Opinie o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz w Rybnik

Ludzie

My to wszysko wiemy, nie jesteśmy głupie nieuki. To że nas tyle lat się oklamuje i wykorzystuje wiemy, godzily się bo robić trzeba a z robotą wiadomo jak jest. Lepsze to niż nic, ale jak człowiek widzi że wszysko idzie do góry, przepisy się zmieniają, gdzie indziej wykonując te sama robotę maja płacone normalnie. Najgorsze jest ze tak jak tu ktoś napisał pracujemy jak by my na etacie były,a traktuje się nas jak pracownika drugiej kategorii. Bo w oracy człowiek jest codziennie, czasem już o 5 nie raz kończy później bo roboty tyle że się człowiek 'a prawdę nie wyrabia a w ADMS chcą mieć zrobione i już. Człowiek ma urlopu 10 dni i Jeszce ci wygaduja że ci się tak naorawde nie należy, że zabiorą. Nie ważne że człowiek wykluczony i po roku jak weznie na lato te parę dni to i tak niewiele. Koleżanki robią zastępstwa to co ich to obchodzi bez ofaciwnikow nie zostają. Zrobione jest. Chorować też nie wolno, no jak się rozchorujesz i ci trzeba wolnego już brygadzistka komentuje. Więc baby robią nie raz chore z gorączka bo l4 się nie bierze bo się jest bez pieniędzy wtedy. To jest tragedia. Kolezanka odeszła robi teraz w górniczej spółdzielni chwali se ma umowę ale ciężko się dostać że względu właśnie na godne warunki

Radca prawny

Drogie Panie... Gdy praca jest wykonywana w miejscu i czasie wskazanym przez pracodawcę oraz pracownik jest podporządkowany kierownictwu pracodawcy, to mamy do czynienia ze stosunkiem pracy. Zatrudnianie na inne rodzaje umów w sytuacji, gdy są spełnione kodeksowe warunki pracy etatowej, stanowi złamanie polskiego prawa i powinno być karalne.Od lat łamane są przez tysiące firm te przepisy. PIP też mam małe pole manewru ze wzgledu na przepisy i to że to defakto sąd decyduje czy prawo w tym przypadku zostaje łamane a szkoda.. co nie znaczy że zgłaszając to nie jest się w stanie nic zrobić. Trzeba udowodnić że faktycznie następuje tu stosunek do pracy. Namawiam was do złożenia odpowiednich dokumentów do PIP bądź sądu pracy. Warto walczyć.

Pracownicy

Drogi szefie (kim kolwiek jesteś, gdzie kolwiek jesteś) mamy nadzieję że w tym roku dostosuję sz się do norm i przepisów i chociaż podwyżkę dostaniemy już w styczniu a nie znowu pół roku później. Chociaż tyle daj,skoro na umowy nie mamy co liczyć i na najniższa krajowa. Pracownicy.

11 zł na rękę za godzinę
@Pracownicy

Tyle powinno być brutto to 17 zł

Nie ma!
@Pracownicy

Niech daje umowy i szanse na emeryturę oraz godna wypłatę,albo niech sam (usunięte przez administratora) nicza za te grosze na tej poklamanej smieciowce. A jak już ją daje niech pisze na niej faktyczne przerobione godziny i za nie płaci stawkę która się należy. A nie płaci grosze chodź składki płaci w złotówkach. Wszysko pokrecone umowy oszukana czemu skoro twierdz że płaci ile się należy. Boi się wyszło by że robimy dziennie tyle samo, a nasza praca podchodzi pod umowę. Bo na takich zasadach robimy.

Smieciowka
@11 zł na rękę za godzinę

Kobitki kochane ta cała podwyżka i tak wam nic nie da... Za mało godzin by zarobić godnie, dlatego nam ja wciskają a pracujemy na zasadach jak na etacie. W tej firmie nigdy człowiek nie dostanie ani najniższej ani umowy. Dlatego wciskają tyle lat te parszywe umowy. Bo mają tania siłę robocza płacą grosze a robota zrobiona. Pieniądze zaoszczędzone idą do ich kieszeni a my pracujemy na warunkach etatowskich, wykonujemy ciężka robota tylko trochę szybciej bo się trzeba zmieścić w 6 godzinach.

