Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Ktoś

Jest takie stare mądre przyslowie, kto mieczem wojuje od miecza ginie, czego trzem panom serdecznie życzę

Duraj

No to chyba ktoś z marketingu upomniał się o swoją kasę i dostał za swoje. Baranki nie tędy droga, a gwiazda od podawania kanapek powinna się zdrowo stuknąć w łeb.

COOL

Co wy na to? Wpiszemy się w trend, czy wprost odwrotnie :-))) GUS opublikował dane dotyczące polskiego rynku pracy. Wynika z nich, że w porównaniu z wrześniem 2016 roku, średnia pensja firmach wzrosła o 6 proc. i wyniosła 4473,06 zł brutto.

@COOL

U nas też wzrośnie, szczególnie że wypier nas z Biedronki. W Biedronki króluje Delma i Rama oraz Kasia.

@Ph

Wszędzie króluje delma i rama ale tam pracują ludzie któży mają mózg !

B
@Rafał

W Unileverze dofinansowanie na margaryny 15 mln zł czy Bielmar posiada takę pieniądze? Więc proponuje juz nie wypowiadać się na tematy o których nie ma się pojęcia

CL
@B

Czasy się zmieniają... @@rządy, a bajka ta sama od lat....15???... i nadal działa!!? Ta wredna konkurencja, pie... koncerny, te.... i jeszcze...., które tylko przerzucają kasę z jednej dywizji do drugiej, bo mają taki kaprys, utrudniając spokojny byt i sielankę polskiej firmie. Zaraz się okaże, że to są filantropi... oni nie muszą przecież zarabiać!!! Cytując klasyka: "Jak żyć? Panie P... jak żyć?!!!" A może zamiast użalania, trochę... pogłówkować. Inni dają radę i znajdują... przewagę konkurencyjną!!! Naprawdę!!! Tylko po co? Przecież tak łatwiej. Wskazać winowajcę i już jest wymówka. Można robić nic..., zmieniać nic, nie walczyć i sumienie uspokojone. Tylko czy kac moralny zniknie?

bb
@B

Litości...jak można porównywać tak olbrzymi koncern jak Unilewer...do naszej małej firmy...

@B

Unileverowi produkcja wzrosła o 40%, Kruszwicy też o 40%. A nam???????

gargamel
@Ph

dobrze ze narady zlikwidowali, bo gruby pokazalby ze nam wzroslo o 80%. przeciez w koncu jest zysk ktorego wczesniej nie bylo. zaraz koniec roku bedzie i trza znalezc winnych tej sromotnej porazki, wiec poprzedni zarzad znowu oberwie. a oni pokaza jacy sa wspaniali. a ze narod bielmarowski piniedzy nie dostanie, no coz, zawsze jest fundusz rezerwowy hehehe

@gargamel

W bajeczki o winie poprzedniego zarządu już nikt nie wierzy.policz sobie jaki poprzedni zarząd zrobił zysk i jaka była dywidenda

100 lat w bielmarze...
@Ph

Czekaj chłopaki już dopłacili do obrotu kasą z marketingu... Miało być tak nowocześnie po amerykańsku... A jest jak zwykle desant z kondonów, wody mineralnej, bateryjek i befado... Może trzeba płot zdemontować od strony transportu żeby było łatwiej... Same sukcesy.. specjaliści od FMCG... Brawo wy!

Jak żyć
@gargamel

Nie o 80 % a pewnie wzrosło mu o 100 %. Specjalista od papuci domowych. Popatrz sobie na dane GUS i nie opowiadaj nam już bajek. Po walnym będziesz mógł opowiadać jako " historie nie z tej ziemii"

J23

Moja babcia powtarza, że jeśli ktoś w Rządzie lub zaRządzie jest gruby i zaniedbany, to znaczy, że się naż???? i napił za nasze pieniądze ...

Roman

Te nagrody za śniadaniową powinien sponsorować były prezes za te lata pierdzenia w stołek i doprowadzenie zakładu do takiego stanu! Nie wiadomo czy prokurator by sie też nie ptrzydał!

