Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k.

Opinie o Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k.

Jak w Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jak każda ambitna firma stawiamy na osoby wykwalifikowane i zaangażowane w wykonywanie swoich obowiązków. Takie osoby są zawsze mile widziane i doceniane. Dajemy również szansę osobom młodym na rozwój i naukę pod okiem bardziej doświadczonych kolegów. Najlepszą drogą do awansu na wyższe stanowisko jest podnoszenie swoich umiejętności i kwalifikacji, sumienne wykonywanie swoich zadań oraz umiejętność praktycznego wykorzystania swojej wiedzy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z KANCELARIA PODATKOWO RACHUNKOWA KUBA? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

B

W naszej firmie nikt nigdy nie jest zwalniany. Najczestszym powodem odejść pracowników jest to, że zdobywają u nas na tyle duże doświadczenie, że znajdują nową pracę lub zakładają swoje biura, stwierdzają że księgowość to nie ich "bajka" i pracują w zupełnie innej dziedzinie lub życie prywatne zmusza ich do podjęcia takiej a nie innej decyzji

Była
@B

Najczęstszym powodem jest to, że dobrzy pracownicy się cenią i nie chcą pracować za tak niskie stawki. Jak można kłamać, że nikt nie został zwolniony? Widzę, że nic się nie zmieniło, na szczęście dawno temu opuściłam to biuro i od tamtej pory nie tylko zarabiam godziwe pieniądze, ale też rozwijam się zawodowo i jestem szanowana przez pracodawcę.

Również była
@Była

Zgadza się niskie stawki. Podstawa plus premie za wykonaną pracę. Premie na zlecenie jakieś grosze. Pracownicy biorą pracę do domu. Wielokrotnie zarywa się nocki, żeby wyrobić się z pracą. Jeśli ktoś chce się nabawić wrzodów to praca idealna. Odejście z biura było najlepszą decyzją. Zarabiam świetnie, pracuję 8 godzin i nie biorę pracy do domu. Oprócz prowadzenia ksiąg w nowej firmie zaczęłam sporządzać sprawozdania finansowe. Mam czas na swoje życie. A tutaj pracownicy nie mogą się wyrobić ze swoją pracą, a jeszcze muszą sprzątać biuro. Rozumiem po sobie ale po Szefie wc z niespodzianką to przesada.

zwolniona
@B

Co za ściema! Zostałam zwolniona z biura, a zaraz potem inna dziewczyna.

@zwolniona

Niestety tak wygląda życie. Jedni sami się zwalniają, inni są zwalniani. Ten zawód jest trudny i nie każdy się do niego nadaje. Pewne decyzje trzeba przyjąć i rozwijać się dalej. Widocznie dla szefa i firmy była to najlepsza decyzja i taka została podjęta. Pozdrawiamy, Zespół Kancelarii Podatkowo-Rachunkowej KUBA

Wanda
@Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k.

Czy w takiej sytuacji pracownikowi zostaje jasno przedstawiana dana sytuacja oraz uargumentowany powód odnośnie podziękowania za współpracę? Istnieje jakaś forma sygnału ostrzegawczego?

@Wanda

W każdej firmie - w naszej też - stosowane są w większości przypadków umowy o pracę. Przy rozwiązaniu umowy obowiązuje okres wypowiedzenia więc oczywiste jest, że pracownik dostaje informację dlaczego kończymy współpracę. Pozdrawiamy, Zespół Kancelarii Podatkowo-Rachunkowej KUBA

Bardzo dobrze pracowało mi się w Kancelarii Rachunkowo-Podatkowej Kuba. Fakt zmieniłam pracę, ale tylko dlatego, że zdecydowałam się na specjalizację. Dużo się nauczyłam pracując w Kancelarii Kuba. Jak ktoś chce tam iść do pracy żeby pić kawę i plotkować to faktycznie zły wybór. W Kancelarii Kuba trzeba pracować, ale za to w końcu dostajemy wynagrodzenie. dziękuje za wszystko czego pracując w Kubie się nauczyłam.

