i na większość z nich nie mamy wpływu jednakże należy dążyć do tego by je eliminować i zdobywając kolejne doświadczenia ograniczać je do minimum . Paweł Suder

Korekta
@Korekta 22.09.2017 19:06

PS2. Chodziło oczywiście o spotkanie umówione na 11.07.2017 (nie 11.09.2017).

Korekta
@Korekta 22.09.2017 19:06

PS2. Chodziło oczywiście o spotkanie umówione na 11.07.2017 (nie 11.09.2017).

Beti65

Czy ktoś z wypowiadających się mógłby mi pokazać podłogę wykonaną przez pana Pawła Sudra? Ciekawa jestem zwłaszcza tych negatywnych. Mam podłogówkę i szukam solidnego fachowca w dobrej cenie. Czy warto zawracać dobie głowę tym Panem skoro tyle negatywnych opinii? Co prawda dość starych więc może się poprawił?

Irek F.W

Jak dla mnie to elegancko . Bez rozpisywania sie mogę tylko powiedzieć ze wszystko bez jakichkolwiek problemów choć z delikatnym poślizgiem 1.5dnia . Irek -firma Wykończeniowa

Investor

Praca zrobiona w terminie i bezproblemowo . Obsługiwani byliśmy w bardzo miły sposób .Duzym plusem jest to ze raz ustalona cena juz nie uległa zmianie gdyż z doswiadczenienia wiemy ze fachowcami różnie to bywa . Bez obaw polecam wszystkim

Adam

Wykonanie bardzo dobre ,ceny jeszcze lepsze i nawet całkiem terminowo co jest niespotykane u budowlańców ale moze dlatego ze jeszcze nie w sezonie ale złego słowa powiedzieć nie mogę . Wlasciciel osobiście montował u mnie podloge wiec oceniam firme bardzo pozytywnie . Duża elastyczność w zamówieniach i nieograniczona kolorystyka co potrafiła wykorzystać moja zona

Roman

Podloga jest ekstra i nie mam nic do zarzucenia -trochę sie z tym gramolili bo myślałem ze zajmie im to 2 a nie 4 dni ale muszę przyznać ze był ogrom precyzyjnych ciec zwłaszcza przy jodełce francuskiej wiec widząc efekt końcowy maja wszytko wybaczone . Polecam i zawsze to będę robił Romek

Łukasz

Zajebiscie mi zrobili deski dębowe Zona bardziej zadowolona nawet jak ja

ARTR

Praca wykonana bez zarzutu . Czysta i profesjonalna robota bez zbędnych telefonów i bicia piany . Rozliczenie po wykonaniu i odbiorze końcowym . Oceniam prace na mocne 5. Artur Malicz

Daniel

Polecam bo efekt końcowy jest naprawdę wow. W trakcie realizacji i przed nią nie było żadnego problemu , bardzo miła i fachowa obsługa - czasami był problem z kontaktem telefonicznym bo non stop zajęte ale zawsze był kontakt zwrotny . Polecam

Dan

Super Podloga wykonana przez super fachowcow . Polecam bez jakiegokolwiek ryzyka . Osobiście jestem bardzo zadowolony . Opieka ze strony firmy bardzo dobra . Daniel

Magdalena

Praca wykonana fachowo i terminowo bez problemów , efekt taki jaki sie spodziewałam . Od początku wszytko zostało mi wyjaśnione i faktycznie sprawdziło sie w 100% Gorąco polecam gdyż zarówno właściciel to osoba niezwykle kompetentna jak i pracownicy to osoby o wysokich umiejętnościach i kulturze osobistej . Magdalena

Paweł Malinowski

Też mi kiedyś polecali tę firmę, ale gość po pierwszym telefonie już się nie odezwał. Polecam firmę PARKIET Marka Pawlikiewicza. Szybko, tanio i rzetelnie.

Basia

Ze mną umawiał się trzy raz i na tym się skończyło. Potem znalazłam firmę Krak Parkiet, która sprawnie i rzetelnie wykonała usługę. Zaproponowali też świetne materiały, których mają bardzo duży wybór. Z tego co piszą niektórzy to chyba dobrze, że Pan Suder już się nie odezwał.

Monika

Firma nieterminowa i nie szanująca klienta. Pan Paweł pod nickiem DŁUGOLETNI KLIENT pisze, że współpracował z dużymi klientami, ale oni nie wystawili mu żadnych referencji. Sympatyczne rozmowy niestety nie wystarczą.

bardzo zadowolony klient

Zgadzam się z polecaczem. Pan Suder bije całą ul. Zakopiańską na głowę nie tylko jakością, ale i cenami. Nie jest to forma prymitywnej reklamy, a opis prawdziwego doświadczenia. Zdecydowanie polecam. Wiem co mówię bo od miesiąca cieszę się piękną, oryginalną podłogą wykonaną przez Decor Prest. Dziękuję.

polecacz

Praca wykonana super na 5+ i w zaskakująco przystepnych cenach porownując oferty z zagłębia salonow Parkieciarskich przy ulicy Zakopiańskiej. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM KAZDEMU.

pracodawczyni

Zgadzam się z Panem to solidny mega fachowiec!!!!!

klient 123

super wykonanie i super firma - juz nic wiecej nie musze dodawac , bardzo polecam

tom

Firma ok , dziala sprawnie i terminowo.Polecam wszystkim . Jedna z niewielu firm ktora nie wymaga od klientow zaliczek - prawdopodobnie dlatego ze jest pewna jakosci swojej pracy.

