Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

CZEMUNIE

Czemutak - Bo dla ludzi takich jak wy, którzy obrażają innych ludzi publicznie na stronach internetowych, nie można mieć szacunku ;)

clansy
@CZEMUNIE

pozdrawiamy Panią Magdę! hahahahah

Zadowolony

Proponuję spróbować pracy w innych firmach to wtedy zobaczycie co to znaczy praca w trudnych warunkach i mobbing. Droga wolna.... Poza tym tak wam źle a nadal są chętni do pracy i tacy, ktorzy chcą się związać z firmą na dłużej.

CZEMUNIE

Powstała tzw. GÓWNOBURZA- żadnych opinii nie wnosicie tylko hejtujecie. Nie pasują wam zarobki? To zmieńcie prace, a nie swoją frustracje wyładowujecie na innych. Idźcie do innych prac a zobaczycie ze trzeba sie narobić, a jak ściemniasz to wylatujesz-wszędzie tak jest, nie tylko w PAC-u. Na produkcjach zazwyczaj jest najniższa wiec nie potrzebnie sie czepiacie. Niewykształceni liderzy? To dlaczego nie zgłosicie swojej kandydatury na to stanowisko? Przeciez macie wrota otwarte, a P. Magda z pewnością rozważyłaby każde zgłoszenie. Tylko ze z wykształceniem i inteligencja niektórych ludzi pracujących na produkcji(to wlasnie Ci co najmniej wiedza a najwiecej kłapią) to obawiam sie iż w przyszłym roku firma by nie istniała. Jeżeli macie cos jeszcze do powiedzenia wielkie panie to dlaczego nie powiecie tego na spotkaniach? Trzęsiecie dupa bo nie chcecie stracić pracy? A po co wam taka praca skoro tylko ja krytykujecie? Zastanówcie sie troche nad tym co piszecie :)

Niezadowolona233

Tez nie polecam pracy w tej firmie a juz napewno na dziale plisse. Brak organizacji i niekompletna wiedza liderow w istotych kwestiach. Poganianie do pracy i zwracanie uwagi jesli na chwile oderwiesz sie od pracy. Zmuszanie do nadgodzin i sobot pod haslem "jestesmy zespolem i liczymy na pomoc z waszej strony". My odwalamy kawal dobrej roboty za ktora nikt nie jest doceniany i nikt nie liczy sie sie z tym ze niby dobre wyniki osiagane sa kosztem zdrowia i zlej atmosfery na dziale. Kazdy widzi i slyszy co sie dzieje ale i tak z naszym Zdaniem nikt sie nie liczy. Najwazniejsza jest p. Magda i integra.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
assdgh

Mobbing w tej firmie jest na porządku dziennym, oczywiście nie na wszystkich działach, wszystko zależy od Team Leadera w dużej mierze, są działy w których pracuje się dobrze (tak było do niedawna przynamniej). Ja pracuje na dziale gdzie managerem jest p.W i też wesoło nie jest, on też ma swoje za uszami...

Niezadowolenie

Lider główny działu powinien być: wykształcony, mieć aparycję i kulturę osobistą, a przede wszystkim znać się na swojej pracy i pracy swoich podwładnych !!! a tutaj na dziale plissy niestety brakuje wszystkiego.... p. Magdzie również, bo samo "dzień dobry" nie świadczy o niczym kiedy za plecami pracownikow mowi o nich zle. Zapraszamy na produkcje do pracy, zmieni pani swoje głupie pomysły z buforami itp. Panie Witku niech pan wraca, z panem się świetnie pracowało, szanował pan zdanie pracownika, wszystko szło z panem załatwić, odnosił się pan z szacunkiem, a nie stroil fochy i głupie miny na zebraniach jak p. Magda.

qwerty

Pani Magda i tak skasuje te opinie o plissach bo tylko jej opinia się liczy. Pracowników ma w dupie, traktuje ich bez szacunku, a swoje codzienne "dzień dobry" wsadz sobie p. madziu w d.. bo my pracownicy mamy je właśnie tam!!!!!!! a ul... cebula i tak sie nie umyje hmmm może nie wie co to mydło? ciekawe czy prywatnie nikomu to nie przeszkadza... czy tam tez ludzie uciekają od niej gdzie pieprz rośnie...

