Opinie o Firma Handlowo Usługowa Jarosław Bobrowski w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Jarosław Bobrowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo Usługowa Jarosław Bobrowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Jarosław Bobrowski w Gdańsk

Mateusz Nowy wpis

Może nie na temat Jarosława ale na temat Roberta Bobrowskiego Zatrudnia ludzi na (usunięte przez administratora)bez ZUS jakichkolwiek umów, robi z gęby cholewę (usunięte przez administratora) pracowników z pensji, naprawia za hajs pracowników lawety. Nie polecam pracy u bobra, masa stresu pracy, praca za marne ochłapy a nie pieniądze + nie szanują ludzi.

Xxx Nowy wpis
@Mateusz

Oczywiście jeśli z własnej głupoty zniszczysz lawetę to normalne, że zostaniesz pociągnięty do kosztów. Jesteś kierowcą i powinieneś być profesjonalny. Jeśli wjeżdżasz w słupek czy co innego po prostu z własnej winy to wykładaj kasę.

Mateusz Nowy wpis
@Xxx

W jaki słupek? Pracownik nie powinien za nic oddawać pieniędzy, pojazdy posiadają najbogatsze ubezpieczenia AC OC NWW itp. Z jakiej paki mam komuś oddać za sprzęt, który powinien dawno na złomie być? Rober bobrowski to zwykly (usunięte przez administratora) Ja byłem profesjonalny, szkoda że firma z profesjonalizmem ma wspólnego tyle co ja z kościołem. Niech ma swoją pomoc drogową, jemu niedługo skończą się ludzie bo płaci marne ochłapy a wymaga takiej dyspozycyjności że ludzie muszą doslownie cpac albo powodują wypadki bo za kierownicą zasypiają. Firma nie zapewnia umowy, składek, ubrań roboczych ani niczego co związane z pracą. Kompletny brak profesjonalizmu, traktowanie ludzi jak popychadła, nagminne gadanie i narzekanie do ludzi i obrabianie tyłka. Praca w firmie bobrowski sp z o o to najgorsza praca jaką w życiu miałem, brak jakiegokolwiek szacunku do pracy jaką wykonuje pracownik i do jego samego.

Pracownik Nowy wpis

Ogólnie praca w porządku. Wszystko zgodnie z rozmowa o pracę. Pensja jak to pensja. Indywidualna jak sie dogadasz. Zależy jakie masz oczekiwania.

Sylwia

Bardzo szybki przyjazd lawety na miejsce, obsługa bardzo kulturalna, elastyczna i sprawna. gorąco polecam !!!

Mirek
@Sylwia

Ale umiesz tą lawetę zamówić ?? Wiesz bo to internetowo się teraz zamawia

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Jarosław Bobrowski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Jarosław Bobrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Jarosław Bobrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Jarosław Bobrowski?

Firma Handlowo Usługowa Jarosław Bobrowski
  • Tarcice 4