Dominik Brada

Bardzo polecam firmę Decor Prest . Rzetelnie i bardzo terminowo wykonane zlecenie choć właściciel ze względu na ogrom pracy raz poprosił o przesunięcie o kilka dni montażu aczkolwiek nie postawił mnie przed faktem dokonanym tylko zapytał czy nie sprawi to problemu , pracownicy Pana Pawła wykonali wszytko z największą starannością wiec nie mogę mieć najmniejszych uwag . Praca trwała dużo krócej niż sie spodziewałem czym zostałem bardzo mile zaskoczony. Ceny bardzo przystępne i sporo niższe od konkurencji . Bardzo wysoka kultura pracowników i wykonanej pracy.

długoletni klient

Naprawdę nie wiem skąd się biorą niektóre negatywne opinie na temat pracy pana Pawła Sudera . Współpracuje juz z nim kilka lat bo wykonywał u mnie juz dwa mieszkania i dom jednorodzinny i nigdy nie było problemów. Zawsze mega fachowo , terminowo i czysto , podłogi zachowują sie bez jakiegokolwiek zarzutu . Pracował również w restauracji moich teściów oraz hotelu szwagra i wszyscy są nim zachwyceni a nasza współpraca trwa już 6 lat. Niepochlebne treści to prawdopodobnie klienci którzy szukaja dziury w całym i oczekują nagle cudownych rabatów a gdy Pan Paweł sie nie zgodzi to wypisują takie komentarze. Przyszli klienci pana Pawła zwróćcie uwage na fakt ze pracuje on latami i obsługuje setki klientów indywidualnych i zawsze ktoś sie taki trafi by napisać coś złego . Rozmawiałem z Panem Pawłem i dlatego pisze ten komentarz gdyż widzę ze setki zadowolonych klientów nie wystawi dobrego komentarza gdyż nie czują takiej potrzeby jedynie ten jeden na stu chce sie zemścić i wypisze coś obraźliwego. Szanowni przyszli klienci Pana Pawła Sudera właściciela firmy Decor Prest apeluje do Was gorąco ze nie ma sensu przejmowac sie głupimi wpisami 2 klientów kiedy setki są zadowolonych i z tego co wiem Pan Paweł wykonywał takze zlecenia o których nawet nigdy nie mówił - WAWAEL, TEATR STARY, TEATR SŁOWACKIEGO, AGH, PWST, SUKIENNICE, APARTAMENTOWIEC COSMOPOLITAN, STARY DOM ZDROJOWY, HOTEL CHOCHOŁOWY DWÓR, SĄD ADMINISTRACYJNY, BIBIOLIOTEKE MIASTA WARSZAWY, CENTRUM KONGRESOWE, GRAND HOTEL,CZęSC GALERII KRAKOWSKIEJ ,BRONOWICKIEJ , MUZEUM HISTORYCZNE MIASTA KRAKOWA , FILHARMONIE KRAKOWSKĄ, OPACTWO W TYŃCU ORAZ WIELE CAŁYCH BUDYNKÓW GDZIE POWIERZCHNIA PODŁÓG DREWNIANYCH PRZEKRACZAŁA GRUBO 1000M2 A BYŁY TO ZWYKLE CAŁE KAMIENICE KTÓRYCH NIE BAŁ SIE WYKAŃCZAĆ W CAŁOŚCI i pewnie wiele jeszcze prac o których nie pamiętam i o których mi nie wspomniał wiec proszę zważyć na moją opinie ze jest to fachowiec z krwi i kości z cudowny zespołem pracowników a nie przejmować się dziwnymi dwoma lib trzema o

pit

dramat tez przejechalem sie na tej firmie odradzam

Paweł Suder

Serdecznie pozdrawiam konkurencje i dziękuje za słowa krytyki. Paweł Suder

Zadowolony klient

Jak ktos jest złodziejem i nie chcge płacic za dobrze wykonaną usługę to potem wystawia takie komentarze!Znam ludzi pracujących u Pana Sudra i wiem ze są to dobrze wykfalikowani pracownicy i angazują sie w to co robią!Oszukanyinwestorze z tego co wiem to nie jest jedyna firma z ktorej nie jest Pan zadowolony,moim zdaniem chce Pan sobie uwić gdniadzko czyims kosztem i jest Pan porprostu nieuczciwy !

2014-10-09 20:40:00

Ludzie omijajcie szerokim lukiem tego partacza

nick

wykwalikowana kadra prezes ok super wykonawca polecam

oszukanyinwestor

Konkurencyjne ceny, ale w trakcie prac okazało się że firma jest niesolidna, niestety zatrudnia przypadkowych ludzi. Podłogi zostały położone niezgodnie ze sztuką (opinia kilku fachowców!), brak dylatacji, podłoga sie odkleja i wybrzusza. Utrudniony kontakt z właścicielem który unika poprawienia błędów i obraża się bo inwestor śmie domagać sie wykonania zleconych prac!!!! Zdecydowanie ostrzegam przed tym wykonawcą firmą Decor Prest i jej właścicielem Pawłem Suderem!!! PS. Salon z ekspozycją znajsuje sie obecnie na ul. Rękawka.

Zostaw opinię o Decor Prest Paweł Suder - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decor Prest Paweł Suder