Opinie o Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jelenia Plast Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jelenia Plast Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Tomcio

Jak jesteś kolegą majstra to masz luz blus a jak nie to za...... Sz a on i tak tego nie doceni. Nie ważne jak dobrym pracownikiem będziesz to i tak nie zostaniesz doceniony.

jadeitowy popiół
@Tomcio

Tak wygląda życie, młody padawanie. Pokieruje nim tak, byś to Ty był majstrem.

@jadeitowy popiół

Piszesz jak byś tak wiele mógł... Zielony budda?

Barbara

Najprawdopodobniej wybiorę się na rekrutację do Jelenia Plast. Chodzi o stanowisko Technologa Procesu. Jakieś przydatne informacje, jak się przygotować?

@Barbara

Najprawdopodobniej nie potrzebują technologów jest ich jak mrówek????

Rrr

Tam trzeba konkret ludzi chcących pracować,i wyobraznia musi być.a ogólnie wyższy angaż tak ale trzeba liznąć produkcji bez tego to (usunięte przez administratora) nie majster...

On
@Rrr

Technologów jest mało... Dlatego jest otwarta rekrutacja...

Plastik

Jak to jest szef kJ na kwarantannie a produkcja pracuje7

XYZ
@Plastik

Tak na kwarantannie, ale pół dnia spacerował po firmie i dopiero jak na niego donieśli że był za granicą to go usunęli z pracy. Dramat!!!

Koronawirus

Jako pracownik firmy Jelenia Plast życzę wszystkim, aby nie zachorowali na wirusa. Chociaż jeżeli patrząc na warunki w firmie to raczej nie jest to trudne. Jeżeli tylko jedna osoba będzie miała wirusa to będzie miał każdy. Brak najczęściej mydła do rąk nie mówiąc o pustych zbiornikach do odkażania i warunkach na jadalni gdzie na weekend nie ma osoby która by chociaż umyła podłogę albo stoliki. Zamykają restauracje, bary, i wszystkie miejsca publiczne, ale zakłady tym nie są?? Kilka set osób przechodzacych przez zmianę wiele osób nie myje rąk jak wychodzi z toalety nawet jak jest mydło o co dopiero jak jego nie ma.... Zamkną zakłady jak już będzie za późno. Oby wirus zaczął się od samej dyrekcji , aby otworzyli oczy na powagę sytuacji. A marnym pracowniką życzę zdrowia i szczęścia w nie zachorowaniu!,!!

Mąż pracownicy
@Koronawirus

U nas w Drexsie też masa ludzi domaga się zamknięcia zakładu bo jest ogromne zagrożenie, 600 osób na zmianie ale jak na razie bez skutku . Podobno ma podpisują petycje

@Koronawirus

Życie...Dyrekcja sie wywinęła nima ich.????my szare ludki do roboty kto sie nami martwi.chociaż my też sie martwimy żeby firma dalej funkcjonowała dobrze tez nam na tym zależy ale nie nasxym kosztem mamy rodziny tez chcemy być spokojni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Jelenia Plast Sp. z o.o.?

Są wszystkie sześć.

Na pewno nie ma 5s daleko od tego jeżeli chodzi o produkcję a jeżeli o styl zarządzania kadrą to chyba w ogóle go nie ma.... Wszystko dzieje się z przypadku niestety

Czy rekrutacja na stanowisko POMOCNIK SZEFA ZMIANY-GONIEC w firmie Jelenia Plast Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno
Asja

Люди не вірте брехні що тут легко робити все повна брехня вони себе захищають оправдовують щоб такий український раб робив на це невиховане польске бидло Так вони нам платять але як які гроші (копійки )за таку роботу А жінки як носили палети так і далі носять За зміну 12 годин можуть раз поміняти а можуть і взагалі забути А відношення поляків ужасне як до скота Умови праці ужасні нема ні де переодіт сь ні помитись А такого поняття як ,ас на обід взагалі нема все на ходу В залі воняє жарко Одним словом ворогу не бажаю їхати сюди І не вірте що тут добре Брехня

