Opinie o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz w Rybnik

?

Dlaczego na ich stronie dalzj jest ze wykonują usługi dla SM Nowa skoro mamy innego szefa??? I kiedy poznamy Pana Remigiusza.Jakis numer kontaktowy nic nie wiadomo. Tak jak nie widziały my nigdy szefostwa starego tak i tego pewnie nie zobaczymy. Nikt się nami nie interesuje. Ale dokładać roboty i wymyślać do (usunięte przez administratora) umie. Brak słów.

Podwykonawca
@?

Przeczytajcie sobie dokładnie w internetach co znaczy słowo podwykonawca. Podwykonawca jest naszym szefem ale szefem podwykonawcy jest dalej Pan K..... cz. Czyli w jednym słowie dalej zadzi ta sama osoba tylko wynajem sobie do brudnej roboty następnego pracownika. I już firma nazywa się inaczej więc komentarze na tej stronie powinny się skończyć na to liczyli psyjecie im opinie tym co tu piszecie. Niech Jeszce opłaca następnego oraciwnika do zaktualizowana danych i informacji na ich stronie. Piszę że wykonują usługi dla SM Nowa. No wykonują ale z Panem Bogacz em wspólnie.

Czekam na kontakt

Proszę o kontakt razem coś zadziałał kryho@buziaczek.pl

Godej
@Czekam na kontakt

Z kim zes godol z nikim pewnie a tak komus bez godki dos..ć to nie sztuka umow sie na rozmowy chyba tak trza zrobic a nie ino pluć bo tu ino niefajne rzeczy

Wanda
@Godej

Sory a co da rozmowa??? Co oni niemyslacy że nie wiedzą że do pracy się chodzi by zarobić a nie odwalic kawał roboty dać się wzbogadzic im a samemu dostać parę groszy zero perspektyw na przyszłość i na teraz. Co będzie jak ktoś się rozchoruje w jaki sposób jest zabezpieczony finansowo. Skoro cała umowa to jedna wielka ściema. O czym z nimi gadać?? O co pytać skoro odpowiedź już teraz znam. Nie ma Pieniędzy nic nie możemy. Zastanów się co piszesz i pisz po polsku bo nie jesteśmy na wsi. Jeśli ktoś chce umowę taka ok jego sprawa ale ja bym wolała mieć na umowie to co jest faktem nie fikcja. Pozdrawiam.

Chory kraj
@Wanda

200 euro za miesiąc fizycznej i niewdziecznej roboty.W normalnym kraju pracownik napluł by na taka prace.Uważam że to jakaś kpina,przecież ci ludzie tez muszą żyć przez cały miesiąc.Też uważam jak ktos poniżej napisał, że panie sprzątaczki,powinny być zatrudnione przez społdzielnie,a nie firmy zewnętrzne gdzie kasę zbijają głownie właściciele.

Stawka godzinowa
@Wanda

Nie ma tu takiego czegoś!!!! I niech nikt tu nie podlicza,oblicza i nie wymysla kalkulatora. Bo gdyby była zekoma stawka to by się zmieniała płaca w zależności od miesiąca (roboczych dni więc i godzin to podliczenia i wypłacenia). A tu miesiąc w miesiąc tyle samo. U nas jest trochę więcej niż 1350zl ale nie wolno mówić o tym głośno. Mamy więcej do mycia bo to wieżowce. Umowy by chciały normalne owszem ale nie ma na to szans to co zrobić. A na naszych umowach fakt nawet połowy tego co przerobimy nie ma napisane. Szkoda nie wszystkie mamy mężów emerytów i nie wszystkie do emerytury dorabiaja. Mi brakuje kilka lat a tu tego nie dorobię na pewno ale co zrobić życie.

