Matex Transport S.C.

Opinie o Matex Transport S.C.

Kamil

terminowe wypłaty, ludzie też w porządku

@Kamil

można dopytać o stanowisko i oferowane stawki? jako kierowca to jaką konkretną styczność z zespołem się tu ma tak właściwie? chyba trudno o zintegrowanie większe?

Kamil
@Hanna

jestem kierowcą i da się utrzymywać kontakt zarówno z innymi kierowcami jak i biurem przy zjazdach stawka zależy czym jeździsz, ale porównując z innymi miejscami jest okej

Miś
@Kamil

Darek

polecam prace tutaj, w przypadku pojawiajacych sie pytan zawsze jest osoba, ktore wyjasni dana sprawe. pensja na czas.

Kierowca Bohdan

jeżdże z Matex już 3 rok i jestem zadowolony, lepsze warunki niż w innych miejscach

Super ekipa, każdy otwarty i pozytywnie nastawiony

@Michał

piszesz o biurze teraz? chciałam dopytać czy spedytorzy razem działają czy to jest zróżnicowane ze względu na profil klienta. są ogłoszenia na osoby z językiem włoskim np., itp i ciekawa jestem jak to na aktualne zespoły tutaj się przekłada, dasz znać?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Matex Transport S.C.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Ola

Pracowałam w Matexie kilka lat temu i byłam zadowolona, nie rozumiem negatywnych opinii. Spotkałam się tutaj z dużą sympatią i wsparciem, zawsze będę miło wspominać. Pozdrawiam cały zespół!

M

Fajna ekipa, wszyscy pomocni. Dobre warunki pracy i wypłata zawsze na czas. Polecam

Driver

Również jestem kierowcą w firmie od kilku msc, ogólnie moja opinia jest pozytywna. Polecam

Kiero

wszystko w porządku, wypłata na czas.

K

cudowna ekipa, cudowni ludzie, otwarci i chętni do pomocy dla nowych pracownikow

Renata
@K

K, rozumiem ze jestes nowym pracownikiem? na jakim stanowisku taka pomoc ? byl jakis outsorcing na twoim stanowisku ?

Gosia
@Renata

Ja jestem dłużej i mogę stwierdzić, że ta pomoc jest nie tylko wobec nowych pracowników. Cały zespół jest otwarty, staramy się wzajemnie wspierać, bez względu na staż pracy. Wiemy, że mamy wspólny cel i tym się kierujemy.

Czy w Matex Transport S.C. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Kinga

Tak, firma jest otwarta też na wewnętrze rekrutacje. Mamy kilka osób, które wzięły w nich udział i zmieniły stanowisko. Ogólnie firmie zależy na tym, żeby pracownicy się rozwijali i lubili to, co robią.

Mariusz.A.

Tak jak podwyższyli (usunięte przez administratora)na koniec roku przez kierowców będzie na (usunięte przez administratora)już się buzuje po parkingach.(usunięte przez administratora)tylko Wy tu już zostaniecie.Zobaczcie na busiarzach jakie już stawki firmy proponują i aż się proszą o kierowców.Na stówe 9 starych stąd wypadnie

Mariusz Arendarski

Kolego jeśli chcesz tutaj błyszczeć to miej na tyle honoru i odwagi by przyznać się kim jesteś,jeśli nie wymyśl coś lepszego,nie podszywaj się pod kogoś Trolu

Maciek

firma z bardzo dobrym podejściem do pracownika, nie ma problemu z ustaleniami, a to bardzo cenie, w razie potrzeby wszystko do dogadania.

ponad 2 lata pracy tutaj daje mi pewien obraz firmy, praca fajna, każdy wie co jest jego obowiązkiem, narzędzia do pracy są. jak ktoś chce to na pewno ma tutaj duże możliwości.

Asia
@pracownik

Potwierdzam - jasny zakres obowiązków, dobra atmosfera, spore możliwości. Grunt to dobre podejście.

pracuje w biurze od jakiegoś czasu, zdecydowanie polecam, przyjazna i miła atmosfera , konkret informacji, rozbudowane szkolenie.

@Kasia

hej, napiszesz coś więcej o tym szkoleniu? chodzi tylko o to wdrażające czy coś więcej tutaj oferują?

@Hanna

Nie tylko wdrażające. Firma wychodzi z inicjatywą i proponuje szkolenia. Też jest otwarta na propozycje ze strony pracownika. Jeśli tylko chcesz, to możesz się tutaj fajnie rozwijać.

jezdze juz 3 imiesiac, jest ok, placa na czas, wszystko do dogadania

nowy

zatrudnilem sie calkiem niedawno i jak na ten moment wszystko elegancko, wyplata na czas a to najwazniejsze

pracuje tu od kliku miesięcy, jestem zadowolony, wszystko do dogadania sie , przyjazne podejscie

Stanisław

Pracuje z ta firma od 6 lat, fv terminowo płacone.

Ala

Polecam

Master

W matexie jeździ wielu kierowców którzy pracują tam po kilka lat gdyby te komentarze miał przełożenie na rzeczywistość to tych pracowników by tam nie było, z tego co wiem to na ten moment nie ma żadnej rekrutacji na kierowców więc nie jest tu tak źle ;)

profesjonalny proces rekrutacyjny, miła i przyjemna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Matex Transport S.C. - Kraków

• Jak się pracuje w Matex Transport S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Matex Transport S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matex Transport S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 43 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Matex Transport S.C.?

Kandydaci do pracy w Matex Transport S.C. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Matex Transport S.C.