Sama prawda

Jestem jak najbardziej za tym co piszesz niezadowolony pracowniku

blaaaa

Pani menadżer powinna być usunięta ze swojego stanowiska bo rozmawiając z wieloma osobami pracującymi i będącymi pod rządami p. Magdy, czują oni dyskomfort psychiczny, którego powodem jest właśnie ta kobieta.

pssss

sama prawda!!!!!

niezadowolony pracownik cz. II

dostosować bo inaczej wypadasz z gry- zwalniają cię, bez powodu jeżeli podpadniesz lub nie spodobasz się dwóm paniom (z jedną z nich nikt nie chce pracować bo strasznie od niej śmierdzi, wszyscy o tym wiedzą i wszystkim strasznie przeszkadza ten fetor ale nikt nic nie powie bo wszyscy się boją). Zazwyczaj chcą one współpracować z osobami uległymi, którymi mogą rozkazywać, osoby nie wygodne są po prostu usuwane. W tej firmie jesteś zmuszany do nadgodzin!!! Mimo ze zapierdalasz od poniedziałku do piątku po 9 godzin to jeszcze jak przychodzisz w sobotę i chcesz być do 12 to mają wielki problem, że tak wcześnie wychodzisz. Helloł, drogie panie, przypominam Wam, że sobota nie jest dniem pracy obowiązkowym więc szanujcie ze ludzie w ogóle chcą przychodzić na te kilka godzin bo oni też mają swoje rodziny i chcą im poświęcić swój czas a nie tylko robić na Wasze bogactwo. Jedyny plus tej firmy to ten, że dają dodatkowe wynagrodzenie na gwiazdkę hahah nieźle się komponuje ten jeden plusik na tle tych wszystkich minusów. Stawiam tej firmie mocne 0,5/ 10 pktów.

niezadowolony pracownik.

Nie polecam pracy w PAC z kilku powodów. Po pierwsze w firmie nie ma żadnych ale to żadnych perspektyw rozwoju, zero możliwości jakiegokolwiek awansu, jeżeli nie masz w tej firmie znajomości, krótko mówiąc nie liżesz dupy osobom posadzonym wyżej to niczego tutaj nie osiągniesz. Jesteś traktowany jak gówno za przeproszeniem, Pani menadżer chodzi po dziale i klaszcząc w dłonie pogania mówiąc „ruszamy z kopyta albo bierzemy się dziewczęta”, zero poszanowania drugiego człowieka. Firma chce wycisnąć z ciebie wszystko, a płaci najniższą krajową, temat jakichkolwiek podwyżek zawsze jest ignorowany. Ludzie przychodząc do PAC mogą pomarzyć o jakiejkolwiek umowie o prace. Na wstępie dostają umowę przez agencje, które są jednodniowe, tygodniowe a jeżeli posiadasz umowę przez agencje miesięczną to serio ale możesz czuć się wielki. Zatrudniają ludzi na kilka dni, a gdy nie ma pracy to z dnia na dzień dostajesz wypowiedzenie, po czym za kilka dni rusza praca i znowu werbują ludzi tylko po to, aby za jakiś czas znowu potraktować ich jak śmieci i zwolnić. Dziwie się, że w ogóle ludzie chcą tutaj pracować i to, że żadna inspekcja pracy tego nie skontrolowała. Jeżeli chodzi o osoby pełniące funkcje osób zarządzających typu: dyrektor, kierownik, menadżer to osoby w ogóle nie mające pojęcia na temat produkcji i pracy wykonywanej przez ludzi. Są to osoby bez żadnego wykształcenia, które dostały tę posadę po znajomości. Zatrudniają tylko ludzi z zewnątrz ze stoperami, którzy stoją nad tobą i odmierzają czas, bo przecież liczy się ilość a nie jakość. Serio ale po tym co przez rok czasu widziałam w tej firmie to nie kupiłabym żadnego z produktów PAC- haha śmiech na sali. Nie będę się zagłębiać w te tematy bo dużo by tutaj pisać ;) Dział plissy to dział którego nie polecam, zarządzany w niewłaściwy sposób, przez osoby, które nie znają się na produktach tworzonych na tym dziale. Zarządzany przez osoby mało inteligentne, które wymyślają sobie zasady na poczekaniu a ty masz się

