Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

XXX

Za niedługo żeby zjeść margaryne z bielmaru to trzeba ja bedzie ukraść z zakładu.

Jola

Nawet w Tesco nie ma Palmy...

Ryszard Ochódzki

Tak dla ścisłości..... Główny Księgowy (KF) pracował w Bielmarze przez 9 lat - od 2005 do 2014. Przez pierwsze 8 lat był członkiem zarządu. Odszedł z zarządu w 2013 roku po nieuzyskaniu absolutorium. Przez ostatni rok pracy był prokurentem (prokura zwykła z jednym członkiem zarządu). I to nie było tak, że ktoś z kimś "wytrzymywał".... Panowie KF i AJ tworzyli bardzo zgrany duet.

XXX

Nie pisze o tym księgowym ! Jeszcze wcześniejszym " tym dobrym"

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
maria

Siedza po cichu bo sami nam zarzad wsrod wybrancow znalezli...to co przyznaja sie do bledu..

Dorota

Bardzo śmieszne , sami wybraliśmy tego księgowego. I to był początek końca tej firmy. I tak się dziwie ze były prezes z nim wytrzymał 3 lata. Tak się zastanawiam gdzie w tej całej sytuacji są związki zawodowe. Czyżby ich przedstawiciel w RN zapomniał po co został wybrany ? Jak poprzedni prezes ogłosił ze nie będzie premii to się do strajku przymierzali, listy pisali itd. A teraz? Reguła jest to ze premii nie ma i patrząc na wyniki długo nie będzie i wszyscy siedzą po cichu. Do roboty panowie, jeden z drugim!

Od byłego księgowego ! Ha ha ha

well

Może czas się obudzić.... A od kogo Pan Janaczek odbierze telefon ???

Człowiek uczy się na błędach

Ale przecież stary zarząd tez był zły ....może w końcu do was dotrze że nie każdy nadaje się do tłuszczy oby RN szybko się obudziła .Proponuje zadzwonić do P.Janaczka z przeprosinami i błagać żeby wrócił stary zarząd.

kkk

Ma Pani racje.Gdyby bylo dobrze nikt by tu nawet nie zajrzal.3 letnia kadencja poprzedniego zarzadu-42 posty, 2 miesiace nowego zarzadu 200 postow.Zysk za ostatnie 3 lata poprzedniego zarzadu....mln, strata za 2 miesiace nowego zarzadu...mln. Dlatego tu zagladamy, bo kazdy boi sie i mysli co moglby zrobic.Ja tez jestem pracujacym udzialowcem

Maja

Po to są fora internetowe żeby się na nich wypowiadać . Gdyby było dobrze nikt by nic nie pisał. Nie wszyscy są na ostatniej prostej, mylisz się. Np. moje koleżanki są pracującymi udziałowcami i czytają co tutaj jest napisane na temat firmy, każdy komu zależy jeszcze na tym zakładzie tutaj zaglada. A Ty po co tutaj weszłas? Pochwalić się w jakiej super firmie pracujesz ?

xantia

ale tu wysyp frustratów! zazwyczaj wypowiadają się ludzie którzy stracili robotę bądź pracujący ale będący na "ostatniej prostej", szkoda bo można byłoby się tu czegoś ciekawego dowiedzieć... a tak to sam heit. Ale z drugiej strony co się dziwić patrząc na strony różnych firm to jest to samo...

maria

Moze Pan przewodniczacy RN i jego zastepcy nam cos odpowiedza??

Stanislaw

Jak moglscie wybrac do zarzadu trzy nowe, obce osoby.Umawialismy sie na inny uklad-gdzie jest AP? Co to jest za gra? Chyba sie domyslam...

Stanislaw

Nie no, reakcja jest, finansowy na urlopie :D

kk

Nasza polke w sklepie ma juz Kruszwica...dzieki komu?

kk

POWIEDZIAL ZE BIERZE WSZYSTKO NA SIEBIE!!!!!!

Dorota

Zapytaj tych a raczej tego ktorzy/ktory stal na srodku i wychwalal I rekomendowal tych panow na walnym. Mnie dziwi jedno, dwa miesiace straty w produkcji, straty w sprzedazy i nikt nie reaguje? Na co Wy wszyscy czekacie? Czy nikt nie wie ze w dzisiejszym czasach kiedy jest taka konkurencja, a w telewizji na kazdym kanale Rama, takich strat nie da sie odrobic?

Stanislaw

Nie ma produkcji-nie ma sprzedazy, nie ma problemu...sa usmiechy, zarty i brawa.Ludzie macie jeszcze jakis wplyw na to co sie dzieje!UDZIALOWCY!!!!

Ile???

Ile??? To oni pracują dla bielmaru czy dla konkurencji?

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 148 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe