SPS Handel Sp. z o.o.

Opinie o SPS Handel Sp. z o.o.

Magdalena

Które stanowisko i lokalizację? Na stronie są dwa ogłoszenia. Szukają kiero na Mazowsze. Co o pracy na tym stanowisku można tu napisać? O jakim konkretnie rozwoju zawodowym w opisie jest mowa?

Czy w SPS Handel Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Byly pracownik

Niestety nie, są olewane przez kierownictwo

@Byly pracownik

Jakie przykładowe mogłyby być bagatelizowane? W zasadzie to zastanawiam się jakie problemy podczas pracy mogą tu występować, ludzie niektóre z nich są w stanie sami rozwiązać?

Kropka.k

Piszę o prim w Zarębach K. Sklep powstał kilka miesięcy temu. Wszystko wygląda ładnie, dziewczyny tam pracujące utrzymują porządek, są bardzo miłe i super się z nimi rozmawia, ale naprawdę mi ich aż szkoda, byłam kilka razy przy tym jak były traktowane na sklepie przez P. Kierownik. Warczy na nie nie zważając na klientów. Nie jest nam jako klientom przyjemnie być przy takiej sytuacji a przede wszystkim myślę, że takie sytuacje nie powinny mieć wogóle miejsca. Wypadałoby by mieć trochę szacunku do pracownika. Sama chciałam iść tam do pracy ale po kilku takich sytuacjach poprostu stwierdziłam, że nie chcę aby mnie też tak tam traktowano i zrezygnowałam. Z miesiąca na miesiąc widać, że dziewczyn jest coraz mniej w pracy, ciekawe jaka jest tego przyczyna? W każdym sklepie Prim tak traktuje się pracownika?

Anonimowa
@Kropka.k

Pracowałam tam na zlecenie. Pani zrobiła błąd w fakturze, wpisała 14 zamiast 15 paczek orzeszków. Na nas się wydzierała, poganiała i ogólnie lepiej mi było z niektórymi pracownicami. Dwie były bardzo życzliwe i pomocne. Ostatniego dnia pracy trochę źle się poczułam i robiłam z paniami, żeby szybciej rozłożyć towar. Szefowa spytała, czy nic sama nie zrobię, choć dwa poprzednie dni pracowałam sama. Tylko że wtedy jej nie było. Pracownica G. Jest opryskliwa i niemiła. Moja mama dostała nieświeżą makrelę, znajoma została wyśmiana przez sprzedawcę będącą kierowniczką, która nie chciała przyjąć zwrotu towaru. To już nawet w hurtowni jest napis, że zwrotów nie przyjmujemy i prosimy o przemyślane zakupy. Nie kupuję w tym sklepie, a na samą myśl o pracy tam mam atak paniki. Nie polecam absolutnie. Już w Lewiatanie jest o wiele lepsza obsługa, nikt na nikogo nie wrzeszczy, nie poniża i jest taniej. Teraz mam inną pracę i bardzo się z niej cieszę. Nawet, jeśli będzie tam praca, nigdy nie podejmę zatrudnienia w Primie.

@Anonimowa

Nie zgadzam się, pani G jest najbardziej miła i pomocna na sklepie, nie to co reszta pracownic.. Bez żadnego problemu można ją o wszystko zapytać i oczekiwać miłej odpowiedzi z uśmiechem na twarzy. Proszę bardziej zwrócić uwagę na jedną grubszą Panią, chodzi tylko i wyśmiewa się z klientów. Ona jest bardzo nie miła....

@Anonimowa

Przy kasie jest wywieszona tabliczka, która informuje, że zgodnie z regulaminem sklepu zwrotów nie robią więc dlatego nie zrobiła. Trzeba się troche rozejżeć dookoła a nie pisać takie głupoty. Pani G jest bardzo miła i często ją o cos pytam gdy przychodzę na zakupy i dostaję miłą odpowiedz z uśmiechem, więc nie wiem skąd te oszczerstwa, czyżby z zazdrości że ona tam pracuje a Pani już nie ? Sklep jest bardzo ładny. A co do cen to tak jak teraz wszędzie, nigdzie nie jest tanio i wszystko idzie w górę. Chociaż w prim co tydzień dają dobre promocje. Dla mnie sklep i pracownice na 5 gwiazdek.