Dziękujemy za opinię i za współpracę. Życzymy samych sukcesów na wybranej ścieżce zawodowej. Powodzenia!

Widzę, że opinie pracowników/byłych pracowników są podzielone. Główne zarzuty to zabieranie pracy do domu i niskie zarobki. Czy coś może się zmieniło w tej kwestii? Jaka stawka jest proponowana na początek?

@Marta

Wysokość zarobków zależy od wielu czynników: stażu pracy w zawodzie, doświadczenia, posiadanych umiejętności. Dlatego stawka ustalana jest indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej. Odnośnie zabierania pracy do domu: - są to pojedyncze przypadki (zwykle w okresie terminów podatkowych), - wynika to z organizacji współpracy z klientami, - wpływa na to organizacja własnego czasu pracy.

Wanda
@Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k.

Na jakie wsparcie od firmy można liczyć w takim razie w tym zakresie? Stawia się tu już ostatecznie na 100% samodzielność? Współpracownicy lub przełożeni w razie problemów nie pomagają?

@Wanda

O jakie wsparcie Pani pyta? Jeżeli chodzi o wsparcie przy rozpoczęciu pracy oczywiście, że jest zarówno od przełożonych jak i od współpracowników. Jak jest jakiś problem w trakcie też jest pomoc. Nikt tu nikogo samego z problemem nie zostawia. Jest okres wdrożeniowy i czas na zapoznanie się z funkcjonowaniem kancelarii. A ostatecznie każdy pracodawca stawia na 100% samodzielności - w końcu po to zatrudnia się pracowników żeby wspólnie tworzyć firmę. Bo każda firma sprawnie działa jak jak jest współpraca między pracownikami, a pracodawcą.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik działu księgowości lub kadr (K/M) w firmie Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
klient

Współpracuję z kancelarią Kuba od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona z usług. Zawsze rzetelnie i na czas. Pracują tam sami specjaliści. Świetnie współpracuje mi się z (usunięte przez administratora). Zawsze można na nią liczyć. Bardzo polecam to biuro.

@klient

Dziękujemy za opinię.

Petent

Polecam kancelarię Kuba. Szybko i profesjonalnie wykonane zlecenie. Korzystam z usług kancelarii od wielu lat i jestem zadowolona ze współpracy.

@Petent

Dziękujemy za opinię.

BYŁY KLIENT

Z perspektywy kilku lat potwierdzam, że B.KUBA nie pomoże w prowadzeniu firmy, tak pomaga we wszelkiego rodzaju rozliczeniach i tyle, ale za wszystko sobie liczy grube złotówki, pomimo iż w umowie zawarta jest klauzula o 2 godz. bezpłatnych porad w miesiącu, co ważne w trakcie rozmowy zostało to potwierdzone przez Właściciela. Poza tym segregator, kosztuje, teczka kosztuje, itd...... Nie na darmo ma taką opinię w US jaką ma. Ale to już za mną. Jeśli bym sam nie prowadził ewidencji zakupów i sprzedaży nic bym nie mógł zrobić z kosztami, gdybym sam nie prowadził ewidencji urlopów moi pracownicy mieliby po 35-40 dni urlopu w ciągu roku. Dlatego zapadła decyzja koniec z tym, to już przeszłość. Pozdrawiam wszystkich obecnych klientów B.KUBA może u nich wszystko się zgadza.