Robolllll
@Roman

Roman...jaki prokurator?????? Przecież nowy Zarząd odkreślił dzięki pomocy Rady Nadzorczej, która go namaściła GRUBĄ KRESKĄ wszystko, co zrobili ich poprzednicy!!!!!! Mało tego wszyscy pomazańcy poprzedniej ekipy nie tylko mają się dobrze ale nawet AWANSOWALI co świadczy o tym że A....j A....jowi BRATEMI!!!!! Związki zawodowe są a jakoby ich nie było!!!!! O zdobywaniu północy już nawet nie będę pisał bo to raczej kategoria kabaretu. Ps. Pozdrawiam byłą Panią Dyrektor Marketingu i Sprzedaży obecnie RN...może Akcjonariusze się opamiętają i ktoś tą Panią i resztę towarzystwa rozliczy na walnym... a jest z czego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

F16
@Robolllll

P.s. i pana przewodniczącego rady nadzorczej też należy rozliczyć z jego decyzji...

F16

Bo taki macie zapał wielcy udziałowcy. Już w kwietniu było widać na walnym jak rade odwołujecie. Dużo gadać i tyle.A że teraz się za pół darmo rozdaje to pasi .

To jesf pińćsetna opinia o Bielmarze!

@

Czytam te Wasze wypowiedzi na forum i powiem szczerze, że jako osoba z zewnątrz usunął bym z Waszej Firmy wszystkie osoby, które tak publicznie oczerniają Firmę. Ludzie jak ma być u Was dobrze jak tacy jak Wy w niej pracują? Zastanówcie się nad jedną kwestią, czy konkurencja czytająca te wpisy będzie Was traktować poważnie? A Wasi klienci co o Was sobie pomyślą? Uważam, że w Waszej Firmie nie ma w ogóle kultury organizacyjnej, powinno się wyciągnąć konsekwencje od Wszystkich tutaj wypowiadających się negatywnie na temat Firmy. Bo jak dla mnie jesteście tylko osobami które działają destrukcyjnie. Tą energię, którą wkładacie w krytykowanie wszystkiego co u Was się dzieje, wsadźcie w szukanie rozwiązań. A Zarząd Firmy z pewnością wysłucha i przeanalizuje każdą propozycje jaka złożycie. Jeśli macie taką sytuację, to musicie pamiętać, że pewne rzeczy wymagają czasu, nic się nie zmieni z miesiąca na miesiąc. Ewolucja a nie rewolucja. Odniosłem wrażenie, że większość z Was powinna sama się zwolnić skoro tak wszystko krytykujecie. Jeśli jest Wam tak źle to dlaczego jesteście dalej w tej Firmie? Zwolnijcie się i idźcie pracować gdzie indziej.

Jola
@@

Drogi A....Panie dyrektorze, Szanowna Rado Nadzorcza i wszyscy tu zaglądający. Rzeczywiście jest Pan z zewnątrz...i trudno Panu niektóre niuanse zrozumieć. Proszę nas nie straszyć i nie proponować rozwiązań, które dobre są tylko dla Pana(czytaj "możecie się zwolnić"), bo kto z Panem będzie pracował. Już tyle osób odeszło do konkurencji, ale Pan nie widzi problemu i dalej ciągnie temat sprzątania..., ewolucji. Kto ma w to wierzyć? chyba tylko ci, którzy czekają na emeryturę. Co Pan nam zaproponował oprócz tego żebyśmy się pozwalniali. Wtedy miałby Pan możliwość wykazać zysk naszym kosztem. Ale to nie o to chodzi. Zamiast wykorzystać sytuację, że masło zdrożało dwukrotnie, konkurencja produkuje o połowę więcej niż w roku ubiegłym,Pan dalej swoje...Gdzie inwestycje???Nowe produkty???Nowe rozwiązania. Niech każdy sobie odpowie...A ja zapytam o to na Walnym Zgromadzeniu Wspólników

robolllll
@@

Zamiast moralizować i nas pouczać to wejdź Pan na fora innych firm a zobaczy Pan że tam też ludzie wypowiadają się krytycznie bo te fora właśnie od tego są!!!! Przykład to np Otmuchów czy inne wiadome firmy :-)))))))) Jeżeli chodzi o prawo do wypowiedzi i krytyki to akurat mamy je bardziej niż się Panu wydaje bo MAMY AKCJE!!!!!!! Te krytykowane wypowiedzi tutaj to przejaw troski o NASZĄ WŁASNOŚĆ !!!!!!! Konkurencja nie musi czytać tych wpisów i pewnie nie czyta bo z rynku lepiej widzi jaki efekt przynoszą Wasze "reformy" Ps. Tak na marginesie to Pan też może się zwolnić żeby wygenerować zysk, nim my to zrobimy na walnym!!!!!!