Pod SM
@Smieciowka

Na innych osiedlach baby robią to samo a mają umowy i ponad 2 tysiące. Jak to jest, kto mi odpowie. Dlaczego inne spółdzielnie umieją tym Panią dać godne i ludzkie warunki bytu, a w tej jednej spółdzielni robi się takie mecyje. Za chwilę zaś nam skroca godziny roboty żeby Jeszce mniej zapłacić, bo jest podwyżka. Oni nic nie stracą a my będziemy dalej zarabiać grosze. I nic tu nie da stawka godzinowa że jest większa.. Za mało godzin człowiek robi żeby uzbierać chociaż 1800zl.. Ta firma absolutnie nie oferuje warunków aby godnie żyć nawet na najniższym poziomie... Tyle lat ludzie charuja wszysko idzie do przodu a tu dalej te same przekręty

Gosia
@Nie ma!

Myja schody bez umowy zarobiom grosze płacom od klatki.

Umowy

Połowę osób pracujących w tej firmie nie ma umów! Mimo że pracują kilka rokow. Ja się pytam skąd w takim razie są dla nich pensje. Przyjmuje się też dodatkowo ludzi do grabienie czy innych prac w przypadkach jak się baby nie wyrabiają i te osoby mogły by faktycznie miec zleceniowki też ich nie mają. Niektore baby robią tu już lata i ciągle na smieciowkach oczywiście poklamanych. Kupę kobiet już nie robi ale wspomina jak było człowiek robił po 7 godzin czasem więcej jak roboty bylo dużo a zarobek był 600zl.. Lata oszustw na umowach i dochodzie. Tak naprawdę powinnyśmy mieć umowy o pracę bo to jak pracujemy na jakich zasadach i ile tego jest by na to wskazywało. Inne spółdzielnie dają swoim dozorczyniom godne warunku tylko w tej takie coś. Pracownika najniższego szczebla nie dość że się wykorzystuje do wszystkiego bo na umowie pisze ze obowiązków mamy od groma to jeszce wynagradza za to pensja poniżej godnej 1350zl myjki maja kilka złoty tylko. Umowy smieciowce bez szansy na emeryturę czy w razie l4 konkretnej wypłaty.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Dosc

Do puki będą dawać te smieciowki z stawka godzinowa nie będzie nigdy dobrze drogie panie. Nie zrobicie nigdy godnie, chyba że będziecie pracować po 12 godzin dziennie to może uzbiera się jakoś konkretną kwota.na tym prezes bazuje... Dlatego tyle lat ten proceder trwa. Gdyby dam normalna umowę już można powiedzieć że jest po ludzku, i nie ważne że straszą 45%procentowa podwyżka w sklepach, redukcja etatów, czy skocenizp czasu pracy, bo to grozi przez podwyżkę pensji minimalnej. Według rządu to za dużo wystarczy poczytać. Ta pensja minimalna już w jakiś sposób człowieka trochę ratuje, już jest po ludzku przepisowo. Ale nie zrozumieją tego ci przy korycie bo oni żyje za kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie . SM nowa dla której pracuje nasza firma i oba prezesiki nasz i spółdzielni przykładają do tego rękę. Nie od dziś się mówi że spółdzielnie to jedne z wielu instytucji stworzonych do wznigacaniu się na cudzym nieszczęściu ale Nowa już przesadziła.

Pracownicy

Pracujemy od godziny 6-12. To chyba 3/4 etatu a nie umowa zlecenie na ktorej wyraźnie napisane ze po zrobieniu idziemy do domu .Tak wogule to szkoda gadać tu nic się nie zmieni zawsze znajdą coś żeby się wywinąc albo postraszą żeby siedzieć cicho na nic to wszysko jedna wielka niesprawiedliwość (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie ogólnie co miesiąc to gorzej.

Sprzątanie

(usunięte przez administratora) Nie idzie na to patrzeć tym bardziej że trwa to tyle lat i nic się wiedzę nie zmieniło, a kiedy ja odeszłam. Żal tych kobiet. Szkoda że ta firma nie szanuje pracowników i tak nisko ich ceni. Szkoda że nasze państwo i przepisy dalej pozwalają takim po ravidawcom i firma funkcjonować na rynku i są oni bezkarni. Uważam też że osoba która zatrudnia i wynajmuje takich zło..... i a tagze te firmę powinna tagze za to odpowiedziec. Ponieważ to powoduje napędzanie właściciela tej firmy do dalszego kombinowania i wykorzystywania łuk prawnych do tego by das zarobić tylko swoim co są przy korycie. Smutne. Ze was ludzie sumienie nie gryzie, jeszce teraz przed świętami.

adms

Pretensje miejcie tylko do swoich brygadzistow i właściciela firmy to oni Was okradają !!!! My mimo najniższej propozycji na przetargu i tak proponujemy należytą cenę za waszą pracę dlatego też wymagamy i ,,wymyślamy''jak ktoś to napisał gdyby wasi przełożeni Was nie okradali miały by Panie średnia krajowa proszę zorientować się ile zarabiają rządzący i zastanowić się z czyich pieniędzy mają oni wynagrodzenie i premie służbowe auta paliwo i abonament tel.

wiktor
@adms

" Sprzątaczki powinny być pracownikami spółdzielni. W SM NOWA firma sprzątająca zajmuję się porządkiem w blokach i jego obrębie. Jak to bywa w spółkach Z O.O. tego typu pracownikom mało się płaci jest ich za mało i efekty jakie są każdy widzi w swoim bloku. "

Petycja
@adms

Chyba trzeba wystosowac pismo do prezesa spółdzielni, bo tu nic nie wskuramy kobiety. Skoro inne adms umieją przyjmować i płacić w miarę godnie niech on też zacznie. Kiedyś tak było. Szkoda że się zmieniło. Nasza brygadzistka też sparztala ale wtedy właśnie były sprzątaczki pod adms przyjmowane. A jak weszła ta genialna firma nagle pani brygadzistka się zwolniła i awansowała na kierownicze w tej zlodz.... j firmie. Mam pytanie pani Wando robiła by pani za te pieniądze teraz na te umowę. Mając małe dzieci i rodzinę na utrzymaniu,jak kiedyś. Watpliwe. Nie rozumiem jednego droga pani jak można zasłaniać się wiara i mówić że na nic nie ma się wpływu, że ma się umowę jak my i może jeszce te same pieniądze. Śmieszne. Jakim trzeba być człowiekiem żeby bronić tych którzy wykorzystują nas i bez mrugnięcia okiem dawać nam podpisywać te przedziwne umowy, i dawać w kopertach te śmieszne pieniądze. Wymagać od nas, a nasze prozby i bolaczki mieć głęboko gdzie. Przykre to. Niektóre już się na pani poznały. Mam nadzieję że coraz więcej tych naiwnych Pan które myślą że nie warto nic zmieniać zrozumie jakie mają prawa. Wesołych świąt brygadzistko. Pani ma pewnie za ci je zrobić. Bo my nie.

nie fer!

Nikt nie ma prawa obrazac ludzi!To zasady w naszym pieknym kraju sa chore a nie ludzie.Ja stracilam prace ktora bardzo lubilam i nie moja w tym wina ze tak nie uczciwa firma wkrecila sie,czy wiecej(wygrala przetarg)obiecujac zlote gory.To wlasnie z ta firma trzeba zrobic porzadek by inni mogli spokojnie pracowac i robic to co lubia. Precz z Ładem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lucyna
@nie fer!

