Opinie o protonet.pl - "PROTONET" ADRIAN LUDYGA w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Protonet Adrian Ludyga. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Protonet Adrian Ludyga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protonet Adrian Ludyga w Siemianowice Śląskie

Posiadam umowę bezterminową 1Gb/s (światłowód) i płacę 66.70zł. Niedawno otrzymałem list że jeśli nie odeśle nowej podpisanej umowy do 30.04, to rozwiązują aktualną. I problem tkwi w tym, że w nowej umowie oferują max. 500Mb/s za jedyne 126,80zł!! CO TU SIĘ ODWALA?!! Może ktoś też ma taką lub podobną sytuację? Dodam jeszcze, że panowie przy instalacji wiedzieli, że jaki to ma być pakiet internetu. A router dostałem standardowy, który po jakimś czasie się spalił i musiałem kupić we własnym zakresie swój.

Irek

Totalna porażka muli wiesza i w dodatku nie działa nie polecam

Gram

Czy warto starać się o pracę w tej firmie? Jak aktualnie wygląda sytuacja wewnątrz Protonet?

J. Czech

Faktura zapłacona w piątek rano. internetowo. Firma nie posiada kasy w siedzibie firmy do czego jest zobowiązana wobec czego internet zablokowany do poniedziałku. Nie polecam tej firmy .Opinia zdecydowanie negatywna. Obsługa bardzo nieuprzejma.

Brałeś udział w rekrutacji do Protonet Adrian Ludyga. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Stefan

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o pracę w firmie? Szkoda, że tak rzadko piszecie , przeważnie klienci chociaż jest to forum pracownicze!!

@Stefan

Obecnie rekrutacja zamknięta ale sprawdzaj bo warto

Magik

Witam chciałbym ostrzec osoby które są zainteresowane pracą w tej firmie zarobki są śmieszne a w dodatku zatrudniają na okres próbny ale bez umowy jakby tego było mało to często się zdarza że wyplaty się nie zgadzają z przepracowanymi godzinami praca w PROTONET to była największa głupota jaką zrobiłem teraz tylko mogę ostrzec innych przed popełnieniem tego błędu

Xxx
@Magik

Zgadzam się w 100%

@Magik

Co ty piszesz za głupoty ... pracuje kilka lat ... i ani 1 razu nie miałem problemu z kasą ! a zarobki obecnie są wyższe niż średnia w tej branży ...

Magdalena

Czy firma Protonet Adrian Ludyga prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje na jakie stanowiska potrzebują kandydatów? Jak przebiega proces rekrutacyjny do firmy? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę? Zachęcam osoby, które brały udział w rekrutacji do Protonet, żeby podzieliły się swoim doświadczeniem z nią związanym. Pomoże to przyszłym kandydatom przygotowującym się do złożenia swojej aplikacji w firmie.

Ktoś
@Magdalena

To nie miejsce pracy a (usunięte przez administratora). Wszelkie przejawy samodzielnego myślenia są tempione, na wszystko jest procedura. Sam proces rekrutacji ok kierownik bywa kulturalny ale czasem zapomina o tym kogo zamierzał zatrudnić i robi się nie ciekawie. Ogólnie odradzam. Szkoda waszego czasu

@Ktoś

Masakra ... procedura jest pisana przez pracowników którzy w tej pracy spędzili połowę swojego życia ... doświadczenie zawodowe więc jeśli myslisz że gdziekolwiek przyjdzie pan "ktoś " i powie "nie tak " to podważy doświadczenie kilku ludzi w firmnie ? ... a LIDER serwisu i montaży to bardzo spoko gość więc proszę bez gadania głupot

MIŁY...PAN

Pracuje w tej firmie od kilku lat . Możliwości awansu , podwyżki i wielu dodatków sprawia , że praca jest naprawdę ok a zarobki też jedne z wyższych jeśli chodzi o tego typu branże . Szef bardzo ok wraz z kadrą liderów ( tak jest to firma o charakterze turkusowym czyli brak kierownictwa ) . POLECAM FIRMĘ JAKO PRACOWNIK

X

Katastrofa nie polecam

Magdalena

Pamiętajcie, że forum GoWork.pl jest forum opinii o pracodawcach. Wypowiadamy się tutaj z perspektywy pracowników (lub zadając pytania jako potencjalni pracownicy) omawiając różne zagadnienia związane z zatrudnieniem. W Internecie istnieje wiele serwisów, które służą do publikowania opinii dotyczących usług firm i może warto także z nich skorzystać. Czy jest na forum osoba, która pracuje lub pracowała w Protonecie?

