Opinie o Midiko Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Midiko Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Midiko Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Midiko Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Czy w Midiko Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

@ania87 Nowy wpis

Z tego co wiem to pracownicy nie otrzymują ani paczek, ani bonów świątecznych.

Czy w Midiko Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

@ania87 Nowy wpis

Nie, preferowaną formą zatrudnienia w Midiko Sp. z o.o. jest umowa o pracę na okres próbny wynoszący 3 miesiące.

kmes090562@wp.pl

Pani Basia z działu handlowego okazała się być zwykłą oszustką. Wprawdzie Internet załatwiony został szybko, tak na telewizję czekam od świąt między czasie dowiedziałem się, że wstępne ustalenia jakie poczyniłem z Panią Basią z działu handlowego odnośnie tv okazały się oszustwem piszę to po weryfikacji problemu u źródła. Więc uważajcie jest to osoba nieprawdomówna i niedokładająca wszelkich starań wobec klienta z którego ma swoje utrzymanie. Współczuję właścicielom firmy takiego pracownika

@kmes090562@wp.pl

Ale to ona się po prostu pomyliła przedstawiając Ci ofertę? I o to taki raban? Czy celowo Cię wprowadziła w błąd?

Rodzina N.
@kmes090562@wp.pl

No widzisz, a nasza cała rodzina jest zadowolona z usług tej firmy. Mamy porównanie do konkurencji której biuro mieści się nieopodal. Zdecydowanie na tak. Dziękuję.

@Rodzina N.

A co dla Was robili?

@Maja

Pani, która ze mną rozmawiała umówiła się ze mną na określony termin informując mnie, że będzie za nią kolega, który (jak się później okazało)od kilku dni był na kwarantannie i siłą rzeczy nie mógł przybyć. Dla mnie jest to jawnym oszustwem w sytuacji kiedzy nie ma ze strony umowy wyjaśnienia lub informacji. Wystarczyło poinformować (telefon, sms, e-mail)

@Rodzina N.

co do działania usługi nie mam zastrzeżeń i też jesteśmy zadowoleni. Pisałem o obsłudze klienta przez konkretnego pracownika. Drugi pracownik, który się pojawił na kolejne spotkanie okazał się 100% profesjonalistom

@Monika

dla nas robili Internet i Tv

@kmes090562@wp.pl

A to faktycznie mało profesjonalne z jej strony. Chociaż pewnie nie wiedziała jednak o tym w takim razie, bo po co miałaby deklarować kogoś, kto na kwarantannie był? No i faktycznie dali ciała z tym brakiem kontaktu.Tak właściwie przeprosili chociaż za to?

@Maja

tak, mógłbym się zgodzić z taką teorią gdyby chodziło o sytuację nagłą (wypadek lub temu podobne ) ale skoro współpracownik przebywa na kwarantannie i w firmie jest o tym wiedza (sprawdziłem) to tłumaczenia nie ma . Można być oderwanym od rzeczywistości ale wtedy zwykłe wyświechtane "przepraszam" załatwia temat, tutaj niestety tej krzty empatii zabrakło o kulturze nie wspomnę

Łukasz
@kmes090562@wp.pl

Masz racje. Czasem warto powiedzieć przepraszam i wyjaśnić sytuacje zgodnie z prawdą. Bo można popsuć sobie opinie i stracić klienta. Rozumiem cię że jesteś rozczarowany.

@Łukasz

nie tyle rozczarowany co zniesmaczony. Żyję w tym kraju ponownie od 1997 roku i niestety niewiele zmienia się na dobre. przede wszystkim brak nam empatii a to jest bardzo smutne bo de facto krzywdzimy samych siebie. Brak empatii i otwartości na drugiego człowieka wróci do nas jak karma

Kubi

Tragedia. Notoryczne problemy z internetem. Na przyjazd techników trzeba czekać dość długo i nie otrzymasz żadnej rekompensaty od nich, jeżeli to ich strona zawiniła.

@Kubi

Długo to znaczy, że ile musiałeś czekać ostatnio? I jak niby się tłumaczą, żeby umyć ręce od tej rekompensaty, o której piszesz?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Midiko Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Witti

Od ponad 2 miesięcy czekam na przyłącz a tylko odpowiadają że nie mają ludzi. A umowa już po terminie , nie polecam

Ilo

Nie polecam firmy. Od 2 lat prosimy o wymoane routera do tv i internetu. Telewizja caly czas szwankuje, a internet rozłącza się. Po wielu @ bez odpowiedzi oraz wielu zgłoszeniach telefonicznych udało się łaskawe zrobić zgłoszenie na wymianę obu... Cali szczęśliwi czekamy na panów monterów, przyjeżdżają i co w trakcie ich wizyty wszystko działa, wiec nic nie wymienią. A sposób odzywania sie do klienta pozostawia wiele do zyczenia. Współpraca beznadziejna...Odradzam!

@Ilo

Już wolę ten protonet bo Wy to ceny Macie jak w Dubaju ????????????????ponad 100zl za 50 mb to jest zdzierstwo i tyle w temacie

Biedronka
@Ilo

Żałuję że weszłam powiem nawet że wdepnęłam w to (usunięte przez administratora) ,wiecznie awarie i problem z kontaktem z dzialem technicznym ,nikt nie odbiera tel. po 10 ,15 min muzyczki zglasza się pracownik ktory jest zdziwiony ze cos się chcę zgłosić natomiast tel w dziale sprzedaży dobierają migiem i proponują te ,,zgniłe jaja,sprzedawać. NIE POLECAM ,OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ WIELKIM ŁUKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Midiko Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Midiko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Midiko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Midiko Sp. z o.o.
  • Grodzka 1