@BYŁY KLIENT

Rolą Biura Rachunkowego jest rozliczenie firmy, a nie jej prowadzenie, więc nie rozumiem tego zarzutu. Fakt są Klienci, którzy np. nie potrafią zrobić przelewu lub czytać ze zrozumieniem, więc pewnie pomoc w prowadzeniu firmy bardzo by się przydała, ale to już pozostawię bez komentarza. 2 godziny porad w miesiącu są oczywiście bezpłatne. Niektórzy Klienci wykorzystują ten czas ponad normę dzwoniąc co chwilę z pytaniami, na które zawsze otrzymują odpowiedzi, nawet jeśli pytają kilkukrotnie o to samo (nie chodzi o to, że to jest jakiś duży problem, ale może warto szanować nawzajem swój czas, a nie wychodzić z założenia "płacę to wymagam, służba wykonuje"). "Poza tym segregator, kosztuje, teczka kosztuje, itd......" - no właśnie kosztuje... Dokumenty są Klientowi wydawane w tych segregatorach, więc jest to własność Klienta nie Biura. Kwalifikacja kosztów leży po stronie Biura, więc musimy to robić zgodnie z obowiązującymi przepisami. Prywatne zakupy nie mające związku z uzyskaniem przychodu nie mogą być przez nas zakwalifikowane do KUP. Nie ma problemu z uzyskaniem informacji od księgowej czy dany zakup może być uznany za koszt, ale proszę nie oczekiwać, że księgowa będzie te koszty wymyślać. Wystarczy zapytać... Nigdy nie zdarzyło się tak, żeby na podstawie dostarczonych list obecności urlopy nie zostały wprowadzone. Przedstawiona sytuacja mogła mieć miejsce jeśli Klient przez dłuższy czas nie dostarczał prawidłowych list obecności i wniosków urlopowych lub telefonicznie informował, że żadnych absencji nie było, a przy rozwiązywaniu umowy wielkie zdziwienie. A jeśli chodzi o opinię w US, to mamy inne informacje. Nowi Klienci często mówią, że wybrali nasze biuro z polecenia US. Pozdrawiam serdecznie

&księgowa

Drodzy Krytykanci, jeśli tak bardzo jesteście niezadowoleni z pracy naszego biura to dlaczego się go trzymacie? Zatrudnijcie księgową i pozbędziecie się problemu. Nie zatrudnicie, bo koszt utrzymania księgowej byłby o wiele wyższy od kosztów ponoszonych wynajmując biuro a efekt jest taki sam. Księgowa prowadząca Waszą działalność nie ma obowiązku monitować podatnika o dostarczenie brakujących dokumentów, jeśli to robi, to z poczucia obowiązku i w imię rzetelności biura i przede wszystkim dla dobra klienta. Zgodnie z umową powinnyśmy pracować na dokumentach dostarczonych przez podatnika w ustalonym umową terminie i to wszystko. to, że monitorujemy koszty stałe i cykliczne dokumenty i upominanie się o brakujące jest naszą dobrą wolą. To po stronie podatnika jest dostarczenie KOMPLETU dokumentów. Informacje o podatkach wysyłane są klientom na tyle wcześnie, że mają czas na reakcję, jeśli ktoś dostarczy dokumenty w ostatniej chwili przed 20 dniem miesiąca. niech nie narzeka i weźmie na siebie odpowiedzialność. Skarżycie się na płatności za segregatory :( my nie dostajemy ich za darmo, a dokumentów nie oddajemy w pudełkach czy luzem, tak jak dostajemy, oddajemy je w segregatorach, które są Państwa własnością. Skarżycie Państwo również na koszty doradztwa, cóż, księgowa prowadząca działalność może doradzić w ramach "stricte" księgowości, problemy większego kalibru rozwiązuje Pan Wanicki, Jeśli ktoś nie skorzystał z doradztwa w ramach umowy, niech nie narzeka na jego koszty, mamy najniższe ceny w kraju za tego typu usługi. Pan Wanicki jest dostępny dla każdego klienta i często udziela porad nie biorąc dodatkowego wynagrodzenia. A teraz coś dla Pań rozpaczających nad "przymusem" sprzątania biur Jaki macie drogie koleżanki problem w tym, żeby po SOBIE posprzątać?