Dom
@Magdalena

chyba nie... skoro wypowiadają się jedynie klienci lub cisi podglądacze i hejterzy

Nagash

Dno . 10 Mb za 60 złotych . Pingi od 500-5000 w ostatnich dniach . Po wykonaniu telefonu do firmy technik nie pojawił się od 2 tygodni .... Moje sugestie dla Protonet Adrian Ludyga: Poprawić jakość świadczonych usług

Greg

Cos najgorszego co moze sie przytrafic. Przedewszystkim internet ktory kupujesz np 50mb okazuje sie nawet 2,5mb a czasami w porywach 20mb. Dostajesz router ktory ma zasieg 5metrow i sie ciagle zacina i trzeba go resetowac, kiedy dzwonie i mowie o problemie to proponuja mi najdrozszy internet to dostane lepszy router :D , na pytanie dlaczego mam tak slaby internet a place za 50mb to odpowiadaja abym wykupil 150mb to bede mial szybszy. Czesto wogule nie ma internetu bez uprzedzenia a placic trzeba. Przy zakladaniu internetu mialo byc miesiac wypowiedzenia a teraz jest trzy miesiace. bardzo nie polecam protonetu!!! Moje sugestie dla Protonet Adrian Ludyga: Zrezygnowac z tej firmy pronto

NVT

Najgorsza sieć z jaką miałem okazje mieć kontakt. Praktycznie brak kontaktu, infolinia albo nie odpowiada albo jesteś 25 w kolejce. Nawet jeśli ktoś odbierze to jest to już cud, ale prawdopodobnie odrzuci po 20 sekundach- "halo halo halo, nie słyszę Pana" a ty możesz krzyczeć do telefonu. Jaki jest więc powód tego dzwonienia? Otóż taki, że w abonamencie 50mbps mam internet 0.5mbps download, 0.25mbps upload i 1500ping. Konkurencyjna Netia 10 lat temu miała internet szybkości 10mbps, który nie schodził poniżej 8mbps. Ja rozumiem usterki spowodowane zerwaniem linii, problemami z serwerami raz na jakiś czas, gdyż nie da się tego przewidzieć, ale ta "usterka" trwa ciągle od kilku miesięcy. Czuję się oszukiwany i olewany przez niestosowne podejście do klienta. Nie polecę nikomu tej sieci Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienic pracownikow

assass

A to podniesienie opłaty w ogóle jest zgodne z prawem ? nawet nie dostałem powiadomienia o tym a teraz mi piszą że umożliwiają mi zrezygnowanie z umowy hehe a mam na czas nie określony więc i tak mogę kiedy chcę zrezygnować :D bawią się jak Tepsa kiedyś w opłaty za łącze .. niech upadnie ta firma dziadowska a szef niech zbankrutuje , tego im życzę .

Mateusz
@assass

Jakbyś przeczytał regulamin to wiedziałbyś, że jest wszystko zgodne z prawem. Jeśli masz umowę na czas nieokreślony, to obowiązuje cie 3miesięczny okres wypowiedzenia. Oni mogą podnieść stawki, ale muszą odpowiednio o tym poinformować (albo 3 miesiące wcześniej, albo dać ci możliwość rezygnacji bez okresu wypowiedzenia), takie są postanowienia kodeksu cywilnego. Post aktualny na dzień 12/01/2018

Mateusz
@Mateusz

Praktycznie jedyną opcją jaka zabezpiecza cię przed zmianą stawki jest podpisanie umowy na czas określony.

assas
@Mateusz

niestety żadnego powiadomienia nie było a na umowie mam miesiąc wypowiedzenia ,żadnego aneksu nie dostałem .. a 3 miesięczny okres jest legalny ? nie zostało to zmienione ?

ober

ostrzegam przed tą firmą każdego kto dba o swoje zdrowie i pieniądze Moje sugestie dla Protonet Adrian Ludyga: aaaaa

@ober

Pamiętaj, że krótkie i negatywne opinie są często postrzegane przez użytkowników forum jako wpisy konkurencji. Możesz podzielić się z nami swoją opinią, jednak postaraj się proszę o nieco bardziej rozbudowane wypowiedzi. To bardzo ułatwi nam komunikacje.

Bez przesady ! Ja też pracowałem w wielu firmach i w Protonecie pracuje się bardzo dobrze. Niesprawiedliwe i kłamliwe są te opinie i absolutnie się z nimi nie zgadzam. Wypłaty dostajemy na czas i nikt nikomu krzywdy nie robi!

Były

Tak nikt nikomu krzywdy nie robi ale są równi i równiejsi ale zasady wynagrodzeń są niejasne i zawsze działa to na niekorzyść pracownika ale myślenie i wszystkie przejawy inteligencji są tempione bo przecież są procedury nawet do korzystania z papierowych ręczników ale toleruje się związek między podwładna i kierownikiem ale są tacy którzy mogą nic nie robić i tak maja wyższa pensje od reszty bo przyjaźnią się z kierownikiem lub są dobrymi znajomymi głównej księgowej ale umowy nie są z Protonet tylko futuro ale futuro nie płaci pełnego zusu ale na umowie jest najniższa krajowa resztę dostajesz pod stołem i wszystkie nieścisłości z wysokością wynagrodzenia sa trudne do udowodnienia ale kierownictwo wielokrotnie zapomina o kulturze podczas rozmowy ale w razie jakichkolwiek roszczeń finansowych względem pracodawcy nawet wygrana w sądzie nie daje pewności wypłaty wynagrodzenia poniewaz futuro jest tak zadłużone ze o pieniążkach możesz zapomnieć. No jak widać byłby to wzorowy pracodawca gdyby nie to ale.