halny
@@

Panie PREZESIE A...... do kwietnia tego roku było ok 40 wpisów.Pięć miesięcy Pana rządów i wpisów jest ok 500. Czy to o czymś świadczy???????A może to nowa matematyka handlowa?????Trzeba zastosować jakiś wzór!!!!

nowy

Brakuje parę wpisów w tym "profesora".... czyżby "Profesor" został zbanowany :)))????

ph

Zarząd ogłosił koniec MIESIĘCZNIC i tak się zastanawiam dlaczego? Czyżby skończyły się "anegdoty"? Czy może nie chce nic deklarować? A może nie ma żadnego pomysłu? Dużo tych znaków zapytania panie Prezesie, prawda???.

Najemnik z wyboru

Witam wszystkich piszących i czytających te "inteligentne teksty". Nie jestem udziałowcem, ale długoletnim pracownikiem tej zacnej firmy. A więc na początek moje spostrzeżenia odnośnie zarządzania: - nowy zarząd robi porządki po starym zarządzie: Mają co robić, ponieważ według mnie dołowanie sprzedaży było celowe po to by przygotować firmę do sprzedaży. Niektórzy wylecieli za działanie na szkodę spółki. - poprzednia rada nadzorcza sama wprowadziła panów prezesów po to by posprzątać i ograniczyć zatrudnienie, zmniejszyć koszty utrzymania a by przyszły nabywca nie miał zbyt dużo obciążeń. Moja prywatna ocena po trzech miesiącach pracy Panów prezesów: Bardzo Dobry Sprzedaż ruszyła, straty ze szkodliwych umów odrobione, zyski zaczęły rosnąć. Więc o co chodzi. I brawo! W końcu nastąpiła era dialogu miedzy górą a dołem.

@Najemnik z wyboru

Szkodliwe to mogą być warunki pracy geniuszu a nie umowy! Poprawnie pisze się "aby" razem a nie osobno. Najemniku popracuj nad zasadami a do poduszki polecam słownik wyrazów obcych i bliskoznawczych.

Tak
@ph

Sprzątanie po poprzednim zarządzie... Taaaaa czekam na wynik. Przy okazji poczytaj co to zysk... jak zaksiegujemy rabaty z retro...to się okaże że towar rozdajemy poniżej TKW. Już za dwa miesiące się okaże gdzie jesteśmy.

Udział
@Najemnik z wyboru

Skoro jesteś długoletnim pracownikiem tej firmy, to dobrze wiesz, że bzdury które wypisujesz nie mają sensu. Po pierwsze zapoznaj się ze statutem firmy, jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem podpowiem, zarząd nie może sprzedać firmy bez zgody właścicieli. Ma też szczególnie w naszej firmie dosyć ograniczone możliwości, stąd problem z inwestycjami i procesem decyzyjnym. Poprzedni zarząd nie był idealny, ale to co teraz nami zarządza to jakiś dramat. Pomieszanie sklepu z wędlinami ze stoiskiem obuwniczym, zapakowane w paczkę i wysłane w pi*sdu. Zapowiedziane oszczędności, były a i owszem, ale jak nie było przez trzy kolejne miesiące sprzedaży to się kapnęli że im się grunt obsuwa i teraz pieniądze leją się szerokim strumieniem, raaatunnnku i gdzie tu przemyślane działania? Zaczęły się kombinacje jak nie pokazać tego o czym wszyscy dobrze wiedzą i widzą. Tyle tylko że już jest za późno, ale to wszystko będzie widoczne po zamknięciu roku. Nie da się odrobić już tego co bezpowrotnie zostało straone, oszczędności które zostały wprowadzone nie pokryją strat w sprzedaży, a przede wszystkim opinii która poszła w rynek. Ale to sobie zostawimy na kwiecień, będziemy rozmawiać na ten temat z panami, mam nadzieję że nie ze wszystkimi. Mnie szczególnie nie podoba się to kolesiostwo, które przyszło do firmy z mięsem. Do tej firmy zawsze trzeba się było dostać do pracy, a nie zostać zatrudnionym i z tego na pewno kogoś trzeba rozliczyć.

krysia
@Udział

Margaryna w Klimczoku na Cyniarskiej za 0,99zł. Promocja!!!!

