Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Arkajama

Najgorzej jak banda nieudaczników, która nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu firmą, krytykuje prezesa itd. Ktoś przyszedł żeby rozbujać Bielmar, ale na to trzeba czasu, więc zamknijcie jadaki, dajcie komuś pracować i robić swoje. Bezmózgi. Tylko krytykować i krytykować bo co do roboty trzeba się wziąć. A jak się nie podoba to zabierać zabawki i wypad do innej piaskownicy.

Roman
@Arkajama

Niezła wazelinka ! Może premia będzie?

Gabrysia
@Roman

Wituś, daj spokój. Święta idą, wyluzuj pośladki, pomódl się, na spacer idź...

Yeti
@Arkajama

Rozum i skrucha to zawsze dwie rzeczy, które zjawiają się zawsze zbyt późno.

Joanna
@Arkajama

Rozbujać Bielmar hahaha dawno nie słyszałam takiej bzdury. On się nadaje do fotela bujanego, a nie do zarządzania firmą, tą obok już zarządzał, idź zapytaj co tam mówią a będziesz miał najlepsze świadectwo co ten pan potrafi. Pierwsze efekty jego rozbujania już są widoczne, mam nadzieję że ostatnie zobaczymy w kwietniu.

Staszek
@Arkajama

Banda nieudaczników...no tak a Ty wszechwiedzący , aby do kwietnia ...jako udziałowiec nie mogę się nadziwić pomnażaniu stanowisk kierowniczych, ale żeby robić kierowników dla dwóch pracowników..to już lekka przesada...dobrze że jestem emerytem i nie muszę na to patrzeć a zawsze mogę uzyskać odpowiedź na zebraniu..czemu to służy.

Klara5
@Staszek

Pozwalniał ludzi którzy znali się na robocie a awansował tych co mu zostali i myślę że powód jest tylko jeden! Te same kompetencje...czas szybko płynie.

Tic
@Staszek

Najpewniejszym sposobem ujawnienia charakteru ludzi nie są przeciwności losu, lecz danie im władzy.

Marysia
@Arkajama

Jaki wypad do innej piaskownicy? przecież ci szczekający na forum to dawno są poza naszą piaskownicą ... O tych nieudacznikach mogłeś czytać w komunikatach , to ci którzy będą "kontynuować karierę poza strukturami naszej firmy". Na bezrobociu mają dużo czasu to piszą smrodki na necie.... A słyszałam, że prezio każdego wywalił osobiście, bo ma jaja ... Mam nadzieję , że jeszcze kilku wywali, a na walnym uścisnę mu dłoń i zapytam o to czemu tak wolno i tak delikatnie "wyrywał chwasty"

@Marysia

Warto chyba zacytować Benjamin'a Franklin'a Zdro­wy rozsądek to rzecz, której każdy pot­rze­buje, mało kto po­siada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

@B&F

a może warto zacytować coś innego: Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. albo: Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz.

@Mądre cytaty

Zgoda, dobry cytat, ale jeszcze coś takiego: Można naprawić głupstwa, które popełniamy, ale te, które mówimy nie są do naprawienia.

@B&F

Czasami musisz powiedzieć kilka głupstw w swoim życiu, aby dowiedzieć się, kto zostanie z tobą i cię zaakceptuje.

Klara5
@Mądre cytaty

To nie jest kółko wzajemnej adoracji!!!!!!

@Klara5

Dob­rze jest gdy ludzie przy­naj­mniej cza­sami... uśmie­chem mierzą dys­tans po­między uszami.

Ela
@Tic

To mam przechlapane....

Żaneta
@Marysia

jaja? jaja to ty wypisujesz, to świadczy o tym jaki ma szacunek i zaufanie do swoich podwładnych. Powszechnie jest przyjęte ze zwalnia przełożony, a skoro robi to prezio to pewnie boi się że jego rycerze dadzą d**y. A to kolejny dowód na to jakimi ludźmi się otacza.

