SPS Handel Sp. z o.o.

Opinie o SPS Handel Sp. z o.o.

Kurde nie wiem o co wam chodzi z tym sklepem dlaczego takie złe opinie!!!Dobrze że powstał taki sklep w Sępopolu bo w okolicy nie ma tak dobrze zaopatrzonego sklepu w dodatku samoobsługowego i nie zdarzyło mi się kupić czegoś zepsutego!Dziewczyny w sklepie uśmiechnięte miłe.Cieszę się że mam taki sklep pod ręką.Ja stawiam duży plus dla tego sklepu

krzychu

A ja nie nie polecam tego sklepu Prim w Sepopolu chodz przejazdem jestem tylko w tym sklepie i nacielem sie na zepsute produkty a o owocach i warzywach lepiej nic nie mowic sa w takim strasznym stanie a to przeciesz wizytowka sklepu jak tylko sie wchodzi....

Klient

A ja bardzo polecam ten sklep i na mój rzut oka wszystko(a muszę powiedzieć ze często jestem w tym sklepie)wyglada bardzo dobrze sklep ładny czysty bardzo dobrze zaopatrzony obsługa miła pomocna myślę że to zasługa dobrego kierownika sklepu.Ja polecam ten sklep.

klient

Ta opinia jest pewnie napisana przez kierowniczkę sklepu.Bo niby skąd potencjalny klient może sądzić że jest potrzebny ochroniarz.Albo że pracownice stają na rzęsach żeby było wszystko dobrze.Owszem niektóre pracownie są bez zarzutów, ale nie wszystkie.Dobrze mają te,które są ulubienicami kierowniczki.Podobno ostatnio była tam jakaś kontrola i kierowniczce się "oberwało". A ona żeby się wyżyć zwolniła dwie pracownice(podobno niesłusznie).A teraz bojąc się o własny tyłek pisze na forum i zaprasza do sklepu PRIM W SĘPOPOLU:)Ja osobiście tego sklepu NIE POLECAM. Panuje tam nieład.Atmosfera nie zawsze sympatyczna.Także zdarzyło mi się nie raz kupić zepsuty towar.Moim zdaniem zmiany trzeba zacząć od kierowniczki.Jeżeli kierownik byłby dobry,to nie działy by się tam takie rzeczy jak teraz.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SPS Handel Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca-Kasjer Turośl? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
klijent pan

WITAM A JA NIE POLECAM WITAM JA NIE POLECAM TEGO SKLEPU PRIM W SEPOPOLU JESTEM KLIJENTEM I WIDZE CO SIE TAM DZIEJE KUPILEM SMIERDzACE MIESO A CO DO PRACOWNIC BYM SIE TU ZASTANOWIL.

Klientka

POLECAM SKLEP PRIM SEPOPOL PRACOWNICE STAJA NA RZESACH ZEBY BYLO DOBRZE WYGLADAJA NA ZGRANY ZESPOL ZAWSZE UPRZEJME POMOCNE I Z PODEJSCIEM DO KLIENTA. PRZYDALBY SIE TYLKO JAKIS OCHRONIARZ ZEBY BYLO LATWIEJ OGARNAC SKLEP BO ZE WZGLEDU NA DUZY RUCH I DUZO TOWARU PRACOWNICE MUSZA MIEC OCZY DOOKOLA GLOWY. TOWAR UPORZADKOWANY CENY ROWNIEZ.JAKO KLIENTKA JESTEM USATYSFAKCJONOWANA

jadzka

Jak czytam Te komentarze to jak bym slyszala o sklepie w ktotym pracuje. U nas tez kierowniczka jest wredna s... Oni sie tego chyba ucza na tych kursach kierowniczych. Wedle naszej kierowniczki lracownika nie mozna chwalic bo sie rozleniwi. A wszelkie pochwaly pieknego ogarnietego sklepu sa jej tylko zasluga I jest "z siebie dumna" . I gdzie w tym caly dyrektor? Najwidoczniej taki sam jak I ta cala reszta.

zgadzam się sklepy podlegające pod sps handelnie daja swoim pracownikom na swieta nic ani jednej głupiej czekolady jest wyzysk tylko.

