Opinie o Markit Toruń Sp z o.o w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Markit Toruń Sp z o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Markit Toruń Sp z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markit Toruń Sp z o.o w Toruń

dori

Pracowała tam dość długo odeszłam, zarobki nędzne, ludzie podli i fałszywi, a te staruchy najgorsze, stre zazdrosnice i plotuja zamiast zająć się praca, same na siebie niech popatrza a nie na kogos.

gaga

Popieram, dno

Gosia

Pracuje tam kupę lat tragedia!!! Nie polecam, największe dno jakie trafiłam...siedzę bo muszę, płaca tragiczna, soboty za darmo, nadgodziny za darmo i takie prezes to się żyje mam nadzieje ze wejdzie 12 zł /h wtedy odechce im się nadgodzin, bo będzie wiedziała ile trzeba zapłacić.I dobrze czekam aż mi się poleprzy. Super w końcu ktoś zajął się takimi hienami, którym ciągle mało. Nie polecam!!!!

ilona

Pracował tam kupę lat tragedia!!! Nie polecam, największe dno jakie trafiłam...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Markit Toruń Sp z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
Waldek

Tragedia,pensja żenująca, już chyba niżej nie da się zarabiać.szok!!! A prezes klubu to porażka szycie dla B...a płaca najniższa.Nie polecam. Kolchoz na maxa i jeszcze dziewczyny po pracy poprawki muszą robić ot tak za free szok.Żal mi ich stara prezesowa nie umie doceniać ludzi, może jak ich straci to otworzy oczy... Może??? Albo jest ślepa

Tragedia samo dno, najlepiej jak byśmy pracowali za darmo ciągle opieramy czas to chore cały czas to samo szyjemy, ten sam model a co rozkłada to upieprzony czas... Jak mamy wyrobić normę??? Chory zakład,,, chora prezes!!!!

karla

Myślałam, że trafiłam na fajny zakład.Pomyliłam się i to strasznie nie spodziewałam się,że można tak traktować ludzi. Ciągle nadgodziny za darmo. Nie mogę się doczekać 12 zł.za godzinę, wtedy,nie będą nas okradać.Żenujące, że ta zakichana prezes może wogole nam w oczy spojrzeć.Brak jej oglady i ludzkich odczuć.Ciągle opieprzanczasy,straszne.Gdzie ludzka godność pani Prezez????? Ma ja pani??? Myślę, że nie.. :'( :'( :'( tylko dupowlazy mają dobre operacje -niestety

zniesmaczona

Jestem bardzo zniesmaczona po telefonie do tej firmy, rozmawiałam z osobą w kadrach, Pani była bardzo wredna i uszczypliwa. Miałam wrażenie, ze trafiłam na jej zły dzień i próbuje odreagować na mnie swoje złości. Wrażenia bardzo negatywne

rozczarowana

Pracowałam w Markicie przez 18 lat, bywało lepiej lub gorzej-jak to w pracy. W końcu dostałam tak bolącego kopniaka,że sama się zwolniłam. Wolę wspominać te dobre chwile- lata 90te. W tej chwili, już bym tam nie wróciła, nawet gdyby mnie nie wiem jak "przypyliło"

Praca beznadziejna, nadgodziny, nadgodziny i jeszcze raz nadgodziny, soboty pracujące.(usunięte przez administratora)

graża

Zarobki u nas to dno i wodorosty!!!!!

hihihi

brawo dla hhaahhaaza słuszną ocenę- po prostu nic dodać, nic ująć -tzw.czysta prawda- NIESTETY

hhaahhhaa

łubudu bu niech żyje nam prezes naszego klubu

hhaahhhaa

Dno to mało powiedziane.(usunięte przez administratora)

jjjjjj

jakie sa zarobki w markicie ?Jak ktos juz ok 14 lat pracuje?

reni123

Ten zakład to MASAKRA totalne dno pracowałam tam i mi podziekowali nie wiem nawet dla czego ale teraz sie z tego ciesze bardzo bo mam nową super prace na produkcji

ewa

W tym zakładzie jest wielki wyzysk naiwnych pracowników, fatalna organizacja pracy, normy kosmiczne i kadra zajmująca się plotkami.Za najniższą pensję nadgodziny i soboty robocze.Jakość jest wymagana olbrzymia ale nie idzie to w parze z wynagrodzeniem.Ogólnie lepiej omijać tą firmę.

życzliwa

wszystkie Markity to dno.

xyz

Ja wam powiem ze ten zakład to kompletne dno. Nie ma co się angażować w pracę, bo i tak na końcu wam podziękują kopniakiem. Zresztą szkoda słów na warunki panujące w tym zakładzie. Jedna wielka [usunięte przez moderatora] Najlepiej niech zatrudnią Chińczyków, to może się z nimi dogadają. Amatorszczyzna na pierwszym planie. Nie poleciłbym pracy w tym zakładzie nikomu z moich znajomych. Kolesiostwo i wazeliniarstwo oraz geniusz prezes. Pozdrawiam wytrwałych.

Zostaw merytoryczną opinię o Markit Toruń Sp z o.o - Toruń

• Jak się pracuje w Markit Toruń Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Markit Toruń Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Markit Toruń Sp z o.o
  • M.c. Skłodowskiej 55