Janek
@krysia

No właśnie o tym wcześniej pisali, kasa poszła w rynek i się zaczęło . Szukacie już roboty, a może lepiej nie bo będą odprawy dawać .

@Janek

Jakie odprawy?!!! Chyba pudełka i kartony na margarynę!!!!

@Udział

Znawco :)) statutu firmy a dopuszczasz może takie potencjalne działania i taki scenariusz? (podaje w zarysie w prosty zrozumiały dla wszystkich sposób bez prawnych niuansów, których proszę się nie czepiać bo "nasi fachowcy" gdy trzeba to to dopracują a wielce kształcona Rada Nadzorcza klepnie jak klepie tradycyjnie wszystko) 1-doprowadzenie zakładu do upadku, co moim zdaniem się działo za kadencji poprzedniego zarządu i dzieje obecnie a o czym świadczy generowanie zysku poza handlowymi metodami czyli oszczędnościami kosztem pracowników w firmie itp 2-w przypadku strat co dzisiaj "widać, słychać i czuć" wezwanie akcjonariuszy do finansowego wsparcia zakładu (każdy akcjonariusz proporcjonalnie do ilości posiadanych akcji będzie musiał wpłacić pieniądze w określonej wysokości per akcja" - zgodnie z umową w której jest taki zapis i którą każdy podpisał) 3-jeżeli nie TO PROPOZYCJA ALTERNATYWNA :))) czyli przegłosowanie na walnym zmian w statucie, które pozwolą na wejście "strategicznego inwestora" który odkupi akcje. Jak myślisz geniuszu co wybiorą akcjonariusze przyzwyczajeni do wieloletniego brania dywidendy gdy trzeba będzie ratować zakład zgodnie z zapisami umowy? Pewnie Twoim zdaniem mają te dywidendy odłożone na czarną godzinę i pospieszą swojej firmie z finansową pomocą? Pytanie było oczywiście retoryczne :) Wiadomo, że przegłosują zmiany umożliwiające sprzedaż firmy, co da im na otarcie łez jednorazowo po kilka tysięcy za akcje. I co? da się? No da bo Polak potrafi :)))) !!!!!! Ps. Z innymi Twoimi wnioskami jak najbardziej się zgadzam.

kibic
@Nieważny

Masz jak najbardziej rację, ale uważam że każdy inwestor... czytaj ...konkurencja, który potencjalnie kupiłby zakład to pierwsze co zrobi to pozbędzie się jak to dobrze napisałeś "wielce kształconej RADY NADZORCZEJ", która doprowadziła do tego co mamy czytaj ...profesjonalny zarząd a potem zamknie zakład, żeby nie generował więcej strat. Policzyłem osoby, które odeszły z firmy w przeciągu tych 4 miesięcy nowych rządów(wszystkie piastowały wysokie i dość ważne stanowiska) i jestem w szoku. Ludzie nie chcą pracować...a może zarząd nie toleruje ludzi mądrych czytaj...awansuje samych (usunięte przez administratora) zeby łatwiej było nimi sterować i wpajać że dalej SPRZĄTAJĄ... tylko co? porównamy zysk i zobaczymy na czym to wielkie sprzątanie polegało...chyba na tym co robił w Befado...żenada Panowie żenada