Może nadejdzie czas i ta złodziejska firma zniknie z powierzchni ziemi. Szef lata samolotem, a my pracujemy za grosze by miał na paliwo do niego. Tyle lat oszustw j kombinowania ten cały PIP powinien być zlikwidowany bo nic nie robi. Następna instytucja jak ta firma co zarabia na nic nie robieniu a tylko udawaniu pozorów że wszysko jest ok.

farfocel

Ludzie rządzący nie maja o niczym pojęcia co się dzieje jaka jest rzeczywistość jakie mamy bolączki problemy co nas denerwuje przeszkadza nie pasuje pod szewstwem jest jeszcze inna grupa tag-zwani brygadziści i reszta koryta czy kiedykolwiek skontrolował was porozmawiał ma od tego ludzi którym płaci konkretna kasę za te machlojki on nie ma czasu na głupoty musi wydawać nasze pieniądze to oni maja brudy w zalążku zatrzymać blokować wycieki uciszać gęby nie ważne jakim sposobem bo jak nie poleca oni razem z nim bo oni to całość wielkiej siatki wiec on myśli ze u niego w firmie jest dobrze bo tak mu przedstawiają sytuacje podwładni a oni robią to dlatego żeby zarobić szef zadowolony to i kieszeń pełna a wy kobiety pracujcie bądźcie cicho jak nie pasuje wypad a jak nie po dobroci to się znajdzie spodoba tez pracowałam w takiej firmie a teraz jestem na rencie bo zdrowie mnie to kosztowało

@farfocel

Miało być na ubiór zimowy po 50 zł. Nie dał bo zimy nie ma. Obraził się za wpisy szef chyba. A chce nadmienić że człowiek kupuje wszysko sobie sam od płynów po mopy czy nawet czasem sprzęt ogrodniczy. O ubiorze nie wspomne, buty ida jak woda. Tu nie ma nic, kobiety wory liści na plecach noszą bo wózków a nie ma. Wiadra z piachem w rękach bo nie ma czym przewieźć. Jak chłopaki z adms uzycza jeszce pół biedy. A tak przy okazji pożądane buty zimowe na pewno nie kosztują 50 zł. Łaskę Pan robisz. Przestaniemy kupywac płyny, szmaty mopy nie będzie zrobione i tyle. Będzie zapuszczone, bo tymi śmierdzacymi mopami nawet piwnicy był nie umyla.okien na wiosnę nie bedzizly myć jak nie będzie czym proste. Powoli się kończy nasza cierpliwość.

W jakich godzinach pracujecie i ile dni w tygodniu? Czy tzw. Brygadzistka pilnuje was i kontroluje pracę i czas jej wykonywania. Czy na umowie są napisane te godziny że codziennie pracujecie od - do. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odp

Dziennie prucz sobot i niedziel, chyba że są opady. Od 6 do 12 niektóre już o 5 są i czasem zostaje się dłużej bo roboty tyle. Nasza brygadzistka faktycznie często jest i to trochę przesada bo pilnuje nas starych bab jak by my były conajmniej niemyslace. Co do umowy to czarna magia. Chyba żadna nie ma na niej tego jest z tego co wiem przynajmniej u nas. A znamy się bo pracujemy ulica w ulicę.

Yno
@Odp

Dodej że jak som opady czy gololedz to człowiek czeko na sms bo nigdy nic nie wiadomo i nagle rano dostaje informacje do roboty zrywo się i leci w takich przypadkach ni mo człowiek życia prywatnego. Żyje yno robotom. Bo czy trzeba bydzie is do roboty zależy od szefa czy zdecyduje że zapłaci czy nie. A płaci grosze bo baby w zeszłym roku przy tych sniezycach robiły po 4 godziny a zapłacone miały za wyjście parę groszy.

skwaszona

Prawda jest taka ze jak otworzysz gębę i zaczniesz narzekać bruździć i wymądrzać się domagać się swoich praw,dostaniesz taka ripostę ze cie zatka. Jednym słowem dadzą ci do zrozumienia ze firma bidna szef ledwo przędzie a jego pracownicy dostają zbliżone wypłaty jak my . maja dobrych radców prawnych zajmujących sie kryciem ich krętactw znajacyh kruczki prawne.Gdyby tak nie bylo firma dawno poszla by na dno.Mają dobrych doradców specjalizujacych sie wlasnie w przekretach biznesowych.A w firmie jak w ulu jeden obszar pracuje tak drugi tak niby jedna firma a rodzaj pracy jakosc roznia sie zaleznie od obszaru i miejsca.Jedni zarabiaja 800 drudzy 1000 jeeszce inni mniej lub wiecej. Za uslugo dodatkowe placi nedzne grosze a czlowiek sie ima bo za cos zyc trzeba.