Na-nie

Nie polecam osobom, które oczekują : - wynagrodzenia które będzie je motywować do pracy (w moim wypadku zero podwyżki przez cały okres pracy- kilka lat!), -możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, -dobrego pakietu dodatkowego ubezpieczenia grupowego za symboliczną złotówkę, dobrego pakiet medyczny za symboliczną złotówkę, - a już w ogóle zapomnieć trzeba o szkolenia dostosowane do potrzeb pracownika. Czyli pracuj, najlepiej długo i z pełnym zaangażowaniem a my po prostu terminowo wypłacimy ci wynagrodzenie z umowy o pracę (tylko te które tam jest wpisane bo wiesz premia uznaniowa to premia uznaniowa). Premia - sporadyczna (np: raz na rok) i wychodzona aż nogi bolały od chodzenia i język od proszenia. Zawsze wtedy można było usłyszeć całą listę swoich błędów (dziwne, ze nikt o nich nie mówił dopóki nie poszło się po premię ;) ZERO Funduszu socjalnego w firmie, paczek, bonów itp. NIC nawet na święta. Kiedyś były... Potem wszystko uciął Zarząd. Karta Multisport? nie ma i nie będzie - jak w tym dowcipie. Do tego w moim przypadku doszły bardzo przykre relacje z przełożonym z którymi nie było nawet do kogo pójść (choć próby szukania "pomocy" były). Mój związek z firmą trwał kilka lat i ww. opinia jest oparta na moich osobistych doświadczeniach.

Edward
@Na-nie

Czy benefity i ubezpieczenie na życie były Ci obiecywane na początku? Powiedz proszę, czy kwestie te zostały w ogóle poruszone na etapie rozmowy o prace?

Anonimowa
@Edward

W ofercie pracy: gwarantujemy dostosowany wymiar pracy Rzeczywistość: 8 h, bo na pół etatu nie można Spoko, jak kto woli pracować :)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SPS Handel Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca-Kasjer Turośl? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SPS Handel Sp. z o.o.?

Motylek

Nie

Maja
@Motylek

Ojej, a jakiś socjal, typu paczki na święta? Choćby bony do realizacji we własnym sklepie?

@Maja

No chyba się myślisz,trzeba dołożyć tyle samo kasy swojej , żeby bony naliczyły rabat przy zakupach. Czyli 200bony plus 200 gotówka. No to co się dostaje,dostać tzn nie dołożyć do tego Śmiechu warte .

@Ania

i do wszystkiego tutaj tak trzeba te 50% dokładać? do ubezpieczenia i multsportu też? mają je tu, tak?

Marianna
@Ania

to chyba dobrze, że kupisz wszystko 50% taniej. Lepsze to niż jakiś tam prezent - jak u niektórych zapleśniały portfel czy coś innego.

@Marianna

A to nie chodziło o to, że ekwiwalent w postaci kasy by wolała po prostu zamiast na siłę coś kupować, żeby te bony wykorzystać? Ktoś pytał czy by dali w gotówce normalnie?

A

Słyszałam że od stycznia cięcie etatów co więcej wiadomo na ten temat?

@A

Cięcia etatów są już od pażdziernika-co miesiąc jest nas coraz mniej,

@pracownik

a został juz pracownikom przedstawiony konkretny plan odnośnie tego? kiedy ma to się tak naprawdę skończyć itp? jaka liczba była przed cięciami a jaka jest teraz?

@Magdalena

Szczerze?O etatach dowiadujemy się na 2-3 dni przed końcem każdego miesiąca.Więcej nam nie obetną bo już pracujemy na minimum a przyjmą nowych pracowników dopiero przed 1 maja-jestem tego pewna.

@pracownik

Pewna? czyli po prostu szukają nowych kompetencji wśród ludzi z zewnątrz i dlatego tak? i tamtym zaproponują tak samo jak pozostałym? tutaj to dużo chętnych zazwyczaj jest?

