Opinie o protonet.pl - "PROTONET" ADRIAN LUDYGA w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Protonet Adrian Ludyga. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Protonet Adrian Ludyga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protonet Adrian Ludyga w Siemianowice Śląskie

Co to za badziewie nie net

przykro mi ale to nie jest internet, odradzam wszystkim 100Mb XDDDDDD swiatlowod XDDDD to jest taki shiit a umowe rozwiazuje elo

ta normalnie
@Co to za badziewie nie net

dokladnie, w stu procentach sie z panem zgodze nie polecam tego gowna

Niezdowola

Przestrzegam wszystkich nowych - szkoda czasu i nerwów .Firma ,,awaria,,- internet u mnie działa raz w miesiącu przez tydzień, potem są zgłoszenia, tylko emailem bo telefonów nie odbierają . Mnie kupiono z Netcomu , gdzie prze 7 lat była 1 awaria a tu .....kilkaset. Nawet z dopłata nie bierzcie!

Wkurzony na to badziewie.

Zupełnie odradzam! Jakość internetu pozostawia wiele do życzenia, ale da się przeżyć. Szkoda tylko, że internet przerywa. Żałosne jest to, że internet potrafi być przez 5 minut, zniknąć na 5 minut i wrócić - tak w kółko. Infolinia jest czynna do godziny 19, a trzy dni pod rząd Protonet wyłączał internet o 19:00, 19:30 i o 18:30 (mimo że było jeszcze całe pół godziny, dostałem informacje, że techincy zajmią się tym jutro. WTF!?). Mocniejszy wiatr wystarcza, by internet szalał jak chorągiewka na wietrze. Za każdym razem gdy dzwonię na infolinię, konsultant pierwsze co, to - SPRAWDŹ ROUTER! Gościu, ja mam mózg! Łaże, sprawdzam router, ale to wy odwalacie maniane! Dzisiaj coś we mnie pękło, koniec! Wywaliło internet, a więc dzwonie na kochaną infolinię. 10 minut siedze, mimo że jest wolna. Rozłączyłem się bo uznałem to za jakiś żart. Dzwonię drugi raz, po 13 minutach ktoś łaskawie odebrał! Niestety, ale 2/3 konsultantów to osoby, które nie wiedzą gdzie są i po co tam są. Trafiłem na typa z pod ciemnej gwiazdy, u którego jakakolwiek komunikacja z klientem leży na poziomie zerowym! Zwykły mruk! Mówi że powiadomi technika i oddzwoni. Nigdy nie oddzwaniają! Po raz trzeci dzwoniłem i zrezygnowałem po 9 minutach oczekiwania na wolnej infolinii. Znajomi nazywają to Protosyfem, sam to zresztą też tak nazywam, bo to co odwalają - przerasta ludzkie granice. Maskara! Ludzie ratuj się kto może! Nie warto się z nimi truć!

luc

Kończę współpracę z tą firemką, nerwów już straciłem dość. Jedyny kontakt z nimi to infolinia, na której wisisz 20 minut a następnie rozmawiasz z osobą niekompetentną, mam wrażenie jakbym rozmawiał z dzieckiem z przedszkola. Kontakt z kimkolwiek innym niemożliwy. Ktoś się powinen tym zająć i zamknąc tą działalnosc. Brak profesjonalizmu.

Jedri
@luc

Sama prawda. :P

xyz
@luc

W pełni zgadzam się z pańską wypowiedzią. Jestem klientem tej żałosnej firmy i jestem zażenowany jakością świadczonych usług.

Sayian
@xyz

(usunięte przez administratora) ich co chwile sie scina (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Protonet Adrian Ludyga. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
MISBH

Ten internet to kompletna porażka. NIE POLECAM nawet gdyby był za darmo :DD

Magdalena

@Xxx, a może rozwiniesz swoją wypowiedź? Jak Ty postrzega pracę w Protonet Adrian Ludyga? Jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę panującą w pracy? Wypowiedzi zawierające konkrety i przykłady z doświadczenia pracowników tej firmy są pomocne dla osób poszukujących pracy w Siemianowicach Śląskich. @Xcx, czy jesteś lub byłeś pracownikiem tej firmy? Na jakim typie umowy zostałeś zatrudniony? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe profity od pracodawcy?

Xcx

W Protonecie nie ma rąk do pracy za takie śmieszne pieniądze więc nie ma co się dziwić że ten Internet Działa tak a nie inaczej. Zajmują się głupotami , i jak tu pozyskać kasę a nie na kontakcie z klientem. NIE polecam tam pracować szkoda nerwów.

Magdalena

Jak aktualnie prezentuje się sytuacja w firmie Protonet? Czy warunki zatrudnienia zmieniły się od ostatniego wpisu na forum? Jaka teraz panuje atmosfera w firmie? Każda wyczerpująca i poparta przykładami wypowiedź jest pomocna dla osób zastanawiających się nad złożeniem CV w Protonet.

Magdalena

@Magik Skoro proponowano Ci pracę bez umowy to dlaczego nigdzie tego faktu nie zgłosiłeś? Chyba że zgłosiłeś? I jak bardzo różnią się wypłaty względem przepracowanych godzin? @anonymous Czy zakomunikowałeś firmie Protonet że taka sytuacja ma miejsce? Jak zostało to rozwiązane? @malaczarnau A czy to przypadkiem nie jest tak, że każdy ma prawo mieć własne zdanie i nie nam jest je oceniać? Niemniej, może Ty, Drogi Użytkowniku, wypowiesz się na temat swojej współpracy z firmą Protonet? Bo rozumiem, że takowa była, tak?