@Najemnik z wyboru

Najemnik z wyboru piszesz, że oceniasz Zarząd na BARDO DOBRY!!!! a motywujesz to tak, że zacytuje "Sprzedaż ruszyła, straty ze szkodliwych umów odrobione, zyski zaczęły rosnąć. Więc o co chodzi. I brawo! W końcu nastąpiła era dialogu miedzy górą a dołem"Ciekawe skąd masz dane finansowe? Zacznijmy od strat które jakoby są odrobione i tutaj pytam które?????????????????????????????????? Te za rozdawany przez na szczęście byłego już Dyrektora B2B, nawet nie za darmo a grubo poniżej kosztów olej??????????????? A może te za wycieczki po całym świecie bez efektu handlowego?(Kuba, Francja z nieodłączną pEdzią... i takie tam inne...) Nota bene niedobrze mi się robi gdy wchodzę do sekretariatu i patrze jak pEdzia pochylona nad biurkiem niemalże stykając się głową z Prezesem rozchichotanym głosem wciska mu who is who. A może kompletny spadek sprzedaży i oddawanie półki konkurencji?????????? A może masz na myśli" detal" i ogłoszony na miesięcznicy zysk? Rozczaruje Cie bo moim zdaniem ten podany zysk to obrót a jedyny zysk to to co nam zabrali w premii !!!!!! Umowy w detalu nie zostały wymienione a warunki pomiędzy poszczególnymi odbiorcami różnią się o 30% co wymusza konieczność pompowania w rynek kasy na zejście ze stanów magazynowych lub niestety jak to bywało w przypadku jednej genialnej "fit" nowości poprzedniego Prezesa-na utylizacje!!!!!!!!!!! Piszesz, że zyski zaczęły rosnąć-no tutaj to już mnie rozbroiłeś hehe. Jak myślisz mądralo-wazeliniarzu dlaczego Kasia od konkurencji w kostce chodzi teraz w sieciach po 2 zeta z hakiem a my z Palmą zdrowo poniżej??? Bo konkurencja w odróżnieniu od naszych "fachowców" wie, że żniwa zaczną się dopiero za dwa miesiące i wtedy złamie cenę wolumenem wykorzystując efekt skali :-))) ciekawe co wtedy zaproponuje nasza Trójca. Może dawna Pani Dyrektor a obecnie pracownik marketingu i członek Rady Nadzorczej wymyśli kolejny spęd w 5 * hotelu za milion lub integracje dla siebie i kolegów jak to radośnie robiła w Uniejowie do spółki z poprzednim Zarządem i jakoś nikt o tym nie mówił i nikt na zebraniu tej Pani z tego nie rozliczył. Dużo tych...... "a może" nie uważasz? ??????? Co do ery dialogu pomiędzy górą a dołem o której piszesz to uważam, że albo jesteś z dawnego rozdania które dziwnym trafem ma się lepiej jak za czasów poprzedniego Prezesa( warto się przypatrzeć ostatnim awansom bo to świadczy o tym kto rządzi a moim zdaniem jest to nadal Pan A... pseudonim"co jo moge") albo głupcem, który łyka wszystko co na miesięcznicach mówią. Na koniec powiem, że ucieszyła mnie ta ostatnia miesięcznica ( a bywam na nich niechętnie) na której ku mojemu zdumieniu ogłoszono właśnie koniec miesięcznic, co znaczy ni mniej ni więcej to, że Zarząd kończy erę dialogu. Boje się, że końcem roku wejdzie w życie plan wygenerowania zysku kosztem zmiany warunków zatrudnienia w całej firmie (zmiana podstawy pensji i wysokości premii) który nie przewiduje już konsultacji z narodem a nam da symboliczne zarobki.

@Najemnik z wyboru

Po tym co i jak piszesz, śmiem sądzić, że jesteś fanem "geniusza", który był w poprzednim Zarządzie (a ze swoim misiem przyszedł z Mokate bo zostali wyrzuceni za niszczenie rynku, rozdawanie pieniędzy!!!! - czyt.tylko to potrafili robić od czasu Maspexu i robią w każdej inne firmie). A teraz przeobraziłeś się w fana nowego zarządu...bo przecież lizoduu..o to najlepsza rzecz na jakiej się znasz. Tamtych nigdy nie krytykowałeś i tutaj też lukrowo patrzysz, bo się po prostu nie znasz. Ani na rynku, ani na FMCG, ani na wlasnych produktach! Też teraz chodzisz i mówisz "no geniusz!"?? Ale wracając do Twojej wypowiedzi, to te zyski i odrabianie strat to rozumiem, że z szumnie ogłoszonego zdobywania północy hahaha bo południe zdobyte już przez Kruszwice !!! BTW. nigdy nie mieliście pomysłu na zdobywanie detalu powyżej Warszawy, jedynie B2B było kiedyś i koncepcyjne i konsekwentne, a przede wszystkim KOMPETENCYJNE ! Ile można ciągle sprzątać po kimś poprzednim...???!!! Każdy następny robi coraz większe błędy i zwalniają lub przez nich odchodzą najbardziej kompetencyjni pracownicy, menagerowie, a sam zarząd - choćby był najlepszy- nie będzie się przecież zajmował kontaktami z klientami, sprzedażą, fakturowaniem, umowami... Rynek jest już stracony, klienci nie mają obsługi a konsumenci mają rozchwiane o 40% ceny naszych produktów plus darmowe "fithie" bo nikt tego nie chciał kupić...takie to oto decyzje oceniasz na "BARDZO DOBRY"??!!!!