Marysia
@Żaneta

cytaz z Kodeksu Pracy: "Za pracodawcę, który nie jest osobą fizycz­ną, czynności w sprawach z zakresu prawa pracy dokonuje osoba lub organ zarządzający tą jednost­ką albo inna wyznaczona do tego osoba." koniec cytatu. W Bielmarze tylko prezio może zwolnić albo zatrudnić.... Żaneto, twoje "powszechnie jest przyjęte..." możesz sobie wsadzić.... Dobrze że wyleciałeś bo prezio nie chciał się otaczać osobnikami o tak niskim poziomie merytorycznym. Ps. nie podpisuj się jako Żaneta, miej jaja... chociaż wirtualne...

@Klara5

Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli.

@Mądre cytaty

Po czterdziestce każdy jest już odpowiedzialny za wygląd swojej twarzy.

@B&F

Ludzie weseli popełniają więcej głupstw niż smutni. Ale smutni popełniają większe głupstwa niż weseli.

@Mądre cytaty

Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół.

@B&F

Nie wierzę w kolektywną mądrość, powstałą z ignorancji jednostek. Dlatego mam własne zdanie na każdy temat.

@Mądre cytaty

Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju.

@B&F

Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i na waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.

@Mądre cytaty

Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawić, by podążali za nim.

@B&F

Ludzie, co mają mało do roboty, są wielkimi gadułami. Im mniej ma ktoś do myślenia, tym więcej gada. Myślenie – to rozmowa z samym sobą, a kto mówi do siebie, ten nie myśli wcale o mówieniu do innych

@Mądre cytaty

Tylko trzy zjawiska występują naturalnie w organizacji: spory, chaos i niska efektywność. Wszystkie inne wymagają przywództwa.

@B&F

Częstym powodem nie osiągania głównych celów jest zajmowanie się w pierwszej kolejności sprawami drugorzędnymi.

@Mądre cytaty

Nie opowiadaj, jak ciężko pracujesz, tylko powiedz, co zrobiłeś.

Roman

Prezes dostaniesz sanie i wysuwaj ! Z bielmaru.

Agnieszka

Za gruby nie pojedzie

@Roman

Sta. Hulb.będzie robił z renifera i pociągnie te sanie z prezesuniem za brame!

Robol

Czekaj czekaj... Trzeba teraz będzie zrobić przegląd na maryśce żeby koszty przyciąć... to i przeniosą/zwolnią kogo trzeba.. A Hu... lubią bo z ucha strzela.. Nasz nowy wódz uwielbia ploteczki... Zarządzanie na najwyższym wiejskim poziomie... Zresztą się rodziny dopyta..

elemele

Witam wszystkich, pragnę zwrócić uwagę na pewną gnidę p.S.Hulbu...który w swoim patologicznym pijackim rozumku, 1,8 promila, wymyślił wizję na przyszłość zakładu. Sam który miał być zwolniony chodzi i knuje kogo w zakładzie przenieść a kogo zwolnić. Nie dość że nie powinien pracować to jeszcze nie powinien piastować stanowiska kierowniczego. Bo ma za małe wykształcenie.Chłopaki płakali jak musieli się podpisać żeby dziada nie zwolnili. A teraz on chce (usunięte przez administratora) życie parum osobom na zakładzie i ich rodzinom.Uważajcie. Może się tym wpisem zainteresuje się ktoś u góry. I może przestanie go kryć kolega z działu z rady.

@elemele

Zawsze chodził kapować byłemu prezesowi,a prezes przymykał oko jak pił dzień w dzień ! Jak by jeszcze coś robił w zakładzie oprócz kapowania to już dawno by go prąd zabił bo dzień w dzień jest na bani!

itakilos

Prezesy, dajcie premie swiatecznom. Mom horom curke.

Dziadek Mróz
@itakilos

Dostałeś? To teraz grzecznie podziękuj i zamknij wreszcie dziób.

