Opinie o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Moto-Profil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Qqq

Nowy kierownik zamiast pilnować pracy magazynu, to chodzi i pilnuje kierowców, czy mają buty robocze śmiech na sali. Niech lepiej przypilnuje żeby na jego zmianie nie było takich opóźnień, bo strasznie odstajecie od zmiany A, gdzie jest o połowę mniej zarządzających ludzi i praca wygląda 100 razy lepiej jak na zmianie B.

Kogo to obchodzi jak długo pracował kierownik zmiany B. Nie nadawał się zawinił to poszedł w odstawkę. Byli też inni pracownicy którzy pracowali równie długo i albo sami się zwolnili albo zostali zwolnieni. Tu nie ma miejsca na sentymenty jeśli w grę wchodzą pieniądze proste! Czas na kolejne porządki jeśli wszystko ma funkcjonować poprawnie. Pozdrawiam.

Robota chyba dla pielgrzyma

Praca może sama w sobie nie jest jakoś ciężka fizycznie ale nogi to w przysłowiowe 4 litery wchodzą po całym dniu chodzenia od regału do regału mając w głowie czy wyrobi się normę czy nie. Gdy tam kiedyś pracowałem to w ciągu dniówki wychodziło mi ok 15-20 km a w ciągu tygodnia z tymi niby nieobowiązkowymi sobotami to nawet ponad 100 km a te 15 min przerwy to jakaś kpina Gdyby ta przerwa wynosiła chociaż 30 min to myślę że dało by radę jakoś to znieść ale tak to porażka.

Przyszły Pracownik

Witam jakie są wymagania by dostać się na dział zwrotów w firmie?

Kierownik Administracji

Rekrutację oceniam bardzo dobrze. Szybki kontakt telefoniczny po złożeniu CV przez portal zewnętrzny, rozmowa wstępna przez telefon odnośnie posiadanego doświadczenia i oczekiwań. Rozmowe na miejscu odbyłem z Panią z HR, gdyż potencjalnego przełożonemu wypadła ważna sprawa związana z jakąś awarią, za co zostałem przeproszony. Rozmowę polegała na omówieniu swojego doświadczenia, pani rekruterka aktywnie słuchała i dopytywała w co ważniejszych momentach. Omówiliśmy CV, a następnie obowiązki w ogłoszeniu o pracę i próbowaliśmy wzajemnie określić, czy to się wzajemnie pokrywa. Ustaliśmy słabe i mocne strony, przedstawiłem swoje oczekiwania, poinformowano mnie, że wszystko wygląda OK, ale jeżeli trafi się osoba z większym doświadczeniem w pewnych aspektach to wybiorą właśnie ją. Obiecano mi kontakt do końca tygodnia, bo rekrutacja była już na etapie końcowym. Dostałem maila zwrotnego 2 dni później z informacją, że znaleziono kogoś innego. Poproszono też o zgodę na przyszłe rekrutacje, odpowiadające moim umiejętnością. Zgody udzieliłem.

Small talk, wprowadzenie, poczęstunek napojem i część właściwa: - przebieg kariery - umiejętności miękkie - umówienie znanych środowisk pracy (systemów, narzędzi) - pytania o doświadczenie w pracy z zespołem - przedstawienie struktury firmy - omówienie oczekiwań pracodawcy - motywacja do zmiany pracy - omówienie obowiązków na stanowisku - omówienie oczekiwań pracownika

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
Wojtek

Firma ostatnio niema za dużo ludzi do roboty więc wykorzystuje pracowników jak się do zmuszo nos do nadgodzin i siedzimy po 2, 3 h więcej w robocie kiedyś jak bylech agencyjny to mnie trzymali tak długo jak firmowych teraz agencyjny o 22 wychodzi a firmowy robi do bólu kto mi zwróci mój ukradziony czas ktoś mnie przeprosi za to na pewno zarozki pod moim wpisem pojawi się Szymon b Obrońca motoprofil ale jo wiym i mom racja firma robi nos w ciula (usunięte przez administratora) wyzyskuje a jo som nic nie znacza jak się inni nie postawiom ludzie zróbmy coś żeby było nom wszystkim lepi się żyło żeby my wylazili zo równy z roboty i żeby nos.nie cyckali na wszystkim a nikt nic nie powie bo no rodzina na wyżywieniu i kredyty jo już (usunięte przez administratora)motoptofil i ich zlotouste (usunięte przez administratora)i ich normy a nom ino gorzy

Jacek gruby ponton Panewniki
@Wojtek

Jak firma była w Piotrowicach to przychodząc na po popołudniową zmianę to robiłeś do oporu, nigdy nie wiedziałeś o której wyjdziesz z pracy. Kiedyś robili tam sami faceci, a pod koniec nie miał kto tam pracować to zaczeli przyjmować kobiety.

Tyc
@Jacek gruby ponton Panewniki

Pracowałem za tamtych czasów i powiem ci ze było ciężko zgadzam się z tobą w stu procentach. Klimat i ludzie jacy tam wtedy pracowali nadrabiał wszystko. Teraz ludzi, co robili w Piotrowicach idzie policzyć na palcach dwóch rąk, zostali oni totalnie olani, bo firma nie liczy się ze starym pracownikiem, co dla mnie jest dziwne. Ludzie co tą firmę znali od podszewki uciekają, bo mają już dosyć. (usunięte przez administratora)

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Moto-Profil Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji?

Śmiech na sali

Prawda jest taka, że jaka sznujaca firma pozwala na to, żeby cała kadra kierownicza im uciekła. Olali temat i teraz na siłę robia jakiś Borków na brygadzistow I liderów. Każdy zna rodzinkę z Żor tam się nikt z nich nie nadaje do kierowania ludźmi, ale w MP wszystko jest możliwe.

Wojtek

przymus pracy do 00:30 w poniedzialek nie licza sie ze mamy rodziny i swoje zycie prywatne sprawa poszla do PiP zoboczymy co zrobia z tym felerem

@Wojtek

Pracownik, który nie znajduje się pod szczególną ochroną, nie ma prawa odmówić pracodawcy wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych, gdyż obowiązek ten wynika bezpośrednio z charakterystyki umowy o pracy, której obowiązkiem jest podporządkowanie się pracodawcy. Więc nic im nie zrobią

Irek pirek

Co ty za głupoty opowiadasz. Pracodawca nie może cię w żaden sposób zmusić do nadgodzin...pracujesz 8h od 14 do 22 ale nikt się nie odzywa to tak będzie dalej

Od 26 kwietnia wszyscy którzy mają dziecko do lat 8 mogą poprosić o skrócenie czasu pracy bez konsekwencji

Nie prawda od 26 kwietnia osoby posiadające dzieci do lat 8 nie muszą zostawać na nagrodzony , SB nie muszą chodzić i mogą skrócić sobie czas pracy

piripiri

Trzymaja 3 miesiace...nowych nie ma bo nikt tam nie chce juz robic. Ludzie znikaja jak premia z wyplaty. Jeszcze chwila i zostanie ino kurz na tym magazynie.

Nowy pracownik

Od niedawna mam podjęta prace w tej firmie. Powiem tak... żenada!!! Praca sama w sobie łatwa i spokojna, nacisk na normę taki sobie. Jak nie wyrobisz to leży to w twojej kwestii, po prostu nie masz premii i tyle. Ale ta ATMOSFERA!!!!! Obgadywanie przez 'starych pracowników' i dopierdalanie tylko dlatego ze już są tam kilka lat i boli ich ta cała zmiana kierownika w tej firmie!!! Przysraja się o wszystko! Stara baba po czyimś sposobie chodzenia potrafi ocenić czy wyrabia pracownik normę i czy jest wydajny, a lider i brygadzista w tym momencie mówi ze jest super nasza norma i wydajność!!! Czysty mobbing tam jest, nękanie, podsmiechiwanie ( ale przez pracowników, nie przez kierownictwo!) nie ma się kogo o coś zapytać czy poprosić o pomoc! I te cudowne 'bhp', gdzie piesi maja wyznaczone miejsce do przechodzenia przez magazyn, a po całym przejściu ciągną się puste palety! Reszta to miejsce na przejazd dla wózków widłowych! Chodzisz i się potykasz. Jest wiele do napisania ale szkoda czasu, rozglądam się za czymś innym :) pozdrawiam wszystkich, którzy podjęli tą mądra decyzje dla swojego zdrowia psychicznego :)

Były
@Nowy pracownik

Dokładnie bez problemu znajdziesz prace ze stalą stawka wieksza niz tutaj z premią .

Onionringsteam

Dwa tygodnie temu wielka mobilizacja wyjścia o 22 poskutkowała rozmową z dyrektorem kierownikiem i brygadzistą o tym, że miło by było gdybyśmy zostali poinformowani o konieczności nadgodzin. Co robi kierownik z brygadzistami po 14-stu dniach? Nie chcą odbijać ludzi na koniec pracy z tytułu zakazu. Logiki w tym nie ma absolutnie zadnej. Jest natomiast notorycznie powtarzające się plucie pracownikom w (usunięte przez administratora) przez wszystkich trzech wyżej wyżej wymienionych.

Riczi

22.80zl w tych czasach ? Chyba sobie jaja robicie z ludzie :)

Skandal

Kiedy zrobicie porządek z tymi leserami co o 14 stoją pod czytnikiem i odbijają się w swoich ciuchach!! A brygadzista i kierownik to widzi i nic z tym nie robi. Do 14 się pracuje. Dupny program odbijanie na koniec pracy a lewusy wychodzą wcześniej. Jak na następnych porannych zmianach będzie to samo to napiszę imieniem i nazwiskiem kto tak robi a lista bedzie długa i którzy brygadzisci dają na to pozwolenie. Koniec pupilków a ja z kraty wszystko widze

Ugabuga
@Skandal

Nie (usunięte przez administratora)się czasem, jak Ci szkoda to też się odbij. Ludzie się spieszą na busy, nie każdego stać na jazdy autem ani nie wszyscy będą się na krzywy ryj do kogoś dosiadać. 2-3 minuty nikogo nie zabiją, a każdy przychodzi co najmniej 15 minut wcześniej do tego (usunięte przez administratora)

Skandal
@Ugabuga

A co to pracodawcę obchodzi. 2-3 min na pewno a w szatni jesteście o 13:45. Pracujemy do 14:00 A co do przychodzenia wcześniej to nie musisz i tak nie pracujesz a niektórzy się spóźniają mimo że nie jeżdżą autobusami

hihi
@Skandal

lider przemowil albo brygol

Jurel

Jaka zmiana A czy B??

Skończcie już z tą dziecinada! Dorośli ludzie a (usunięte przez administratora) sobie (usunięte przez administratora) i wyśmiewacie się nawzajem. Jak masz problem to podejdź do tej osoby i powiedz jej to w twarz. To samo się tyczy reszty goworkowiczow. To jest śmiech na sali co odwalacie

Ona

Kolezanka tak się wypina, ze teraz sie boi tak kazdy wie, jak jest, wypina się, ale nie przed tymi co tzreba, a wyglodniale chlopaki tylko zaliczaja..

Ona

Niekoniecznie, a praca służy do pracy a nie do odwalania nie wiadomo czego

Patrycja
@Ona

To jeżeli coś ci się nie podoba to podejdź do tej osoby i jej o tym powiedz jak jesteś taka otwarta, co za dzieciaki

Buc

To raczej nie miejsce do załatwiania takich spraw.

Megi
@Ona

Jest taki jeden desperat, kwestia czasu aż wymieni na nowy towar

Pasternak

Jak dać i zabrac jednoczesnie. Od przyszłego miesiąca wchodzą normy. Nareszcie można się wykazać i dostać premie, jednocześnie idąc na urlop i tracąc ta premie zarazem. Myślę że nawet nasz rząd by takiego czegoś nie wymyślił. Tak źle nie było nawet za Żurka

Wtf

Dlaczego mamy pracować nadgodziny. Niech nocka to robi albo panowie kłamcy prezesi plus Jacek i K.Sz.

Ble
@Wtf

Może niech każda zmiana weźmie się porządnie do roboty a nie liczy na pomoc ludzi z nocki. Oni też mają swoją pracę do zrobienia i jak ją później zaczną to i później skończą (niektórzy też robią nadgodziny)

@Ble

Tak pewnie popołudniowka (usunięte przez administratora)równo a nocki to tylko chodzą po strefach i w regałach gadają to ich praca ,nam każą siedzieć aż praca się skończy i (usunięte przez administratora) z tego jest bo jeszcze ci kasę potrącają ci to za firma może jak by tak brygadziscie i liderzy pomogli gdy jest dużo roboty to by im korona z głowy nie spadla jeszcze więcej zarobią niż my co naprawdę zapierniczamy a oni tylko przy kompach siedzą niby coś robią a później w telefonach się gapią panie prezesie naprawdę firma spada na dno

@Wtf

To są te obiecane pieniądze lepsza praca tak tylko dla kogo robisz robotę za pięciu i jeszcze cię opierniczaja i każą siedzieć tak długo aż się zrobi a nocka ma haj live jeszcze z laską ci skaner odbija gdy chcesz iść do domu najlepiej nas tam zamknijcie i tyle normalnie robi się obuz pracy tu będzie chyba telewizję zawołać niech pokażą jak się pracowników traktuje tu to jest mobbing na 100%

Ble

Nie każdy na popołudniówce (usunięte przez administratora) równo tak jak zostało to napisane, tak samo jest i na nocce. Są osoby które się przykładają do pracy są i takie co mają wywalone. Tak jest na każdej zmianie. Co do liderów i brygadzistów z tym się zgadzam, bo jak jest dużo roboty to każde ręce się przydadzą.

Zawiedziona

Pokładałam nadzieje w nowym dyrektorze, ale jak widać na marne. Ludzie dalej nie wiedzą, za co mają pieniądze, wysokość kompetencji ma się do tego nijak, bo wypłaty wyglądają podobnie u każdego. Nie mówiąc już o tym, że zaczęli uwalać za urlop, serio? Coś, na co pracujemy cały rok jeszcze nam uwalą. Mobbing ze strony "liderów" i "brygadzistów" to codzienność, jak pewnej osobie z twarzy nie pasujesz, to masz po prostu przes*ane (zm A). Kierownik od lat nie potrafi nic z tym zrobić i koło się zamyka. Ta firma to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora), a ludzie dalej boją się cokolwiek zrobić. Czas się zwalniać, jest tyle normalnych miejsc pracy.

Doris

Podziękujcie Panu Jackowi że mamy taķą piękna atmosfere w pracy, przez lata starał sie jak mógł żeby tak to wyglądalo jak wygląda .

Przód
@Doris

Nie żebym go tam bronił, ale to co się teraz tam odwala to raczej nie jest jego wina.

Nierobol

Powiem wszystkim krótko jak was pilnowali żle jak macie program żle ktoś nad wami musi być inaczej ta firma by się rozpadła jak dostawaliście 5000 koła to jeszcze narzekaliście że za mało do pracy przychodzisz zrobić swoje i do domu i tyle jak ci się nie podoba to idż gdzie indziej tyle że może być gorzej taka prawda

Dominki

Ps. Zgadzam się z opinia co do brygadzistki Marysi nie zbyt fajna osóbka nie polecam z nią współpracy

Aneta

Witam nie chodzi tu o rynek czy zmianę pracy lecz o sprawiedliwość w stosunku do ludzi a pani Marysia jest taka osoba która jest nie sprawiedliwa i nie racjonalna do mniej lubianych przez nią ludzi a według nowych zasad ludzie powinni byś traktowani lepiej nie będę wymieniać tu nazwisk bo nie o to chodzi lecz o szacunek i umiejętność współpracy na tym samym poziomie co ulubieńcy

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Profil Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Profil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 9 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 55 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moto-Profil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moto-Profil Sp. z o.o.