Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Klara

Ta firma to jest jedna wielka żenada(usunięte przez administratora)

@Klara

Całkowita prawda....

Innq123
@Kacha

Mi się podoba praca. Na tkaninach jest zawsze dobry dzień pomimo że widok niektórych osób nienapawa entuzjazmem.

@Klara

Praca sama w sobie jest fajna i nie jest ciężka. Lecz podejście niektórych liderów jest straszne.. Straszą że nie wyjdziesz do domu póki coś tam nie wyjdzie.. Wypłaty wiecznie się nie zgadzają, a umowy tragiczne..

Hahaha

A ja nie kumam jednej sprawy. Będąc gościnne na dziele TM pani zastępca lidera w razie swojej nieobecności ma swoją przyjacioleczke która może przepracowala dwa miesiące. Ledwo samodzielnie wycina a ma zostać z działem?Hahaha współczuję laski w razie problemów do których rozstrzygnięcia no niestety ale potrzebne jest doświadczenie.

@Hahaha

Co ty piszerz za bzdury...

Bunia

ubawiony? Nie spotykam sie z koleżankami? A to jakaś nowina. A od kiedy to jest miejsce spotkań- to raz. Dwa- jakoś na plisach koleżanek mi nie brakuje i zdanie mamy takie samo.

Jadzia

Jakie opinie o dziale plissy?

@Jadzia

Nadgodziny 10 godzin.. przymusowe... prawie kazda sobota pracujaca 'obowiazkowa' po 8 godzin. (usunięte przez administratora) nie wiadomo do kogo sie odzywac nie wiadomo kto jest liderem dzialu, kazdy do kazdego odsyla. Zero organizacji. nie polecam.

@Jadzia

nadgodziny są tymczasowe. ogólnie praca nie jest trudna i ciężka.

@Ola

Tymczasowe? Hahaha ciagna sie od 9 miesięcy, 2 dni do 14 i znowu nadgodziny. Widzę ze ktoś z biura się tu udziela nie ma co wybielac wizerunku firmy. Nic juz nie pomoże

Stasia
@Ola

Zawsze tak mówicie hahahahah odezwał się któryś lider czy grazia?

@Ola

Jakie tymczasowe!! One końca nie mają

Binka

Żart hahah

Łucja
@Ola

A mogłabyś powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Czym dokładnie się zajmujesz? Wspominasz, że są dodatkowe godziny - czy są one obowiązkowe, czy może tylko dla chętnych pracowników? Czy stawka za nadgodziny jest wyższa? Ostatnio brakuje w wątku rzeczowych informacji, dlatego chętnie dowiemy się więcej na temat aktualnej sytuacji.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Bunia

Odpowiedź do SMIECHUWARTE. Moja droga Klaudio. Wyobraź sobie że po angielsku śmigam jak szalona. :D i nie zajęło mi to lat. Poza tym powiedzmy sobie szczerze- przeszłaś na Quality tylko dlatego że zaczęło się palić bo zabrakło m.ciacho od pliss a specjalisty nie dostałaś do teraz :) Ciekawa jestem jak sobie poradziłaś w Holandii bez znajomości żadnego języka. Alfabetem morsa? Spuść kochaniutka głowę niżej, spuść.

ubawiony
@Bunia

Bunio ( czymkolwiek sie kierowałaś nadając ten nick ), jesteś dowodem na to, że studia kończą osoby niezbyt mądre, ponieważ ta strona jest poświęcona firmie a nie osobom i dziwi mnie, że administrator dopuszcza takie rzeczy. Poza tym musisz mieć bardzo nudne życie i być niezauważaną przez rodzinę skoro żyjesz taką stroną i też być bardzo zakompleksioną jeśli szukasz publiki. Polecam znaleźć sobie zajęcie i na przyszłość więcej odwagi do rozmowy z osobami do których masz problem, a nie tchórzliwe opisywanie i wyśmiewanie na forum. A co do wartości jakie powinien posiadać człowiek, na pewno nimi nie są znajomość języka angielskiego, czy żal, że nie widujesz się w pracy ze swoimi koleżankami tylko dobre wychowanie, którego nie masz. Więcej rozwagi.