Asia

Czy osobom na zwolnieniu lekarskim przysługują bony?dostałam informację od kierownika, że zarząd zdecydował że nie. Zakładam jednak, że to kłamstwo bo koleżanka w innej miejscowości dostała a ja już nie..

@Asia

Bzdura,kierownik cię oszukał.Premia się nie należy a bony tak jeśli pracujesz dłużej niż miesiąc.Nie daj się,walcz o swoje,zwróć się do koordynatora albo do dyrektora a nawet jak zadzwonisz do kadr to ci powiedzą wszystko.

Magdalena

Serio tak się stało? Ale to ten pies jakoś blisko tej całej spożywki był czy tylko przy wejściu? I w sumie może się nie odezwała, bo Ty już zwróciłeś uwagę, a szkoda żeby aferę niepotrzebną robić?

Jaa85

Witajcie ???? Czy możecie mi powiedzieć po ile godzin pracuję zastępca kierownika i po ile godzin kierownik? A jeśli ktoś ma wiedzę mniej więcej ile zarabia zastępca to była bym wdzięczna ????

@Jaa85

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania - zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną.

Pelagia

Pracowałam około 6 lat z małą przerwą. Swoją pracę uwielbiałam . Załoga wspaniała , zawsze można było liczyć na koleżanki. Co do Dyrekcji to szkoda gadać. Przyjedzie , pochodzi po sklepie rozmawiając przez telefon a kierownik za nim jak wierny piesek. Potem uwagi dotyczące sklepu (idiotyczne) . Nie mają zielonego pojęcia jak wygląda prawdziwa praca. Żal tych ludzi bo wyprali im mózgi na tych ich szkoleniach. Samą pracę polecam jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi. Najważniejsze aby załoga była zgrana. Ja miałam super koleżanki (kontakt do dzisiaj).Po długim czasie zdecydowałam się opuścić sieć Prim . Nie żałuję. Robiąc zakupy szkoda mi koleżanek (z mojej zmiany mało już zostało) . Mam nadzieję, że firma doceni osoby ,które jeszcze pracują bo niedługo może być tak ,że sam Pan Dyrektor będzie musiał stanąć na kasie i prawdziwie popracować, a to byłoby strasznie komiczne. Życzę wytrwałości dla pracowników.

Jolanta
@Pelagia

Z jakiego powodu opuściłaś sklep? Za mało płacili?? Czytałam ze atmosfera jest super. Czy przez te lata pracy miałaś jakieś podwyżki ?

Pelagia
@Jolanta

Właśnie zaczynam na swoim????Życzę wszystkim zaryzykowania i podjęcia prób pracy na własny rachunek. Żadnych podwyżek nie było, wręcz przeciwnie czy audyt był 95 czy 87%to wypłata była taka sama. A co do atmosfery to przewspaniale koleżanki, cudowne.

Wiki

Sprawa dotyczy sklepu Prim w Sępopolu moja prawie 80 letnia Ciocia tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2021 została skrzyczna i wyzwana przy innych klientach przez zastępcę kierownika p Renatę (usunięte przez administratora) Ona nie panuje nad swoimi emocjami. Ciocia dostała rozstroju nerwowego. Robi tam zakupy ale bardzo unika tego pracownika. Wyzwiska dotyczyły spraw prywatnych to jest skandaliczne i karygodne zachowanie pracownika.

