Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

ktos1996

dyrektor chciałby zeby ludzie w firmie mieli dobrze.... jednak co z tego jesli (usunięte przez administratora) owineła go sobie wokół palca i raczej nie jest za tym zeby słuchac swoich pracowników i ich w jakis sposób zrozumiec.. a nie przeoraszam potrafi sie wzruszyc na siłę przed działami mówiąc o biednych paniach z ukrainy. A o pani na G to juz nie musze wspominac. zreszta i pani na M i pani na G sa siebie warte. jesli w pacu nic sie nie zmieni jesli chodzi o podejscie do pracownika to ludzie zaczna uciekac, jesli juz teraz tego nie planuja.

@ktos1996

Oni sami też ciągle kogoś zwalniają nie wiem co się świeci skoro nawet koordynatora z plis zwolnili.. Jesteśmy pod ciągła obserwacja

Aga
@ktos1996

Tutaj chyba nigdy dobrze już nie będzie póki na działach będą konflikty, liderzy nie zaczną szanować pracowników tak jak i zarządzający.. Niskie pensje, zero premii żadnych wczasów pod Grusza itp. Panie z Ukrainy są lepiej traktowane

Umowy przez agencje czy przez firme?

@Kandydat

Umowy agencyjne jak masz szczęście to miesięczne, a tak to tygodniowe

@Anet

Jak długo przez agencje? Po jakim czasie przez firmę?

@Kandydat

Niektórzy po 3 miesiącach inni po półtora roku różnie.. Nie wiem od czego to zależy

@Kandydat

Wszystko zależy od leadera . Niektorzy umowy maja po miesiac , a niektore osoby musza czekac nie wiadomo jak dlugo .

Anet

Co to się dzieje na dziale plisse że ludzie składają wypowiedzenia i to długoletni pracownicy, a wszyscy nowi rezygnują po dwóch dniach

lobo

Na olx szukają już Ukraińców do pracy. Teraz dopiero będzie prawdziwy kołchoz.

@lobo

To nie długo kadra się zmieni????

Bbb
@lobo

Bo Polakom nie chce się pracować, a rąk do pracy brak

@Bbb

Jak nie chce się pracować za jaką kasę nawet premii nie dawaja

Aga
@Nuda

Na siłę nikt tu nie trzyma idź tam. Gdzie dostaniesz premie

@Aga

Ale bystra ty

Ala
@Nuda

No bystra bo stąd odeszłam zamiast (usunięte przez administratora) i narzekać

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Baska

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników? Da się dogadać? Czy państwo patrzy z góry? Jak sam zarząd podchodzi do zwykłego pracownika?

Asss
@Baska

Większość traktuje zwykłego pracownika jak G.. masz robić do upadłego bez żadnego ale.

Ala
@Asss

Dokładnie masz robić ile fabryka dała choćby ręce Ci miały odpasc bo nie liczy się jakość tylko ilość.. Coś nie po ich myśli to niektórzy straszą że nie wyjdziesz póki nie zrobisz. Problem z urlopem potrafią Ci nawet cofnąć jak jest nawał roboty

Asaa

Dział plis się wyrusza.. Coraz więcej osób składa wypowiedzenia.. Chyba o czymś to świadczy..

Robert

Jesteście pewni, że nie warto pozytywnie oceniać firmy? Każdemu może przydarzyć się gorszy moment.

Sgrjr
@Robert

Ha ha ha ten gorszy moment już długo trwa.

Niko
@Robert

Tu sa tylko gorsze momenty ????

Bbb
@Niko

Nie rozumiem.. Jak Wam tak źle w firmie to dlaczego się nie zwolnicie jest mnóstwo miejsc pracy.. Firma może nie jest idealna bo przydały by się premie uznaniowe, normalne umowy, a nie tygodniowe i więcej szacunku i zrozumienia zarówno ze strony liderów jak i współpracowników, ale robić trzeba wszędzie także nikt nie pozostaje bez wyboru

TZ

Witam. Czy ktoś mógłby udzielić mi informacji kto obecnie jest Managerem Quality w Polish Assembly Centre? Wydaje mi się, że wiem kto dowodzi tym działem, ale ta osoba nie ma takiej informacji na swoich social mediach, ma tylko poprzednią firmę. Z rzeczonych źródeł obiło mi się o ucho, że to ta osoba -J.S. Niestety znam. Jeśli to ta sama osoba to powodzenia w budowaniu jakości. Szkoda, bo firma całkiem prężnie działa na śremskim rynku a chodzą pogłoski o powiększeniu powierzchni spółki. Myślę, że firma szanująca się i podążająca za trendami i mentalnością Lean nie powinna pozwalać na prowadzenie QD takiej osobie. Nic więcej nie dodam.