Olala

Zdecydowanie nie polecam tego dostawcy!! Brak kontaktu z nimi a z wysłanej drogą pocztową rezygnacji z umowy kompletnie nic sobie nie robią...

WielkieYouuuuu
@Olala

Jeśl myslałaś że jakas firma rozpłacze sie bo wyślesz wypowiedzenie to musze Cie zmartwić ... mamy juz XXI wiek i takim klientem jak TY to oni sobie ..... podcierają ... taka prawda ;)

malaczarnau
@WielkieYouuuuu

to zalosne,ze jest ktos taki jak Ty uparty i broni takiego bubla

Firma protonet nie spelnia w pełni swoich uslug jestem zawiedziona internet wolno działa z czego caly czas są jakieś problemy

Hajda

Internet porażka to już lepszy mam w telefonie niż oni w światłowodzie na naprawe awari czekam już 4 dni na infolinię 40min dzwonienia zero zainteresowania klientem

WielkieYouuuuu
@Hajda

to jest forum pracownicze .... piszemy o pracy i w (usunięte przez administratora) każdy ma ile czekałeś na neta !!!

Dan

Firma protonet niestety nie zasługuje na pozytywną opinię ze względu na bardzo kiepskiej jakości usługi jakie świadczy.Obsluga klienta na niskim poziomie,traktowanie nas jak zło konieczne zwłaszcza, że to My was utrzymujemy przy życiu jest karygodne.Taktyka protonetu to wybieranie obszarów na których nie ma konkurencji co daje im monopol na świadczenie naprawdę żenującego serwisu.Odradzam jeśli prowadzicie własny interes i musicie mieć stały dostęp do internetu.

Wkurzona

Firma żenada! Wszystko jest do niczego. Najtańszy chiński sprzęt, który ciągle się psuje, ceny kosmiczne a Panie na infolinii mają chyba płacone za chamstwo. Błąd życia!!

olo

Zdecydowanie odradzam, jakość internetu poniżej krytyki. Cały czas problemy z netem, gdyby nie pakiet w telefonie to byłbym bez internetu. Moja cierpliwość dobiegła końca - czas rozwiązać umowę. Profesjonalizm 0.

Witam. Ciągle jakieś problemy z tym internetem. Brak jakiegokolwiek kontaktu, poza tym, szanujący się firma nie pracuje do 17.00,zero infolinii. Chyba czas zmienić dostawcę. Nie polecam tej firmy

Niepolecam

Anonimek

Teraz trochę sprostowania dla tych całych haczyków i umów. Umowa do 10Mb a w rzeczywistości 1MB ogólnie nie wiem o co wam chodzi gdyż 10Mb to jakieś 1,3MB. Wielkość literki "b" jest ważna. B - Bajt, b - bit. 10Megabitow to 1,25MegaBajtu. Ta prędkość pozwala na swobodne przeglądanie internetu i oglądaniu filmów w jakości 720p. 100Mb to 12,5MegaBajtu. Ta prędkość pozwala na dosyć szybkie pobieranie gier z sieci i oglądaniu filmów w jakości 1080p full HD bez żadnych zacinek. Sprawdzacie pewnie swoją prędkość na speedtest.pl czy .net i znowu rozczarowanie mam na umowie 10Mbps i tutaj również 10Mbps ale plik pobiera się w prędkości 1,3MB wszystko jest ok, pomiar prędkości na tych wszystkich speedtestach mierzony jest w Megabitach. Przeliczenie na Megabajt wychodzi 1MegaBajtu. A co do awarii? Cóż sprzęt jest sprzętem i zawodzi. Chodź teraz firma przechodzi na bezawaryjną sieć światłowodowa. W światłowodach nie przepływa prąd a same światło co gwarantuje dostęp do internetu podczas burzy i brak przerw w dostawie internetu. A co samej firmy każdy kręci jak może żeby wyżyć sami też jakbyście mieli taką firmę robiliście jakieś przekręty no ale jesteśmy w Polsce bez przekrętów w tym państwie nic się nie osiągnie :) coś jeszcze sprostować?

Aga

Oceniam ich jako była klientka. Od grudnia 2016r nie mam z nimi już nic wspólnego, i byłą to bardzo dobra moja decyzja. Przez 3 miesiące miałam problemy z tym ich netem, zgłaszałąm non stop, i ciągle dostawałam tą samą formułkę " z naszej strony wszystko działa poprawnie ". Do tego próbowali mi wcisnąć ciemnotę, że problem leży w moim laptopie, więc się ich spytałam jak to możliwe, jeśli problemy z łączem mam również na tablecie, i komórce. I co mi odpisali? Wyuczoną formułkę " z naszej strony wszystko działa poprawnie ". Teraz mam LTE i jestem zadowolona. Nawet największemu wrogowi nigdy bym nie poleciła Protonetu. A tfuuuu!

white

dno, po ostatnich podwyżkach ceny o 7zł zrównali się cenowo z ofertami telefonii komórkowej, koszta jeszcze bym przełknął ale to że na 24 godziny mam dostęp do sieci może przez 8h to już nie, co trochę zrywa łączność, prędkość zamiast 10MB z umowy w granicach 1MB, po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw przechodzę na lte. Protonet jako dostarczyciela internetu zdecydowanie odradzam...

Zostaw merytoryczną opinię o Protonet Adrian Ludyga - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Protonet Adrian Ludyga?

Zobacz opinie na temat firmy Protonet Adrian Ludyga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protonet Adrian Ludyga?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protonet Adrian Ludyga
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Powstańców Śląskich 3
    41-945 Siemianowice Śląskie