Opinie o Markit Toruń Sp z o.o w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Markit Toruń Sp z o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Markit Toruń Sp z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markit Toruń Sp z o.o w Toruń

Jak często przyjmujecie ludzi na produkcję, bez oferty pracy też można składać papiery? Widziałem ogłoszenie sprzed roku i wszystko fajnie, tylko nie wiem czy osobiście przynieść cv czy wysłać mailowo. Czy nadal pracownik po zaproszeniu na rozmowę jest od razu rzucany na halę? To jest tak jakby dzień pokazowy? Po jakim czasie pracy można dostać stałą umowę?

Olena Nowy wpis

Sam proces rekrutacji mówi dużo o tej firmie, Pani zadzwoniła do mnie o 8 rano czy na 9.30 mogę być na rozmowie....rozmowy żadnej nie było za to zostałam zaproszona od razu na hale by mogli zobaczyć czy sie nadaje. Widać na pierwszy rzut oka widać ze atmosfera jest tam nie ciekawa. W ogłoszeniu umowa o pracę co mija sie z prawdą bo na początek zlecenie,

Grazyna Nowy wpis
@Olena

Dokładnie tak. Jednym słowem mówiąc szukała (usunięte przez administratora) którzy będą zasuwać a na koniec ci powiedzą że praca jest na akord. Nie polecam niesympatyczni ludzie atmosfera pracy i same panie prowadzące.

dziwne Nowy wpis

Nie polecam nawet iść tam na rozmowę. Od razu w dzień w którym przyjdziesz na umówiona godzinę nie ma rozmowy tylko idziesz na produkcję żeby sprawdzili czy się nadajesz. Moim zdaniem jest to wykorzystywanie osób. Dziwna praca szuka markowe ubrania Hugo Boss a płacą najniższą,praca na akord. Ogólnie zakład pracy wygląda bardzo obskurnie, niesympatyczne panie prowadzące rozmowę. Pierwsze wrażenie jak by to był jakiś zakład karny dla kobiet. Nie polecam

JoLo

Jak wygląda praca w Markit? Co dokładnie się tam robi? Zarobki to najniższa krajowa? Jaki jest system premiowania?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Markit Toruń Sp z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
Pati97b

Cześć . Macie jakieś opinie lub doświadczenia na temat tego pracodawcy? Zauważyłam ogłoszenie na którym napisane ze do obowiązków należy oczyszczanie wyrobów odzieżowych . Praca od pon-pt godziny ranne . Coś za dobrze to wygląda .Czy się mylę . Z góry dziękuje za odpowiedzi

Polecam Tortex.Super firma,szefowa produkcji-złoty człowiek.

Ilona

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Markit Toruń?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Markit Toruń Sp z o.o? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

J

Najgorszy zakład jak miałam możliwość pracowania zarobki na godzinę nędzne szefostwo kłamię i (usunięte przez administratora) żadnego docenienia pracownika z umiejętnościami Trzeba zamknąć ten (usunięte przez administratora)

wdzieczna

jestem wdzieczna za zwolnienie mnie z tej firmy to jedna z najlepszych rzeczy w moim zyciu,ta firma to dno,plotki,wredni zlosliwi ludzie i szefostwo,teraz mam super prace i czasem koszmary senne o bylej pracy

Czy pracodawca Markit Toruń Sp z o.o organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Biedronka

Nigdy nie było szkoleń

Wiktor

@Mulinka Chyba się komuś firmy pomyliły ponieważ Markit Toruń działa dopiero od 2015 r

Mulinka
@Wiktor

Markit Toruń -zakład odzieżowy ze Skłodowskiej-Curie? Działa od 1982 roku

Patryk

Jak atmosfera w tej firmie na ten dzień?

bbb

A jednak ludzie najpierw się zwalniają a potem wracają do pracy,czyli chyba nie jest jeszcze tak najgorzej.Zresztą nikt nikogo nie trzyma na siłę.Każdy jest kowalem swego losu.Zamiast narzekać trzeba zacząć coś robić żeby to zmienić.

Mulinka
@bbb

Sorki, ale zwolniłam się z Markitu po 18 latach pracy i chociaż bardzo dobrze wspominam czas przed Panią Prezes, do tej pory nie zamierzam wrócić tam do pracy. NIE dopóki jest tam Pani Prezes, bo to Ona przyczyniła się do tego, że odeszłam. Z jej strony był to brak szacunku do kogoś, kto pracował tam 18 lat....

Julita

Pisaliście takie smutne informacje. czy faktycznie firma jest sprzedana?

gizmo

Właśnie zakład idzie pod młotek, zadowoleni ... bo ja nie.

N.W.

Jeśli pracownik zatrudnia się w firmie i angażuje się w pełni,to nie oczekuje od pracodawcy że będzie go wyzyskiwał i płacił najniższą krajową.Zatrudniając się ,wiąże z Tym zakładem przyszłość,dopiero konfrontacja z rzeczywistością panującą w Firmie weryfikuje wszystko.Więc wypowiedź ''Iż każdy jest kowalem swego losu'' jest chyba nie na miejscu !! Bo cóż zrobiłaby Pani Prezes ,gdyby znaczna część pracowników opuściła firmę w krótkim czasie i została kowalem swego losu .To jest brak szacunku dla załogi z dużym doświadczeniem,najwidoczniej P. Prezes ma nadmiar pracowników ??

Tajemniczy wyzyskiwany

Praca syf, "robol" - bo tak nas traktują, zmuszony jest do pracy w warunkach szkodliwych dla zdrowia! Wiele ludzi pracuje tu za dlugo zeby sie samemu zwolnic! Wypierdzielcie nas z tej roboty i dawać odprawy! Pracy dookoła dla takich jak my pełno!

K.l

Jak wyrażacie taką opinie to dlaczego tam pracujecie? Nikt Was tam na siłę nie trzyma. A dzięki Pani prezes ta firma nadal istnieje.

G.P.

Falszywa jedna z Pan szyjacych mowa o Pani z wytrzeszczem spojrz najpierw na siebie potem na innych.

jaa

Jak dla mnie to mobing...Fałsz i obłuda..idę bo muszę..ale nie polecam... Co nie którzy troszeczkę za dużo pozwalają sobie mowić..Nie życzę żadnej z pań zostać STARĄ PANNĄ..(Jak widzę ten ironiczny uśmieszek u jednej z Pań Technolog to mnie w dupie strzyka)ŻENADA!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Markit Toruń Sp z o.o - Toruń

• Jak się pracuje w Markit Toruń Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Markit Toruń Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Markit Toruń Sp z o.o
  • M.c. Skłodowskiej 55