Lusia
@skwaszona

Nie rozumiem jednego, Jeszce niedawno za 7 godzin pracy było 800 zł teraz za 6 godzin jest 1350 zł. Jak to możliwe. Dlaczego miesiąc w miesiąc w kopercie ta sama kwota wymieniona wyżej. Skoro mamy stawkę za godzinę czemu to się nie zmienia w zależności od miesiąca i dni roboczych. I chiala bym wiedzieć jak to sobie kochany szef wyobraża mieć urlopu 10 dni na rok. Nie ważne że mamy smieciowke i nam nie przysługuje ale jesteśmy też ludźmi i przepraszam bardzo ale mamy swoje granice wytrzymałości. Charujemy czy nam się nic nie należy. Teraz nie ma opadów ale jak by były i weekendy i święta by człowiek robił. Pracujemy nie raz będąc chore bo za l4 dostaniesz grosze bo umowa pokombinowana. Miało nie być smieciowek a wy dalej je nam dajecie i robimy na warunkach godnych pozalowania. Takie warunki wytrzyma może ktoś kto przyszedł porobić miesiąc gora dwa. Dorobić. Ale nie długoletni pracownik. Bez urlopu za te grosze w takich warunkach i z takim sprzętem. Brak wszystkiego od środków i sprzętu po ubiór. Wszysko w własnym zakresie dziewczyny same plyny kypuja bo nie mają czym myć. Szmaty i mopy z domu przynoszą. A brygadzistka przychodzi i Jeszce sprawdza czy zrobione nie interesuje jej ze okien umyć nie ma czym. Bo człowiek dostał jedno szmate i banke plynu uniwersalnego. Tragedia po prostu.Chce Jeszce zaznaczyć że za ewentualne odśnieżanie też jest płacone od wyjścia nie od godzin ile nam to zajmuje. Ogólnie żecz ujmując ta praca jest dobra jak ktoś ma potrzebę dorobić na chwilę ale żeby z tego wyżyć na pewno nie. Godzin jest za mało żeby zarobić chodzby najniższa. Umowa z niepełnym godzinami. Pytanie tylko dlaczego nie wpisują wszystkiego skoro twierdzą że płacą według stawek. Myjki od schodów też dostają grosze, nie liczy się im za czas ile robią tylko za ilość klatek ile myja. Pracować tu kilka lat nie wyobrażam sobie za te grosze na tych warunkach, bez urlopu i zwolnienia lekarskiego. Pieniędzy każdy ma inaczej jedne maja dolozone a te co się lubi mniej nie.Probilam chwilę i się zwolniłam znalazłam inna pracę też pod spółdzielnia też sprzatam. Ale mam najniższa mam umowę mam sprzęt i wszystkie mamy odzież firmowa. Mam. Źle wspomnienia z tej firmy człowiek nabawił się tylko kontuzji a jka bolało i trzeba było odpocząć na zwolnieniu nikogo z szefów nie interesowało że będzie po wypłacie. Jesteś ceniony jak robisz jak coś boli jest już problem.

Zosia

Mylam w tej firmie schody zrezygnowałam bo za te pieniądze nie mam zamiaru wysluchiwac obelg od ludzi,bo oni myślą że my zarabiamy 2 tysiące. Sama niejednokrotnie słuchałam jak ludzie gadali że za to robotę to macie tyle i tyle.. Byli w szoku jak się mówiło ile tak naorawde mamy. I na pewno lyjav schody nie ma stawki godzinowej bo tu się godzi nie liczy możesz myć pół dnia a i tak dostaniesz zapłacone od klatki.

