Matex Monika Sobolewska

Kraków

Matex Monika Sobolewska

Opinie o Matex Monika Sobolewska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ktosiek

Nie zgodzę się, że umiejętności naszego Menagera sprzedaży są marne, czy też jego angielski jest słaby. Radosław jest bardzo ekspresyjną osobą i bardzo pozytywną oraz jest bardzo dobry w tym co robi. Jeśli chodzi o szkolenia - są to bardzo profesjonalne szkolenia opracowane wspólnie ze specjalistami z branży sprzedaży, z którymi mieliśmy przyjemność się szkolić. Pisząc taki komentarz pokazujesz tylko, że nie powiodło Ci się widocznie i chcesz to zrzucić na inne osoby. Nie wiem być może żal Ci że nadal nie jesteś z nami.

Gall_Anonym

Manager działu sprzedaży Mr Super Funny to kompromitacja z jego poziomem jezyka angielskiego na poziomie dzieciaka z podstawówki albo kiepskiego polskiego slangu z Londynu. Szkolenia sprzedazowe w tej firmie prowadzone przez tego typa to jest smieszna sprawa. Pozdrawiam pracowników, jest tam wiele fajnych osób, od których można się wiele dowiedzieć.

Radosław Grzesiak
@Gall_Anonym 08.09.2018 14:20

W odpowiedz na twoją niesłuszną i nie prawdziwą opinie na temat mojej osoby, oraz umiejętności które posiadam w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej nabyte przez wiele lat ciężkiej pracy. Chciałem ci tylko przekazać że anonimowo może każdy pisać, niestety trzeba posiadać odwagę oraz być silnym by pisać pod własnym nazwiskiem. Szkolenie w Matex Transport jest przygotowane oraz przeprowadzone w sposób staranny i zrozumiały dla każdego. Osoby które pracują w firmie po szkoleniu odnoszą sukcesy na poziomie B2B oraz uzyskują bardzo dobre wyniki sprzedażowe co udowadnia każdego miesiąca ciężkiej pracy nad klientem. Pozdrawiam Grzesiak Radosław

ktosiek

Dla mnie oki, pracuje i jest dobrze. Najlepiej kogoś objechać, może trzeba troche popatrzeć na siebie.

Miła

Aktualnie pracuje w biurze i jestem zadowolona. Paca w porządku są wymagania wiadomo jak w każdej firmie. Ale jest tez dużo udogodnień. Pensja zawsze na czas, nigdy nie ma opóźnień, nie to co mój były pracodawca gdzie musiałam się o kasę prosić. Więc być może tak jest, że jakiś niezadowolony pracownik i to pewnie zwolniony robi złe opinie.

Mateusz

Nie rozumiem dosyć dużej dysproporcji między opiniami - albo jest bardzo źle albo bardzo dobrze. Pracowałem w biurze z około 30 innymi osobami, był to raczej stały team. Gdyby było aż tak źle, to firma nie byłaby w stanie utrzymać tylu stałych pracowników. Odnoszę dziwne wrażenie, że negatywy są pisane przez osoby, które zostały zwolniona. Niestety, zawiść ludzka nie zna granic. Osobiście nie mogę nic nikomu zarzucić - ze względu na sprawy prywatne byłem zmuszony zmienić pracę, gdyby nie ta sytuacja dalej pewnie bym tam pracował. Pozdrawiam cały team!

stary

Jestem byłym pracownikiem Matex i nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie. Stanowisko wiadomo wymagające ale jak w każdej pracy. Ja rozstałem się z firmą pozytywnie, niestety zakończenie współpracy było spowodowane przeprowadzką do innego miasta.

Zadowolona

Pracuję w biurze Matex już ponad rok - nie mogę się zgodzić z niektórymi opiniami. Nie spotkała mnie jeszcze żadna niemiła sytuacja, wręcz przeciwnie - doceniają tu moją pracę i pozwalają mi się rozwijać zawodowo. Jeżeli ktoś traktuje prace poważnie, wywiązuje się z obowiązków i gra fair to nie ma powodów do narzekania. Osobiście polecam

Marek

Nie kumam tych ludzi, narzekać to każdy potrafi pracuje jakiś czas już i spoko jest. Kasa nawet luz , atmosfera tez luz. I po co to pisać jak i tak każdy ma swoje zdanie. Ja polecam

Anonim

Witam, Aktualnie pracuję w biurze i jestem zadowolony. Dobra atmosfera i spoko ludzie. Kasa też ok.