DieHard
@Asja

Bydło Polskie, ciekawie piszesz a Ty za kogo się uważasz? Za szlachciankę? Wydaje mi się że należysz do tych 10% którym urosły dwie lewe rece, a Twoja edukacja zakończyła się na automacie do kawy i palarni....i kombinowaniu jak tu co 30min zrobić sobie przerwę. Польська худоба, ти цікаво пишеш, а хто ти думаєш, що ти? Для шляхетної жінки? Мені здається, ви належите до тих 10%, які виросли двома лівими руками, а ваша освіта закінчилася кавомашиною та курінкою .... і поєднуючись тут, як кожні 30 хв.

szef wszystkich szefów

Dobre zarobki i dobra praca. Gratulacje.

Tamara

Przyjęcia są w czerwcu otwiera się kolejna olbrzymia hala produkcyjna do tego czasu trzeba przeszkolić nowych pracowników. Zarobki naprawdę konkretne. Beztalencia nie mają czego tu szukać.

Jelenia
@Tamara

Jak na pracę w systemie 4 brygadowym to nie są konkretne niestety i premia za przepracowane święto od 20 lat taka sama. Śmiech na sali

Ada

Jeśli przyjmuje się w grudniu do pracy i unwoa jest od 1 to są jakieś bony na święta?

Qa
@Ada

Nie

Cześć. Macie przyjęcia na produkcji? Szukałam jakiegoś kontaktu gdzie mogłabym wysłać CV ale nie znalazłam. Pomożecie mi?

Qa
@Kasia

kadry@jeleniaplast.com

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Jelenia Plast Sp. z o.o.?

Rrr

Jakich liderów???niema czegoś takiego teoretycznie miało być takie stanowisko ale niema .wszyscy są tu liderami????

Magazynier

zastanawiam się jak z zarobkami na magazynie szukają nadal i czy jest miejsce na wozkach specjalistycznych ?

@Magazynier

Są przyjęcia nawet na (usunięte przez administratora)sie ogłaszają????

@Rrr

Potrzeba rąk do pracy konkretnych...

@Rrr

Gdzie szukać aktualnych wakatów w Jelenia Plast? Teraz jakieś większe przyjęcia będą?

@Kamil

Ogłaszają sie wszędzie radio i na jelonce

xxx

Podania nie trzeba składać, wystarczy wiedzieć komu dać (usunięte przez administratora) Są na to chodzące po hali "dowody". Podobno na Ukrainie załatwia się w taki sposób stanowisko w tym zakładzie... A kobiety są traktowane jako przykrywka.... Nie każdemu udaje się urlop....

@xxx

Pisanie na forum tego typu plotek chyba nie jest w dobry tonie, nie uważasz? Jeśli możesz dodaj w jakim trybie pracuje zakład. Trzyzmianowym, czy czterobrygadowym?

obserwator
@Kamil

Firma pracuje na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym

Der

Stawlenja poljakiw pogane jak do skota Nema chogo sjuda ixatu tjazko i malo platjat

Aza

Хто не хоче позбутися здоров'я нервів то туди ліпше не їхати Тяжка робота Поляки під машинами не стоять бо там тяжко і жарко сильно в кого давлєніє або серце то убійство Дуже мало платять посередники ще треба на них робити На перерви не пускають за 12 год Робота по змінах чотири в день чотири в ніч Сильний шум від машин в вухах закладає І це за 11.50zl Поляки погано ставляться принижують мають нас за бидло За таку роботу В Україні можна більше получати і ніхто не принижує і не обзиває бидлом Не раджу їхати сюди УЖАС,!!!!!!!!

