Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Magdalena Gessler

Dla osób które, chcą się czegoś dowiedzieć o tej firmie wypisze wady i zalety. Do zalet na pewno należy dobre zaplecze socjalne (ławki, kubki, herbata, kawa, mleko). No i na tym można skończyć z zaletami; wady to niekompetentne zarządzanie, najniższa krajowa ( 100 w soboty ale nie zawsze), oprócz tego, że kierownicy są niekompetentni to jeszcze mydlą oczy podwyżkami najbardziej łysy, regularna rotacja. Po prostu większość ludzi traktuje PAC jako przystanek do lepszej pracy. Dodatkowo można napisać o dziwnych sytuacjach, układach i faworyzacji o których się słyszy i później samemu widzi w tej firmie ale po co? Skoro i tak by miejsca nie starczyło. Reasumując jeśli mieszkasz w okolicy i wystarczy Ci 12 brutto możesz składać CV. Teraz opiszę historyjkę, która mi się przydarzyła ostatnio. W czwartkowe popołudnie jak przyjechałem z pracy chciałem sobie usiąść na fotelu ale gdy tylko dotknąłem siedzenia poczułem ból pupy i zdałem sb. sprawę, że już od dłuższego czasu nie mogę znaleźć sb. wygodnego miejsca do siedzenia a śpi mi się też dużo gorzej. Postanowiłem więc pojechać do doktora w sprawie mojej pupy i wywiedzieć się co mogę z tym fantem zrobić. Okazało się, że fizycznych uszkodzeń nie ma i po dłuższym wywiadzie doktor doszedł do wniosku, że choruję na tzw. "gwałt mentalny". Przez prace w PAC i wypłatę =/= obowiązki, mój mózg daje sygnały, że jestem wykorzystywany i zaleca mi zmianę orientacji albo pracy Pozdrawiam Magdalena Gessler

nick

On pewnie Nie wie o istnieniu takiej strony. Ludzie powinni się zgadac i pokazać , że to koniec takiego traktowania! - ale to zależy tylko od chęci pracowników! Uciekać gdzie popadnie

Trenday

Hmmm przeważnie piszecie o działach plisy i logistyka a nikt nie wspomni o dziale TRENDAY tam dopiero się dzieje : liderka bardzo wspaniała ale reszta to porażka jej zastępczyni ma takie fochy że lepiej do niej nie podchodzić , a niektóre osoby to są tak fałszywe ,zakłamane . napracujesz się jak wół a i tak nie jesteś doceniany . Normy wciąż podnoszone masakra. Nikomu nie radzę tam się dostać .

pracownik PAC

Pomysł strajku jest bardzo dobrym pomysłem, trzeba im pokazać że ludzie mają dosyć wyzysku i traktowania jak śmieci które są wywożone wózkiem widłowym na dwór. Łysy ocknij się. Przetłumacz to sobie w gogle translator a dowiesz się że ludzie mają Cie dosyć.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Hahahaha

Zwalnianie osób , albo wysyłanie na inne działy a później przyjmowania nowych . Proszę was. O podwyżce nie ma mowy . Najlepiej robić nadgodziny i soboty za najnizsza . Dawać z siebie 100% zawsze , bo przecież wysyłka. Dział (plissy) jedna wielka żenada . Na stanowiskach osoby które rzekomo mają zarządzać malo co wiedzą o produkcji tylko siedza za biurkiem i nic nie robią ☺ , ale nie ma się co dziwić jak taką osoba zostaje ktoś kto przyszedł z ulicy i na produkcji pracował 2 tygodnie ☺☺

aaaaa

Ludzie powinni zrobić strajk i nie przyjść w jakiś dzień do pracy ! Pisanie tu opinii ic nie da.

vvvv

Ludzie odchodzą i będą odchodzić jak nic z tym nie zrobią. Oczy im się otworzą jak nie będzie miał kto dla nich pracować! Przypuszczam , że jeszcze kilka tygodni.

nieznajoma

Jak widać po Latach nadal bez zmian w tej firmie, najniższe zarobki, robić 200% produkcji a premii 0 .... a jak ci się nie podoba to wyjazd... a kierownicy powinni dostać najniższą krajową i ciekawe jakby z tego opłacili rachunki itp. no i śmiech na sali....umowy tygodniowe, nawet jak rok się pracuje...