Cdn

Halo Czy zgłosił juz ktoś do inspekcji pracy temperaturę panująca na hali, która jest niedopuszczalna? To jest nieludzkie żeby pracownice mdlały podczas pracy

@Cdn

Przykre, ale nie potrafią zadbać o pracowników dlatego ich szybko tracą

@Cdn

A jeszcze każą pracować w każdą sobotę bez klimy normalnie brak słów ....najlepiej to by nagany dawali jak ktoś się odezwie

@Nuda

Firma niestety coraz bardziej się pogrąża, jeszcze trochę to nikt nie będzie chciał tam. Pracować nawet z agencji pracy..

@Cdn

No hello firma Tak dba o pracowników że nawet kontrolę będą już niedługo jak Cię nie będzie 1 dzień

Jezyk

Ogłoszenie na specjalistę do działu jakości.... Czy nikt w tej firmie nie widzi że najpierw żeby ktokolwiek do tego działu przyszedł, to musi zmienić się LIDER TEGO DZIAŁU? Dlaczego nikt nie zauważył że ta kobieta naprawdę nie nadaje się na lidera tak ważnego działu? Dziewczyna z jakości się zwolniła... Kolejna w ciągu roku. Nikogo to nie dziwi? Naprawdę? NAPRAWDĘ?!!! Ludzie nie chcą pracować z kimś takim. Wystarczy że zamianiam z tą panią jedno zdanie dziennie i wystarczy mi komedii na cały rok....

gosia
@Jezyk

Mnie to bardzo zastanawia. W HR nie pracują głupie osoby... a mimo to są tak podatne na to jej owijanie sobie wszystkich wokół palca i mydlenie oczu jak to reklamacje spadają? hehe, DOBRE! A może ona tak na przykład hmmm nie rejestruje tych reklamacji? Albo może ona je usuwa i każe siedzieć cicho? Ale i tak dopisek w ogłoszeniu profesjonalny dział jakości powala na kolana :DD Jak ma być dział profesjonalny, jak sama szefowa nie jest profesjonalistką? Zauważcie że nawet już kilku liderek nie ma, od kiedy windy sa pod tym profesjonalnym dzialem jakości. Przecież jak ta im się zaczęła panoszyć i memlać te gumę to nic dziwnego.

Xxx

Bardzo serdecznie pozdrawiam panią (usunięte przez administratora) z działu pliss wielka specjalistkę od szukania pilnych i wypełniania godzin ,mam nadzieję że krzesełko przy biurku jest wygodne : )

Hararara
@Xxx

Od szukania pilnych? A co wy dzieci ze trzeba wam szukać rolet? Żałosne. Na innych działach tego nie ma i prosperują. Po prostu na plisach pracują półgłówki :) pozdrawiam

@Hararara

Też uważam że byłoby o wiele lepiej żeby takich specjalistek od pilnych nie było.. Ale na plisach jakieś głupie zwyczaje i zła organizacja pracy ale nikt nie słucha pracowników bo każdy najmadrzejszy

Lida
@Hararara

Gdyby był porządek nie było by problemu. A niestety jest taki (usunięte przez administratora) że nie da się tego ogarnąć.

Typ
@Lida

Po prostu kiedy nie umie się nic robić to trzeba udawać że coś się robi.

Typ
@Hararara

Bałagan jest po za działem produkcji...I skoro na produkcji brakuje podstawowych komponentów to chyba nie tylko na dziale pliss pracują półgłówki.

@Typ

Zastanawiam się jak ta firma jeszcze długo tak pociągnie, zleceń od chooja ludzi coraz nniej5i do tego ten bałagan w całej firmie.. Ciekawe czy przeze w ogóle się co się dzieje bo jakiś czas temu był zdziwiony brakiem podstawowych komponentów

@Ami

Prezes*

Hania

Zero premii zwiększanie norm sieciowe tygodniowe umowy ciągle nadgodziny chorować też lepiej nie bo na ten czas zostajesz bez umowy

ByłyNiewolnikPAC

Pracowało mi się tam w miarę dobrze było widać od razu że nie które osoby nie umieją współpracować i tylko problemy robiły. Firma nie dba o podstawowych pracowników ale i też z tego co widze z biura też uciekali dwóch inżynierów uciekło, dwie osoby z logistyki i chyba 3 informatyków to tylko pokazuje że nawet w biurze nie jest fajnie.

