Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Iza

Dlaczego trenday ma praktycznie tylko popołudniówki ? Chca zebysmy przychodzily nawet w sobote popoludniu... a umowy na tydzien :( Masakra :( Najcięższy dział !

trendiy
@Iza

do Iza - jakie popołudniówki w soboty? zawsze możesz iść gdzieś indziej - chyba lepiej coś zmieniać niż marudzić - nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Magazynierzy niby tacy zapracowani , dodatki do wózków widłowych dostali a ewidentnie niektórzy z nich sie nudzą i udostępniają to jeszcze w miejscach publicznych.. za nich sie lepiej wezcie , bo osoby które dają z siebie 100% nie sa nigdy doceniani..

Lis
@Anonim

Dokladnie!!!!! Tylko telefony i smiechy ! A robota nie zajac!....

Czemunie

W PACu jest ciągła rotacja ludzi, dlatego nie rzucalabym oskarżeń, że nie pracują bo odważyły odezwać sie na spotkaniach. A czy ja włażę w dupę kierownictwu, ze mam przestać? Nikomu w dupę nie włażę, nie właziłam i włazić nie bede, aczkolwiek bardziej niż to nietrafione hasełko z kierownictwem, martwi mnie Twoja umiejetność uważnego czytania, bo nigdzie nie napisałam ze ktokolwiek ma sie zamknąć- dlatego nie rozumiem dlaczego uzylas wyrażenia "sam sie zamknij". Poćwicz chociaż to czytanie :)

Były pracownik.

TE co na spotkaniach odważył się odezwać już w PACu nie pracują więc sam się zamknij i nie właź w d... kierownictwu.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Bez przesady

Ludzie nie macie co robić weźcie sie za prace a nie kłapiecie mordami czy to wam coś pomoże ze piszecie same pierdoły jak się chcę pracować to się pracuję nie tu to w innej pracy ,kto bedzie chciał to będzie pracował a nie pieprzył głupoty i ubliżał innym

xyz

Pani uważa się za inteligentną, a robi tak banalne błędy ortograficzne jak "wziąść"? Pokazuje Pani tym jak bardzo "wykształceni" ludzie pracują w tej pożal się Boże ... "firmie". Sami pracujecie na swoją opinię.

hela

Inteligentni ludzie problemy rozwiązują rozmową, a nie wypisują w internecie co im nie pasuje, bo myślą, że są anonimowi.

gość

DroGa Pani wyższa, teraz wszyscy zrozumieją że pracowników macie za wieśniaków...Brawo TY

Kapiszi

@nieznajoma Ale była mowa o chętnych do pracy, a nie o tym jak długo tam pracują, a chętni jednak sa. Czytać ze zrozumieniem nie umiecie? Nie dostalam podwyżki, ale uważam ze jesli chcesz zarobić wiecej to czas zmienić prace, bo w pacu na podwyżki sie nie zanosi. Użalanie na forum Ci nic nie da...

Rico

Hela . Piszą to osoby które są najbardziej leniwe i najmniej inteligetne . . Niech założą własną firmę zatrudnia paru pracowników a wtedy zobaczą co to wydajność i terminowość . . . Nie pracują charytatywnie ani pod przymusem . Idźcie do Amazonu - przyjmują , wrocicie na kolanach aby was w PAC przyjęli .

nieznajoma

Przymują nowych ludzi którzy nie nadawają się do niczego,przerzucają ich z działu na dział a potem zwalniają.... bo nikt normalny nie chce pracować ,.........Aha a dodatek 1.30 brutto za godziny popołudniowe to śmiech..... minimum 2tys na rękę powinno się zarabiać w tej firmie plus premie,w Holandii jedna roleta potrafi kosztować 400-500 Euro a my dostajemy 3/4 wartości tej rolety na miesiąc... i Jaki z tego Morał??????niech każdy sobie sam odpowie na to...pozdrawiam..

Ahaaaaa

Ta przychodza na tydzien, bo pozniej sa zwalniani ;d podwyzke dostalee,as , ze nagle tak bronisz firmy haha! Otworz oczy , chcesz cale zycie pracowac za 1500?_ na podwyzke nie licz xd

Halil.

Zadowolona 2 , masz rację . Tymi wpisami to tylko niszczycie atmosferę . Dajcie pracować innym w spokoju. Dutron czeka .

Rala

Jak widać sa chętni, bo co chwile ktoś nowy przychodzi. Nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Nie widzisz to otwórz oczy.

myk
@Rala

babcie haaa

aaaaaaaaahaaaaaaaaaaa

chętni do pracy ? no chyba nie- hahah . to lepiej do SPOL produkcji albo dutronu ;)

Harens

Czepiasz sie dziewczyno szczegółów, równie dobrze mogła być to autokorekta w słowniku, jeżeli ta osoba używa często tego skrótu. Jeżeli juz czepiasz sie pisowni i jestes taka aktywna w mediach, że na każdą opinię odpisujesz, to radzę Ci nauczyć sie jak wyglada cudzysłowie, bo na pewno nie tak "..." . „POZDRAWIAM”

kulawa czikita

"P" jest daleko od literki "T" na klawiaturze :)

Gajor

Zwykła literówka .

kulawa Nikita

Adwpraw chyba IP a nie IT hahaha ;) Taaak bo całe miasto obchodzi co ludzie wypisują na temat Pac ;) buhahahahaha

adwpraw

Znając prawo jestem świadom ze firma postara o adress IT ponieważ bo są zawarte dane osobowe . Zapewne nazwiska tych "autorów " będą niebawem znane całej firmie jak i miastu . Współczuję nadawca tych opinii bo zapewne niektórzy jeszcze tam pracują .(a raczej już pracowali )

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.