dino

Trzeba jeszcze mieć z czego zapłacić a panów skrupulatnie rozliczymy bo dużo badać to nawet dzieci w przedszkolu potrafią a jeszcze rozlicze nasza ksztalcona rade nadzorcza która nam zafundowala te nasze golabeczki

Bralczyk
@Nieważny

Znawco tajników sprzedaży marnujesz się. Z tak potężną wiedzą i zapewne umiejętnościami powinieneś zarządzać ta firmą. Dla Twojej informacji żaden dyrektor w tej firmie bez zgody zarządu nie może zrobić nic. Ceny uchwalane są uchwałami przez zarząd, podobnie jest z kontraktami które zarząd musi podpisać, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć , do zamiatania jest potrzebna miotła i kij, mózg już niekoniecznie. A i jeszcze jedno, języków się głąbie ucz, też byś trochę świata zwiedził, ale jak czytam te twoje wypociny to ty po polsku za bardzo pisać nie potrafisz.

@Bralczyk

Cóż to za obrażanie "głąbie"??!!!! Pogrążyłeś się, a głąbem jesteś Ty. Bo po stylu wypowiedzi widać, że to akurat @Nieważny jest merytoryczny i kompetentny i zasady zarządzania i handlu zna od podszewki !!!! Widać, że zdania wielokrotnie złożone po prostu cię przerastają hahaha

@Bralczyk

A tak poza tym- toś błysnął tymi swoimi "tajnikami zarządzania" firmą hahaha

Udziałowiec
@Bralczyk

Ooooj toż to nasz Rysiu wrócił. Rysiu lub jego towarzystwo wzajemnej adoracji...?Trudno, żeby nie bronił Zarządu, który nam przygruchał...jak te gołąbeczki. Ale Ty Rysiu nie masz udziałów i przypomnij sobie dobrze co na walnym mówiłeś........

@Bralczyk

Panie "PROFESORZE" Bralczyk ...hehe... wybitny znawco technik sprzedaży, poligloto...zabolało to co napisałem??? To dobrze!!!! MIAŁO ZABOLEĆ!!! "Prawda w oczy kole"co??? :-) Znam tylko jednego megalomana i wazeliniarza, który ma tak wybujałe ego, że pisze pod nickiem- nazwiskiem znanego profesora erudyty i myślę, że to Cie zdradziło.. niestety dyrektorem już raczej nie będziesz.Jeżeli mówisz o swojej wiedzy to rozumiem, że masz na myśli te kursy w Wawie ?? A uczyli tam co to sezonowość??? Z tego co widzę to nie :-)))) Za inwektywy odpłacę Ci wiedzą a wiec posłuchaj, bo na miesięcznicy tego nie usłyszysz.Jeżeli cały wrzesień (że o wcześniejszych miesiącach nie wspomnę) dajesz niskie ceny, promocje (wyżej możesz poczytać co ludzie piszą o cenach naszych produktów) to powiedz mi mądralo po ile będziemy sprzedawać nasze produkty teraz w październiku, kiedy po 10-tym klienci zaczną się towarować na listopadowe święto i w listopadzie, kiedy będą się szykować do świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku?!? Będą rozdawać za darmo??? No tanio już jest!!!!! Jeżeli mówisz o kontraktach podpisywanych przez nowy Zarząd to napisz mi tutaj choć kilka przykładów tych mega biznesów, bo chętnie zobaczę coś optymistycznego, co podniesie mnie na duchu, w efekcie czego uwierzę w dywidendę wypłaconą z zysku a nie z funduszu zapasowego. Z mojej wiedzy wynika, że takowych nie ma chyba, że masz na myśli te prawie 4 tony frytury w topielniku i powrót miesiąc temu z deutschlandu pełnego zestawu margaryny sprzedawanej na "pniu" oczywiście po okazyjnie niskiej cenie. Słusznie ktoś wyżej napisał, że nie ma co piać o zdobywaniu północy, gdy tutaj obok "komina" w wyniku zaniechań półka po półce, klient po kliencie wypiera nas konkurencja. Ubliżanie typu " do zamiatania jest potrzebna miotła i kij, mózg już niekoniecznie" ZUPEŁNIE MNIE NIE RUSZA :-))) bo to raczej atrybuty tego Zarządu, który na prawo i lewo trąbi, że sprząta po poprzednikach i zgadzam się z Tobą, że pracy mózgu przy tym nie widać. To co i jak piszesz świadczy raczej o miałkości umysłowej, braku merytorycznych argumentów i wściekłości, co akurat mnie cieszy... bo widać celnie trafiłem i zabolało:-)))))) Wszystkim, którzy tutaj piszą i mają na względzie dobro naszej Firmy a nie karierę dzięki wazelinie powiem na pocieszenie, że do trzech razy sztuka...tylko trzeba konkretnej, wykształconej Rady Nadzorczej i uczciwego konkursu na fachowców z najwyższej pułki... OCZYWIŚCIE Z BRANŻY!!!! BO TO JEST BIZNES A NIE SZKÓŁKA NIEDZIELNA ....Panie PROFESORZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nieważny