WITAM!PROSZĘ O KONTROLE W SKLEPIE PRIM W SĘPOPOLU. MIĘSO SPRZEDAJE SIĘ ZEPSUTE W SZCZEGÓLNOŚCI W SOBOTĘ.KIEROWNICZKA JEST NIESYMPATYCZNA I WYŻYWA SIĘ NA PRACOWNIKACH.BĘDĄC KLIENTEM TEGO SKLEPU NIE RAZ MUSIAŁAM ZWRACAĆ TOWAR.OKAZAŁO SIĘ ŻE ZA TEN INCYDENT OBRYWAJĄ PRACOWNICY.ZAMAWIA TAK DUŻE ILOŚCI MIĘSA,ŻE POTEM SPRZEDAJĄ ZEPSUTE ZAMIAST DAĆ DO UTYLIZACJI.ZDARZYŁO SIĘ KUPIĆ MIĘSO MIELONE WIEPRZOWE ZMIESZANE Z DROBIOWYM I NA DODATEK ŚMIERDZĄCE.MOIM ZDANIEM JEST TO WINA KIEROWNIKA SKLEPU ŻE PO TYLU LATACH PRACY W BRANŻY NIE WIE JAKI JEST OBRÓT MIĘSA.NA DODATEK JEST ZA MAŁO PRACOWNIKÓW NA ZMIANIE.JEDNA OSOBA MUSI ROBIĆ KILKA RZECZY NA RAZ.

BYŁA PRACOWNICA

Pracowałam w jednym takim sklepie to jest tragedia.Kierowniczka spóznia sie o 15 min .Robi chamskie rzeczy nie przecenia produktów a obrywają za to pracownice. Premie dostaje sie po rodzinie!!!! Siedzi tylko w tym swoim chlewie (biurze ) i popija kawkę i rozmawia przez telefon prywatny!!! Paznokcie wymalowane.Przyjmuje żle dostawy a pracownice musza płacić!! Szacunek dla dziewczyn które tam pracuja !!!!JEŚLI DYREKCJA TO CZYTA ZRÓBCIE COŚ Z KIEROWNICZĄ pozdrowienia z Grajewa

klientka

kierowniczka sklepu koszmar brak szacunku do pracownikow prosze cos z tym zrobic pozazdroscic pracownikom ze z nią wytrzymują .pracownicy zmieniają sie jak rękawiczki chyba cos w tym jest przy tak duzym bezrobociu.pozdrawiam z grajewa.

oburzona

Na dodatek firma legalnie trzyma złodziei , którzy kasę kradną i na dodatek cala wszechmocna góra to toleruje !!!

Wstrząśnięta

Oprócz tego-zero jakichkolwiek dodatków na święta,paczek dla dzieci,głupiej czekolady dla pracowników-NIC,kompletnie NIC(żadnego docenienia że człowiek się stara i ogarnia ten syf).Problem z urlopami i niejednokrotne ściąganie z nich bo coś tam,bo trzeba firmie pomóc itd-tylko za co się pytam?Za brak szacunku i czegokolwiek?

Wstrząśnięta

Witam. O tym sklepie można pisać godzinami-nigdzie indziej takiego poniżenia nie doświadczyłam i nie doświadczę bo takiego buractwa,chamstwa i prostactwa nigdzie nie ma!!! Najlepiej jakby pracowało się tam charytatywnie a mało tego-dopłacało górze jeszcze za to że mogą cię poniżać.Dla mnie to banda idiotów i złodziei-nic więcej.Towar jak już ktoś wspomniał przychodzi albo z bardzo krótką datą albo niejednokrotnie po terminie.Na sklepie na jednej zmianie pracują po dwie max trzy osoby.Praca wygląda tam tak,że jedna pani stoi "na kasie"(ma być miła,uprzejma,pilnować stanowiska żeby klienci nie czekali w kolejce,wykładać przy tym towar na sklepie,"robić palety" w między czasie,przyjmować prasę i rozkładać na półki,zamiatać sklep,myć podłogo mopem bo na tyle stać firmę,sprawdzać jakość warzyw i owoców,towarować półkę ktorą ma przypisaną,latać od kasy do kasy bo na jednej waga nie działa,na drugiej terminal płatniczy na trzeciej skaner i tak dalej i tak dalej i tak dalej..)Druga pracownica musi rozkładać towar,przyjmować dostawy po kilka dziennie,latać do pomocy na mięsny,zmieniać ceny,zmieniać wysepki,i z piętnaście innych zadań realizować powierzonych w między czasie przez kierowniczkę sklepu-tak że podczas robienia ośmiu prac na raz i odciąganiu co chwila od nich bo trzeba na kasę lecieć koleżance pomóc lub na mięsny drugiej-bo kolejek nie może być.Trzecia pracownica z mięsnego ma do obskoczenia dział mięsny,wędliniarski,mrożonki itd,musi czasem po 500 kg mięsa przyjąć,przeważyć itd i obsługiwać klientow ...To co się tam dzieję to jest paranoja!!!Jest ciągly stres,kierownictwu nic nigdy nie pasuje,zero pochwał za cokolwiek przy tak nadludziej pracy i stresie(trzy osoby max ogarniajace caly duży supermarket!)Płaca minimalna,ciągle ucinane premie bo [pracownicy źle pracuja...,odpowiedzialność finansowa za mięso,wędliny,pieczywo,alkohol,papierosy i ciągle za mało jest czegoś bo jak towar sie nie sprzeda i jest po terminie to nasza wina!!

życzliwy

Pani kierownik podobno zatrudnia jedynie swoje koleżanki. Pełne kumoterstwo.

życzlowy

Sklep ładny, zadbany, a to dlatego, że dziewczyny pracują w nim po 9-10 godz dziennie. Oczywiście nie w ramach nadgodzin, a wedle zasady jak się nie wyrabiasz to zostań. Kilka razy w miesiącu ma wpaść szef, bądź inny przełożony i wtedy jest zbiórka i porządki (czy z wolnego, czy z urlopu) i oczywiście dłużej i najlepiej za darmo, bo miesiąc nie ma tyle dni aby to oddać. Porządki na drygiej zmiani w dziewiątej godz pracy, a przecież nadgodzin nie ma. Jedej osoby więcej nie zatrudnią, bo nie ma potrzeby, przecież kiedy jest szef jest czysto. Wszystko ok. Wróciła też (jak słyszałem) dzewczyna z lepkimi łapkami i po krótkim czasie są straty i pieniądze się nie zgadzają. Niepokojące. Nie polecam tego sklepu w Nowym Mieście.

klientka

W Makowie mazowieckim jest taka nawiedzona wariatka co w ogóle nie ma pojęcia o prowadzeniu sklepu. Wychodzi ze swojego biura i wydziera mordę na cały sklep przy klientach. Po prostu chamstwo i żenada. Dziwie się że dyrekcja ją jeszcze trzyma. Pracownice w tym sklepie są ok, tylko kierownictwo do niczego.

w makowie mazowieckim tez tak jest

Zgadzam sie z moimi poprzednikami gołym okiem widac że sklep jest zle zarzadzany,a to jak(usunięte przez administratora)rozmawia z pracownikiem nie zdając sobie sprawy że z tego jej biura wszystko niesie sie na sklep i klienci wszystko słyszą szok!!!

klientka online

Kierownictwo pojęcia nie ma o kierowaniu sklepem, brak szacunku do klienta, brak szacunku do pracowników, poza milą i sympatyczną obsługą nic dobrego nie mogę powiedzieć. pozdrowienia z Grajewa.

Zostaw merytoryczną opinię o SPS Handel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SPS Handel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPS Handel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPS Handel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPS Handel Sp. z o.o.