Natalia

Jestem klientką biura wcześniej 2 lata i teraz ponownie wracam od nowego roku. Przyznaję zmieniłam biuro ze względu na koszty, ale szybko pożałowałam decyzji, dlatego wracam do Biura Kuba. Szef jest rozsądnym człowiekiem, z którym można wszystko dokładnie omówić w przyjaznej atmosferze. Pani księgowa, która się mną zajmowała zawsze dbała o terminowość i mogłam liczyć na jej wsparcie. Zawsze poganiała mnie z dokumentami, żeby wszystko było na czas. Nie rozumiem zarzutów o liczenie za materiały biurowe. Ja dostałam wszystkie te rzeczy do domu bo za nie zapłaciłam. Standardowa praktyka. Na każde pytanie dostaję odpowiedź bez dodatkowego liczenia za to. Cieszę się, że są na rynku tak rzetelne firmy. Polecam zdecydowanie

Katarzyna

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie. Atmosfera jest bardzo dobra odkąd pracuję nie było żadnych nerwowych i konfliktowych zdarzeń. Wszyscy są życzliwi. Pan Piotr w każdej sytuacji jest otwarty, pomocny, jeżeli potrzebuje się czegokolwiek nie ma z tym problemu. W kwestii szkoleń, każdy pracownik może podnosić Swoje kwalifikacje ( szukając w Swoim zakresie bądź jest wysyłany przez firmę). Pan Piotr jako doradca jest bardzo ceniony przez klientów za profesjonalne podejście i wiedzę.

Czy w firmie KANCELARIA PODATKOWO RACHUNKOWA KUBA są regularne szkolenia pracownicze?

Witam W firmie co do zasady raz w miesiącu są szkolenia wewnętrzne w związku ze zmianami przepisów oraz sugestiami księgowych.

Czy w KANCELARIA PODATKOWO RACHUNKOWA KUBA są szkolenia zewnętrzne?

Są zewnętrzne jak i wewnętrzne

tak zdarzają się, jeżeli jest taka potrzeba.

Czy w KANCELARIA PODATKOWO RACHUNKOWA KUBA pracuje się na open space?

Jest 5 oddziałów, głównie pracujemy kilka biurek w 1 pomieszczeniu.

Niezadowolony

(usunięte przez administratora) Poza wklepywaniem faktur do systemu biuro nie robi nic. Inni ksiegowi pod koniec m-ca podpowiadaja jaki wychodzi podatek i czy trzeba robic zakupy kosztowe, a tu nic, nawet po zgłozeniu tematu do szefa. A podczas rozmowy przed podpisaniem umowy były obietnice, czym to się nie zajmują... Sprawy pracownicze nie są pilnowane na czas. Koszt szkoleń wysoki w porównaniu z innymi firmami. I tylko podnoszą opłaty za prowadzenie ksiąg.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w KANCELARIA PODATKOWO RACHUNKOWA KUBA?

Atmosfera jest bardzo dobra, pomimo tysiąca pytań nie ma dziewczyny która by Ci nie pomogła i wyjaśniła co i jak , nie jest się zostawionym samemu sobie ze stertą dokumentów, że nie wiadomo co do czego. Dziewczyny są bardzo miłe, można pogadać o wszystkim - nie tylko o pracy :)

Praca w kancelarii to bardzo dobre miejsce do zdobycia ogromnego doświadczenia, w krótkim czasie można nauczyć się bardzo wiele. W każdym oddziale pracują dziewczyny, które są bardzo pomocne, wszystko pokażą i wytłumaczą. Atmosfera jest super, co jest bardzo ważne w pracy :) Z Szefem każdy problem da się wyjaśnić, jest otwarty na rozmowę. W firmie panuje też jasny system wynagrodzeń, które zawsze wypłacone jest do 10-go każdego miesiąca. Polecam! Bo jeżeli firma utrzymuje się od prawie 30 lat na rynku to o czymś świadczy.

Mówiąc krótko to dobry pracodawca więc wystarczy znać swoje obowiązki i robić to dobrze.