krystyna z gazowni

to nie tylko na rgm jest porażka na plisach również... zamiast docenić pracowników którzy wypychają te wysyłki to mają to gdzieś... i wciąż mądrości Magdy które niczego nie wnoszą... wręcz przeciwnie... i jeszcze ta Integra... żal dupę ściska... soboty obowiązkowe bo bufor nie ogarnia i to za marne grosze... niech ogarną się do góry bo dobrzy pracownicy odejdą a agencja doświadczonych ludzi nie da bo skąd...

rgm

Jeszcze trochę i nie będzie miał kto w biurach pracować, 2tysiace czasem trochę ponad i siedź cicho i zapierdalaj ha! Śmiech na sali ... Ciekawe co zrobią jak zaraz wszyscy odejdą , kto to wszystko będzie ogarnial. Bez ludzi nie ma firmy , ale dla nich to nic nie znaczy. Ludzi już szybko nie znajdą , opinie sobie wyrobili . Na produkcji porażka w biurach porażka- cała firma porażka. Tylko kierownicy zadowoleni . Niby holenderska firma. U nas na rgm to jest dopiero porazka , atmosfera straszna , płacą straszna . Tylko pospieszaja bo zlecenia muszą wyjechać...

Onona

Najbardziej podoba mi się pomysł ze strajkiem! Popieram. A dla osób, które chciałyby złożyć do tej firmy CV- ODRADZAM! Serio! Wyzysk, brak możliwości rozwoju, brak premii. W tej firmie osoby pracujące na dwie zmiany zarabiają tyle samo co Ci jednozmianowi. Żenada! Jeden mądrzejszy od drugiego.

Opinia jak opinia, kązdy ma własną.

Mobing

Przymusowe Nadgodziny i pracyjace soboty. Najlepszym wytlumaczeniem gdy nie mozesz isc do pracy w sobote jest Twoj wlasny pogrzeb po chapaniu na nadgodzinach. O rodzinie zapomnij a o wakacjach nawet nie mysl pracujac w PACu. A TWOJA PREMIE MOTYWACYJNA KTORA CI SIE NALEZY JAK PSU KOSC zgarnia Integra.!!!!

pssssss

ojjj prawda!!!!

Rozgoryczony na maxa

Widzieliście ile nowych Skód stoi pod firmą? Ostatnio chyba kolejna biała dołączyła... Na to są pieniądze tak? Musimy im się postawić i może strajk włoski tak aby Stila nie wyszła na czas...

pampam

No ja myślę, że zdecydowanie łatwiej zmienić pracę niż orientację. :D A dla PACa nie warto się za bardzo poświęcać. Wszyscy w biurach zarabiają po 2000zł, niektórzy liderzy mają tam z 2300zł. Co to za pieniądze jeśli firma działa dzięki Tobie, masz mnóstwo obowiązków, posługujesz się językiem angielskim w codziennych kontaktach z Holandią, spowiadasz się z każdego gó*na, ogarniasz żeby się nic nie wy*ebało przy 200 pracownikach produkcyjnych i tysiącach zamówień dziennie, a pensja jak za bycie sekretarką jakiegoś Zbycha dyrektora ubojni i parzenie mu kawy?

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.