Pakowacz nr

A czego wy się spodziewaliście, idioci wybrali idiotów. Chcieliście innego boga to macie, pól befado juz nam zatrudnił bo niby na rynku nie ma nikogo kompetentnego, tylko kto chciałby z takim burakiem pracować. garnitur o dwa numery za duzy, maszynki do golenia to oglądał tylko w reklamie tv, a o kulturze osobistej to tylko slyszał, bo sam sie nie mial kiedy nauczyc. Wojtus masz cos do powiedzenia?

Wojtus
@Pakowacz nr

Nieśmiało tylko przypominam, że to udziałowcy dokonują wyboru zarządu na walnym... ja bym ich nie nazywał idiotami... No chyba, że obrażasz wszystkich jak leci...

Do Wojtusa
@Wojtus

Wojtuś przecież wszystko wziął na siebie ...

@Wojtus

A byłeś na tym walnym i widziałeś ta farsę. To był kandydat? Kogo? Rady ? czy udziałowców? Rację ma ten pakowacz i chyba wie co pisze, bo to co widać to chyba nie ma żadnych wątpliwości.

Ola
@Anna

Nie mam wątpliwości! Jest premia, jest praca i nikt nie liczy ilu jeszcze do zwolnienia! To dzięki Radzie i zdrowemu rozsądkowi udziałowców. Na walnym byłam i na ten zarząd głosowałam, na wszystkich trzech.

Sołtys
@Ola

Tos se wybrała hehe

XXX

Drodzy pracownicy potrzebna jest " szlachetna paczka " dla ANDRZEJA J. bo napewno jest głodny i zmarznięty! WKOŃCU JUŻ OD KWIETNIA BEZ PRACY! A tylko on był uczciwy! I wszystkim pomagał żeby ich tylko ujeb....!

Ty prezes zacznij liczyć kase na święta ! Już chyba czas!

Marg
@Tomek

Spokojnie jak nie da na święta to sobie weźmiemy w kwietniu....

Aga
@Marg

wziąć to możesz swoje smarki w garść... to my, udziałowcy, zdecydujemy co zrobić z kasą, a wygląda na to że będzie o czym decydować... premia to jest koszt obniżający zysk ... należy o tym pamiętać

przedstawiciel handl.

pozdrowienia dla uroczych pań z controllingu

Jarek
@przedstawiciel handl.

A ja uroczego Pana z controllingu pozdrawiam!

Ala

Palma za 1.59 zł...... ale promocja.....czy aby nie poniżej kosztów

RAFAŁ

Najlepsze życzenia dla byłego prezesa!!! DOBRZE ŻE CIE WYJ....!

Rrr
@RAFAŁ

Ciebie też wyje.... Zaraz będziemy jak w cukierkowie produkować tylko marki własne to zobaczysz swoją przyszłość jak świnia gwiazdy... Już się zapisz do urzędu pracy...

@Rrr

Ja już sam się wyje....! Teraz pracuje w spokoju !

Bbi

Wedlug danych GUSu produkcja margaryn w 3 kwartale 2017 roku wzrosła o 40% w porównaniu do zeszłego roku. Pytam się o ile nam wzrosla? A może o ile spadła. ...moje pytanie dziś zostawię bez odpowiedzi a ponownie zadam je na walnym i będę oczekiwała dokładnego wyjaśnienia bo tu chyba jest coś nie tak!!!!!!

Jak żyć

O te wszystkie zestawienia zapytam na walnym. I to bedą ostatnie pytania...

Odwrotnie niż u nas, wszędzie rośnie a u nas spada. Jak oni to robią? Może by kogoś przeszkolili? W I półroczu 2017 roku Zakłady Tłuszczowe Kruszwica osiągnęły 1,23 mld zł przychodów ze sprzedaży produktów i towarów wobec 1,08 mld zł rok wcześniej. Sprzedaż spółki w ujęciu wolumenowym wzrosła o 6 proc. z 449 do 477 tys. ton. W I półroczu 2017 łączna wartość sprzedaży wzrosła w porównaniu do I półrocza 2016 r. o 149 mln zł, czyli 14 proc. Na wzrost wartości skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży produktów i towarów największy wpływ miał wzrost wartości sprzedaży olejów luzem (+20%). Wzrost ten wywołany był głównie wyższym wolumenem sprzedaży o 8 proc. Wzrost wartości sprzedaży nastąpił również w kategorii tłuszczów (+43 proc.), olejów konfekcjonowanych (+18 proc.) oraz śruty rzepakowej (+11%). Poziom wartości sprzedaży spadł za to w kategorii margaryn profesjonalnych o 3 proc. oraz margaryn konsumenckich o 2 procent.

Dżejdżej
@Monika

Biedna Monika wszystkim rośnie, a jej mózg nie urośnie. Jak robisz kopiuj wklej to całości informacji manipulatorko. Zabrakło takiego oto szczegółu: " W I półroczu 2017 roku ZT Kruszwica zanotowały 992 tys. zł straty netto wobec 7,95 mln zł zysku netto w I półroczu 2016 roku." Na szczęście to ich problem. Mam nadzieję, że jesteś chociaż ładna, bo że głupiutka to poza lajkujacymi już prawie wszyscy wiedzą. Nie pozdrawiam.

@Dżejdżej

Na tyle ładna ze Twój szef dostaje ślinotoku jak mnie widzi. A o moja wiedzę i umiejętności się nie martw, daje radę, wkeilam to co istotne a jeżeli masz uwagi to skomentuj całość wyników spółki, a najlepiej porównaj z osiągnięciami tej w której pracujesz znaFco.

Oliwier
@Monika

Jakoś powoli to robimy :)

Robollll

"Kiedy pod drzwiami staną i nocą kolbami w drzwi załomocą Kiedy spytasz godzina jest która??? usłyszysz otwieraj PROKURATURA!!!!" :-))))))))taka nieudolna parafraza Broniewskiego dla wszelkiej maści Andrzejów, Arturów, Aleksandry z przystawkami i innych dobrodziejów ochoczo dojących tę firmę.....oczywiście z najlepszymi życzeniami spełnienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ala

Beata zakończyła swoją karierę zawodową tego samego powodu co kilka innych osób. ..za mądra była dla nowych "miszczów "...i mogła weryfikować działania...pomyślcie kogo awansował a kogo zwolnił????? Ps. Byle do wiosny

Nieważny
@Ala

Wiem kogo awansował w miejsce Beaty ale pytałem o oficjalny powód...widać w tej kadencji kasa wypłynie z firmy między innymi przez media !!!! Rozumiem że będzie szumny powrót "śniadaniowej klapy" ups klasy lub innego śniadaniowego wynalazku który finansowo zasili kieszenie celebrytów i ich sponsorów ...a dla roboli tradycyjnie muzyyyyka:-))))

Nieważny

Witajcie...wie ktoś może z jakiego powodu zwolniono Beatę M szefową marketingu??????????????????????? Kultura osobista, kultura pracy,takt,doświadczenie, kompetencja,pracowitość,oddanie firmie i zwolnienie w takim stylu???!!! Gratuluje Zarządowi znajomości kadr, menadżerskiego nosa i "standardów" jakie Panowie wnieśli do naszej firmy...PRZYPOMINAM ŻE PÓKI CO TO JESZCZE NASZEJ!!!!!!!!!!!!!!!!! Ps....aby do wiosny....

Bb

Nie liczylbym nawet na 1000 głosów. To będzie najkrotsza kadencja bielmaru . ..ha ha

ktoś

Hej, chciałbym się od Was dowiedzieć czy warto przyjmować się na rafinerię? Czego można się spodziewać, jakich zarobków?

Inside
@ktoś

Jak to powiadają.... kto nie ryzykuje szampana nie pije

Jak żyć

Te wszystkie wspaniałe awanse to zbieranie głosów na walne...trzeba się ratować. ...może z 1000 uzbiera...

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 147 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe