Emitor S.C. Zakład Wykonywania Pomiarów

Opole

Opinie o Emitor S.C. Zakład Wykonywania Pomiarów

Pan Bucik

Dla rozwiania wątpliwości przyznawania używanej odzieży roboczej, cytuję: "pracownikom można wydawać odzież roboczą używaną, pod warunkiem zachowania przez nią odpowiednich wymagań i przeprowadzeniu w tym zakresie konsultacji z pracownikami lub ich przedstawicielami. Taka możliwość nie powinna jednak dotyczyć bielizny osobistej, obuwia roboczego czy rękawic. Podstawa prawna: art. 1041 § 1 pkt 1, art. 2377 § 1, art. 2378, art. 2379 § 2, art. 23711a § 1 pkt 4 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz.U z 1998 r. nr 21, poz. 94 ze zm.)". Źródło: https://www.experto24.pl/bhp-i-instalacje/warunki-pracy/pracownikom-mozna-wydawac-uzywana-odziez-robocza.html?cid=K000KN

archiwsta kustorz

Emitorek 2017-10-17 23:11 Doswiadczony,stary pracownik z rocznym stażem,tak, smutne to ale prawdziwe,ale za to w butach z jakim stażem,to tez smutne ale prawdziwe.Praca idealna dla fetyszysty.

archiwsta kustorz

Ewidentnie Monitorowany I Tylko Odrobinę Radosny 2017-10-07 11:52 Choć dzisiaj radosny bardziej ,ponieważ rozwiązała się zagadka strychu.Znajduje się tam wielkie centrum dowodzenia-monitoring,odczyt danych z gps zamieszczonych również w butach roboczych.I tutaj rozpatrzmy sprawę obuwia,to właśnie montaż nadajników jest problemem a nie zakup nowego obuwia.

archiwsta kustorz

Ghosthunter 2017-09-28 20:58 Kai to straszy??? Na strychu??? Jo nie wiedziałah !!!

Stary

Jeśli masz ponad rok stażu w Emitorze to możesz z dumą nazywać się starym pracownikiem.

Szczery
@Stary 12.10.2017 23:04

Jeśli masz ponad dwa lata stażu w Emitorze (co już rzadko się zdarza) to nawet czujesz się stary, dociera do Ciebie, że się zasiedziałeś, że koledzy odeszli do lepszych firm i już tylko marnujesz czas.

Zygmunt Freud
@Szczery 01.11.2017 23:25

Jeśli masz ponad 3 lata stażu w Emitorze to zaczynasz słyszeć głosy, powoli nie odróżniasz dnia od nocy wzwodu od skurczu łydki, kury od jajka, żony od kolegi. Masz pogorszony wzrok, słuch, smak i początki pylicy, skóra robi się pomarszczona, oczy bez błysku, zaczynasz się garbić. Odruchy Pawłowa włączają się na dźwięk dzwoneczka. Gdy wracasz do Firmy i wysiadasz z auta to wchodzisz najczęściej w psią kupę ale już Cię to nie rusza. Nawet to lubisz. Przy drzwiach masz ochotę podjadać Kubie z miski. Wiesz już dobrze co się szykuje. Czeka Cię mentalna nagana, upodlenie. Spotkanie w którym weźmie udział cała Firma wraz z zarządem jest już nieuniknione, Zostaniesz na nim napiętnowany. Waga Twoich przewinień jest straszna. Pompa nie leżała na stoliku, skrzynki są zakurzone, tylko koszulką można je wyczyścić a jednostka nie była ustawiona w osi północ południe. Ogólnie wykonałeś pracę według polecenia służbowego 2362 ze spotkania kierowniczego 342 ale niestety zupełnie wbrew poleceniu 1320 ze spotkania 201. Nawaliłeś! Poległeś na całej linii. W zasadzie które polecenie jest dzisiaj aktualne zależy od fazy księżyca, odległości Jowisza od Saturna i nie jest to ważne, że są one sprzeczne.

Brudas.

Pracownicy mają szatnię bez bieżącej wody!!!