@Były

Postaraj się wypowiadać na forum w sposób mniej chaotyczny, zgodnie z zasadami interpunkcji. To ważne byśmy bez problemu się wzajemnie rozumieli. Jeśli miałeś uwagi dotyczące pracy w firmie Protonet Adrian Ludyga, czy rozmawiałeś na ten temat z kierownictwem? Pamiętaj, że zarobki w firmie to kwestia indywidualna i zależy często od doświadczenia pracownika i jego szczególnych umiejętności. Procedury i zasady obowiązują niemal we wszystkich firmach - w jednych są mniej restrykcyjne, w innych bardziej.

Ziomek890

ymm ten internet to (usunięte przez administratora) nawet muzyki i innej strony na internecie nie trzyma

@Ziomek890

Czy to jest Twoja uwaga odnośnie usług firmy? Jeśli tak, możesz je zgłosić bezpośrednio do Protonetu. Bo jak rozumiem wypowiadasz się z perspektywy klienta. Na forum nikt nie rozwiąże Twojego problemu.

tru story

Nie bierzcie wersji Ethernet. po 1 to (usunięte przez administratora) stabilność a mianowicie ping 21 i przerwa na 10 sec itd. Zamiast 10Mb miałem 5,5Mb. nie polecam. minimum 3 razy w tygodniu przerwy w dostawie. Teraz będę próbował wersję światłowodową, ale nie wróżę temu jakiś świetnych wyników, ani stabilności. nie zapominajcie, że karta sieciowa, kabel, antena wifi i router mogą mieć ograniczenia technologiczne (prędkości). Kabel najlepiej CAT6. Gorzej, jak wiemy iż takich ograniczeń nie ma. wtedy wystarczy podkurwić panią przy telefonie i lecą prędkości oj lecą. pozdrawiam byłych/stałych pracowników protonetu.

@tru story

Jak rozumiem jesteś klientem Protonet Adrian Ludyga. Jeśli tak, powinieneś zgłosić swoje uwagi bezpośrednio do szefostwa w firmie. Jeśli firma nie wywiązuje się z umowy, jaką z nią zawarłeś, możesz poprowadzić negocjację. Na forum niewiele osób będzie w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu sytuacji.

Żałosna imitacja int

Chłam. Nie jestem w stanie grać, przez internet. Nie jestem w stanie nic oglądać, przez internet. Nie jestem w stanie nic pobrać, przez internet. W grach 500ms to norma, do tego co chwila rozłączane połączenie. Oglądać się da tylko w 140p lub 160p, gdzie nic na ekranie nie widać, inaczej 2 sekundy filmu - 15 sekund bufforowania. Jeżeli chodzi o pobieranie to 1,5GB pobiera się około 4-5h, coś co ma 3 GB pobiera się 20-h - 1,5 dnia. ŻAŁOSNY JEST TEN SYFONET. Wypowiadam umowę. Moje sugestie dla Protonet Adrian Ludyga: Żałosne Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zadbać o internet i zatrudnić normalnych pracowników, którzy wiedzą jak się obchodzić z klientem.

Miś

Ja się całkowicie zgadzam z przedmówcami. Miałem tą sieć od 3 lat. Makabra. Jak coś nie działa nie mozna się z nikim połączyć. Po 17.00 automatyczna sekretarka powiadamia, ze jestem któryś w kolejce i mam czekać. Mimo, ze w firmie nikogo nie ma. Napisałem rezygnację i teraz musze czekać 3 miesiace na zakończenie. Cwaniacy - wiedzą, ze w koło instalują sie inne sieci UPC, Vectra i wpadli na pomysł, aby rozwiazać umowe dopiero po 3 miesiacach. Bo zazwyczaj nowa sieć przez 3 miesiące daje nowym klientom upusty. Ja mam ich gdzieś nawet jak nie bedzie upustu to inne sieci sa przede wszystkim tańsze, i mają lepsze parametry sieci. Mam abonament 100 kB a nigdy nie miałem wiecej jak 36.

kst6
@Miś

Udaj się do Powiatowego (lub Miejskiego) Rzecznika Praw Konsumentów wg miejsca zamieszkania i zgłoś mu stosowanie przez PROTONET niedozwolonej klauzuli we wzorcach umowy polegajacej na stosowaniu 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia. Są już orzeczenia Prezesa UOKiK oraz sądów powszechnych, które jednoznacznie uznają taką praktykę jako niedopuszczalną.

Magdalena

@ta normalnie, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany usługą czy podjąłeś jakieś kroki by rozwiązać problem? Być może kontakt z kierownictwem jest tutaj dobrym rozwiązaniem? @Co to za badziewie nie net, czy zgłaszałeś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za dostarczanie Ci usług? Na forum nikt nie będzie w stanie realnie wpłynąć na rozwiązanie Twojego problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Protonet Adrian Ludyga - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Protonet Adrian Ludyga?

Zobacz opinie na temat firmy Protonet Adrian Ludyga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protonet Adrian Ludyga?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protonet Adrian Ludyga
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Powstańców Śląskich 3
    41-945 Siemianowice Śląskie