Mia7272

Witam. Powiem szczerze że nie wiem jak przyjmujecie pracowników do pracy w sklepie Prim ale nie które Panie nie nadają się na kasę. W mojej miejscowości jest Market Prim i byłam już (usunięte przez administratora) trzy razy na zakupach. Zawsze biorę paragony i sprawdzam sobie na spokojnie w domu. Czasami nawet w sklepie koło kasy. Nie wierzę tam pracującym Panią które stoją za kasą. Byłam trzy razy (usunięte przez administratora) Pierwsza sytuacja była na kwotę ponad 40 zł to odkryłam od razu druga sytuacja była na ponad 20 zł odkryłam to przy kasie a ostatnia sytuacja była na ponad 70 zł i to odkryłam w domu. Nigdy nie przytrafiło mi się żeby w ciągu kilku miesięcy być oszukaną trzy razy w jednym sklepie. To jest dla mnie nie dopuszczalne. Powinno kierownictwo bardziej patrzeć na ręce swoich pracownic lub zatrudniać takie które mają pojęcie pracować na kasie i przede wszystkim umieją czytać co nabijają bo jeżeli ja kupuję 12 kajzerek za 0.60 groszy a pani na kasie mi nabija 12 chlebów zwykłych dużych za 6.59 to chyba widać na kasie że coś jest nie tak i że kwota jakaś bardzo duża wychodzi. Zawsze biorę paragony bo nie ufam pracownikom w szczególności w Market Prim. Albo nabijają jakieś inne produkty których nie mam w koszyku albo źle wydają resztę. Niech nauczą się czytać co nabijają na kasie i niech nauczą się liczyć. Jestem bardzo nie zadowolona z tych sytuacji że jako klientka muszę pilnować kasjerek które mnie podliczają ponieważ zostałam (usunięte przez administratora) już trzy razy. To jest bardzo oburzające. Oczywiście jak wróciłam do sklepu z paragonem to pani oddała mi pieniądze ale też nie raz długo nad tym się zastanawiała. Ja jako klientka jest bardzo nie zadowolona z tych sytuacji.

@Mia7272

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt mailowy na kontakt@primmarket.pl w celu wyjaśnienia sprawy.

Koki

Nie warto praca za minimum wyzysk praca w święta jak ktoś mówi że płacą za to niech dyrekcja przejrzy na oczy nie chyba że mają w delikatnym poważaniu ludzi bo z tego co pracowałam to kierownik stwierdził że dyrekcja kazała pracować w święta lepiej dziewczyny iść do biedronki do piekarni itp itd a co do bonów na święta to jakaś kpina dają 200 złotych czyli 4 szt po 50 zł a co najśmieszniejsze że musisz takie stwierdzenie kierownika zrobić zakupy za 400 i dopiero zmniejszają a raczej pomniejszają o 200 PLN to jest kpina polecam przyjrzeć się powiatowi łomżyńskiemu

@Koki

To prawda,że bony to porażka,ale to nie wina kierownika-on nie daje bonów.

Katarzynka

Muszę przyznać że sklep w Sokółce bardzo fajny. Bardzo ale to bardzo miła obsługa. Panie uśmiechnięte i zawsze pomocne. Zdecydowanie należy im się podwyżka. Trzymajcie tak dalej dziewczyny ????????????

baniak

prim iłowo osada niedziela sprzedawczyni beata jak sie zwie to niewiwm ale ona nie nadaje sie do tego sklepu tempa mało gramotna kartoniki moze skałdac a nie za kontuar ciele ciele nie powinna tam pracowac prim iłowo osada

A z kierownikami dyrekcja nic nie robi. Bo to święte krowy. Weźcie się za każdego kierownika sklepu Prim. Bo oni są najgorsi w stosunku do pracownika. Zero szacunku. Tylko wyzwiska szczególnie w sklepie w Dzierz...

Katarzyna

Czy wszystkie Primy pracują 1 i 11 listopada 2021? Mało wam, że otworzyliście sklepy w niedziele do 22,to jeszcze dni świąteczne chcecie pozabierać? Może właściciel postoi za kasą 12 godzin 1 listopada? Co z tego,że to jest dodatkowo płatne, ludzie też chcą odpocząć.

@Katarzyna

Ma Pani nieprawdziwe informacje. 1.11 sklepy Prim będą nieczynne. Uwagi odnośnie właściciela chyba są zbędne.

Lila

A jednak pracują 11listopada

@Lila

Sytuacja na rynku bywa dynamiczna. Część sklepów - tam gdzie pracownicy wyrazili taką chęć - rzeczywiście będzie otwarta 11.11 w godzinach 8-20.

Były.
@Katarzyna

Płatne? 120zl.za przymus przyjscia w święto to koszmar a jakie mają zyski? Najgorsze, że nawet biedronki nie posuwaja się do takiego upodlenia pracowników! Rząd namawia ludzi do wspierania polskich sklepów ale jak widać szefowie tych firm maja za nic swoich rodaków! Wolę wspierać zagraniczne koncerny niż pracować dla hien!

@Były.

Nawet jeśli nie ma pracowników chętnych szef zmusza ,żeby przyjść do pracy (inaczej bedzie rozmowa z dyrektorem)

Maria

Fajny sklep.Właśnie zostaje otwarty we wszystkie niedziele.Współczuć tym paniom pracującym za najniższą krajową.Sama tam już zakupów nie zrobię. Nawet będę namawiać wręcz do omijania tego sklepu.Pracodawca bez serca.

@Maria

Prim Market to sklepy, które cały czas starają się dostosować do potrzeb swoich klientów stąd dołożyliśmy wszelkich starań aby nasi Klienci w tak szczególnie trudnym czasie jakim jest pandemia mogli zrobić bezpiecznie zakupy również w niedzielę.

klient
@Maria

Masz rację,trzeba współczuć tym paniom,bo żeby chociaż 100 procent zapłacili to napewno dziewczyny chętniej by pracowały.

stały klient
@SPS Handel Sp. z o.o.

Drogi pracodawco,lubię wasz sklep,robię tam zakupy codziennie,panie są bardzo miłe ,uśmiechnięte i pomocne ale nauczyliśmy się,że sklepy w niedzielę są nieczynne i szkoda nam tych dziewczyn,że muszą pracować nawet wtedy kiedy wszyscy odpoczywają.Obserwowałem przez okno klientów niedzielnych bo mieszkam po sąsiedzku-miejscowe pijaczki i przyjezdni.Ale pomijając ten fakt,doceniajcie swoich pracowników,szczególnie tych długo pracujących bo z tego co widzę ciągle dziewczyny się zmieniają a to znaczy że chyba nie jest u was tak fajnie....

@stały klient

Dziękujemy za przekazaną opinię. Cieszymy się, że ma Pan tak dobrą opinie o naszym sklepie oraz pracownikach. Pragniemy zapewnić Pana, że wprowadzone w naszej sieci systemy premiowania odzwierciedlają oddanie i zaangażowanie naszych pracowników.

Ela
@Maria

Niby przesyłki kurierskie są ale żadnej informacji na drzwiach nie ma niby awaria

@SPS Handel Sp. z o.o.

W szczególności wasze bony na święta. Pracownik dostaje 3 bony po 50 zł. A bonu może użyć jak zrobi zakupy za 100zl wtedy płaci 1 bon 50 zł i 50 zł gotówki.

@SPS Handel Sp. z o.o.

Drogi pracodawco,z całym szacunkiem ale to co piszesz to kompletna bzdura.Pracowałam w waszej firmie dwa razy i za każdym razem miałam nadzieję,że będzie lepiej ale nic z tego.Premie są znikome,dostajemy najniższą krajową.Czy audyt przejdziemy 90% czy 85% to wypłata była taka sama.Cały czas jakieś wymagania a od siebie nic.I teraz jeszcze te niedziele-porażka.Od niedawna pracuję w Lidlu i w dniu wypłaty jestem szczęśliwa,że doceniono moją ciężką pracę bo w Prim Market pracowników się nie szanuje.

N
@były pracownik

To jest prawda

Diki
@były pracownik

To prawda że się nie szanuje pracowników a szczególnie przez kierownictwo w sklepie.Pozatym kierownik wydziera się na pracownika

Hania
@SPS Handel Sp. z o.o.

Gdzie są te premie?mówicie o tych50zl?wstyd ludzi...

@Hania

Pani Hanno, wysokość premii jest różna, zależna od zaangażowania Pracownika. Nie jestem w stanie udzielić Pani informacji z czego wynika wysokość Pani premii - w celu wyjaśnienia nieporozumień proszę o kontakt ze swoim przełożonym, który wnioskuje o jej przyznanie.

