Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

kot

pracowalem na dziale pila i tam to sie dzieje.lider pan M.dopisuje sobie i wybranym ludzia nad godzinny,i zamiast pracowac to ogladaja sobie pornusy na internecie

Ja.

Pracowałam tam 2 dni z czego pozwolono mi cokolwiek zrobić pod koniec drugiego dnia przez jakieś 2 godziny. A tak tylko stałam i patrzyłam, takiie dostałam zadanie, i nagle pod koniec zmiany się dowiaduję że nie ma dla mnie pracy i wyladowalam na dupie... No i mam czekać na telefon. Najpierw szukają pracowników, jest umowa, zebrania itd a pitem w pysk i tyle.

Tim

Z początku bardzo lubiłem tę pracę, najlepsza z moich dotychczasowych. Po pewnym czasie wszystko zaczęło się psuć. Przyjęto osoby, które tyle wiedzą o pracy co Tusk o liberalizmie gospodarczym. Ekipa na moim dziale była bardzo w porządku, choć na innych zdarzały się osoby o inteligencji małpy z daunem. Do tego kilka osób, które lubiły donosić w zamian za korzyści osobiste, np. spożywanie tak zwanych kukułek. Z pozostałych zalet to chyba tylko jedna zmiana oraz możliwość jazdy widlakiem, co bardzo lubiłem. I dwie przerwy śniadaniowe, bo robię się głodny co 2-3 godziny.

Clansy

TimSwo - pisze się :"Ajzolowi" :-)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zawiedziony pracownik PAC

Ogólnie mówiąc jest w tej firmie klasyczny wyzysk pracownika przez obcokrajowca. Chodzą sobie po hali Holendrzy i obserwują i się śmieją jak za najniższa krajową pracują Polacy podczas gdy oni zgarniają grube Euro i inne dodatki. Stale się słyszy że jest brak pieniędzy a na głupoty mają na przykład na jakieś głupie tablice z głupimi zasadami. Nawet się nie można ciepłej kawy czy herbaty na rozgrzanie napic. Zero premii, zero płaconych nadgodzin, zero płaconych sobót ,,Elastyczny czas pracy''. Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Na pewno najniższą krajową, zero możliwości dorobienia do podstawowej wypłaty no i możliwośc otrzymania umowy o pracę graniczy wręcz z cudem. Pracuje tam kapuś który za możliwośc picia ,,kukułek'' w czasie pracy donosi kierownikowi. Aż się dziwie że coś takiego jest tolerowane... Szczerze odradzam pracę w tej firmie i jak tylko pojawi się możliwośc zmiany od razu uciekam...

aaaa

TimSwo jest dokładnie tak jak napisałeś, teraz jest nawet gorzej... brak perspektyw rozwojowych, brak organizacji, zła karda zarządzająca... firma zainwestowała grube pieniądze w tablice z ZASADAMI DOBREJ WSPÓŁPRACY oraz BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENA PRACY (np nie rań innych ani fizycznie ani psychicznie , klient jest najważniejszy, firma dba o twoje zdrowie - nie jest wskazane palenie tytoniu i spożywanie alkoholu itp), które eksponowane są na hali. szkoda tylko że te zasady obowiązują tylko w jedną stronę. chcesz przeżyć "wspaniałą" przygodę to zatrudni się w PACu

TimSwo

Witam, ogólnie nie polecam tej firmy, nikt nic nie wie. Płaca minimalna na początek, po paru latach pracy nadal minimalna. Szans na podwyżki nie ma, bo nie ma pieniędzy, ale np.na zatrudnianie do niczego niepotrzebnych kierowników-kierowników to są pieniądze. Żeby zatrudniać holendrów (bo to holenderska firma), którzy zarabiają po 2000 euro plus opłacenie mieszkania- są pieniądze. Na nowe samochody, są pieniądze. A jak idziesz po podwyżkę to słyszysz, że firma teraz nie ma. Do tego "elastyczny tydzień pracy" ;D. Za nadgodziny nie płaca tylko dają wolne, za soboty też. Szacunku dla człowieka nie ma, jak nie podpierdolisz Alosiowi to premii nie będzie, jedni ludzie są gotowi Cie sprzedać za 1zl. inni to robią bo lubią(potem szyby wybijają kamieniami), są jeszcze tacy, którzy "lubieją kukułki" i w zamian za picie kukułek w pracy donoszą. Radze unikać i uciekać jak to zrobiła Expedycja ;) pozdro

zz

Robota ciężka nie jest, ale za to pensja minimalna i spora część załogi siedzi na zleceniach. Dostać umowę o pracę, to naprawdę cud. Jedyną zaletą jest fakt, że robi kilka fajnych dup.

xyz

Dostać się do tej firmy to jest utopia. Mimo, że ma się doświadczenie ale.... nie ma się znajomości.

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.