@ByłyNiewolnikPAC

Sama prawda

Pytający

Ile wychodzi na poczatku miesiecznie ??

Alfredo
@Pytający

Najniższa krajowa to jest max co może ta firma zaoferować. A przepraszam, są jeszcze zupki za złotówkę...

@Alfredo

Nie zapominajmy o podwyżkach na początku roku 1 zł ,30 zł lub inne takie drobiazgi : )

Pytający
@xyz

A jakie jest podejscie pracowników do nowych osób zatrudniających sie ???

@Pytający

Pracowników raczej dobre, gorzej z liderami. Obgadywanie nowych osób, teksty typu" pracujemy do bólu "" jak coś Ci się nie podoba możesz siedzieć do 18".

@xyz

Niektórych dobre inni będą przy Tobie się uśmiechać, a potem Cię obgadaja za byle co

nareszcie

POJAWIŁO SIĘ OGLOSZENIE NA MANAGERA QUALITY

nareszcie
@nareszcie

w końcu zniknie jolkaspierdolka

Julia

Co tam Wiara? ????????

@Julia

Na dziale pliss coraz gorzej, coraz wieksza norma, ciągła zmiana lidera, a wypłaty minimalne. Ludzie uciekają

@Annabel

Widzę że tutaj wszyscy zajmują się tylko działem pliss. A co z resztą? Np VJ czy RG...

Same dno

@Antonina

W całej firmie kolorowo nie jest. Nie ma co się dziwić że taka rotacja jak nie dbają o pracowników

@Annabel

Tam nigdy nie dbali o pracowników, nie bez powodu odeszło tyłu pracowników...

I nadal będą odchodzić

Zawiedziona
@Annabel

Jak to mówią, mamy drzwi otwarte;) nikt nas tam nie trzyma więc ludzie odchodzą;)

@Zawiedziona

Szok że w ogóle znajdują się nowe osoby które chcą tam pracować. Firma ma tragiczą opinie w internecie i w mieście a i tak jakoś działają.

@Zawiedziona

Dlatego ucieklam z tego zakładu ???? a tu wyrażam swoją opinię

Sgejtngnf
@Annabel

Biedne Plissy jak wam tak źle to może TM lub TA tam. 2 zmiamy nadgodziny do 24.00 o niebo lepiej.

XYZ

Praca sama w sobie nie jest trudna czy ciężka , wiadomo każdemu przeszkadzają zarobki w tej firmie : ) . Niestety osoby zarządzające za dużo wymagają , niektóre osoby też nie nadają się na swoje stanowiska .

@XYZ

Zarobki nie są adekwatne do tego, co wymagają niestety.. Cały czas tylko stres, a jak nie możesz zostać na nadgodzinach w danym dniu to straszne przesłuchanie kiedyś ciężko było się dostać do tej firmy, a teraz coraz więcej ludzi ucieka, a nikt nic nie robi w tym kierunku żeby ludzi zatrzymać

@XYZ

Dużo roboty mało kasy...

Żuk

kierasa produkcji szukają do tego ZPCh

Klara

Ta firma to jest jedna wielka żenada(usunięte przez administratora)

@Klara

Całkowita prawda....

Innq123
@Kacha

Mi się podoba praca. Na tkaninach jest zawsze dobry dzień pomimo że widok niektórych osób nienapawa entuzjazmem.

Alice
@Klara

Praca sama w sobie jest fajna i nie jest ciężka. Lecz podejście niektórych liderów jest straszne.. Straszą że nie wyjdziesz do domu póki coś tam nie wyjdzie.. Wypłaty wiecznie się nie zgadzają, a umowy tragiczne..

Hahaha

A ja nie kumam jednej sprawy. Będąc gościnne na dziele TM pani zastępca lidera w razie swojej nieobecności ma swoją przyjacioleczke która może przepracowala dwa miesiące. Ledwo samodzielnie wycina a ma zostać z działem?Hahaha współczuję laski w razie problemów do których rozstrzygnięcia no niestety ale potrzebne jest doświadczenie.

@Hahaha

Co ty piszerz za bzdury...

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Polish Assembly Centre Sp. z o.o.