Żenada

Ludzie sie masowo zwalniają , a bedzie coraz to gorzej , odchodzą najbardziej doświadczeni pracownicy z produkcji którzy mają ogromną wiedzę w końcu robią to na codzień i znają sie na pewno lepiej jak "góra", ale co tam lepiej zatrudnić i ciagle przeszkalać to nowe osoby zamiast poprostu dać podwyżkę, ale wola brac te pieniądze dla siebie lub dla wybranych osób którzy wchodzą w tyłek. W firmie istniejesz w momencie gdzie trzymasz łokcie po sama d... w przeciwnym razie nie masz prawa bytu, a juz nie żadnej szansy na uznanie ze strony szefa pod względem finansowym. Stawka minimalna bo po co dać więcej przeciez lepiej dać premie tym co na to nie zasłużyli , dostają podwyżki w biurach bo liczą sie tylko i wyłącznie tabelki , ciebie rozliczają z każdej minuty , wielkie mi halo jak opuścisz hale o 13.58 a sa tacy którzy mogą ciagle sie spóźniać i zero konsekwencji a ty jako zwykły pracownik produkcji nie masz prawa. Nadgodziny i soboty kiepsko płatne , zapierdzielasz cały miesiąc a wypłatę masz opłakana gdzie tu utrzymać rodzine. Masz z siebie dawać 100% a finansowo nie potrafią Cie docenić gdzie ewidentnie widać ze sie starasz. Jak jest mowa o podwyżkach toi mydla oczy ze bedą zebrania na ten temat bedą rozmawiac z "góra" a tak na prawdę nic w tym temacie nie robią to sa tylko puste słowa.. Istnieje w firmie cos takiego jak premie kwartalne ale tylko dla kierowników działów a mały szczegół ze pracuje na to cały dział i należy sie wszystkim ale oczywiście pracownicy o tym wiedziec nie musza. Dostać w tej firmie umowę o prace to graniczy z cudem jak sobie sam nie wychodzisz to nie ma szans. Najśmieszniejsze sa umowy przez agencje nawet jednodniowe , dzisiaj jestes jutro Cie nie ma.. zatrudniają osoby z kuronia bo nikt z własnej woli juz nie chce przyjść i sie wcale nie dziwie. Kasa jest na służbowe samochody , telefony ale na podwyżki nie ma i nie bedzie. Jak sie szefostwo w porę nie ogarnie to za chwile nie bedzie ludzi do pracy. Sa tez takie osoby

cb

Atmosferę tworzą ludzie, a ich nie długo też zabraknie ! zwolnienia za zwolnieniem

abc

Logistycy pracuja za 12.30 brutto na godzine przy calym miesiacu ( bez przymusowoego wolnego) zarobi sie minimalke... wiecznie slyszy sie od podwyzkach ale nic z tego nei wynika ... "rozmawiamy" "czekamy na decyzje z gory" 8h noszenia belek i innych rzeczy potrzebnych do produkcji za torche ponad 8 zł do reki... Wózkowi za minimalke... Kierownictwo Logistykow na plus , atmosfera na duzy plus

była pracownica

Również nie polecam zwolnili mnie z miesiecznym wypowiedzeniem . W okresie przed świątecznym będąc jeszcze pracownikiem nawet bonu na święta nie dali... a dokumenty wypowiedzenie oraz świadectwo pracy źle wypisane.... w biurze też przyda się redukcja etatów .Śmieszna też ostatnia wypłata bez urlopu bez l4 a mniej niż w miesiącu w którym brałam urlop.

Nie polecam

Wcale nie polecam tej firmy. Jak są nadgodziny to są do oporu ale motywacji do pracy wcale brak premii. Zwalniają ludzi a ludzi szukają nowych ogłaszając się na OLX oraz PUP. W biurze są zatrudnieni ludzie niby wykształceni lecz wypowiedzenie oraz świadectwa pracy bez błędnie nie potrafią napisać...

Mieszko_I

Praca na początek MOŻE ale na dłuższą metę nie polecam. Płaca minimalna bez żadnych perspektyw na zmianę. Na podwyżkę nie ma co liczyć bo ciągle się słyszy że ludzie chcą pieniądze ale od siebie nic firmie nie dają albo że firma teraz nie ma. Strasz się jak możesz jesteś dobrym pracownikiem ale jak nie jesteś kumplem któregoś z brygadzistow to zapomnij że cię ktoś doceni, a o umowie na stałe tym bardziej... Na dzień dobry dostajesz umowe jedno dniowa w porywach na miesiąc i tak to się może ciągnąć rok jak nie dłużej. Brak komunikacji, jeden wielki chaos w którym nikt nic nie wie. Osób do rządzenia nie długo będzie więcej niż do pracy.

niezadowolenie

jednodniówki , smiech na sali, ludzie pracuja tu po 2 lata i sa nadal na umowach zlecenie. podwyzki roczne 20 zl? to jest dopiero smiech na sali ! Firmie powinno byc wstyd ! slaba organizacja, wieczny chaos !

OBURZONIE

najgorsza firma na jaką można trafic, wiecznie brak pracy, przymusowe BEZPŁATNE URLOPY, bo oczywiscie skad urlop jak nie ma normalnej umowy tylko kilkudniowe, a nawet bawią sie w jednodniówki , śmiech na sali ... te agencje kłamia w żywe oczy, nikt nie dostanie umowy po 3miesiacach , ludzie pracuja po ponad rok i mają tygodzniowe umowy, NIE POLECAM!

Bartek

Byłem zainteresowany ta firma , bo blisko bym miał, w lokalnej tv słyszałem jak to firma się rozwija, planuje i ma perspektywy na przyszłość , ale widzę ze to tylko mydlenie i wykorzystywanie pracownika. Prace z obecnej chciałem zmienić głównie z braku rozwoju pracownika bo nie dla mnie w miejscu stać, ale widzę ze tutaj również panuje kolesiostwo :)

to ja

PAC zakaz rozmawiania o zarobkach.Ty dajesz firmie 150 procent swoich możliwości a firma minimalne wynagrodzenie,ale trzeba dążyć do doskonałości.

Pracapraca

Sa ludzie którzy sie nie narobią i tacy którzy sie narobia- wszystko zależy od działu i stanowiska. Szkoda, ze wszyscy zarabiają tyle samo (nie biorąc pod uwagę kierownictwa itd) Największe minusy to brak perspektyw rozwoju, cały czas taka sama pensja i zero premii. Soboty sa płatne 100% aczkolwiek rzadko kiedy są robocze.

kmiot

tam co jeden to leprzy, najleprzy był ten elemnt bez zębów co biegał jak po fecie

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.