Bunia

Uwaga, od jutra na dziale jakości zastanówmy: -mochere- specjalistka od niczego i od wszystkiego, bez znajomości angielskiego. Jej dodatkowym atutem jest umiejętność włażenia w cztery litery szefowej tak głęboko jak się da. Można też dodać że nie poznaję już na ulicy ludzi ze swojego poprzedniego działu PRODUKCYJNEGO gdyż jest ona teraz PANIĄ Z BIURA - niemowę- co tu dużo mówić, chłopak po prostu nie mówi, ale legenda głosi że kiedyś coś powiedział - a. A ogarnia ale niedługo się zajedzie i wcale się nie dziwię I na tym bym proszę państwa zakończyła, ale niestety jest tam jeszcze jedna ofiara losu- właścicielka i główny sprawca tego całego cyrku. Tu raczej nie ma co się za dużo rozdrabniać nad stefcią, ale gustu, wiedzy, umiejętności, kultury i STYLU w skali od 1 do 10 pani szefowa ma mniej niż 0 :D Milej niedzieli, jutro zaczną się jaja hahahah

zniesmaczona
@Bunia

oj tak mochera potrafi włazić w cztery litery, donosić na koleżanki i lubi sie WYKAZAĆ niekoniecznie wiedzą.

@zniesmaczona

Myśli że zrobi karierę hahahhaah specjalistka od siedmiu boleści

@ABCD

A która to. Ta specjalistka ????

@Alice

Mochera bez znajomości angielskiego

zniesmaczona
@ABCD

Mochera dziś dała popis na plissach ,Chciała zabłysnąć lecz wyszło inaczej,Brak wiedzy u tej SPECJALISTKI jest rażący.Ale co tam wiedza, ważne że głowa wysoko

Śmiechuwarte
@Bunia

Boli awans niektóre osoby... Niestety na to pracuje się latami. Ciekawe jak ty Bunia śmigasz po angielsku, że masz tyle do powiedzenia? Gdybyś wykazywała inicjatywę i chęć do pracy tak jak”mochera” na pewno prędzej czy później byłabyś doceniona. Najpierw wymagaj od siebie później od innych.

obiektywny
@zniesmaczona

niestety ale inicjatywa i chęć do pracy nie są wystarczające .Trzeba jeszcze posiadać odpowiednią wiedzę,dział jakości jest ośmieszany przez mocherę, która ma więcej na głowie niż w głowie.Uważam iż Alicja jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku, Pani Jolu....niech sie Pani zastanowi czy warto mieć w zespole kogoś kto plecie trzy po trzy i tylko denerwuje ludzi.

Bu
@obiektywny

Mochera zna się lepiej na swojej pracy niż niejedna liderka...boli kogos awans ahhh jaka szkoda....

re
@Bu

ach... jaka szkoda że niektórzy nie znają zasad ortografii.Jeżeli zaś chodzi o Panią specjalistkę to faktem jest iż wiedzę na temat standardów ma zerową.

Mam dość
@Bu

No co ty serio ????

ABCD

Stefkajolka ty nasza złota strona jakości firmy, ty nasz zerowy procencie reklamacji hahaha joluniastefcia, chyba nikt nie chce do ciebie przyjść kurcze :( jaka to szkoda ogromna, ty nasze wiecznie żujące biedactwo :( Ja myślę że to jest kwestia po prostu że oni Ciebie nie zauważają, wiesz? Załóż znów tą bluzę z decathlonu jak drogówka, na pewno się wyróżniać spośród innych (niekoniecznie wiedzą oczywiście) :) Buziaczki :*:*

artystaotymista

Ja leje z tego co się odwaliło wczoraj na rozmowie podwyżkowej. Niech se w tytule wsadza taką podwyżkę. Zabrali mi za wózek widłowy, i dali to jako podwyżkę. Co to ma być. Jeszcze odliczyli od tego składki więc zamiast dostać podwyżkę to zabrali mi 50 zl. Żart na magazynie, żart panowie.

@artystaotymista

Ja też leje

Witam , chciałbym zatrudnić się na magazyn czy również są tak słabe opinie , jak o produkcji ?

Stasia
@Nowy

Na magazyn? Nie chcesz wiedzieć co się dzieje na logistyce. Ostatnio nawet sekretarka pracowała na magazynie bo nie ma kto pracowac. Brak słów hahaha a kasa najmniejsza z wszystkich magazynów w okolicy

@Stasia

Jak sekretarka pracowała , o co chodzi ?

@Nowy

No chyba normalna jak nie wiez jaka ...