Profesor..brak Ci merytorycznych argumentów, że tak "głąbami"lecisz????????? A nie nudzi Cie taka ciągła zmiana nicka..raz Profesor innym razem Bralczyk a:-)))) Jak chcesz podyskutować to jest taki uniwersalny język idealny a propos tematów tutaj poruszanych i jest to matematyka np. handlowa!!!! MÓW DO MNIE MATEMATYKĄ ...bo inaczej oleje prostacką konwersacje:-))))))

Max

Ale Palma na promocji 1.99 ! Co za kur... deb...!

Miszczu zmiany
@Max

No na święto zmarłych ciasto się upiecze i takie tam... A pEdzia jakaś taka wkurzony chodzi.. Pewno internety czyta...

czarownica
@Miszczu zmiany

Swój swojego zawsze znajdzie...

ph

Dwie Delmy za 5.68 zł. a obok stoi śniadaniowe za prawie tyle samo. Już po Was!p

czarownica

Ile ofert pracy...no nie może do sekretariatu pomocy trzeba...ha ha chętnie pEdzi pomoge ....kawkę zrobię i nie tylko

nowy
@czarownica

Hahaha najbardziej mnie intryguje "i nie tylko" :D czy na pewno podołasz tym zadaniom :D? wiesz..chodzi min.o Kubę...

niz

Każdy powinien mieć odwagę cywilną i przyznać się do tego ze się nie zna na biznesie tylko na ...papuciach

xyz

Księga Przypowieści Salomona 16.18-19 mówi nam, że „pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną. Lepiej być pokornym z ubogimi, niż dzielić łupy z pyszałkami.” Szatan został wyrzucony z nieba z powodu swojej pychy (Księga Izajasza 14.12-15). Pragnął własnej chluby, uzurpując sobie prawo zastąpienia Boga jako sprawiedliwego władcy całego wszechświata. Szatan zostanie w końcu wrzucony do piekła, podczas ostatecznego sądu Bożego. Dla tych, którzy powstaną przeciwko Bogu, nie pozostanie nic innego jak zagłada (Księga Izajasza 14.22).

Staś
@xyz

Wypisz, wymaluj nasza trójca

Max

Chcecie rozdawać po 10000 nagrody! A w żadnej gazetce nie ma promocji na naszą margaryne. Czy w jesteście całkiem normalni?

Katarzyna
@Max

nie ma w gazetce, bo jak zaplacili za TV to ptaszkowi brakło na lokalne promocje, to po pierwsze. A po drugie kto ma te gazetki kupić, ten dream team z mięsnych? hahahaha dobre

wp

Pracujesz w ZT Bielmar? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

@wp

Rade nadzorczą ...ha ha

Klient
@wp

Czy standardem w tej firmie stał się brak odpowiedzi na pytania klienta o ofertę i ceny ? Czytając to co się dzieje w tej firmie to łatwiej będzie wam sprzedac to komuś, bo obsługi nie macie żadnej. Poniżej krytyki.

Ten co wie

Najemnik z wyboru albo jesteś deklem albo tym typkiem ze związków z 2go pietra czyli też deklem,albo gorzej,prawda...wiecej takich wróży sukces...powodzenia Oceń pracodawcę wybieram opcje: w czarnej (usunięte przez administratora) eee

Olej rzepakowy Promienna 3.49zł w Lidlu ! TO JEST PROMOCJA

zebra
@Rafał

Wiesz jaki to marny olej...

krysia
@zebra

Ale tani...nie tak jak nasz

@zebra

To kup 2 auta w cenie jednego ! Co wybierzesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 147 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe