Opinie o Center-Mot Stanisław Ciągło w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Center-Mot Stanisław Ciągło. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Center-Mot Stanisław Ciągło na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Center-Mot Stanisław Ciągło w Sopot

Kinga Nowy wpis

Co według was jest w firmie do zmiany jeśli chodzi o organizację pracy?

Były pracownik Nowy wpis

Kompletna bzdura, firma nie istnieje, nie prowadzi serwisu, nie zatrudnia od wielu miesięcy żadnych pracowników, i na pewno nikt jak to napisał tzw. kolega nie drze ryja. Widać od razu po treści wpisów, że większość komentarzy pisze ta sama osoba, któ®a z jakiegoś powodu ma w tym radość.

Były pracownik Nowy wpis

No to sprawdziłem w KRS i jakoś nic takiego nie znalazłem, co za kretyn to wypisuje, każdy może sobie wpisać w KRS i potwierdzi sie, że to bzdety

Krzysiek

Skąd taka informacja? W internecie nic nie znalazłem o zakończeniu działalności.

Zyga
@Krzysiek

A jak Wiesiek z Chyloni zamyka warsztat to piszą o tym w necie??? Ogarnij się chłopie. Zamknęli i dobrze.

Zorientowany

Center Mot zakończył działalność parę miesięcy temu :) Teraz na Morskiej jest jakiś serwis z Gdańska, który podobno kupił całą powierzchnię.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Center-Mot Stanisław Ciągło? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jurek

Nie polecam tej firmy jako klijent i były pracownik wszystko co jest wyżej napisane to prawda teraz pan S. Ciągło podaje telefon i email do pseudo pracownika P.D aby ludzi zatrudniał bo wszyscy już sie poznali na panu Ci. Ponoć przenoszą sie do Sopotu bo sprzedał ten budynek na morskiej i opinie ma tragiczne.nie polecam.

Kolega z pracy
@Jurek

Proponuję nie przychodzić do pracy po kieliszku

Iwo

Czy rzeczywiście jest w dalszym ciągu tak niekorzystnie? Szukając pracy sadziłem, że moze tu bym spróbował.

Sąsiad
@Iwo

Nie jest tak jak kiedyś. Jest gorzej :D Omijaj z daleka. Ostatni pracownik z biura (de facto osoba, która robi wszystko od serwisów po odbieranie telefonów, odśnieżanie, spisywanie liczników w wynajmowanych lokalach itp. itd) odchodzi z końcem lutego i w recepcji zostają obaj Ciągło i nikt wiecej. Rozmawiałem z jednym z pracowników- potwierdza- obiecują złote góry a koniec końców jest (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Ciągło umawia sie na jedno a później rozpycha sie łokciami żeby ugrac jak najwiecej Twoim kosztem. Po pieniądze rączke wyciąga ale jak ma zrobic coś co jest jego (usunięte przez administratora) obowiązkiem to kompletnie nie jest tym zainteresowany. Darcie mordy na pracowników tutaj dalej w modzie. Jak kiedyś piekło zstąpi na ziemie to jego pracownikom tydzień zajmie zorientowanie sie, że nie są w pracy.

Luki

Ta firma to jest jedno wielkie dno. Panowie odbierajacy telefony na dziale blacharsko lakierniczym powinni zmienić prace poniewarz nie maja bladego pojęcia o tym co robia narazaja ludzi na koszta. Nie potrafia załatwic najprostszej sprawy. Odzyskanienie pieniedzy od tej firmy jest nie realne na polubownej drodze. Finał mojej sprawy zakończy sie w sądzie.

Bruce Lee

Wszystkim myślącym o świadczeniu jakichkolwiek usług dla tej firmy sugeruje odpuszczenie sobie, jeżeli już to płatne z góry. W przeciwnym przypadku czeka was długa batalia o zapłatę.

chuck norris

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie i ciaglach obaj na niczym sie nie znaja nieplaca na czas robie z ciebie zlodzieja banda oszustow ... cale szczescie ze sady sa po masszej stronie tez oddale sprawe do sadu nikomu nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zoltar

Nie znoszę starego i młodego. Marcin tak mi dzialal na nerwy, że kiedys mu chciałem przyp... i tylko dzięki temu że nie byliśmy sami nie zaliczył. Obaj to buce, buraki i wieśniaki. Za każde 50zł dadzą sobie wiadomo co zrobić. Kasa.byle jaka, zawsze spóźniona i zawsze z łaską. O tym jak robiliśmy samochody nawet nie będę pisał. Tym się powinien sąd zajàć.

on24

Subaru na sprzedaż z tego co widziałem. Ciekawe czy jest opisane jako nigdy nie bite ..... :-)

niki

Ciekawe czy nadal synalek stasia gna swoim subaru po mieście? Wyglądał w nim jak przerośnięty mapet :-) Co do wypowiedzi negatywnych to potwierdzam w 100%. Omijać tą jakże piękną placówkę z daleka !!!

on

Potwierdzam. Uważajcie na tego oszusta!!! Pracowników ma totalnie gdzieś i klientów też ma głęboko. Brak poszanowania dla kogokolwiek. Tzw "rodzinka".....szkoda na nich słów.....

mechanik2

Jestem ciekawy kto z nich to napisał....banda frajerów. Gdyby nie wynajem pomieszczeń na rowery, używane samochody każdy oraz kafelki (bo to obecnie tam widzę) to byś stasiu na ulicy żebrał z tym swoim synkiem rajdowcem. Zatrudnia obecnie Ukraińców, którzy ani be ani me po polsku, tylko na migi się dogadują. Sam też się z nimi sądziłem w sądzie pracy. Trzeba było płacić, a tak jest i tak w plecy bo dostałem jeszcze od niego odsetki. Ten "pracodawca" jest na tzw czarnej liście niewypłacalnych. Pozdrawiam odważnych, którzy się tam odważą zatrudnić.

mechanik

A ja polecam dla odmiany, pracuje szosty miesiac i jakos wyplate mam na czas i nikt na mnie nie krzyczy, moze po prostu trzeba znac sie na swojej robocie to szef sie nie wkurza.

handlowiec

Omijać tego pracodawcę z daleka!! Ja oraz wielu innych sądziliśmy po sądach się przez wiele miesięcy o zaległe wypłaty. Potwierdzam poprzedników, stary jest cholerykiem, a młody chyba szkoły żadnej nie ukończył. Krzyczą na pracowników, nawet przy klientach.....totalny brak profesjonalizmu.

mechanik

Nie polecam nikomu zatrudnienia się w tej strasznej firmie. Atmosfera nieludzka, mechaników właściciel Ciągło Stanisław wraz z synem zatrudniają do prac budowlanych, nie płacą za wykonaną pracę, nieludzko traktują pracowników

mechanik

Pracowałem w tej firmie ,atmosfera przypomina obóz pracy właściciel pan.S. CI .wraz z synkiem traktują pracowników jak niewolników, na pensje zawsze było trzeba czekać wypłacana zawsze po czasie i w ratach,z tego co się orientuje to pracownikom którzy pracowali dłuższy okres pan Stanisław niewypłacił za niewykorzystany urlop z każdym się sądzi jest faszywym oszustem nikomu nie polecam tej firmy .

Pracowałem u Pana ciągły i nie polecam nikomu tej firmy i tego pracodawcy jest oszustem, i nieuczciwy pracodawcą przez okres który tam pracowałem to przewinęło się bardzo duźo ludzi z większością którzy odeszli nierozliczył się traktuje ludzi jak niewolników.

Zostaw merytoryczną opinię o Center-Mot Stanisław Ciągło - Sopot

Center-Mot Stanisław Ciągło