Opinie o Mammo-Med Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mammo-Med Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mammo-Med Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mammo-Med Sp. z o.o. w Gdańsk

Edzia Nowy wpis

Faktycznie premie tu mogą występować? o nie przynajmniej jeszcze w zeszłym roku spytano, ale nikt jak widać nie udzielił odpowiedzi. Jeśli są to na jakiej zasadzie przyznawane? Za co?

MG. Nowy wpis

Byłem z Mamą na badaniu w Sycowie 9 lutego. Mama była bardzo zadowolona. Z tego co słyszę inne pacjentki również. Za rok na pewno wrócimy na badanie.

Tak czytam te ostatnia opinie dotycząca samego badania od strony pacjentki i zastanawiam się czy jednak pracownikom także przytrafia się czasem gorszy dzień? ciekawiły mnie jakieś benefity na poprawę atmosfery lecz ktoś tu pisał już o stanowisku kierowcy i tym, że w ofercie ich nie odszukał. Co natomiast z innymi stanowiskami? Kiedyś coś pisali o premiach, czy występują?

Małga Nowy wpis

Dzisiaj byłam na badaniu w Sosnowcu obok Plejady. Na badaniu byłam już kilka razy, ale dzisiaj było to bardzo nieprzyjemne,i bolesne, pani, która wykonywała badanie była arogancka, ciągle było coś nie tak a to źle stałam a to za bardzo do przodu kiedy zwróciłam tej pani uwagę powiedział że krzyczę na nią. Tak zmasakrowała mi pierś, że minęło już 6 godzin a coraz bardziej mnie boli. Mam nadzieję, że ktoś z kierownictwa się zainteresuje.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mammo-Med Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
asdf

Dzień dobry czy praca w administracji będzie możliwa? szukam dla siebie w swojej okolicy teraz czegoś i przed chwila forum mi się pokazało. Jakby nie patrzeć do Grunwaldzkiej mam dość blisko, nie wiem jednak czy musze mieć koniecznie jakieś wykształcenie medyczne by moc ubiegać się o prace?

Grażyna

Dzisiaj tj 10 mają 2023 robiłam badanie w Piasecznie k/W-wy w Mammo- Med. Robił PAN, którego serdecznie pozdrawiam ????????‍♀️ bardzo miła atmosfera, bezstresowo, bez szarpania i zadawania bólu, delikatnie wręcz i sprawnie, czego nie mogę powiedzieć o paniach, u których do tej pory wykonywałam badania????

Jola
@Grażyna

Dokladnie tak bylo, badanie przebieglo szybko, sprawnie i bez bólu.Uklony dla Pana wykonujacego badanie.

Kiedy ostatnio było wystawiane ogłoszenie dla kierowcy? Mam jedno przed sobą na C+E tyle ze jest ono sprzed lat, a widzę że jedna Pani też już nad pracą się zastanawiała. w opisie nie zawarły się żadne benefity, wiec ciekaw jestem czy do dziś już jakieś przysługują? I jak oceniacie taki styl pracy? mam doświadczenie ale z innych tras

Halins

Robiłam momografie w Sierakowicach zgubiłam złote serduszko zadzwoniłam do pani i powiedziała że poszukajà.Chciałabym podziękować za uczciwość bo panie znalazły i wysłałały Jeszcze raz dziękuję panią za uczciwość

Katarzyna

Może firma jest ok, ale kobieta która wykonywała dziś mpmografię to czysty (usunięte przez administratora). Proszę zmienić obsługę mamobusu bo nawet fo (usunięte przez administratora) podchodzi się lepiej.

Dorota
@Katarzyna

Co takiego mogło tam zajść, że padła tego typu opinia? Zastanawiam się także nad kierowcą a raczej jego pracą tutaj. Czy prócz prowadzenia autobusu zajmuje się czymś jeszcze?

Iwo

@Kasia Może masz wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje, jaką umowę proponują?

Polecam z całego serca :)

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Mammo-Med Sp. z o.o.?

Xyz

Wszelkie informacje dotyczące przyznawania premii dostępne są dla pracowników u pracodawcy.

@Xyz

@Xyz Osoby zainteresowane pracą w Mammo-Med chcą przeważnie wcześniej uzyskać jalichkolwiek informacji o pracy w danym miejscu. Odpowiedz, ile można tam zarobić?