Firma kogucik

I co ci to da że ktoś pójdzie do pipu jakieś nagle lepsze zarobki będą nawet jak pip wkroczy to i tak tam są takie machlojki w papierach że nawet nie połapią się w tym co i jak już nie wspominając o tym że jak dają rachunki do podpisywania czyli de facto godzisz się na takie zarobki i oszukiwaniu na składkach i podatku najlepiej omijać takie dziadowskie firmy z daleka to zaraz zaczną i lepiej płacić i traktować ludz bo zobaczą że nikt się nie zgodzi na takie warunki ale niestety mamy tych jebanych uprzywilejowanych emerytów górniczych czy mundurowych którzy zamiast siedzieć na dupie wnuki bawić to im ku$@a wiecznie mało i godzą się na takie stawki i umowy bo im już na tym nie zależy i w ten sposób psują rynek pracy szczególnie w ochronie a właściciele takich agencji mają potem niewolników od koloru do wyboru bo pracować gdzieś trzeba a jak warunki nie pasują to spier£₩€ać na drzewo

Bravo
@Firma kogucik

!!!!!!

Borówka

Godziny pracy a wynagrodzenie to dwie sprzeczności i jedno wielkie kretactwo gdyby dali nam parę groszy więcej przy tych godzinach pracy każdy był by zadowolony i nikt by się nie odezwał i nie nagadywal na firmę Ale najlepiej dołożyć godzin pracy bo mało czasu nie wyrabiamy się a wypłata stoi w miejscu coś tu jest nie halooo firmy wynajęte do grabienie liści i trawy na większych obszarach zostały zlikwidowane żeby zaoszczędzić a teraz mu bakamy a grosza za to nie ma tak spółdzielnia nas szanuje chodz wie że i tak jesteśmy dla firmy tania siła robocza no chyba że oni płacą ale pieniadze kradnie nasze szewostwo i upycha kieszenie co teren to inne stawki

Prawda
@Borówka

Tak jest też tak uważamy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Prozba

Zapomnij o drabinkach i podestach ile jest bab u nas na Jastrzębiu ile by tego musiał kupić, policz. Jemu szkoda na konkretne szmatę wydać mopy 2 na miesiąc przy takich hektarach mycia. Chcą mieć polyte ale ani szmat ani konkretnych płynów drabinek ściągaczek. Wszysko kup se sam za te marna wypłatę. A cztery klatki wieżowca to okien od groma. I jeszcze za to nie płacą.

Komentarz
@Prozba

Środki faktycznie są daremne. Bańka płynu czasem jeszcze dadzą butelkę ajaxu. Jedna pieluch, jedna mikrofibra i 4 mopy gdzie osoba która myje schody dodatkowo musi nim też je umyc. Po tygodniu pucowania mop jest czarny i nie nadaje się do niczego a ludzie zwracają uwagę że śmierdzi. Karza je prac.. Co jest śmieszne. Teraz okres mycia okien lamperi gdzie przydał by się konkretny płyn do szyb, ręczniki papierowe albo szmaty do polerowania i mycia na mokro, drabinki.jakis proszek bądź mleczko do lamperi i przedewszyskim ciepła woda. O tym niestety można zapomnieć. Ta firma to czysta kpina.

Okna

Ta firma jest już ponoć ponad 20 lat na rynku więc ja się pytam nie mieli dość czasu kupić sprzątaczkom drabine i podestów do mycia okien tylko dalej baby stoją na taboretach krzesełkach itp oczywiście wszysko stare chybotliwe przyniesie z śmieci. Niektóre z domu drabinki przynoszą ale te co dojeżdżają albo mieszkają dalej nie mają takiej mozliwosci. To już jest przesada mycie okien a tu ani sprzętu ani szmat cholera opamietajcie się w tym Rybniku bo zaczynamy mieć już dość. Koleżanka dziś spadła z tabireta dobze że nogi nie złamała.

Lodzia
@Okna

Dobrze ze przez okno nie wyleciała. U nas na wieżowcach okien do mycia od groma. I też człowiek skoko na starych krzesłach. A szmat czy innego sprzętu do okien jak nie było tak nie ma. (usunięte przez administratora)

Okna
@Okna

Teraz myjymy okna zaś na swieta i co nam dali do tego nic dalej na stolkach dalej brak szmat ciepłej wody konkretnych środków. Wszysko kupnsam albo z domu przynieś. Wodę tragaj przez pół osiedla możesz zapomnieć o punkcie gdzieś bliżej klatki która masz umyć. Śmieszne.