Były pracownik biura Część Iza dziękuje za komentarz. Pracowałem z Izą w Biurze Kuba ponad dwa lata. Dzięki solidnej pracy w Biurze Kuba zdobyłem niezbędne doświadczenie. Koleżanki i koledzy zawsze byli pomocni w rozwiązywaniu bardziej skomplikowanych kwestii księgowych. Pan Piotr Doradca Podatkowy potrafił bez problemu znaleźć czas żeby wyjaśnić dokładnie księgowania czy kwestie wymagające doradztwa podatkowego. Uczestniczyłem w szkoleniach wewnętrznych w firmie. Wypłata była zawsze na czas a czasami przed terminem :) Po pewnym czasie zmieniłem miejsce zamieszkania i miasto. Aktualnie pracuje w szwedzkiej firmie notowanej na giełdzie w Sztokholmie na stanowisku Księgowy i Audytor wewnętrzny ISO Dziękuje, polecam to miejsce pracy. Paweł

ABC

Bardzo dobrze pracuje się w tej firmie. Wynika to przede wszystkim z atmosfery, którą tworzy zespół. Ludzie są otwarci i pomocni. Jeśli chodzi o szefa-kulturalny, słowny i po prostu miły. Poza tym można się tutaj naprawdę się rozwinąć. A co do komentarza gdzieś spod spodu-nie, nie jestem opłaconym człowiekiem do pisania pozytywnych opinii:) To co piszę wiem z autopsji. Podsumowując-polecam.

Roman
@ABC

Atmosfera sprzyjająca pracy, zgrany zespół i możliwość rozwoju to niezwykle ważne elementy pracy, których w wielu miejscach brakuje. Cieszę się, że jesteś zadowolony ze swojej pracy, ale chciałem Cię jeszcze dopytać o parę spraw. Jaką funkcję pełnisz w firmie i czy wg. Ciebie wynagrodzenie jest satysfakcjonujące? Co oferuje pracodawca dla nowych pracowników? Dziękuję Ci z góry za odzew.

ABC
@Roman

Wynagrodzenie jest adekwatne do zakresu Twojej pracy. Planuję się tu dużo nauczyć a potem, kto wie, może otworzę coś swojego... Miło jest zdobywać doświadczenie w przyjemnej atmosferze.

Czy pracodawca Biuro Kuba Podatkowo-Rachunkowe motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

As-ka

Kiedy ja pracowałam pan (usunięte przez administratora)motywował obietnicami premii pieniężnych za wykonanie jakiegoś dodatkowego zadania, ale niestety później o tych obietnicach zapominał...więc albo "rozchodziło się po kościach" albo trzeba było się przypomnieć, co nie było zbyt przyjemne.

Elżbieta
@As-ka

A jeśli się przypomniałaś to faktycznie otrzymywałaś premie? Niestety, chyba ciężko jest znaleźć pracę, gdzie szef sam z siebie pamięta o wszystkich gratyfikacjach dla pracownika, bonusach, premiach, awansach, itp. Często jest właśnie tak, że trzeba się samemu przypominać. Gorzej jeśli te nasze przypomnienia są zbywane.

As-ka
@Elżbieta

Naprawdę? Nie pamięta? Kiedy przychodzisz do szefa i "meldujesz" o wykonaniu wcześniej ustalonej pracy, a on po prostu ci dziękuje (dobrze, że chociaż o tym pamięta), to chyba zdaje sobie sprawę z tego, że wiązało się to z wcześniej obiecaną premią. Udawanie, że nie jest trochę nie na miejscu, prawda?

@As-ka

Niestety jeżeli się nie przypomnisz, albo nie powiesz kierownikowi co zrobiłeś/aś dodatkowego i np. że to jest skończone to nikt nie jest wróżką. Nie uwłacza to niczyjej godności, aby pójść powiedzieć "słuchaj, umówiłam się na tyle i tyle, skończyłam dodatkowe zlecenie" . Jest mnóstwo pracy i kierownik, niestety nie będzie pamiętał czy "Kasia Kowalska" miała takie i takie zlecenie na tyle i tyle.

@Elżbieta

Każdy z pracowników ma jasne zasady wynagradzania i dodatków. Pracownicy raportują swoje dodatkowe czynności do swojego kierownika zgodnie z procedurą w firmie. Jeżeli dana osoba nie zaraportowała na czas to dostaje wynagrodzenie w następnym miesiącu. Nie zdarzyło się przez 29 lat aby pracownik nie dostał ustalonego wynagrodzenia za dodatkowe czynności.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k. - Świdnik

• Jak się pracuje w Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k.