Witek

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

HR

Jako HR wypowiem się teraz. Nie zgodzę, że do mnie należy zasypywanie pozytywami negatywnych komentarzy. Przykro jest czytać opinie, które nie prawdziwe. Niestety stanowisko menagera wiąże się z dużą odpowiedzialnością i pracą z ludźmi. być może to stanowisko nie było dla Ciebie, aczkolwiek Twoje kompetencje i umiejętności być może sprawdziły by się lepiej na innym stanowisku. Nie ma co obrzucać błotem byłego pracodawcy tylko trzeba stanąć na wysokości zadania i poradzić sobie z daną sytuacją.

Przemek

Droga Joanno bardzo przykro było mi czytać taką nie na miejscu opinie na temat firmy w której przepracowałaś tylko 6 miesięcy. W każdej pracy na stanowisku managera jest poziom który trzeba osiągnąć i trzeba się z tym liczyć podejmując się wyzwania. Nie prawdą jest droga Joanno że nasza firma stawia cele nie do zrealizowania. Miernikiem sukcesu jest praca z zespołem gdzie nie mogłaś poradzić sobie z zarządzaniem tego poziomu dla tego pisząc ten komentarz który nie uraził firmy tylko każdą osobę z którą miałaś przyjemność pracować. Pracuje z tym zespołem ponad 3 lata uważam że są wyjątkowo kreatywni oraz perfekcyjni w tym co robią. Boli tylko i wyłącznie to że byłaś osobą która stanowiła przyszłość tej firmy a w pewnym momencie sama się poddałaś.

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Matex Monika Sobolewska okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Gonzo

komu sie nie chce pracowac to kazda praca jest zla najlepiej jakby przez tydzien malo bylo jazdy a lykend picie na parkingu taki system wszystkim by odpowiadal.Jak ktos znajdzie lepsza firme to powodzenia firma jest stabilna na rynku pieniadze na czas i jest ok

Co teraz dzieje się w tym momencie w Matex Monika Sobolewska? Ostatni post zamieszczony został 2 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Gogol

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka atmosfera?

zadowolony

Jak najbardziej polecam, pracuję chwilę w Matex w biurze i uważam to za moją jedną z lepszych prac. Ludzie są w porządku, obowiązki też. Pensja jak najbardziej ok.

Paweł

Potwierdzam.Nie polecam.Dużo ukrainców jest.

zonk
@Paweł 19.06.2017 11:14

Nie rozumiem dlaczego to, że są zatrudnieni Ukraińcy ma być negatywem. To tak samo kierowcy jak my.

zonk

Nie zgodzę się z moim przedmówcami, uważam że praca w tej firmie jest bardzo w porządku. Wszystko dobrze funkcjonuje, ja jako kierowca nie mam większych problemów z pracodawcą. Chłopaki w porządku zawsze się z nimi dogadam. Wiadomo napotykamy czasami różne poglądy i sytuacje ale tak jak w każdej firmie, ale najważniejsze to, że potrafimy z nich wybrnąć. Jak najbardziej polecam.

frt

Odradzam !!

lolek

Dramat

byłaNieJest

równiez nie polecam. Minimalne wprowadzenie w obowiązki, pracownik od początku zostawiony sam sobie. Po szczerej rozmowie z przełożonym tekst typu : "po co czekac do końca miesiąca, jak ci sie nie podoba, nie czujesz tego to juz jutro nie przychodz". Umowa zlecenie, jakby celowo, wypowiedzenie przygotowane w 5 min, zero walki o pracownika. Atmosfera kiepska, widać wzajemną niechęć między działami

abc

raczej nie polecam, wypowiedzenie po miesiącu z kiepskim uzasadnieniem tej decyzji

zibi

dedektyw to ty pisales co

Jezus

Grubo się bawicie koledzy. W twarz sobie powiedzcie co leży na sercu, a nie tu i do tego anonimowo.