Da.
@Okna

Mam pytanie po co ten cały podwykonawca skoro dalej szefostwo to samo. Nam nie mają niby z czego zapłacić godziwego wynagrodzenia a jemu maja skąd pensje wypłacić. Wszysko to jest żałosne. Na kolejny etat jest. Ale żeby nam dać normalne umowy z najniższa krajowa to nie. I na odzież zimowa po 50 zł rzuci. Co do środków faktycznie tragedia. Chcą mieć pokutę okna wyszorowane lamperie a a'i szmat ani płynów mleczka czy proszku. Ja nie kupię za swoje jak robią inne dość tego nie umyje bo nie mam.czym .na kraeselku też stawać nie będę jestem starsza boję się.

Hahah

Mogli by już skończyć z tym całym prezesem. Dać człowiekowi umowę o pracę o etat na 8 godzin. Kto to widział 1350zl a roboty w bród. Liście odśnieżanie mycie okien kilka razy w roku. Roboty na 8 godzin ale ma być zrobiona przez 6 dlaczego??? Żeby szef nie musiał nam płacić jak się należy i dawać umów nie smieciowych. Smieciowki miała być zlikwidowane a dalej są i to na potęgę. Niech się za to wezmą w końcu ludzie bo to się nie skończy ten wyzysk musi zostać zamknięty. A zmiana podwykonawcy to kolejny unik szefa żeby umyć ręce. Podejrzewam że dalej w Rybniku kombinuje i to on nadal jest głównym wyplacajacym Nie oddał by połowy Żor i Jastrzębia od tak to jego żyła złota.

Zmień pracę
@Hahah

Zamiast narzekać zmień pracę i skończ liczyć na cuda w tej firmie. Też dość długo pracuje i kiedyś ludzilam się że coś się w końcu zmieni na lepsze że będzie po ludzku, przepisowo. Lata lecą czlowiek ma coraz mniej sił a praca ciężka, pomocy w postaci maszyn czy czegoś w tym stylu co kot naplakal. Wymagania jak ktoś wspomniał wysokie i że strony(usunięte przez administratora)i ze strony spółdzielni nieadekwatne do umowy i zarobku, ale zamiast narzekać i pisać posty które na nich nie działają bo w tym momencie zmieniają pod wykonawcę i liczą na zaprzestanie dodawania tu komentarzy po prostu znajdź prace lepiej płatna z normalną a umowa nie pokombinowana i tyle. Jest jej pełno może o innych charakterze ale jest. Nikt tu nie trzyma nikogo na siłę.

Fałsz i obłuda

Na czysto powinno być 14 bo składki są groszowe i nic się tu nie liczy do emerytury naprawdę ta umowa możemy se tylko podetrzec tylek bo jak się ją daje do przeliczenia na emeryturę to nic z niej nie ma. Jesteśmy pracownikami jak mamy zdrowie. Ale jak człowiek zachoruje może zapomnieć o l4 czy urlopie którego nie ma bo jest bez wypłaty . I to nie ważne że codziennie się do pracy przychodzi na 6 godzin, to nie ważne. Nie masz zdrowia to cie nie ma. Są tu kobiety co pracują już po kilka lat i co z tego tytułu maja???? Wielkie nic. Satysfakcję że dali zarobić innym. Jakie my zabezpieczenie mamy jako pracownicy n A teraz na później... Żadne. Wycfanili się dali umowy smieciowe które ni jak mają się do tego co być powinno. Skrocili czas pracy do 6 godzin a człowiek dalej robi tyle samo. Przez cały dzień zrobi się roboty tyle co niejedna na etacie nie zrobi. Porobili ogródków, i teraz trzeba zasowac. A wystarczy popatrzeć jak się szanuje pracowników na państwowej w innej spółdzielni. Jaki mają sprzęt, bez całej tej masy żeczy które se w ADMS wymyślają. Nowa i cały ten prezesik razem z naszym to (usunięte przez administratora) i wyszyskiwacze niech se sami na smieciowce robią.

Zmienili niby wlasciciela

Ale to pic na wodę dalej nami zadzi ten sam szef a wymyślił se podwykonawce bo chciał się od czegoś wymigac teraz nazwa inna ale zadzacy dalej ci sami po prostu za dużo było syfu o tej firmie firma jest dalej kretactwa też a. Nazwa inna i tyle w tym temacie

My wiemy
@Zmienili niby wlasciciela

Nie jesteśmy ciemniaki wiemy.... A brygadzistka dalej ludzi traktuje z góry. Całe to Jastrzębie i kierowniczki to nic tylko traktowanie nas jak tania siłę tobą za do wykonywania ich śmiesznych pomysłów i planów. Żeby chociaż z tego było gidne wynagrodzenie. To by się człowiek nie odzywał. Chociaż ba razie baby są cicho bo wykończone robota ale pod koniec roku zaś sie zacznie. Jedna pani powinna być zdegradowana. Pani która pomiata nami.

Czy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz organizuje staże dla studentów?

Praciwnik

Nie organizują żadnych staży... Tu nawet nie ma szkoleń bhp i innych przepisowo ustawowych rzeczy. Przychodzisz pracujesz zarabiasz grosze dajesz się wzbogadzac innym i pozwalasz się źle traktować

Na jakie benefity można liczyć w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Nic od nich nie dostaniesz

Wszysko kupujesz sobie sam od ubrań po środku czystości bo to co tu dają do mycia to śmiech na sali a czysto chcą mieć jak by płacili kokosy nie ma tu nawet najniższej krajowej. 1350 zł za miesiąc pracy nie ważne e 6 godzin dziennie roboty tyle że człowiek by to przez 8 godzin nie przerobili ale się wycfanili skrovili godziny by zaoszczędzić a roboty coraz więcej wymagania jak by umowę o pracę dawali a slizciowki i tak pokombiniwane

A ja uważam, że niektórym najlepiej wychodzi marudzenie więc się tu rozpisują.

zainteresowany

Gdzie można znaleźć wasz zakres obowiązków?, czy takową rzecz wogóle panie posiadają dołączoną do umowy bądź udostępnioną do wglądu pracownikom zwłaszcza nowym??Czy faktycznie maja panie ustalone godziny pracy? Których muszą się trzymać. Czy faktycznie nie mają panie płacone 13zl za godzinę?? Czy faktycznie godziny na umowie różnią się od tych faktycznych, czy posiadają panie aktualne badania okresowe i szkolenia bhp?

Dziwne
@zainteresowany

To od kiedy stawka godzinowa jest 17,85 brutto nie słyszelim

Lodzia

Nauczyciele strajkuja może i my zacznijmy domagamy się normalnych umów. (usunięte przez administratora) Nic do emerytury, nic na teraz. Jeszcze niedawno człowiek harowal 7 godzin dziennie za 800zl.teraz wielece dobrzy się zrobili i skrocili o godzinę i podnieśli do 1350 zł abo i więcej co niektóre. Może coś z tym zróbmy baby.

Uchybienia

Teraz okres mycia okien jedne już mają porobione inne są w trakcie, i tu kolejny problem czym myć. Jak co roku nie dostajemy na ten cel nic. Jedna pieluche i jedna szmatke z mikrofibry. To jest hanba. Na tyle okien 4 klatki wieżowca. Zacznijmy od tego że pieluch kompletnie nie nadaje się do polerowania szyb. Wszysko trzeba se w swoim zakresie przynieść ręczniki papierowe, jakiś konkretny płyn do szyb, czy szmaty zakupione w ciucholand ach zrobione z starych poszewek czy wziętych z własnego zapasu bo i tak się zdarza że dziolchy przynoszą własne poszewki z domu i tak rok w rok. Szkoda gadać.

Szok

Nie mogę już czytać tych debilnych komentarzy dlatego pierwszy i ostatni raz się wypowiem. Jestem ciekawa dlaczego? Skoro tak bardzo ktoś tu ciągle broni firmy szefostwa i tego nedznego zarobku, umowy są inne niż zeczywistosc, dlaczego na umowach nie są napisane prawdziwe godziny przepracowane a tylko połowa jak nie mniej. Dlaczego pieniądze są na umowie inne niż w kopertach. Skoro wszysko jest jak być powinno i ktoś tu podaję jakiś kalkulator na jakiej podstawie jest obliczany dochód dlaczego nie mamy normalnych umów albo o pracę albo zleceniowek z faktycznymi przerobionymi godzinami. Po co te machlojki skoro jest tyle ile się należy czemu to ukrywacie. Czemu oficjalnie tego tym kobietom nie napiszecie na tych nedznych smieciowkach. I dlaczego dochody różnią się między dziewczynami a pani W.... a daje ile jej się podoba. Co jest grane????