Zawiedziony????

Rozmowy grudniowe z których nic nie wynika.Wszystko z góry ocenione jak nie donosisz na innych to cie nie docenią.Pracownik produkcji ma wykonywać swoją pracę na 100 procent i do tego myśleć nad ulepszeniem produkcji żeby inżynierowie mieli gotowe rozwiązania,tylko od czego oni są?Pracownicy z długim stażem są nie doceniani za to nowi są pod ochroną nawet nie muszą chodzić na 2 zmiany.

@Zawiedziony????

To gdzie te podwyżki na święta pewnie dadzą z 2000 każdemu ale będzie radocha hi hi..

święta
@Kacha

2000? Skąd te pieniądze :))

@święta

Jak skąd z kieszeni ...inne firmy dają dużo nawet premię A tu nic za najniższą krajową robią nawet nie ma premi tylko robić robić.

Łucja

@As, @Alice, przypominam Wam, że według regulaminu na forum niedozwolone jest opisywanie konkretnych osób: https://www.gowork.pl/regulamin Stosujcie się proszę do regulaminu, ponieważ komentarze, które go naruszają mogą zostać usunięte. Powiedzcie proszę, czy w Polish Assembly Centre istnieje możliwość rozwoju? Czy organizowane są kursy lub szkolenia dla pracowników?

@Łucja

organizują szkolenia gł dla liderów i pracowników biurowych.

Hihi

Czy w firmie osoby przez agencje często mają wolne bo jest postój bo norma wypracowana?

Tak zazwyczaj jest.

@Hihi

Chyba zależy od działu.. Na dziale pliss osoby z agencji nie mają dni wolnych

ktoś
@Hihi

elastyczni zadarza sie, pozostali przesuwani są na inne działy.

xyz
@Hihi

Osoby agencyjne przesuwane raczej na inne działy. Osoby " elastyczne" mają na początku przedstawione warunki pracy na które się godzą ,więc gdy nie ma pracy mają dzień wolny ????

@Alice

to nie jest prawda. mozna się dogadać.

Grzegorz

witam, poproszę o informacje o stanowisku lider obszaru produkcyjnego obecnie firma poszukuje nabte stanowisko. Dlaczego szukają? zwolnili poprzedniego dlaczego? proszę o opinie.

xyz

Wszyscy oczekują na oceny grudniowe : ) nie widzę przyszłości : )

Kinga_

Wyzysk... Traktowanie ludzi jak ścierwo, wypłata marna, podnoszenie norm... Najwięcej zysku dla firmy, a dla pracownika nic... Najgorsza firma. Przepracowałam 9 miesiecy i teraz się zastanawiam jak ja tam wytrzymałam. NIE POLECAM

@Kinga_

Człowiek jest w stanie dużo wytrzymać. Ale też się zastanawiam ile jeszcze wytrzymam

Lalala
@Kinga_

W czasach kiedy rąk do pracy mało na niektórych działach niw potrafią docenić pracowników. Wiecznie im mało, ciągle zostawać na nadgodzinach normy coraz większe i jakim kosztem? My pracownicy nie mamy nawet z tego żadnej premii i zero szacunku cały czas tylko stres

wezsiezwolnij

blagam was wezcie mi z oczu tą liderke z jakosci bo mam wrazenie ze odkad ona jest to dzial jakosci jest elastyczny jak guma w gaciach. Już nie wspominajac o tym, że za moment zostanie sama i pewnie juz ma mokro. Nic nie umie, nic nie wie i na niczym sie nie zna. i tylko sie osmiesza kazdym mailem jakiego napisze hahah

Kandytat

Witam, Widziałem ogłoszenie na stanowisko Kierownik obszaru produkcyjnego. Czy jest ktoś w stanie opisać to stanowisko i dlaczego jest nabór? Poprzedni kierownik się zwolnił czy został zwolniony?