Na umowie zlecenie zleceniodawca nie może wam narzucić określonych godzin pracy, ani miejsca wykonywania obowiązków. Czy wy takowe macie?. Czy wasz pracodawca przestrzega stawki godzinowej określonej w przepisach.?.Czy w umowie macie napisane godziny pracy czyli od 6 do 12 jak wspomnieliscie wyżej?. Czy nadgodziny zostają wam wypłacone zgodnie z obowiązującą stawka godzinowa. Na umowie zlecenie zleceniobiorca nie powinien być pod ciągłym nadzorem zleceniodawcy. Czy wy jesteście. Wasze wynagrodzenie nie powinno być niższe niż od minimalnej płacy godzinowej, która wynosi w 2019 roku 14,70 zł brutto, czy wasze właśnie takie jest. Podsumowanie tego co to tej pory jest proste :Zgodnie z prawem etat przysługuje osobie, która ma jasno określone obowiązki i przełożonego wskazującego co, gdzie i w jakich godzinach pracownik powinien wykonywać. W takich przypadkach mówimy o nawiązaniu stosunku pracy, który powinien zostać ujęty w prawne formy przewidziane Kodeksem Pracy. Pracodawcy bardzo często zawierają jednak umowy o dzieło, czy umowy zlecenie, co jest niedopuszczalne i niezgodne z prawem. –Pracodawcy często wykorzystują umowę-zlecenie jako zamiennik umowy o pracę, który stanowi dla nich niższy koszt. Jeśli z treści umowy wynika konieczność wykonywania obowiązków osobiście, odpłatnie oraz w miejscu i o czasie wyznaczonym przez zleceniodawcę, to faktycznie mamy do czynienia z wykonywaniem umowy o pracę. Jeśli mimo to pracujemy na mocy umowy-zlecenia, to takie działanie pracodawcy może być podstawą do ukarania go grzywną w wysokości od 1000 do 30 000 zł na mocy art. 281 Kodeksu pracy, a także do powództwa o ustalenie stosunku prawnego w formie umowy o pracę, co wiąże się z dodatkowymi prawami dla zatrudnionego. Jeśli według was i tego co wynika tutaj jest łamane prawo proszę to zgłosić do PIP i najbliższej jednostki.

Jo

My na niskich blokach mamy mniej ale koleżanki z wieżowców roboty od groma. Jeszcze liści dziolchy zgrabic nie zdążyly a już na okna trzeba było iść w między czasie dalsze grabienie, mycie bloku, lamperi której jest naprawdę dużo , piwnice,. Ogłoszenia do gablot gazetki, czasem latanie po mieszkaniach z informacjami za potwierdzeniem. I za to wszystko 1350zl. Same sprzątanie placykow kontynerowych gdzie niektóre mają po 2 to roboty w (usunięte przez administratora) i smrodzie od cho.... (usunięte przez administratora) i sadzenie co roku krzewów i kwiatuszkow jednorocznych, róż, przycinanie potem tego, grabienie trawy zywpolpotow. Dalej wymieniać . Ty Szefie opamiętaj się Pan już na Boga .

Stasiek

Niech dadzą tym babą normalne umowy i najniższa krajowa. Co to za piniondze co teraz mają. Niech sami sprubuja za to wyżyć. Moja przynosi grosze do emerytury z tego ida złotówki. Jak by nie moja emerytura było by ciężko jej samej. Ponoć prezes tej zakichanej administracji mało płaci. Jaka jest prawda się pytom. Trzeba to naglosnic chyba. To jest już nie pojęte. Robiła bez umowy teraz z łaski naroz jej dali jakąś nedzna smieciowke. A na niej jakieś kwoty który ni jak się mają do rzeczywistości. Jo zech przerobil na kopalni szczęśliwie do emerytury tyle lot. A co by było jak by na kopalni takie umowy dowali. Człowiek by teraz na starość złom zbjyrol.