Ktoś

To proponuję powrót na Ukrainę i prace za 200 dolarów może wtedy będzie lepiej

Qeer
@Ktoś

Ти дуройоб Так тяжко робити на йобаних поляків і по12год в нас можна більше получити Недоумок ти А ставлення ужасне на перерву не пускають хоть роби під себе

Gieroj

Ludzie wredni to fakt, a cwaniakuje każdy. Najgorsza jest KJ z panem G. Na czele. Taki (usunięte przez administratora) i rozpier... jak oni robią przekłada się na ogólną atmosferę. Na przeciw tego co było wcześniej na pewno jest większy porządek. Szkoda że Pan Jens nie wie co się dzieje faktycznie na hali bo dzięki kj rozpierniczy się ta firma. Ludzi na produkcji już jest za mało a biuro urosło bo poprzyjmowali rodzinki innych z biór.

xxx
@Gieroj

proponuję zakup słownika ortograficznego - biur

Gieroj
@xxx

Przepraszam że nie jestem tak wykształcony i elokwetny jak xxx :)

Pracownica
@Gieroj

A co cię boli w KJ? Pan G. obecnie trzyma tę firmę i dzięki niemu jakoś jeszcze funkcjonuje. Gdyby nie on nasz szanowny pan koordynator porozpierdzielałby dawno tę firmę- i do czego dalej mimo wszystko dąży. Została już garstka Polaków , sama Ukraina pracuje. Ile ludzi się pozwalniało to się w głowie nie mieści. Niemcy otwierają granicę, Ukraińce znikną (mam nadzieję) i pan k. sam będzie robił na produkcji. Faktem jest, że dużo ludzi zatrudnionych jest na nieokreślonych bliżej stanowiskach, nie wiadomo czym się tak naprawdę zajmują. Pełno ich jest, a na produkcji nie ma ludzi z jakościówką.

Cedry Libanu
@Gieroj

Tzn. jeśli by nie było KJ, to byłoby dobrze? Tak? Hmm. Tyle że gdyby nie KJ i jej szef, to nie byłoby sprzedaży. To właśnie p. G jest gwarantem naszych wypłat, trzynastek, premii świątecznych i takiej jakości wyrobów że sprzedają się one na całym świecie. A co do ludzi/pracowników to są to tacy sami ludzie z takimi samymi wadami i zaletami co reszta ziemskiej populacji.

Kamil

Czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Jaką umowę proponują?

Powiedzcie proszę ile można zarobić na magazynie jako pracownik wózków widłowych.

Pawelec

I znów wracamy do tego co było, był ktoś kto chciał zmienić i już go nie ma :( Taki lajf. Znowy na produkcji (usunięte przez administratora) a G w swoim żywiole. Pracuje się coraz gorzej.

Weronika75

Jasne, jasne..... wszyscy to nieroby, nieudacznicy i lenie. Tylko pracownicy nadzoru są bez zarzutu! Odpowiedż Obserwatora, taka kategoryczna, świadczy właśnie o tym, że coś jest na rzeczy. Nie można mylić zakładu pracy z (usunięte przez administratora), proszę pana! Niektórym się to zdarza. Zarządzanie ludżmi, to trudna sztuka, nie wystarczy wrzeszczeć i obrażać. Autorytet buduje się inaczej! Tak samo inaczej motywuje się do pracy! No, ale jak osoby niekompetentne zarządzają zespołem ludzkim, to potem potrzebują obrońców, lub same się muszą bronić na forum :):):) Taka dyskusja jest jałowa.

Obserwator
@Weronika75

Sugeruję pani Pani Weroniko, aby takie zarzuty, które wpisywane są na forum były realne a nie zaslyszane od ludzi. Zastanawiam się czy szuka pani wsparcia czy tylko sensacji. Proszę pytać śmiało nas.. Nas ludzi którzy naprawdę pracują na produkcji.,bo takie zaslyszane opowieści nie są już na zbyt wysokim poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Jelenia Plast Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Jelenia Plast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jelenia Plast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jelenia Plast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jelenia Plast Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Spółdzielcza 47
    58-500 Jelenia Góra