Aneta były pracownik
@SPS Handel Sp. z o.o.

Przepraszam,z którym przełożonym bo napewno nie kierownikiem sklepu,który nie ma wpływu na premiowanie.Kiedyś jak byłam kierownikiem to dostawałam określoną kwotę pieniędzy,którą mogłam rozdzielić na pracowników i to było sprawiedliwe bo pracownicy są różni-jedni pracowici a inni nie.Potem to się skończyło i pracownicy dostawali takie same pensje,mimo że jeden się starał a inny przechodził tylko dzień nic nie robiąc.Kierownik najlepiej zna swoich pracowników i wie komu należy się premia większa a komu mniejsza lub wcale.

@Aneta były pracownik

Pani Aneto, z tego co mi wiadomo kierownicy na chwilę obecną dysponują funduszami przewidzianymi na premie. Pełna zgoda z tym, że Kierownik zna najlepiej swoich pracowników, jednakże nie mogę się zgodzić z tym, że nie posiada on narzędzi do premiowania większej efektywności swoich podwładnych.

Ola
@SPS Handel Sp. z o.o.

A moja pani kierownik nic nie wie o premiach

Iwona
@Ola

To tak jak moja.

Prezes
@SPS Handel Sp. z o.o.

Ja się pytam czyim kosztem wychodzicie do klienta, za pracę w Niedzielę pracownicy nie otrzymują żadnego wynagrodzenia (praca w Niedzielę 100 % stawki ) dostają dzień wolny,Panie prezesie niewolnictwo już chyba się skończyło ale widać nie u was ????????????????????????????????????????????????????????????????????,niedługo będziecie szybciej zamykać te sklepy jak żeście otwierali

@Prezes

Sklepy Prim są otwarte w niedzielę tak jak większość innych sieci sklepów i na takich samych zasadach jak większość innych sieci. Sytuacja na rynku wymaga byśmy byli otwarci w tych samych dniach co konkurencja.

Prezes
@SPS Handel Sp. z o.o.

Tylko że konkurencja płaci 100% a wy dajecie dzień wolny , z czym wy się równacie z konkurencją ????

@Prezes

Szanowna Pani/Panie - bardzo proszę zapoznać się z art. 151 § 1 kp - dzień wolny (do końca okresu rozliczeniowego) jest równoważny z dodatkiem 100%. Ciężko mi się wypowiedzieć, jaka konkurencja stosuje tylko i wyłącznie dodatek 100%, gdyż takie informacje nie są ogólnodostępne.

Były.
@SPS Handel Sp. z o.o.

Kto jest premiowany? Chyba kierowniczki no i te które im się podlizuja bo w większości sklepów o których słyszałam pracownicy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nikogo nie obchodzi, że wieloletni pracownicy się zwalniają bo takiego wykorzystywania pracowników nikt nie wytrzymuje! Praca po dwie osoby na zmianie ale za to w biurze też siedzą sobie panie po dwie i polecenie wydają tylko. Nikt tego nie sprawdza nie wiem po co są kamery chyba tylko do tego aby straszyć pracowników, że są sprawdzani.Pracujac w takim układzie pracownicy okradani są z podstawowych praw do przerwy takiej jaka się należy!

Stan73

Bardzo miła i rzetelna obsługa sklepu , tan gdzie robię zakupy .Polecam .

w życiu 2300/2400 na rękę.

Gdzie tak płacą?

U nas wszyscy mają 2100zl

Witam. Praca w primie to najgorsze zło. Ludzie z daleka od takiej pracy. Otwierają niedzielę jako placowke pocztowa.. Jak pójdziesz wysłać paczkę to dziewczyny nie wiedzą jak to zrobić, bo kierownik ani nikt inny nie zrobil szkolenia. Tylko kartke co po koleji maja czynić.

@Anna

Dzień dobry. Nie tylko sklepy Prim są otwarte w niedzielę i nie tylko sklepy Prim są również placówkami pocztowymi.

Zostaw merytoryczną opinię o SPS Handel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SPS Handel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPS Handel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPS Handel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPS Handel Sp. z o.o.