Ksiądz Janek

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy.

karl benz

Największy smród jaki pamiętam z Emitora to jak wracaliśmy z pomiarów nowiutkim mercedesem,tak ,pracownicy w tej firmie naprawdę jeżdżą mercedesami.Jeszcze niedawno pachnące nowoscią auto zasmierdziałe starymi butami roboczymi.Flota wspaniała swietnie zarządzana(satelitarne systemy sledzenia pojazdów)a tu takie cos.To po prostu nie przystoi,w takich autach takie zapaszki?

sąsiad przechodzień

Często przechodzę obok emitora,z zewnątrz ładny,stylowy domek,ale ze strychu dobiega niemiłosierny hałas.Nie dziwię się i współczuję pracownikom że nie mogą tam wytrzymać.Do tego wszystkiego podobno tam jeszcze smierdzi.Ciekawe czy mają płacone szkodliwe?

czyscioszek

Pracownik się nie liczy,ważne abys na pomiar wyjechał z czystymi,lsniącymi,wypucowanymi narzędziami.PARANOJA.

no no no

Praca w brudzie, w hałasie. Wypłata nieadekwatna.

zawsze oddany

Z utęsknieniem wspominam te lata spędzone w Emitorze.Gdyby nie sytuacja w wyniku której musiałem wyjechać z Opola,przepracowałbym tu do emerytury a może nawet i póżniej cos trochę dorobić.Firma zarządzana wzorowo,atmosfera domowa,rodzinna,a to zasługa gospodarzy że wspomnę tu tylko panią Terenię(do rany przyłóż)czy pana Andrzeja(no,no,no,wielki człowiek).wyjazdy na pomiary zorganizowane rewelacyjnie,firma reprezentowana na zewnątrz godnie,samochody zawsze wysprzątane,umyte,pracownicy czysci i schludni(sam pamiętam pierwszy dzień,kiedy dostałem swieżutkie ubranie i pachnące nowoscią obuwie).Tak trzymać!

Dominic Toretto

Firma posiada imponującą flotę. Genialna myśl techniczna głównie niemieckich i francuskich inżynierów. Jest się czym pochwalić. Same igły. Nawet zwykli pracownicy jeżdżą mercedesem. Mercedes, wiadomo, ,,jest klasa, się nadaje, konkretny''. Każdy pracownik dba o powierzony mu samochód z należytą sumiennością, tak jak o swój własny. Dolewa olej, wymienia żarówki i goni kreta żeby znowu nie wygryzł dziury w podwoziu.

Bardzo solidna firma. Jak się tam kiedyś zatrudniłem to dostałem stare buty po poprzednikach. Co do kamer w biurach to się nie dziwię. Musiało w ostatnim czasie zginąć dużo spinaczy do papieru.

a

Faktycznie mają kamery nad biurkami, masakra. Gpsy w autach też mają. Jakaś paranoja.

Wielki Brat

Pracownicy mają tam kamery nad biurkami. Odradzam.

pępuszek

Zniknęło dużo wpisów. Czy to cos, co siedzi na strychu również zniknęło bo zaczynam się obawiać o swoją przyszłosć w Emitorze. Co będzie jeżeli kiedys pojawi się z nienacka gdzies na pomiarach wyskakując z komina i strasząc załogę?

TRYTON

Chciałbym podjąć pracę w Emitorze,z tego co widzę to solidna firma,dbająca o swoich pracowników,szefostwo jak najbardziej w porządku.Zależy mi na pracy na dłuższy okres czasu,lecz jedna rzecz mnie niepokoi,mianowicie kto lub co siedzi na strychu i czy to przypadkiem nie gryzie?

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie kilkanaście lat i doczekałam emerytury. Praca trudna ale ciekawa, doświadczenie zdobywa się po wielu latach. Dobrze wspominam, fajna kierowniczka.

Pensje jak w Biedronce, zła atmosfera. Odradzam.

zdegustowany

Firma mocno średnia. Z jednej strony możemy zdobyć cenne doświadczenie w szeroko pojętej branży ochrony środowiska natomiast (usunięte przez administratora)Praca dobra na początek, jednak w dłuższej perspektywie nie polecam, chyba że pasuje komuś ciągłe przyginanie karku i godzenie się nawet z najbardziej nonsensownymi decyzjami zarządu.

Zostaw opinię o Emitor S.C. Zakład Wykonywania Pomiarów - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emitor S.C. Zakład Wykonywania Pomiarów