Patrycja

Słyszałam sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy prowadzą rekrutacje?

Xyz
@Patrycja

Chyba najlepiej skontaktować się z firmą ;)

Ola

Pracuję w Mammo-Med od 2 lat. Po przejęciu firmy przez obecną Szefową, naprawdę wiele się zmieniło. Atmosfera jest wyjątkowo przyjazna. To praca lekka, przyjemna, w młodym i wesołym zepsole. Polecam każdemu, kto potrzebuje zarobić kilka złotych. Nie są to miliony, ale po wprowadzeniu premii płaca jest bardzo w porządku.

Zdecydowanie polecam! Pracuje w firmie Mammo-med od ponad roku i mogę powiedzieć, że jest to najlepsza praca jaką miałam na studiach, elastyczny grafik, ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem, ale jeśli zajdzie taka potrzeba nie ma problemu naniesienia jakichkolwiek zmian, podejście kordynatorki do pracowników bardzo przyjazne, miła i swobodna atmosfera. Bardzo polecam!

Pracuję w tej firmie już od dłuższego czasu. Byłam pracownikiem tej firmy zarówno, gdy prowadzone było przez poprzednie kierownictwo, jak i jestem pracownikiem obecnie, gdy firma ma już innych zarządzających. W obu przypadkach było ok. Obecna szefowa jest w porządku, wspolpracownice bardzo miłe, grafik elastyczny (wielki plus dla mnie, jako studentki), a dodatkowo kierowniczka, z którą zawsze można się swobodnie dogadać i wszystko ustalić bez najmniejszych problemów. Płaca zwyczajna, bez udziwnień, ale jak dla studenta myślę, że wystarczająca. Praca łatwa, spokojna i w przyjemnej atmosferze - czego chcieć więcej ????

Zdecydiwanie polecam ????

Miałam okazję pracować zarówno w firmie Mammo-Med jak i innej konkurencyjnej firmie i mogę śmiało powiedzieć że zarówno atmosfera jaki i podejście do pracownika w firmie Mammo-Med są zdecydowanie lepsze. Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć, możliwość skrócenia lub wydłużenia zmiany w zależności od potrzeb, w razie egzaminu czy nagłej sytuacji losowej nie ma problemu z dniem wolnym, a grafik ustalasz z tygodniowym wyprzedzeniem. No i przede wszystkim przyjazna i swobodna atmosfera! I w ostatnim czasie premie. Według mnie idealna praca dla studenta.

Justyna

Omijać szerokim łukiem. Wyzysk za psie pieniądze. Atmosfera też niewesoła. W odróżnieniu do konkuencyjnej firmy.

Aleks
@Justyna

Bardzo przykre, że ta konkurencyjna firma wystawia opinie. Jakieś poparcie swoich słów, pani Justyno? Btw szkoda, że nigdy Pani w Mammo-Medzie nie pracowała.

Studentka12

Pracowałam tam kilka miesięcy i odradzam bardzo .. Atmosfera panująca tam była gorzej niż zła .. Jedno wielkie plotkarstwo i obgadywanie innych ,córka szefowej bardzo nie miła kobieta która sie o wszystko czepia doszło nawet do tego że miała pretensje, że za często wychodzimy do toalety i mamy wychodzić do niej w czasie przerwy.. Była też taka sytuacja że jak ktoś mówił że nie może przyjść bo ma akurat w ten weekend zajęcia musiał okazać się planem zajęć czy aby na pewno w sobotę ma szkołę. NIE POLECAM

@Studentka12

Atmosferę tworzą sami pracownicy, jeśli dochodziło do takich sytuacji, może warto byłoby porozmawiać z osobami, których zachowanie Ci się nie podoba, bądź zgłosić to kierownictwu? Napisz proszę, czy pracodawca wymagał wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Rozumiem, że grafik był elastyczny?

Marzena

@Justyna, to ostre słowa. Może są jednak jakieś plusy pracy w Mammo-Med? Możesz opisać jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Na jaką umowę można liczyć na początek? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na dodatki ze strony pracodawcy? Zachęcam Cię do dalszych wypowiedzi w tym wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Mammo-Med Sp. z o.o. - Gdańsk

Mammo-Med Sp. z o.o.