Kiedy poznamy nowego szefa

Kiedy będzie zebranie, mamy kilka pytań i zadamy na nie odpowiedzi. Czy Pana też nie poznamy tak jak pana poprzednika. Baby nie wiedzą dla kogo pracują a ich odpowiedzi zadawane waszym brygadzistka zostają bez odp. Tak nie może być wymagacie placicie grosze dajecie te smieciowki a nawet nie wiemy jak Pan wyglądasz.

Nie będzie!!!!!!
@Kiedy poznamy nowego szefa

Za dużo głupich pytań byście zadawały, na które brak odpowiedzi. Mogły by zostać nagrane nie wygodne wypowiedzi, które dla was tepakow są do przyjęcia, ale dla ludzi którzy się chodź trochę znają na przepisach były by od razu wysmiane. Ta praca jest daremna. Brak środków a umyte chcą mieć nie ma czym!!!! Kupcie sobie same. Mycie okien brak szmat, podestów, płynów. Mycie lamperi brak szmat i środków do szorowania. Mycie posadzek brak mopow bo 2 na miesiąc to żenada. Ta wypłata jest poniżej godności ludzkiej. 1350zl co z tego że robiły dziennie 6 godzin i nie ma pełnego etatu jak człowiek praez te 6 musi zrobić tyle co niektórzy nie zrobią przez 8, ta robota jest nie zapłacona. Uwlacza godności. Życie sami za te grosze i pracujecie na te smieciowki. Niech nie wymagają więcej niż minimum. Będę robić tak jak płacą a efekty będą takie jakie są do tego środki. Jednym słowem żadne.

2020

Po nowym roku wzrasta srednia. Podejrzewam że zanim my bedziemy mieć te najniższa na umowę co jest teraz to co co mają teraz najniższa będą zarabiać 3 tys. Szkoda gadać. Pracy jak na etacie a umowa i wypłata jak by człowiek robił pół. Niech przyjadą pograbic liście, umyć te okna, poplewic te ogródki itd. Nie wiedzą co robiły no nigdy nikt nie był się przedstawić zobaczyć. Najlepiej zucic ochlapy umowę sieciowa na 6 godzin. A baby robią roboty jak na etacie tylko w krótszym czasie.

Ład komplex

Cała ta firma jest nie potrzebna. Powinno być jak kiedyś sprzątaczki były przyjęte pod Nowa miały umowy robiły 8 godzin nie było by problemu. Po co ktoś wogole wymyślił takie coś. W innych spółdzielniach jest normalnie i jest dobrze funkcjonują nikt nie narzeka. A jak już chcą firme niech dadzą taka co przyjmuje na normalnych warunkach i płaci ile się należy. Nie nauczą sie nigdy do puki nie zacznie im brakować pracowników. A nie będzie brakować bo zawsze się znajdzie jakas głupia stara schorowana babka.

Pracowałam w tej genialnej firmie i widzę nic się nie zmieniło. Teraz pracuje pod inną adms na umowę o pracę 8 godzin jestem przeszczesliwa. Musiałam się na te prace naczekac ale warto było. Tu pensja godna i sprawiedliwa tam za to bakanie grosze. Robię tu tyle samo albo i mniej bo nie ma ogródków, do pomocy chłopaki, nie ma zywoplotow. Jest dobry sprzęt super hemia nie to co tam jedna (usunięte przez administratora) i litr płynu na miesiąc. Soli na zimie ile trzeba tyle dają tam 3 worki od biedy. Ta firma powinna być dawno zamknięta. A lokatorzy powinni wiedzieć za jaką stawkę robimy bo myślą że my pod adms i po. 2 tys mamy. Powinni wiedzieć że nie mamy czym myc ich bloków. A brygadzistka z Jastrzębia powinna dawno zmienić podejście do dziewczyn wredne babsko niestety miałam możliwość z nią pracowac na Jastrzębiu. Brak słów. Nie ma wogole przeszkolenia by spełniać wymagane warunki na stanowisku które zajmuje.

Zostaw merytoryczną opinię o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz - Rybnik

• Jak się pracuje w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Zobacz opinie na temat firmy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Kandydaci do pracy w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz
1.4/5 Na podstawie 278 ocen.
  • Energetyków 5
    44-200 Rybnik