Bo.
@Szok

Bierze dla siebie takim to wiecznie mało!

Marlek

pracuje w tej firmie od listopada 2018 i z moich obserwacji które do tej pory zaobserwowałem to jest straszne to co się dzieje z ludźmi moja brygadzistka stosuje Mobbing stosuje długo trwałe nękanie pracowników poniża ludzi ośmiesza w oczach innych izoluje ludzi w brygadzie prawie wszyscy donoszą na siebie nawzajem, nigdy w żadnej pracy nie doświadczyłem takich uchybień a pracowałem w wielu firmach. Może zacznę zbierać stosowne dokumenty i spotkamy się w sądzie ?

Zgadzam się!!!
@Marlek

Jeśli robiłaś u Wandy to jest tak jak piszesz. Również to odczulam a pracowałam krótko. Na osiedlu gdzie robiłam nikt nie chce być, z racji tego że ona tam mieszka i wlazi w tylek wsayqkimkacznie z adms. Ma swoje faworytki które chodźbym nie wiem co są chronione, a inne za nie zasowaja. Picie kawy do 7 i siedzenie na wiaderko gdzie inne muszą zapizprz1c bo są nowe i na celowniku za te grosze. Kopert nie wolno pokazywać temat tabu, bo daje w nie ile jej się podoba jedne więcej drugie mniej a znajoma na Jastrzębiu ma też inaczej.Firmie nic nie zrobisz tyle lat okradli i nadal będą, chyba że się faktycznie dziolchy zbiorą. Ale brygadzistka niech w końcu odpowie za Mobbing przez duże M.

Dajcie spokój

Piszesz głupoty nic nie jest dobze. Jedne zarabiaja mynij inne więcej. Do o co nie którym więcej w kopercie żeby nie podpadlo że każdy w firmie ma tyla samo. Ale o tym się nie dowiesz bo lista plac a koperty to duża różnica. Jedne się po cichu przyznają że mają kilka stowek więcej inne nie, bo się boją to stracić. A robimy wszystkie tak samo. Ja już kilkakrotnie od znajomych z innych terenów słyszałam że mają więcej bo mają wieżowce dużo mycia i tak dalej. Wia.... a to kombinatoryka jak by to była jej firma. A potem dziolchy się nie umiom dogodac i się władzom. Dzięki naszej brygadzistce. Pani już podziękuję my.

Damesa
@Dajcie spokój

Ta firma to dla niej dojna krowa nie odpuści jak długo się da znam taki typ ludzi. A dziewczynom wciska największe brednie i robi z nich idiotki. Jednej da tyle drugiej tyle i jeszcze dla siebie uszczyknie.

Proza życia...

Pretensje do rządu i polityków, bo to dzięki nim w Polsce jest jak jest. Pensja sprzątaczki w tej firmie to realia takie jak wszędzie. Nigdzie nie zarobisz więcej koleżanko takie życie taki fach, a jak chcesz kokosow to do szkoły podnieść swoje kwalifikacje na wyższe stanowisko. Jestem wdzięczna. Też bym chciała by sprzątaczka zarabiala 3 tys ale to nie realne nigdzie w Polsce.

Niewdaizczni..

Dokładnie tak. Proponuję pracę na produkcji 8 godzin przy taśmie na nogach, bez możliwości odpoczynku bo coś boli. Z przerwa śniadaniowa 15 minut i z brygadzistka za plecami. Tam będziecie rozliczani z każdej godziny, a z tych co was nie będzie nie będziecie mieć wypłacone. Jak będziecie chciały wolne wezniecie urlop oby wam go starczyło a nie tak jak tu ktoś porobi i idzie a zapłacone ma za cały dzień. Dodatkowo w niektórych firmach trzeba robić weekendy a tu mamy wolne. Czego Jeszce brakuje chyba większej kontroli dla tych co mają za dużo czasu bo zamiast sprzątać piszą komentarze durne i na internecie siedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz - Rybnik

• Jak się pracuje w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Zobacz opinie na temat firmy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Kandydaci do pracy w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz
1.4/5 Na podstawie 278 ocen.
  • Energetyków 5
    44-200 Rybnik