Ilka
@Kandytat

Proszę cię.. Ja widziałam ogłoszenie na stanowisko specjalista ds jakości i już mi się odechciało. Jest tez coś na stanowisko związane z zakupami towarów ale ogólnie opinia o tej firmie 1/6 to mówi samo za siebie. Prezentuje się ta firma jak jakiś cyrk na kolkach z małpami, także wątpię żeby pracowali tu wykształceni i mądrzy ludzie. Osobiście chyba nie chciałabym pracować w takiej firmie, która przez samych pracowników postrzegana jest jako dno. Nie chciałabym sobie takiej firmy wpisywać później w CV :) i mimo że stanowiska fajne, to to co może mi ta firma zaproponować to chyba niezły ubaw z niektórych tam ludzi oraz pensję najniższą w Powiecie Śremskim, oraz najmniejszą z powiatów pobliskich.

pacpracownik

Generalnie dno dna. Zero zorganizowanej pracy, zero dobrego kontaktu. Obiecują góry, a dają muł. Nie polecam, naprawdę. Szkoda zdrowia, nerwów i czasu.

@pacpracownik

Tu się zgodzę organizacja słaba... Ludzi za mało, a normy coraz większe.. Za grosze mało kto chce na nadgodzinach zostawać

@Bartez

Prawda na niektórych działach to nawet liderzy nic nie robią.A kasę za to biorą .A zwykłych pracowników traktują jak cebuli.

@pacpracownik

Prawda

Grawka
@Nuda

ja bym tutaj wymienila w szczegolnosci liderke dzialu jakosci bo ilez mozna patrzec jak swieci swoja glupota i brakiem kompetencji i wiedzy. Reszta liderow jest jaka jest- wyobrazcie sobie ile one maja obowiazkow i nadzor nad iloma ludzmi. Ale kazda liderka wie o produkcji praktycznie wszystko, zna kazda maszyne, produkt. A Jolajna? jak ona sie nawet swoich dziewczyn pyta o kazda najmniejsza (usunięte przez administratora) A tego nowego macieja to wykorzystuje i pomiata jak jakims paprochem. Mam nadzieje ze jej dni w tej firmie sa juz policzone

@Grawka

To proszę się przyjrzeć co liderzy robią bo ja widziałem jak jeden wciąż gra .I oglada filmy czy tak można w pracy... ..za jaka kasę....

@Grawka

Jaki nadzór pff.. To jest tak, że róbcie więcej nie interesuje nas jak, a same niektóre nawet nie zrobiły jednej rolety..

XYZ

Nie rozumiem ludzi piszących o liderce działu jakości . Jest to strona poświęcona o wyrażaniu opinii o firmie a nie osobach , które tam pracują . Jeżeli ktoś coś ma do niej niech to powie a nie wypisuje jakieś brednie na jej temat;)

@XYZ

Jak pewna dziewczyna jej to powiedziała, to od tygodnia już nie pracuje. Akurat wydaje mi się że TA Pani nie przyjmuje krytyki i myśli że wszystko wie i wszystko umie. Dlaczego ma tutaj nie być o osobie która pracuje z Nami w PAC a jest osobą nastawioną na czubek własnego nosa a nie na ludzi i pracę? Krytyka baaaaaardzo w oczy kole. Bardzo. Kulturalne zwrócenie uwagi raczej nie wpływa pozytywnie na mało inteligentnych ludzi. Ktoś okazał się bardziej ogarnięty i chętny do pracy więc co? Trzeba było się go pozbyć, a wcześniej zagrozić że nie może pracować na innym dziale? Wszyscy wiemy jak było. Każdy zna tę historię. I powiem jeszcze tylko jedno- to smutne, że gdy się pod nogami waliło i paliło a urlop tuż tuż to ktoś panią liderkę musiał zastępować. A jak już pewne działy wyszły z reklamacji a ludzie zaczęli widzieć że pani liderka wiedza nie grzeszy i jest po prostu bardzo do tyłu pośród innych dziewczyn pracujących na tym dziale to... Zaczęły się groźby i zwolnienia. Dlaczego 2 dziewczyny zasugerowały odejście i jednej już nie ma a drugiej nie będzie za miesiąc? Pani Lider..... No bądźmy ze sobą szczerzy :)

JG
@XYZ

A ten komentarz obrońcy uciśnionych to pewnie sama zainteresowana pani od jakości napisala albo jej adwokatka z drugiej czesci biura?

ktoś8
@JG

ona to ma raczej adwokata a nie adwokatkę

Brynkot
@XYZ

Firmę tworzą ludzie.. Jeśli ludzie nie są wporzadku to. Firma również dobrze nie funkcjonuje.

JG

ta liderka jest pusta i tyle. W glowie siano a kłaki wiecznie tlłuste.... to cos tu sie nie zgadza hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.