Matex Monika Sobolewska

Odradzam !!

lolek

Dramat

Paweł

Potwierdzam.Nie polecam.Dużo ukrainców jest.

byłaNieJest

równiez nie polecam. Minimalne wprowadzenie w obowiązki, pracownik od początku zostawiony sam sobie. Po szczerej rozmowie z przełożonym tekst typu : "po co czekac do końca miesiąca, jak ci sie nie podoba, nie czujesz tego to juz jutro nie przychodz". Umowa zlecenie, jakby celowo, wypowiedzenie przygotowane w 5 min, zero walki o pracownika. Atmosfera kiepska, widać wzajemną niechęć między działami

abc

raczej nie polecam, wypowiedzenie po miesiącu z kiepskim uzasadnieniem tej decyzji

zibi

dedektyw to ty pisales co

Jezus

Grubo się bawicie koledzy. W twarz sobie powiedzcie co leży na sercu, a nie tu i do tego anonimowo.

Manager Przemek obecny kierowca

Cała prawda o P.Grzegorzu.Pozdrawiam nocnego pogromcę nietoperzy.Cisni żubrów, jechac nie spac, zwiedzać

Nocny pogromca nietoperzy

Pan Grzegorz jest b.dobrym i szanowanym pracownikiem,poza kilkoma wybrykami.Rozbil w naszej firmie juz tyle aut,ze ciezko policzyć.Co do paliwa to duzo nie bierze (granice do przyjęcia)Wyjazdy jego trwają po pare turnusów dlatego nie moze narzekać na wynagrodzenie, bo choćby poszedł do fabryki kredek i stał przy lince 24h tez i na pewno na miejscu w kraju pare groszy zarobi.Ogolnie średni kierowca jak na tak długoletni staż w firmie Matex transp.Gmbh.Pozdrowienia i szerokości czuwający nad nim nocny stróż:)

Grzegorz

Witam wszystkich serdecznie. Ja wyrażę swoją opinię tak... Jestem pracownikiem w firmie Matex od prawie 6 lat. Nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie i szefostwie. Wynagrodzenie wpływa na konto terminowo. Owszem jest to firma bardzo wymagająca ale z dużym potencjałem. I wynagrodzenie jest naprawdę uzależnione od wyników pracy. Z szefostwem można porozmawiać normalnie i dojść do porozumienia w wielu kwestiach. Ci co negują firmę to po prostu zostali zwolnieni za przekręty i kradzieże bądź nie wywiązywania się z zakresu obowiązków które każdy pracownik dostaje na piśmie. I Ci państwo co negują firmę niech nie piszą głupot pod idiotycznym pseudo/nick'iem. Robią to tylko dlatego że nie mają odwagi powiedzieć prawdy otwarcie. Przez te kilka lat mojej pracy w tej firmie wiele osób zostało zwolnionych i przyjęto nowych pracowników. Zwolnionych tylko dlatego że popełniali błędy nie dopuszczalne i działały na szkodę firmy i jej wizerunku. Prosty przykład: Większość kierowców zostało zwolnionych za kradzieże paliwa bądź nie terminowe odebranie bądź dostarczenie towaru. A na parkingach i forach będą wypisywać głupoty o złej organizacji pracy bądź nie wypłacalności firmy. Dlaczego? Bo nie potrafią się przyznać że zostali zwolnieni za kradzież paliwa, nie terminowe dostawę towaru itp. Jeżeli chodzi o spedytorów to za nie pilnowanie dokumentacji np dokumentów celnych bądź uzyskania rzetelnych informacji od klienta co do odpraw. Kiedyś jedna z osób ze spedycji została zwolniona bo nie potrafiła takiej dokumentacji i informacji uzyskać od klienta. W wyniku czego auto stało na odprawie celnej w CH 5 DNI!!! Podsumowując. Jeżeli ktoś szuka stabilnej pracy i godnych zarobków to naprawdę polecam firmę Matex Państwa Sobolewskich. Pozdrawiam serdecznie tych którzy nie szkodzą tej firmie i mają pozytywne doświadczenia z nią związane. A tych co negują proszę o nie zawracanie "du..y" swoimi bajkami ludziom co chcą rzetelnie pracow

grzegorz
@Grzegorz 03.11.2016 08:51

Pochwalam to wszystko prawda co piszesz mam na imię Grzegorz i jestem byłym kierowcą MP-trans pracowałem tam 5 lat i nie raz jechałem z kierowcą z matexa w każdym zawodzie znajdzie się baran a tak prawde mówiąc za półtora miesiąca wracam do Mp-trans może się spodkamy

Violka....

Supci firma jestem z nimi od 6 miesięcy i spoko a po 3 miesiącach dostałam podwyżkę wiec nie rozumiem tych co mówią że coś nie tak z Matex Transport - Polecam jak najbardziej dla każdego który szuka stabilnego pracodawcy.

Hanys

no i to mi się podoba synek ......

Miodzio

Widzę że co nie którym się w głowach poj....... Ludzie prace trzeba sobie szanować i tyle. Nikt nie mówił że będzie łatwo a pani Moniak i pan Tomek spoko są wymagają ale też nagradzają proste jak konstrukcja CEPA.

Hanys

no i święta prawda chłopaki hanys jest z wami ....... Matex it is okkkkkkkkkk.

jerycho

hahaha Wiosło tyś jest synek groźny ale co racja to racja do roboty się nie chce zapieprzać ale łatwo kogoś oczerniać ... Wiosło brawo TY .

Wiosło.......

No nie ale ktoś ma nawalone w głowie , jestem kierowcą w firmie już ponad 2 lata i nie mam zamiaru zmieniać pracy. Czasami jest ciężko czasami się wkur....... ale co z tego taka praca. dla wszystkich co piszą pierdoły rada demonie do roboty luzacy.

Sanczo

normalnie luzie przerażacie mnie ja pracuje i nic co tu piszecie pokrywa się z prawdą ....

JA....

ja pracuje juz dwa miesiace i jestem zadowolony jak na razie .....

luzny

Ludzie co wy piszecie ja tam pracuje już 3 lata i jest bomba czasami są wymagania ale dupa w kroki i do roboty .

abcd

STANOWCZO NIE POLECAM !!!

Jan65

Ja tam pracuje dla nich od kilku miesięcy jako kierowca i sobie chwale kasa się zgadza i tyle . Robota jak robota każda taka sama jak się chce pracować to się pracuje proste nie .

goska

A jakiego rzędu średnie zarobki w biurze?

Waldi

Jak najbardziej polecam, wynagrodzenie na czas, dobre warunki pracy.

przemek

ja tam jezdziłem dwa lata i sam odszedłem po sie wszystko zepsuło.....nawet zarobki do bani juz sa a wiem bo kumple którzy tam jezdzili tez odeszli przed świętami................nie polecamy

były kieowca

nie polecam

ciekawy

Niech ktoś napisze konkretną opinię o tej firmie, bonie wiem czy wysyłać swoje CV do nich :)))) Jakieś potrącenia? Wyśrubowane normy? Płacą chociaż na czas? Jaki system?

były

Od tej firmy lepiej z daleka

Zostaw opinię o Matex Monika Sobolewska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matex Monika Sobolewska