Manager Przemek obecny kierowca

Cała prawda o P.Grzegorzu.Pozdrawiam nocnego pogromcę nietoperzy.Cisni żubrów, jechac nie spac, zwiedzać

Nocny pogromca nietoperzy

Pan Grzegorz jest b.dobrym i szanowanym pracownikiem,poza kilkoma wybrykami.Rozbil w naszej firmie juz tyle aut,ze ciezko policzyć.Co do paliwa to duzo nie bierze (granice do przyjęcia)Wyjazdy jego trwają po pare turnusów dlatego nie moze narzekać na wynagrodzenie, bo choćby poszedł do fabryki kredek i stał przy lince 24h tez i na pewno na miejscu w kraju pare groszy zarobi.Ogolnie średni kierowca jak na tak długoletni staż w firmie Matex transp.Gmbh.Pozdrowienia i szerokości czuwający nad nim nocny stróż:)

Grzegorz

Witam wszystkich serdecznie. Ja wyrażę swoją opinię tak... Jestem pracownikiem w firmie Matex od prawie 6 lat. Nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie i szefostwie. Wynagrodzenie wpływa na konto terminowo. Owszem jest to firma bardzo wymagająca ale z dużym potencjałem. I wynagrodzenie jest naprawdę uzależnione od wyników pracy. Z szefostwem można porozmawiać normalnie i dojść do porozumienia w wielu kwestiach. Ci co negują firmę to po prostu zostali zwolnieni za przekręty i kradzieże bądź nie wywiązywania się z zakresu obowiązków które każdy pracownik dostaje na piśmie. I Ci państwo co negują firmę niech nie piszą głupot pod idiotycznym pseudo/nick'iem. Robią to tylko dlatego że nie mają odwagi powiedzieć prawdy otwarcie. Przez te kilka lat mojej pracy w tej firmie wiele osób zostało zwolnionych i przyjęto nowych pracowników. Zwolnionych tylko dlatego że popełniali błędy nie dopuszczalne i działały na szkodę firmy i jej wizerunku. Prosty przykład: Większość kierowców zostało zwolnionych za kradzieże paliwa bądź nie terminowe odebranie bądź dostarczenie towaru. A na parkingach i forach będą wypisywać głupoty o złej organizacji pracy bądź nie wypłacalności firmy. Dlaczego? Bo nie potrafią się przyznać że zostali zwolnieni za kradzież paliwa, nie terminowe dostawę towaru itp. Jeżeli chodzi o spedytorów to za nie pilnowanie dokumentacji np dokumentów celnych bądź uzyskania rzetelnych informacji od klienta co do odpraw. Kiedyś jedna z osób ze spedycji została zwolniona bo nie potrafiła takiej dokumentacji i informacji uzyskać od klienta. W wyniku czego auto stało na odprawie celnej w CH 5 DNI!!! Podsumowując. Jeżeli ktoś szuka stabilnej pracy i godnych zarobków to naprawdę polecam firmę Matex Państwa Sobolewskich. Pozdrawiam serdecznie tych którzy nie szkodzą tej firmie i mają pozytywne doświadczenia z nią związane. A tych co negują proszę o nie zawracanie "du..y" swoimi bajkami ludziom co chcą rzetelnie pracow

grzegorz
@Grzegorz 03.11.2016 08:51

Pochwalam to wszystko prawda co piszesz mam na imię Grzegorz i jestem byłym kierowcą MP-trans pracowałem tam 5 lat i nie raz jechałem z kierowcą z matexa w każdym zawodzie znajdzie się baran a tak prawde mówiąc za półtora miesiąca wracam do Mp-trans może się spodkamy

Violka....

Supci firma jestem z nimi od 6 miesięcy i spoko a po 3 miesiącach dostałam podwyżkę wiec nie rozumiem tych co mówią że coś nie tak z Matex Transport - Polecam jak najbardziej dla każdego który szuka stabilnego pracodawcy.

Hanys

no i to mi się podoba synek ......

Miodzio

Widzę że co nie którym się w głowach poj....... Ludzie prace trzeba sobie szanować i tyle. Nikt nie mówił że będzie łatwo a pani Moniak i pan Tomek spoko są wymagają ale też nagradzają proste jak konstrukcja CEPA.

Zostaw opinię o Matex Monika Sobolewska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matex Monika Sobolewska